BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 6 miesiąc temu #455548 przez Malina86
Hahaha zaczne podejrzewac, ze Krzysiu baaaaaaardzo lubi pieski skoro sypia z Daisy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455552 przez polunia
Kuzwa , ne wierze :lol: Fakt , za te dwie dychy moglybysmy sobie flaszke kupić :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455556 przez polunia
O ja , zabilo mnie to zdjęcie :woohoo: Z jaka czułoscia Krzys trzyma dłoń na niej , no chyba , ze to obok niej :dry: Co nie zmienia faktu , ze wyglada na zadowolonego :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455568 przez polunia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A no wlasnie Ł urodziny są , a które jesli mozna wiedzieć :blink:

Łajza przylazłla do nogi i skrzeczy , chyba cos na Kacpra skarzy bo patrzy na niego i sie wynaturza :blink:

Oświec mnie prosze Luska co to sa "sajki" mozliwe , że to literowka jakaś ale ja ni cholery nie moge rozszyfrować :side:

No faktycznie zajebiscie mi pomogłyscie z tymi kaloszkami :silly: Luska Malinowa t była w klapkach , te sa pełne ale tez z gumy. Dorcia jakby padał deszcz to i tak sie na cmentarz nie wybiore bo Poli nie będe targać a nie miałabym jej z kim zostawić.

Laski robimy wieczorem jakiegos drina w końcu? Tylko trza jeszcze vestuske skolować :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455597 przez aniaa_
Dzień dorby mamusie. :laugh:

Ale niespodzianka, myślałam że produkcja mniejsza i nie będę miała za dużo do nadrobienia od wczoraj a tutaj tataj 2 strony od wczorajszego wieczora. :laugh:

My dzisiaj sobie pospaliśmy do 8, nie chwaliłam Wam się ale od kilku dni tak właśnie wstajemy, no ale cos kosztem czego, wojtek przez ostatnie dni zaczął się budzić w nocy z placzem wiec zaczęliśmy go brać do siebie do łóżka i tak się przyzwyczaił, że ciągle w nim by spał, nawet zasypia tam, a jak się obudzi u siebiew pokoju w nocy to płaczi trzeba go zabrać, no kurde ała jestem na to ak osa, bo ja największa przeciwniczką byłam brania dziecka do łóżka i co się porobiło,nie wiem skąd mu się to wzięło. Może przez turbo drzemki z małżem zawsze razem kładni się po południu w łóżku, no nie wiem czym to wytłumaczyć.

Ja też nie lubie zdjęć swoich i dletego nie pokazałam wam mojego fryca jak wróciłam od fryzjerki, bo nie cierpie zdję, krzywa morda i tyle, komu chce się to oglądać. :angry: :angry:

Polunia w sumie nie muszę zdjęcia znależć, ale może jak cos mi się szczególnie spodoba to mi zdrobią, a jak nie zjande to oni pewnie coś mają.

Dorcia tort mamy przepiękny

Malina okrutna jesteś, ale co tam należy się ja też lubie mieć takie zdjęcia :laugh: :lol: :lol:

Z ta maizeną to chodzi do przepisu na naleśniki z diety dukana

Kurde to biedna Daisy poturbowana, ehh piszczenie psa jest okropne ja tez pewnie bym się poryczała, jeszcze jakbym nie wiedziała co się dzieje :( a co do owczarków niemieskich, to szczerze powiem ten jakiś dziwny, bo z reguły nie sa to psy agrezywne , wręcz przyjazne i przezde wszystkim bardzo mąde, co nie zmiania faktu, że również uważam, ze takie duże psy nie powinny mieszkać w bloku, bo się męczą.

Pola ja dzisiaj tez mam w planach zrobić ta pierś, tylko że jakoś kurde nie mam pieraczke i musze się dlaeko po nie wypuścić a nie wiem czy mi się chce bo zimno u nas jak nie wiem co ;/ chociaż słonko świeci, ja na szczęście mam cycki w zamrażarce., chociaż w sumie to rybe bym sobie zjedła, od razu dla wojtka by było, no ale po to, to tez długa wyprawa bo jak się na zadupiu mieszka to tak jest.

Wojtek wczoraj zajadał się frytkami !!!! no kurde tak mu smakowalo, że az się wystraszyłam.

Co do marcowego zjazdu, musze z małżem pogadać, bo on już zapowiadział, że w marcu jedzie do Wrocławia na mecz Polski ale nie wiem którego, chociaż myślę, że taki mecz to pewnie w tygodniu, że mu się chce po tym ostatnim ;)

Ja mówię sarna pewnie znaczka nie nakleiła, bo po co mówiłaby że wysłała, jak tego nie zdobiła, chociaż dziwne, że jej ostatnio tutaj nie ma .

O kurde Dorcia!!! Pralka z suszeniem od razu??? Jest cos takiego??? Ludzie jak fajnie, ehhhh ja chce taka.

Mi to się tak salatka gyros przejadła, że mam odruch wymiotny jak o tym czytam, a osoatnio to bardzo czesty temat na forum jak na złość. ;) ;) ;) :silly:

A z tymi kaloszami Pola no to w modzie są, to zależy kto co lubi i jak wszystko dobierze do siebie

O kuźwa ale przecież wojtkowi mleko musze zrobić , co za matka ze mnie zapomniałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455642 przez aniaa_

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455688 przez polunia
Prognoza pogody na weeken dla Maliny i Dorci :side:

W piątek pogoda nad morzem będzie zróżnicowana. Podczas, gdy w Szczecinie będzie słonecznie, w okolicach Trójmiasta będzie padał deszcz. Termometry wskażą od 5 stopni w okolicach Koszalina i Szczecina - do 7 stopni w Gdańsku. Uwaga! Będzie wiał silny wiatr. Najbardziej się da we znaki mieszkańcom Trójmiasta i okolic.

W sobotę pogoda się poprawi. Będzie więcej słońca, a wiatr trochę straci na sile. Temperatura maksymalna - od 5 stopni w Gdańsku - do 6 stopni w Szczecinie.

Niedziela będzie ładna i słoneczna. Termometry wskażą - od 6 stopni w Gdańsku - do 7 stopni w Koszalinie oraz w Szczecinie. Wiatr słaby, umiarkowany.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455712 przez aniaa_
Polunia poczułam sie pominięta w tej prognozie :silly: :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #455736 przez polunia
Ojojoj , przepraszam bardzo , jakoś jeszcze sobie wszystkich miejsc zamieszkania do glowy nie wbilam :blink:
A więc ta prognoza także dla Ani z Ustki , kurde czy może Słupsk? :dry:

Ja też zawsze bylam wrogiem spania z dzićmi , to znaczy dziecka z nami , i co? Kacper wprowadził się do nas do sypialni , nawet nie spytał czy może :blink: Od poczatku spał w łóżeczku , potem już w jego taki dziecięcym łózku i to u siebie w pokoju. Od jakiegos czasu (dobre poł roku juz pewnie) przychodzi do nas w nocy , tak około 2 i gramoli sie w środek. Żadna siła go nie wymeldujesz bo ryk jest a mi go żal :dry:

Ania Ty masz pierś ja mam pieczarki , wirtualnie możemy obiad zrobić :woohoo:

Mama gotuje jakąs zupe i pierogi leniwe z marchewka robi wiec obiad mam z glowy. Skoczę sobie popołudniu po piersi i juz wieczorem sobie zrobie z tymi pieczarkami zeby mieć na jutro.

A teraz lece sprzatac dalej póki Poldek spi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455755 przez aniaa_
Polunia zUstki kołoSłupska, jedno przy drugiem,

Dorby ten pomysł z wirtualnym obiadem piszę si, bo tak u nas pizga, że nie ma szans nie ide po te pieczraki ;/

Dobrze Ci z ta mamcią ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455795 przez Dorciaition
Malina to jak Ty w dzień funkcjonujesz?

Też jakoś nie moge uwierzyć, że wysłała te zdjęcia. Dziwne, że nie pyta czy dotarły.
O właśnie 2 dychy! ;) ha ha

ha ha o tak, Krzysiu chyba lubi pieski (suczki) ;)

Polunia ha ha dzięki za pogodę. Dobrze wiedzieć, że będzie do dupy.

Ja się piszę na wieczorną popijawkę przed lapkie, z Wami, tylko oby Lenia szybko zasnęła, bo jak do 22 będzie mi tu biegać to ciężko :/

Aniaa fajnie, że Wojtuś dłużej śpi. Lenia z nami nie śpi, choc zdarzało się. A teraz nie ma szans, bo nasze łóżko działa na nią jak jakiś dopalacz.
Ale czasami mam chęć z nią pospać, chociaż na ranem.

Aniaa no już nie przesadzaj. Ładna z Ciebie Kobitka!

Lenia to też fanka frytek :)

he he ja też nie wiedziałam, że jest taka pralka. Juz przywieźli, ciekawe ile godzin będzie suszyć ;)

No to pospała, 3 min

Sorrki

c.d.n.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455801 przez Aleksandra
Kochane wpadam na chwilkę bo nie mam czasu pisac . Poczytam was wieczorkiem i wkleję zdjęcia z roczku - mam ich bardzo mało bo nie wszyscy przesłali mi na pocztę :dry: Do wieczorka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455815 przez Dorciaition
Zasnęła :)

Polunia ale dobrze Ci z obiadkiem. Pierogi z marchewką?? Nie jadłam.

Aniaa dla mnie zawsze będziesz ze Słupska :)

Możesz zrobić bez pieczarek, zamiast tego jakiś pomidorek, ser i będzie pycha.

Idę sobie coś obejrzeć przed tv i obiadek zjeść.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #455882 przez polunia
Laski ma ktoras jakies wieści od Vesusi? Kurcze zdecydowanie za długa ta przerwa w pisaniu jak na nią :dry:

Dorcia ale ta pogoda to wcale nie taka znowu do dupy , no nie przesadzaj :blink:

To na która się wstepnie umawiaqmy? 20 mże być? No na wirtualne picie znaczy się :woohoo:

Dalej , meldowac się , kolejno odlicz , w dwuszeregu zbiórka :woohoo:

Ola tylko zebyś dzisiaj wieczorkiem kompa drinkami znowu nie zalewała :blink: Czy to może Aniaa była? :dry:

Dorcia pierogi leniwe własnej roboty do tego marchewka tarta ze smietanka i czyms tam jeszcze , ja akurat tej marchewki nie znoszę , blee , ale Kacper zjada. Pierogi to ja bardzo dietetycznie zjadam , tylko i w3yłacznie z tłuszczem cukrem i cynamonem :woohoo:

No to mykam , do wieczorka , papa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455887 przez vestusia
Ha, ha Wariatki!

Cofnęłam się jedną stronę i widzę "Rzegnaj", mało nie oplułam ekranu. A potem komenty, żeby Vestusię przywołać na byki ha, ha, ha :D

Uwielbiam Was! :*

Zabieram się powolutku do czytania! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl