BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 6 miesiąc temu #455892 przez polunia
HURRA!!! Vesta pijemy dzis wieczorkiem , pamiętaj :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455897 przez Dorciaition
Ha ha Polunia ja to z Ciebie nie mogę :laugh: :laugh: :laugh:

Ok, o 20 pijemy. Kto stawia? :lol:

Vestusia w końcu!



Alanek[*] :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #455898 przez Dorciaition
Następne B) B)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Albo psa ;)
he he Udało mi sie juz wybrać Lenkowe zdjęcia na prezentacje. 2 dni to trwało.


Alanek[*] :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455904 przez polunia
Jak to kto stawia ? Sarna , 2 dychy skitrała to teraz musi flaszke kupic :woohoo:
Sarna jak czytasz to sie nie obrazaj , tylko weź w koncu SPOJLER te zdjęcia porozsyłaj :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ide zalać sobie kawę , Pola dostala nurofen bo nie do opanowania byla i teraz jest bardzo wyciszona!
A tak odnosnie kawy to przeterminowały mi sie 4 pudelka kapsli do dolce gusto! Dostalam zapas od szwagra na gwiazdke ale jakos sie przepiłam tymi kawkami i mrówke schowałam , nie pomyslałam tylko , że kapsle tez maja jakas date waznosci :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455909 przez vestusia
No wy jesteście niemożliwe!!! :D

Dobra, pijemy! Tylko po coś do picia muszę iść! :D

Rzuciły mi się w oczy zdjęcia kurtek, akurat mnie tak jak Poluni podoba się ta ciemna w kropeczki. Ale zdjęcie zdjęciem, a w rzeczywistości na dziecku może wyglądać gorzej albo niekorzystniej.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No i Krzyś z Daisy, no padnę tu zaraz. Jakaś zoofilia ukryta czy jak????

Ale widać wyraźnie, że Daisy się rozkłada od razu i jest gotowa :D

No i przeraziło mnie to z tym owczarkiem Dorcia! Kuźwa! Ja to się też boję takich psów i masz słuszne obawy. Nie bój się zwrócić uwagi, bo dorosły by się bał a co dopiero dziecko. Tak, jak piszesz - niekoniecznie musi ugryźć, ale nawet skoczyć, przewrócić, cokolwiek. No strach i tyle. Boziu ja też uważam, że w takich blokach takie wielkie psy to jakieś nieporozumienie.

Czytam dalej ale mam przerwę, bo obiad już do mnie idzie (Bob przyniesie).

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Obiad przyszedł. Wracam za jakiś czas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #455912 przez Dorciaition
Ha ha no tak. Sarna flachę stawiasz, ja sok, a kto zagrychę jakąś? :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ja jak se kupiłam Dolce to ciągle kawka i kawka, a teraz to juz nawet nie pamiętam kiedy ostatnio piłam.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455935 przez Malina86
Kuzwa zostawilam laptopa na kanapie, bo Miśka mi buty oblizywala na przedpokoju, a ta cichcem doleciala i oczywiscie skasowala mi posta :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #455939 przez Malina86
Bylysmy 3,5 godz. na spacerze i zmarzlam na kosc. Rece mi zdretwialy po prostu!

Vestusia, dobrze, ze jestes i prosze sie nie wylogowywac juz na tak dlugo ;) Nadal trzymam kciuki w wiadomej sprawie :kiss:

Dorcia Krzys ma jakies dziwne zapedy :laugh:
Co do tych kurteczek jeszcze to mi sie poczatkowo tez ta w gwiazdki podobala, ale wydawala mi sie niewygodna. Przymierzysz Leni to sama zadecydujesz.

Ja dzisiaj pije z mezem :laugh: Juz jedzie :)

Urodziny dziadka w niedziele, bo w sobote na jakis pogrzeb jada- oni to lubia takie imprezki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455948 przez polunia
Ja raczej odpadam z wieczornego picia. Pola wlasnie poszla spać , normalnie ledwo zywa jest , nurofen chyba przestał dzialac bo znowu plakała i w ogóle biedna taka umeczona i wszystko razem :( A dziąsła ma tak spuchniete jak banie , nie kojarz ę zeby Kacper takie miał. Normalnie az ma gorna wargę wypchnietą. Sie zastanawiam czy to takie normalne :dry:
Płacze , lece

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455949 przez aniaa_
No to ja rozlewałam drinka i to 2 pod rząd, ale na szczęsie nie na kompa 

Dzisiaj będę piła z Wami tylko myślami bo wieczorkiem wychodzę, musze się napić ;) na sabacie czarownic ;)

Vestusia barwo, wiedziałam, że pierwsze go to zobaczysz rzegnaj hahahahahaha

Dorcia no cos w tym jest jak piszesz z tym zdjęciemi ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455981 przez polunia
Jejku , normalnie ogłupiona jestem , a to za sprawa tego , że D zabrał Kacpra i pojechal po gaz(no u nas butla z gazem króluje bo na tej mojej wsi ziemnego gazu brak... :dry: ) i do mamy mojej na chwile jeszcze. Normalnie cisza jak makiem zasiał , Pola ma chwile dobroci i zajela sie miskami plastikowymi. Wow , zyc nie umieać :woohoo:
Chyba zapomnieli wstapić do mamy bo widze , że juz wracają. Ale co mialam 20 minut ciszy to moje :woohoo: :kiss:

Do zobaczenia jak dzieci pójda spać :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #456020 przez Dorciaition
No ej, to sama piję??? Własnie se polałam winko.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #456021 przez madziorskie
hej hej

Dzisiaj rano jak jeszcze w łóżku leżałam z Izą chciałam się przewrócić na bok, żeby ja utulić i w tym momencie coś mnie strasznie zabolało z prawej strony pod łopatką! Do tej pory strasznie boli! Nie mogę się chwilkami nawet ruszyć! masakra normalnie!

Polunia a nadal mam Ci ten przepis napisac czy juz poszukałaś? :laugh:

Dorciaa jak pranie suszy się w pralce to nie jest strasznie wygniecione, że niemal nie da się wyprasowac? Tak jakoś mji sie skojarzyło... B)

Polunia ja bym poszła w tych kaloszkacvh - teraz na nie moda nadal... a jak ktoś nie będzie się skupiał na tym co ma tylko Twoich butach to jego problem!
Moja pani v-ce dyr do pracy tak przychodziła czasami ubrana, że kalosze i spódniczka... na woerzch płaszczyk...
To się dzieci bić zaczynają... he he teraz to pewnie częsciej bedziesz miała takie atrakcje;)

Ja piszęs ię na drinasa dzisiaj, ale jeszcze moment najpierw muszę uspić Izoldę...

Polunia a co to za prognoza pogody cio????

Polunia a ja to stwierdziłam, że jak mam za 5 zł robic sobie kawe to lepiej na taką pójść gdzieś... ale chcemy zainwestować w nowy ekspres bo mamy taki już starszej daty, a marzy mi się taki nowy, co sam kawę mieli i robi cappucino i late... ;) no ale na niego 4 tys prawie tzreba miec... troche żal kasy bo ile lamp bym za to miała... albo flaszek :laugh: :laugh: :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


nic ide uspic mojego małego Trola... do później p apa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #456025 przez luska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


hehehe Pola spoko , dzia za życzenia dla Olka ale do urodzin jeszcze miesiąc

Hhehe Docia ja bym normalnie była zazdrosna o pieska :P

Pola kurka aż muszę pomyśleć które hmmm....27 chyba ;)

kurka pola wiedziałam , ze nie będzie to zrozumiałe zrobiła literówkę, a nie chciała mi się już poprawiać skajka, kurtka.

Odpadam z drinem alko jest ake nie ma popitki żadnej , co najwyżej piwo z sokiem.

Ania nio nie gyros ci sie przejadł jak to możliwe ;) Nie gadaj nam tu o fotach tylko dawaj , my już same ocenimy twoja mordkę ;)

No pięknie o dziecku zapomniała.

Kurcze ja piersi tez kupiłam pieczarek już niet.Nic będą schabowe z cycków.A w ogole to chodzi za mna schab pieczony

hehehe i jest nasz Vesteloni kochana ,co wy kto jak kto ale Vestka by nas nie opuściła :lol:

EEE dajcie już spokój z tymi fotami jakoś mnie to nie zdziwiło, że nie dotarły.Trzeba było od razu skopiować jak się wszytko zgrywało B)

hheheh Docia padam z tych fot :ohmy: :lol:


Hhehe Pola z ciebie to wariatka jest :lol: :lol:

Pola ładnie to tak głowna prowodyrka wieczornego picia sie zmywa , ja strajkuje i masz pic


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #456028 przez luska
No przepraszam bardzo gdzie te pijące , bo nie wiem czy sobie piwo otwierać czy nie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl