BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 6 miesiąc temu #456543 przez vestusia
Kredzia a co to Mikołajek tak gorączkuje? Czyżby trzydniówka???

Emcia kurteczka faktycznie fajna :D

Dorcia hi, hi, bo takie imprezy to zawsze wyjdą drożej niż zakładaliśmy ;-) Ale prezencik fajny i bez sensu było czekać :D Zresztą, ja też bym nie czekała :D

Niom, Ty masz Mamcię, to może Ci cosik kupić dla Lenisławki :D

Ja już ugotowałam zupkę i zjadłam. Zuzię tylko spróbowała, bo wcześniej zjadła swój obiadek. Teraz mi tu łobuzuje. No a za oknem mam zimę!!! Normalnie pada śnieg!!!! Pewnie stopnieje do jutra, ale mimo wszystko przez chwilę jest biało ;-)

Dorcia a dlaczego dałaś Dziubka tylko Malinie? :P :angry: :laugh: :lol: :silly: :kiss:

Zuzia mi tu roznosi chatę, spadam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #456557 przez Malina86
Czesc Pieknoty :)

Czytam Was z telefonu, ale A. wykazal sie dobra wola i pozwolil mi na chwile wejsc na kompa :laugh:

Dorcia dziekuje za tego soczystego buziaka :woohoo: W poniedzialek wysle.

Vestusia no przeciez nie jest tajemnica, ze sie z Dorcia mamy ku sobie :laugh:
Niezle Zuzanke obkupilas, a ja zapomnialam dzisiaj do lumpa wstapic.
Misia dzisiaj byla pierwszy raz w zimowej kurtce i na taka temperature i mniej bede jej juz ta zakladac.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja swoje dwa testy tez mam na pamiatke. Dwa, bo za pierwszym razem nie uwierzylam :laugh:

emcia no to widze, ze i Tobie i siostrze sie maz udal :)
Biedna Natka, matka ja chciala utopic :silly:

Kimuś Kubutek slodziak, on jest piekny po prostu!

Kredzia zdrowka dla Mikusia, oby to tylko zebowa goraczka byla.

madziorskie ja napewno cos Miśce kupie na prezent.

Kupilam dzisiaj Miśce pare drobiazgow i buty z Lasocki Kids.

Spadam Lasencje! Buziaxy :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #456611 przez madziorskie
hej hej

u nas dziś śniegowo...

vestusia ja tez uwielbiam kluski sląskie!

Przyznam Wam się, że tylko raz byłam w jakims sklepie z używaną odzieżą i wyszłam bez niczego, za to kumpela z całą siatą... w takich miejscach chyba trzeba mieć oko... by coś fajnego wypatrzeć, a ja niestety nie mam.. :(

vestusia a nie możesz założyć jej jeszcze jakiegoś ciuszka pod spód pod ta kurtkę na polarku? faktycznie teraz to już chyba szkoda kupować kurtki przejściowej bo pewnie za 2 tyg to juz zimowa... no ale jak w jakims second handzie to może jednak warto poszukać okazyjnej..

Ja to zawsze mówie, że juz nic jej nie kupuje , po czym jak jestem w sklepie to i tak kupie... a mąż widzę na zabawki stawia,.... hi hi

Dorcia boli, ale już mniej na szczęscie.Tak bardzo czesto się smieje i to jest w niej cudne! chociaż popłakać i pokrzyczeć też potrafi i to na cały sklep ;) Fakt, ładne te mebelki ale 4 tysiaki???
A skoro z dziurką w środku to pewnie kluski sląskie! :laugh: Ten pierwszy tort nawet ciekawy jest. My pewnie tradycyjnie bedziemy mieć jakiś ze zdjęciem Izuni, bo teść będzie załatwiał u swojego kumpla cukiernika tak jak na nasze wesele, chrzicny Izki i inne rodzinne imprezki ;) ale skoro dostaniemy gratis to nawet nie bede wnikać, a gust ma więc i zdjęcie wybierze... zresztą jest fotoreporterem więc zdjęć wnusi też ma mnóstwo... jeden problem mniej mam ;)

Lusia jedna czy dwie kreseczki?
ooo doczytałam, że jedna! Oby się po prostu @ spóźnił.

vestusia to udane zakupy zrobiłaś! Tez dzisiaj byłam w Biedronce bo byłam u mamy w domu i zobaczyłam gazetke z biedronki, że rajstopki z froty za 8 czy 9 zeta, więc myslę pojade i kupie.. a nie spojrzałam, ż eone dopiero od 2 listopada beda... ale oczywiście 140 zł zostawiłąm w sklepie... ech

ja kiedys dałam izuni przez słomkę tymbark spróbować i od razu umiała pić, potem jeszcze kilka razy dałam jej herbatkę przez słomkę ale później przestałam dawać. Ze słomki od razu załapała jak się pije, a z niekapka jakoś nie może... chce go gryźć..

Polunia daj znac jak zapiekanka wyszła?

emka no niesamowitego masz szwagra! A dlaczego siostra nie może białka i słodyczy? a mąz kochany faktycznie!

A ja klamerki od pępowiny nie mam, bo w szpitalu zabrali... i mi nie dali...:(

U nas tez Izunia nad ranem wylądowała w naszym łózku i spała grzecznie do rana... nawet się nie wierciła, nie kopała, nie płakała... noż normalnie chyba czuła że matce coś jest i ma ładnie spać...żeby zpowrotem do łózeczka nie wylecieć... :lol:

Kredka Iza własnie tak przechodziłą swoje pierwsze ząbki.. gorączka ponad 39 i sraka...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


nic ide kapać małą, potem wpadnę pogadac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #456645 przez Dorciaition
Vestusia dla Ciebie też buziaczki :kiss: :kiss: :kiss:

Malina
ha ha ale masz dobrego męża, że pozwolił Tobie wejśc do kompa :silly:

Cóż Ty znowu nakupowałaś? :) Pokazuj butki :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


MAdziorskie
to prawda- w takim sklepie trza umieć szukać. Moja PRzyjaciółka to opętana jest. Ciągle chodzi to takiego jednego i ma z niego mase ciuchów za grosze. Aż czasami zła jestem ;)

Dobrze, że mniej boli.

Oo fajno, że torta teśc załatwi :)

Lenia z niekapka piła już mając 4 miechy ,ale ze słomki nie potrafi. Kupiłam jej soczek ze słomką gdy miała 9 miesięcy, chyba musze jeszcze raz spróbować.

Lenia idą zęby. Wydaje mi się ,że u góry ma więcej niż jednego. Jeden na pewno bo juz wystaje.

Mam talent oglądamy. W tych tańczących chłopakach z Gdańska był jeden z mojej wsi. Ale szał ;)

Madziaska
Lacra zaciążyła :)

Zmykam,

jutro pewnie mało będę bo Zdanek ma wolne, no i jedziemy na zakupy, a potem do pracy :/

Miłej nocki

:kiss: :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #456693 przez kima
Witam

oo a mi to się już buziak nie dostał ;)

Emcia kurteczka supcio, ale będzie dobra? Bo tam pisze 9-12 month, my przynajmniej mam na 18 miesięcy :P ale Kubuś z tych większych, a Natka drobniutka :)

Malina hehe Ty też chciałaś mieć Marceline, więc to chyba tragedia by nie była u Was :P Widzę, że to już tradycja u Was te zakupy wekendowe :P

Vestolini supcio Ci się zakupki udały, ja już dawno nie byłam, a szkoda, bo kiedyś przypadkiem jak weszłam co na busa czekałam to kupiłam 3 zajebiaszcze czapuchy za 11zł! Coprawda jedna na wstępie była za mała, ale i tak się opłaciło :laugh: A jeszcze miałam Ci pisać..
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kredzia
zdróweczka dla Mikiego :kiss: Rzeczywiście coś te choroby się Was trzymają ;) Dobrze, że chociaż w dzień troszkę pospał bidulek :)

Dorcia te torciki fajne i mi jak Lusia ten prosiak się podobał :laugh: ale jak się tak zastanawiam to w sumie Kubuniowi na bank bym takiego nie wzięła :laugh: Ja mam w planie sama coś stworzyć, ale zobaczę jak mi nie wyjdzie to w te pędy zamówię :laugh:

Polunia to Ci D. dowalił. Pracujesz ciężko, ogarniasz chałupę, dwójkę małych dzieci a ten Cię o alkoholizm podejrzewa ;) ale te facety to głupie są i wkurzające ;)

Ostatnio otwarłam sobie chyba przedostatnie winko z naszego ślubu, trzymałam na wyjątkową okazję, w efekcie otwarłam bez okazji, bo miałam smak :laugh: i cholera sfermentowało, szlag by to jasny trafił, czasem nie warto zwlekać z przyjemnościami ;)

Zapomniałam Wam napisać, że mam 3 zęby na dole (nie wiem czemu ale druga dwójka nie wylazła), a na górze jest duża jedynka, druga jedynka malusia i 2 trójki ;) i widać już powoli dwójki ;) Więc konkretne uzębienie ;)

I kiedyś chyba Suari o tym pisała, Kubuś też starsznie gryzie, np. siedzimy, gość sie schyla i gryzie mnie w nogę :laugh: :laugh: a jak mocno skubaniec to robi!

Wiecie, ja nawet nie pomyślałam, żeby sobie ten test zostawić albo chociaż fotkę pstryjnąć :angry: i jestem teraz złaaaa :angry:

Też oglądam Mam Talent.. Ach ten Bednarek................. :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #456698 przez anakol
Cześć dziewczyny! To ja :)
Weszłam tak na szybko, nie dam rady nic przeczytać poza ostatnią stroną - u mnie w życiu od jakiegoś czasu szaleństwo - z niczym nie mogę zdążyć ani niczego ogarnąć, też tak macie? Tak w skrócie, co u mnie: od dwóch miesięcy jestem w stanie przeprowadzki (najpierw do mamy, a później do nowego mieszkania). Zmieniliśmy mieszkanie, bo poprzednie było małe, udało się znaleźć takie 70m2 w spoko cenie (do wynajęcia), więc miejsca jest dość, ale za to ciągle nie mamy mebli, rzeczy wszelkie trzymam w kartonach. Trochę pracuje, mam gabinet i jakieś fuchy, Natalka zostaje z teściową wtedy.
Natalka ma rok, zaczyna chodzić, mówi kilka słów. Urodziny wypadły w środkowym dniu trzydniowej konferencji w której brałam udział, w związku z czym torcika nie było a prezent dopiero idzie pocztą ;)
U nas śniegu nie ma, wreszcie jakaś sprawiedliwość ;)
Dorciu, ja mam taki bidon z rurką canpol dla Natalki (bez żadnego zaworka) i wydaje mi się, że z tego jest dużo łatwiej pić niż z takiej rurki, która jest w soczku. Ta w bidonie jest szersza i wystarczy oddychać z rurką w buzi, a picie leci - próbowałam :) Natalka załapała za pierwszym razem, myślę że Lenia też nie będzie miała problemu.
Sciskam Was kobietki! Nie bywam tu co prawda za często, ale i tak miło jest pomyśleć, że tu jesteście i że wątek trwa. Buziole! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #456730 przez madziorskie
pusto coś się zorbiło...

a miałam Wam się pochwalić... wczoraj rano zaczęłam dietę Dukana... :ohmy:
na śniadanko zjadłam 2 jajka ugotowane tylko z pieprzem ;) i zapiłam herbatką :laugh:
koło 12:30 jak Izuni dałam obiadek to sama zjadłam jogurcik :laugh:
nastepnie przyjechał mąz z pracy i odgrzewałam mu zupkę jarzynową, którą miałam na obiad dzień wcześniej i co? sobie też nalałam... :lol: :lol: :lol: wiedziałam, że jest pyszna i nie mogłam spisać jej na straty... :P
więc tyle z mojej diety Dukana ;) hi hi hi :woohoo:

od poniedziałku zacznę, bo to dobry dzień, bo cały jestem sama w domu (urzednicy dłużej pracują) i zawsze jemy obiady osobno... no bo po 18 to dla mnie troche póxno by było... więc od poniedziałku zastosuję Dukana... a jak wytrwam poniedziałek to już poleci... wazne by dotrwac do 2 etapu.. bo w niedzielę idziemy na imieniy męża chrześniaka, a teścióka napewno coś pysznego przyrządzi;)

ta piosenka cały dzień mi dzisiaj po głowie chodzi... pewnie przez ten śnieg... i wogóle o świetach pomyślałam...



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #456738 przez kima
Izunia śliczna dziewuszki, mała kuchareczka :)

Madziorka ja też gotuję Kubuniowi budyń na zwykłym mleku, na początku kupowałam ekologiczne, kosztuje 3,3zł, bo nie chciałam mu dawać mojego, ja piję uht 0,5% a wiadomo, że to tylko imitacja mleka, poza tym niewiele droższe, a teraz to już normalnie 2% daję i zajada. Ryż też mu gotuję na mleczku normalnym i daję np. z jabłuszkami pieczonymi :)

Idziewa spać bo znowu pustki tu, tylko ja z Madziorką trzymamy fason :laugh: :laugh: :laugh: (ja od wczoraj, ale nieważne :silly: )

Aha Dorcia nie odpisałaś mi, skąd masz te podziękowania Leni roczkowe? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #456830 przez kima
Dobry dzień!
Widzę, że zamykam sobotę, otwieram niedzielę, pewnie od jutra znowu produkcja ruszy, jak ja będę miała mniej czasu ;) Ehh..

Anakol witaj!Mam nadzieję, że biznesik rozkręci się na dobre!

Dorcia miałam Ci jeszcze pisać, że super pomysł z tą proezentacją, dasz radę jakoś nam to wrzucić? Ciekawa jestem jak to zrobiłaś :) I jaki pomysł!

Ok, ja już po śniadanku, zrobiłam sobie dzisiaj grzanki, a od jutra też lecę z proteinową, coprawda zrobię przerwę na przyszłą niedzielę, bo wtedy roczek Kubunia robimy i napewno coś podjem, a potem znowu dawaj i tak już do świąt BN, a potem zobaczymy :laugh:

Kubuś wstał dzisiaj o 7, czyli tak jakby o 6, więc i tak nie najgorzej, miałam już czarne wizje, że wstanie o wpółdo 6, jak to ma ostatnimi czasy w zwyczaju, więc średnio by mi się chciało bawić o wpółdo 5 nad ranem :ohmy: :silly:

Ostatnio na allegro upolowałam rewelacyjną kurteczkę przejściówkę z Zary za 17zł łącznie z przesyłką, coprawda na ok.2-3 latka, ale napewno się przyda :) Czasem nie łapie się już w tych rozmiarówkach, niektóre spodnie czy kurteczki na na 18-24 mies. i są ok, a nie które o tym samym rozmiarze napewno będą dopiero na przyszły rok ;)

A i jeszcze co do tych kurteczek, my mamy taką szarą, chyba na tych ostatnich fotkach Kubuś ją miał dosyć ciepłą, ale nie zimową a cieplejszą z kolei niż przejściówka, w której chodził do tej pory, ale teraz co się w tym tygodniu tak zimno zrobiło i było k.5st, to na sperki chodził w kombinezoniku zimowym, z tym pod spód tylko bodziak i dosyć cienki sweterek, a w zimie dam mu jakąś bluzę czy coś, więcej warstw pod spód, w zależności od pogody :laugh:

U nas imprezka roczkowa już za równy tydzień! Nie mogę się już doczekać :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #456838 przez Dorciaition
Hello Kochane moje,

Wpadam tylko się przywitać i powiedzieć miłego dnia.

Za chwile zmykamy na zakupy :lol:

Kimuś, a bo nie wiedziałam czy to do mnie. Lizaczki kupiła o tutaj allegro.pl/lizak-lizaki-ze-zdjeciem-nakl...zki-i2700369365.html



Lecę,

buziaczki :kiss: :kiss: :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #456854 przez emkapl84
Dzień dobry
Kima Natalka nosi ciuchy 6-9 miesięcy!!!!!!Wczoraj koleżanka kupiła jej na roczek śliczny zimowy sweterek na 12-18 m i mała się w nim utopiła wiec ta kurteczka powinna być dobra a nawet trochę za duża.
Moje dziecko dziś od rana szaleje!!!!taka jest nieznośna, ze masakra!!!!Może te zmiana czasu tak na nią źle wpływa :blink:
No i nic więcej nie napiszę, bo ryk niesamowity :huh: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #457035 przez vestusia
Dżem dobry :D

Wpadłam tylko na chwilkę!

Chciałam przesłać naszej Poluni moc buziaczków! Sto latek Kochana!

Chciałam się jeszcze pochwalić, że Zuzi już zaczyna chodzić i zrobiła dziś kilka razy po kilka kroczków! Jak mi się uda wrzucić filmik to Wam pokażę :D

Jest u mnie Mamcia, więc odezwę się później :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #457040 przez chłopek
apps.facebook.com/witajcie-na-swiecie/gallery/index/hash/ prosimy o głosik
gratulacje dla Zuzolka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #457050 przez madziaska
Hej laseczki :)

Troche podczytalam ;)

Przygotowania urodzinowe widze pelna para ;)

U nas torcik bedzie taki:

Oczywiście z napisem "roczek Hani" ;)

Dobra, czytam dalej, bo mam zaleglosci ;)

madziorskie, moze nerwobol Cie zlapal???? Mnie czesto lapie, wlasnie pod lopatka. Ruszc sie nie da... Izunia sliczna :)

Kubutek, jak zwykle slicznusi :kiss:

Wy tu juz drugie planujecie dzieciaczki. Na Hania mialam meggga parcie, teraz nie czuje checi posiadania drugiego dzieciaczka. Moze kiedys sie zmieni... ;) Chyba jeszcze moj porod siedzi w glowie :P

Hania sie obudzila, to popisalam ;)
Lecimy na zakupy.... Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #457108 przez Dorciaition
Helloł.
:kiss: :kiss: :kiss:
Polunia Ślicznotko Sto latek!!!!!


my po zakupach, no tyle godzin! Masakra. Ale kupiliśmy Leni kurtke i buciorki z Bartka, wiec ma już takie poważne pierwsze buciki. Te, co miałam wcześniej dziś okazały się za małe.

Wpadnę wieczorkiem bo Lenia już na kanapie szaleje.

Buziaki

P.S. Vestusia gratulacje dla Zuzanki. Ciesze się bardzo :) :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl