- Posty: 3607
- Otrzymane podziękowania: 1
- /
- /
- /
- /
- /
- Listopad 2011 cz. 2
Listopad 2011 cz. 2
- vestusia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Zuzanka - 15.11.2011 :*
Zuzia to samo miała z okiem w piątek!! No jakby dosłownie po walce była, wyglądała jak Rocky Balboa he, he, he
Dużo zdrówka dla Ciebie i Igorka, my obie tak samo - i my chore i nasze dzieciaczki. Boziu.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Zuzia dziś marudna przeokropnie. Mało w ogóle je od ostatnich 3 dni, nie wypija nawet 150ml mleka, na noc również nie. Przed chwilą wypiła jakieś 60ml. No oszaleć można. Dopajam ją strzykawką, bo inaczej to ona nic nie wypije.
Bob zalega (czyt. śpi na narożniku), ja ze stresu i nerwów nie umiem zasnąć, więc zrobiłam sobie kawkę. Kuźwa, od jutra do pracy!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- chłopek
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka
- Posty: 8750
- Otrzymane podziękowania: 1
ja tu rzadko zaglądam, nadal 2w1 juz sie nie mogę doczekac kiedy mały raczy wyjść
vesusia a co do picia to mój też nie chciał pić, dopiero od jakiegoś czasu pije soki i kompot,a tak to masakra była, Ksawcio w porównaniu z moja siostrzenica to straszliwie mało pije, ona potrafi 2 litry wypić
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- vestusia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Zuzanka - 15.11.2011 :*
- Posty: 3607
- Otrzymane podziękowania: 1
No i oby maleństwo nie chciało czekać dodatkowych 2 tygodni
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- chłopek
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka
- Posty: 8750
- Otrzymane podziękowania: 1
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- madziaska
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- SZCZĘŚLIWA MAMA :)
- Posty: 2984
- Otrzymane podziękowania: 34
Sauri, duzo zdrowka dl aIgorka
Kurcze, nie fajnie z tymi chorobskami
Dorcia, na obiadku nie bylam
Hani ma wysypke. Chyba od zoltka. Juz sama nie wiem. Ma ja na czole i skroniach, w postaci kaszki. Podalam fenistil.
U nas leje:( Gdzie to lato????!!!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Dorciaition
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Moje Szczęścia *Lenka 16.11.11* *Blanka 9.01.14*
- Posty: 6282
- Otrzymane podziękowania: 1
A jak w nocy śpi?
Powodzenia jutro. Będę trzymać kciuki
Suari dla Was też zdrówka. Ach, te choróbska wredne.
Chłopek jeszcze troszeczkę
Też chętnie pooglądam Twój brzuszek, choc zarażac na razie nie
Madziaska to Ci się upiekło z obiadem
Od jutra Krzysiu idzie do pracy. Dziwnie mi będzie, bo dużo zajmował się Lenką. Nawet w nocy. Spał z nią.
U nas pogoda dziś była w miarę. Ale do lata to jej daleko
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kima
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Najszczęśliwsza na świecie, bo mam Ciebie..
- Posty: 1121
- Otrzymane podziękowania: 0
Dorcia uśmiałam się z tego nadźgania czy jak to określiłaś
widzę, że wszyscy się gzili na potęgę
Suari kuruj się kobietko, dużo zdróweczka dla Igorka i Ciebie
Vestusiu i dla Was również
Dorciu my byliśmy na obiadku, no nie miałam się jak wywinąć
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Madziu fajny suwaczek, kurczę do Twojego wesele już tak niewiele zostało!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
A ta wysypka to myślisz, że od żółtka? Ono chyba rzadko uczula, nie jest alergenem..
Właśnie ja daje po pół żółtka do obiadku co drugi dzień, a Wy jak robicie?
A ja dzisiaj pospałam do 9
Idę pod prysznic i nurka w piórka
buziole Kochane
śpijcie smacznie
i oby te paskudne choróbska poszły precz daleko!
paaaaaaa
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Dorciaition
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Moje Szczęścia *Lenka 16.11.11* *Blanka 9.01.14*
- Posty: 6282
- Otrzymane podziękowania: 1
Kima gdzie fotki Kubusia?
Prababcia niezla kurka :/
Mezus kochany.
No tak slub Madzi tuz tuz
My za 2 tyg na wesele. Zostalam zaproszonana wieczor panienski ale nie ide.
Milej nocki :-*
Mam nadzieje ze jutro bedzie tu wiekszy ruch
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Malina86
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1838
- Otrzymane podziękowania: 0
Vestusia i Suari zdrowka dla Waszych maluszkow
Vestusia tzrymam kciuki za jutzrejszy dzien.
Dorcia super avatarek
Malz pojechal, smutno mi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Moje dziecko staje juz nawet w lozeczku turystycznym. Dzisiaj lezelismy na lozku to podpierala sie o A i wstawala na nogi, a co lepsze zaczyna puszczac rece, ale oczywiscie laduje na dupie
Ide legnac.
Dobranoc!!!
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- vestusia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Zuzanka - 15.11.2011 :*
- Posty: 3607
- Otrzymane podziękowania: 1
Przede wszystkim buziaczki dla naszej Michasi
Madzia faktycznie suwaczek niezły
Dorciu to fakt, że jak Krzysiu był w domku i zajmował się Lenką to dawało dużo
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
O, i widzę Kima, że i Ty pospałaś
Dorcia to szybciutko na to wesele, popatrz jak to zleciało. Będzie super
A panieński też bym sobie odpuściła. Chyba
Malinko co racja, to racja. Takie wyjazdy mogą być oki na chwilę, ale tak na dłuższą metę to naprawdę ciężko. Mam nadzieję, że coś wymyślicie, abym Wam wszystkim było najlepiej. No i Misia na pewno stęskniona za tatusiem. W końcu Ciebie, mamusię, ma na co dzień no i „mama to mama”. Moja Zuzia też na widok Piotrka lepiej reaguje i aż cała się trzęsie jak do niej podchodzi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Misia oczywiście akrobatka niezła. No i jaka zdolna.
Zdjęcia superowe, ale z niej zdolniacha. No a z Was piękne kobietki
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
U nas pogoda dziś do dupy, pochmurno i będzie na pewno padać.
Zuzia chyba zasnęła. Strasznie mi jej szkoda, apetytu nie ma, chociaż dzisiaj mleczka zjadła troszkę. Na noc nie chciała, karmiłam ją w nocy, a w ciągu ostatnich 3 dni to tak mało jadła, że aż to jest do niej niepodobne.
Oki, nie budzę Was, bo pewnie jeszcze śpicie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Dorciaition
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Moje Szczęścia *Lenka 16.11.11* *Blanka 9.01.14*
- Posty: 6282
- Otrzymane podziękowania: 1
Sto lat dla Misi! To już 7 miesiecy!
Malina pięknie wyglądacie. A Miśka faktycznie zdolniacha. Pewnie za chwilę będzie chodzić.
Masz rację z tym teściem. Też bym nie poszła.
Vestusia kochana dużo zdrówka dla Was. Dobrze, że nie poszłas do pracy. Zuzia najważniejsza. Jeśli kadrowa jest matką to powinna zrozumieć. Daj znać po rozmowie.
Bidulka z Zuzi. Oby jej szybko apetyt wrócił. Niech cała wraca do zdrówka.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- vestusia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Zuzanka - 15.11.2011 :*
- Posty: 3607
- Otrzymane podziękowania: 1
Kadrowa nic nie powiedziała, ja przeprosiłam. No co mam zrobić.
Malina pewnie z Misią śpią. Do 10 najkrócej
Mia a jak u Ciebie???
No i gdzie reszta??
Co z Olcią?
Iva nie odzywa się na forum, na fb widzę, że jest. Ech.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- emkapl84
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 939
- Otrzymane podziękowania: 0
Vestusiu nie martw sie tak bardzo pracą...mysle, że nie pierwsza i nie ostatnia jesteś na urlopie macierzyńskim i pewnie w pracy nastawili się ,że tak to własnie będzie wyglądać..poza tym każdy zna zycie i wi jak to jest z małym dzieckiem...postaraj sie zrelaksować...skoro i tak nie możesz nic poradzić, że jestes w domu to chociaż spędź miło czas
Malina buuuuuuuziaczki dla naszje małej zdolniachy
Madzia wow 2 tygodnie do slubu!!!!!!!!!!już się nie mogę fotek doczekac
Nam weekend minął strasznie szybko i prawie nie odczułam, ze był weekend!!!!W sumie od piątku siedzę przed tv i oglądam mecze
Sprawdzałam pogodę na lipiec i sierpien i oczywiście maja byc upały jak ja wróce do pracy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- madziaska
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- SZCZĘŚLIWA MAMA :)
- Posty: 2984
- Otrzymane podziękowania: 34
Wszystkiego najjj dla Michaski
Vestusia, ja jestem
Mia miala miec goscia przez dwa tyg. z tego co pamietam. mamcia miala do niej przyjechac.
Vestusia, co masz poradzic. dziecko chore i chyba nie wyslesz Zuzanke do zlobka, zeby pojsc do pracy. A u WAS nie jest potrzebne do zlobka zaswiadzczenie od lekarza po chorobie, ze dziecko juz nadaje sie do przebywania w zlobku??? Kurujcie sie kobitki
No slub tuz, tuz. Juz mnie brzuch boli na sama mysl.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Jeszcze musze zamowic kwiaty, bo sami Kosciol ubieramy. Z reszta sale tez... Troche duzo na glowie, ale zawsze ktos pomoze
Ja tez zoltko zamierzalam podawac co drugi dzien polowe do zuppki, ale dalam tylko raz i nastepnego dnia ta wysypka sie pojawila. pomyslalam, ze to wlasnie przez zoltko. W sumie tydzien wczesniej dalam deserek na mleku, moze to on. W kazdytm razie tych deserkow i zoltka narazie nie podaje.
Malinka, Michaska bije wszelkie rekordy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- vestusia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Zuzanka - 15.11.2011 :*
- Posty: 3607
- Otrzymane podziękowania: 1
Oj Madziu też chciałabym, aby nasz wątek trwał i trwał. W sumie ostatnio czytałam jak się sierpniówki podzieliły i tak jakoś na zadumę mnie wzięło. Czy my przetrwamy i w ogóle.
Co do tego zaświadczenia to nie wiem, ale póki co baba nic mi nie mówiła. Może jak choroba trwa dłużej. W państwowym żłobku na pewno wymagają takiego zaświadczenia, ale w tym prywatnym nic mi babka nie mówiła.
Zarejestrowałam Zuzię do lekarza na 14:10. Nie dało się później. Dziewczyny ja ledwo na oczy widzę, jest mi tak słabo, że mam wrażenie, że się przewrócę. Nie wiem jak ja dojdę do tej przychodni, a MUSZĘ tam iść!!! Kuźwa, niby mam za blokiem przychodnię, ale muszę zejść z wózkiem i w ogóle. Ja pikolę. Módlcie się, co bym nie zemdlała po drodze
Powoli się zbieram z Zuzanką. Do napisania, nie wiem czy jeszcze tu zajrzę, odliczam czas do powrotu Piotrka, bo chcę się położyć, bo naprawdę nie wiem co mi jest. I jeszcze mnie coś czyści, chociaż zjadłam dziś tylko dwie kanapki. Więcej nie dałam rady
Lecę!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











