BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 3 miesiąc temu #537164 przez Dorciaition

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Kuźwa no ja już nie mogę czytać o tych choróbskach! Jakieś świństwa panują. NIech juz wiosna nadejdzie.!
Vestusia trzymajcie się z Zuzią dzielnie :kiss:

Pościel śliczna, bardzo mi się podobają ładne, żywe kolorki.
Strój też rewelacyjny. Kiecucha fajna, bo sobie ją jeszcze spokojnie wykorzystasz na inne okazje. Oby Zuzance się polepszyło i poszła na bal.

Poranna Ślicznotka śliczna ;)
Ona da się Tobie tak bez problemu uczesać? U nas to tragedia. Pół dnia biegam za Lenką żeby coś tam zaplątać na jej głowie ;)

Idę lulać.

Moje Dziecię oczywiście dopiero przed chwilą zasnęło (po 22), ale w dzień spała prawie 3 godz, wiec wybaczam ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537165 przez luska
hej kochane

Malina wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Ha drabiałam was z tele i normalnie nie pamietam co miałam odpisać :P

Madziorska co do przedszkola , to nie wiem o co chodziło z tym "noramalnym"jeżeli chodziło ci o publiczne , to w pobliżu jest aż jedno z taką opinią , że nie mam mowy żeby które kol wiek z moich dzieci chodziły .Prywatnych chyba nie ma i jest kupę tych unijnych w najróżniejszych postaciach.

Ej już nie czepiajcie sie tak tego mojego z tym oszczędzaniem :P Taki już jest , jeżeli chodzi o dom.....

Docia no co ty żartujesz.Lenia tak urzędowała , no chyba bym ocipiała :dry:

Zdjęcia śliczne , ale ja pamiętam jak już dorwałaś je :lol: Młodzi :lol: Po ile wy mieliście lat???

ŁŁŁŁoooo no foty remontowe , to mnie przeraziły :P No w takich warunkach chyba też nie mogła bym funkcjonować :silly:


Lenik strój czaderski.Fajnie , że jednak jedziecie na ten bal.W Realu i tesco ostatnio widziała czaderskie stroje na takie maluchy.Oczywiście najchętniej bym kupiła......no ale po co ;)
a co do opasek to mi się ta pierwsza podobała a'la czapeczka
Twój K to ma jak mój , tylko samochody, samochody , Najlepsza inwestycja B)



Pola i twoja mała tez widze daje czadu :P u nas odpukać .Chociaż młoda płacze przez sen jak Olek,......zajebscie po prostu.

no i zdrówka dla familij i tobie , to współczuje.chory facet , to tragedia :P Wole dwójke chorych maluchów , jak faceta chorego.Chociaż nie powiem Ł z tym sie ostatnio poprawił , ale kiedyś , to była tragedia :dry:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pola trzymam kciuki za te pozwolenia, oby wszytko poszło sprawnie.Nam kiedyś tak sąsiady życie umilili , że na owe pozwolenia czekaliśmy 2 lata :dry:

Co do ślubu to nam rodzice wszystko fundowali , no ale plany był , ze koscielny za rok i chyba nie będzie tego kościelnego.No cóż jak nie ma kasy to nie ma , a obrączkę to chyba oddam do lombardu , bo po co mi :dry:
no i wiecie , co juz od dłuższego czasu zastanawiam sie o powrocie do mojego panieńskiego nazwiska , bo to obecne mnie wkurza i nie pasuje mi do imienia .ale nie wiem tylko czy od takiego mojego widzi mi się można??

Madziorskie dobra jesteś z tym prądem.hheheh


Madzia kochana zdrówka i dla was :lol:

Madziorska swietne foty ,ale ekstra sprawa z tymi motorami!!!Bosko


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U Aureśk ze spaniem nie ma problemu.W dzień o11-12 idzie spać na 2-3 h i wieczorem 19.30-20.30 spać i bardzo rzadko zdarzają się jakieś wyjątki.na placach jednej ręki idzie policzyć.w nocy jak już się obudzi , to dostaje mleko i kładę ja u nas w łóżku, gaszę światło i my idziemy spać .Ona przeważnie się pokołuje i zasypia.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Vesta hehe ty tego bobka swojego chyba nigdy nie zmienisz :P

Hhehe uśmiałam się z tej sytuacji w żłobku..ale Zuzia grzecznie się zachował , bo aureska już by zaczęła atak.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Wow To Lenka odespała i pewnie wy też :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Madzia aureska tez je parówki .Uwielbia morlinki i tylko je je .A nie kumam o co chodzi ze śmietaną??Ty nie zaprawiasz Hani zup śmietaną??Aureska je już wszystko to co my.No nie wszytko ,jak robię pizze to dostaje mały kawałek , ale właściwy obiad dostaje ze słoiczka.

hehehe POla no nie mogę z ciebie , tylko weź mnie oświeć , co to ten fiolet??

Pola biedna z tą dupcią, daje jej polatać troszkę na goła pupinke , to na pewno jej ulży


Pola no wymiękłam przy tym zdjęciu na chodach .Jejku no nie poznała by cie za chiny ludowe.Wyglądałaś cudnie!!!


Hhehe no twój wygląd mówi wszystko hehe.ale jak ty się zmieniłaś!!!

Madziorskie , co to jedzenia to aureska tez wczoraj miała tai miź w brzuszku , no jadła wszytko co tylko jej oczy wylukłay nadającego do spożycia.no Drze się tylko "ama".ale co do kup , to u nas norma 2 dziennie :P



Vesta ty masz fajnie z tymi kumpelami:)

Ale z ciebie dobra żonka

Kima hehe ja z ciebie nie moge:P
Kubuniu jak zwykle mnie rozwalił



Madziorska fotki małża udane hehehe .no i ze spaceru tez super



docia fotki cudaczne hehehe i nawet Krzysztowa zjeżdżał :P hehehe Lenia boska , ale będzie w hiltonie impreza z tańcerami naszymi :silly:

No i Lenka tańcząco super hehe a ja kaczkami wywyjała:)

Madzia my tez jeszcze naszczepieniu nie bylismy


Madziorska oj ty teraz to masz .....


Vesta kurka zdrówka dla zuzanki


Zuzka przeszłodka jest .strój fajowy na pewno będzie super wygladac i pościel tez mi sie bardzo podoba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #537177 przez luska
to teraz torche o nas.

W weekend bylismy u moich rodziców .Oczywiście zapomniałam prezentów na dzień babci i dziadka i nawet nie dzwoniłam do nich , bo zapomniałam


bylismy tez na sali zabaw , oj jak ta moja Aureśka zadziorna......

Na sankach zjeżdzali ja szaleni nic się nie bali

Odpukać wszytko zdrowe

wrzucam wam tez nowy trik taneczny Aureśki

juz tak drygała ale rzadko a teraz tylko tak tańcuje


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537191 przez Dorciaition

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537219 przez Dorciaition
To chyba ta czapa co Igor Suari ma allegro.pl/ocieplana-czapka-dziecieca-pi...ise-i2949435280.html Fajowa jest :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #537226 przez luska
no i foty


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537232 przez luska
Docia , to chyba ta smieszna taka ale fajna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537293 przez polunia
Helołłłłłł Ciotki

Nie ogarniam , jestem nawet bardziej niż nieogarnięta !!! :cheer:

Czytam i czytam ale z odpisywaniem na bakier...

Aureśka zajebiaszczo tańcuje!!! Boska jest!!!

No a teraz lecę bo za chwile ma być babka po bilety na imprezę a ja w gaciach!

Miłego dzionka , papa :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537393 przez polunia
Pola jeszcze spi , Kacper koloruje to moze chociaz cos odpiszę , chociaz na parę ostatnich postów , może...

Luska Olo ma swietny fryz , to tak zamierzone czy sie spocił i tak mu się poczochraly? Taki mały zawadiaka;) Ale ciotka odwazna jestes , w życiu bym tak Poli na sanki z Kacprem nie wsadziła do zjazdu z górki , bałabym sie , ze spadnie na gebę ;) Ale pewnie zabawa była przednia :) Rozumiem , że na tym ostatnim zdjęciu to mama we wlasnej osobie na sankach jedzie ;) Aureska z jezyczkim cudna :* A na tym pierwszym zdjeciu dopiero po dłuzszej chwili sie Aureski doszukalam bo nie wiedziałm o co loto na zdjeciu :side:
Ja tam nie wiem o jakiej Wy czapie piszecie ?

Własnie byl kurier i jestem kolejne 2 klocki w plecy za taboret gazowy i zapaski kelnerskie , patrz Dorcia ile kasy zarabiam na imprezach ;))))))))))

O tak Dorcia , Ty to masz oko , Aureskowy ruch przed-rajstopkowy faktycznie wymiata :)

Luska jaka dżaga z Ciebie , chociaz Ty to się akurat za wiele nie zmienilaś i w ogóle bym nie powiedziała , ze w ciązy byłaś. Chyba jakis zupełny poczatek wtedy był , co? A łukasz taki jakis wytraszony czy jak? :))) A którzy to Twoi rodzice? Bardziej Ci obok Ł ukasza mi pasuja pod Ciebie , mam racje czy nie?

Lusia ale co do Ł to wszystko z sympatii , ja tam twierdze , ze Ł to bardzo fajny facet , kazdy ma jakies swoje zboczenia i akurat On ma takie a nie inne. Też bym chciała umieć oszczędzać ale kuźwa cięzko mi to przychodzi... :cheer:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No ja za najblizszego sasiada (no sasiada hotelowego oczywiscie) mam Wójta sąsiedniej gminy i mam nadzieje , ze nie bedzie robił z tego tytułu problemów bo w sumie dobrych kilkaset metrów od niego jest sala a tak to wszedzie dookoła szczere pole a no i trasa S5 ale przejscia z Generalna Durekcja Dróg Krajowych i Autostrad mamy juz za soba bo oni to faktycznie mili problemy i chyba ze cztery razy sie odwoływalismy zanim wydali na zgode na rozbudowe a i tak musielismny sie zrzec prawa do ewentualnych roszczeń z tytułu nadmiernego hałasu (tu akurat jest ok bo mamy ekrany - betonowe kuźwa jakby ładniejszych nie mogli założyć ale jak juz bedzie po wszystkim to będziemy sie starać o pozwolenie na jakies malowidła czy cus na tych ekranach od naszej strony) i ewentualnych zniszczeń na bryle budynku z powodu drgań. Ale jak kuźwa budowali trase to nikt nas nie pytał o zdanie w sprawie na poprowadzenia jej tak blisko budynków!!!

Powtrót do panieńskiego nazwiska?? To beda mieli ludzie we wsi pożywkę :lol: A Ł juz wie o Twoich zamiarach? Według mnie pasuje Twoje obecne nazwisko do imienia.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pola wcina Berlinki cllasic i jej mega smakują. Nie wnikam co jest w srodku bo w połowie produktów jest to samo i nawet nie napiszą...

Luska no co Ty , nie wiesz co to fiolet? No to GANCJANA , jeszcze do niedawna sie tym pępek dzieciom robiło. Jeszcze do dzisiaj mam go pod paznokciami i wymyc nie mogę :angry:

No Wy małpy , to znaczy , ze teraz wyglądam jak półtora nieszczęscia znaczy sie skoro twierdzicie , że jestem nie do poznania i wtedy wygladałam niby- "cudnie" :lol: :lol: :lol: Spoko , no coz , życie , troche jestem posunieta ... zębem czasu :silly: Ale wcale tak cudnie nie wygladałam , nie było źle ale bez szału. Jedyne co to waga tamta bardzo mi odpowiadała :lol: Kiecke miałam w idealnym rozmiarze 36 :woohoo: :( :( :(

No własnie zanim zapomnę , Madziorskie Wy na zamarzniętym jeziorze byliscie czy mi sie tylko wydaje??? :cheer:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No i popisałam , Pola juz sie bardzo niecierpliwi , spadam , moze póxniej jeszcze cos nadrobie !!! Milego dzionka babuszki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537579 przez polunia
No jestem i biore sie za dalsze nadrabianie...

Vestusia pościel fajniutka , taka właśnie wesoła wiosenna :)

No popatrz , a jednak falbaniasta spódniczka a mówilas , ze nie w Twoim guscie :woohoo: Czego sie nie robi dla dziecka :blink: A Zuzka na pewno bedzie piieknie w niej wyglądać :side:
Trzymam kciuki zeby gile i kaszel przeszly i żeby panienka mogła pójsc na swój pierwszy bal :kiss: :kiss: :kiss:

Ooo , i Zuzanna w Sarenkowym sliniku :woohoo: Wypisz wymaluj Ania ;)

Dorcia obrazek zajebisty :lol: :lol: :lol:

No tak Vesta nie moglas przejsc obojetnie koło takiej okazji z zyrafkami :woohoo:

U nas " na srodku " tez jest "ajka" :side: Tylko Pola jak robi ajka to zamiast glaskać to walnie cię w głowę...

Madziaska u nas odpukać po szczepieniach żadnej wysypki nie bylo ani temperatury wiec nie pomoge w tym temacie.

Łoo , to Hanka juz prawie zdania składa :cheer: Ja się mamy nie moge doczekać...

Tata , tam , i to wszystko... O i od dwoch dni jak robi kotek to niby jej "miał" wychodzi ale to tylko ja wiem ,ze to "miał" :blink:

Madziaska Zdrówka dla wszystkich w domu!!!

Dorcia no w temacie zabawek to ja nie mam za wiele do powiedzenia bo u nas zawartosc szuflad to najlepsza zabawka...

Lenisława cudna!!! Tak patrze i ni cholery nie wiem do kogo Ona podobna :dry:

Własnie , przypomniało mi sie po Twoich zdjęciach z placu zabaw. Może w marcu zamiast na termy pojechalibysmy własnie na taki plac zabaw. Fajny podobno jest w Malcie , niezbyt duzy ale co tam , w miare blisko od Hiltona :silly: : jupipark.pl/poznan

nO TERAZ JUZ SERIO KONIEC NADRABIANIA. nA WIĘCEJ NIESTETY NIE MAM JUZ CZASU :( PAPA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537669 przez madziorskie
Cześc mamusie!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dzisiaj się dowiedziałam, że u nas na świetlicy wiejskiej dzisiaj jest balik dla dzieci... nie wiem czy pójdę, bo nie mam nastroju, ani humoru z nikim się widzieć.. ale jak pomyslę, że mam wieczorem siedzieć w domu i z mężem się kłócić to chyba wolę wyjść...
Strój bym jakiś wykombinowała, bo Iza dostała na gwiazdkę od mojego kuzyna skrzydełka Elfa takie fioletowe, coś w stylu Vestusiowych i do tego np różowa kieckę z roczku... no albo ubrałabym tą opaskę MInnie co miała na roczku więc przebranie nie problem... gorzej z nastrojem...


Luśka normalne miałam na mysli państwowe przedszkole... ;)
Widzisz ja mam obraz, że przedszkole jest albo państwowe albo prywatne, ale unijnych jakoś u nas nie spotkałam..

A to Wy Kościelnego nie macie? Myslałam, że tak;) no usmiałam się z tej obrączki, że do lombardu oddać chcesz... ;) ha ha

Może niedługoi i moją oddam ech..:(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja musze moja nauczyc tanczyc do Trzeka bo bedzie jak kołek stała...:(

Jejku jak super tańczy Aureśka! No brawo!!!! Mega mi się podoba! Kilka razy oglądałam!

Fotki ze ślubu super!

Ha ha ja w pierwszej chwili patrze na pierwsze zdjecie i myśle co ta Luśka tu wstawiła??? a po chwili małą ksieżniczkę dopiero zauważyłam hi hi ;)
Super masz dzieciaki! A nie bałas się, że Aureska spadnie Olkowi ze sanek???
Ale fajną górkę tam macie ;) I widze sporo tam osób ;) Super tak w towarzystwie ;)

Pola a co to zapaski kelnerskie? Nie chce mis ię szukac u wujka..


Tak na zamarzniętym jeziorze bylismy a co??? ale z Izą daleko od brzegu nie wchodziliśmy!!!!!!

Pola witaj w klubie bo ja też mama sie doczekac nie moge!

NIc zmykam dac dziecku obiadek.. do następnego pa pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537676 przez polunia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537857 przez Malina86
Czesc Mamuśki moje :kiss:

Czytam Was namietnie, postaram sie cos odpisac, no chyba, ze moje dziecie sie obudzi...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Vestusia posciel i stroj Zuzanki super, choc ja myslalam o innej spodniczce, takiej calej tiulowej jak u wrozki, ale ta tez super. Zuzolinda jest piekna po prostu!
Jak ona sie czuje? Co dalej wogole z jej stranem zdrowia, czy ona dalej kaszle, bo jesli tak to chyba troche nienormalne, zeby miala kaszel tyle miesiecy!
Jak trzeba to bierz zwolnienie i sie nie czaj, zebyscie z Zuzka w szpitalu nie skonczyly (tfu, tfu) z taka przewlekla infekcja.
Walenie glowa o podloge i wogole o co popadnie to u nas norma.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aaaaaa BOB oczywiscie, ze Malina jedzie :laugh: :laugh: :laugh:

Dorcia odkurzacz mi jeszcze nie przyszedl, ani reszta zabawek, tydzien temu zamawialam, no wkurzyc sie idzie. Prosilam o szybka wysylke, na aukcji maja nieby, ze do trzech dni roboczych. Nie wiem po co od takiego delikwenta zamawiac przesylke kurierska, skoro kto inny wyslalby od razu i nawet poczta by juz doszlo.
Lenia tanczaca super!

Lusia Aurelka z tym kreceniem dupka za mocna! Chyba sie naogladala teledyskow na Vivie :laugh:
Zdjecia na sankach czadowe. Chociaz tyle pozytku z tej zimy, ze dzieciaki maja radoche, dla mnie to juz moze sie ta pora roku skonczyc!

Polunia kochana nie wiem co Tobie mialam odpisac?! Zdrowka Wam zycze :kiss:
Sala zabaw fajna, jak nasza ekipa wpadnie to nikt nie bedzie mial sily przebicia :laugh:

Obcielam Misi wlosy :laugh: Poza tym dzis rano miala 38 st. goraczki i mega zawalony nos, doslownie zalepiony, cala posciel byla w glutach. Wykoncze sie!
Poza tym od weekendu moje dziecko spi tak do 10:30- 11:30 :laugh: Przebudza sie tak miedzy 6:00, a 8:00, dostaje picie i spi dalej prawie do poludnia :laugh: No nawet ja tyle spac nie moge :laugh:

Aaa urodziny w sobote udane, jakos ogarnelam wszystko, zarcia bylo tyle, ze sie na stole nie miescilo, wszystko smakowalo (ponoc :laugh: ).

Wczoraj gadam z Patrykiem przez telefon i nagle dzwoni ktos do drzwi, otwieram, a to on :laugh: Kolega jechal do domu i sie zabral z nim, ale doslownie wpadl na pol godziny. Cos czulam przez telefon, ze kombinuje, bo mial glos za bardzo podniecony :laugh:

O Mala Mi wstala wiec spadam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537921 przez Malina86
Aaaaa juz wiem co Ci mialam polunia napisać! Pięknie wyglądalas w dniu ślubu! Na panienskim trochę gorzej ;) Damian jakie chuchro, teraz lepiej ;)

Madziaska zdrowka dla Was. Jak Misia miala dupke odparzona to super pomógł Clotrimazolum, Dorcia mi poleciła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #537955 przez madziorskie
Hello

NIe poszłysmy na balik... dzwoniłam do bratowej czy nie chce iść z Majką, ale mówiła, że dzisiaj kiepsko się czuje i że w piątek u nich jest balik, i że pójdą tam i że możemy do nich dołączyć, więc zobaczę... może w piątek pójdziemy???

Umówiłam się też na piątek z moją psiapsiólą, bo dzwoniła, że w piątek ma wolne i zaprasza na kawusię ;) więc się zrelaksuję, a izunia pobawi z jej dziećmi...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mnie też podoba się pomysł z salą zabaw ;) No i nie będzie zmiłuj dla innych dzieciaczków.. ha ha chociaż raz ;)
Iza jeszcze w takiej sali nie była, więc chyba musiałabym ją raz zabrać żeby się potem nie bała... bo ona jak coś widzi pierwszy raz to się boi... :(

Jejku Malina aż troszkę zazdroszcze tego spania u Misi! No ale chorób już nie zazdroszczę! Zdrówka dla Twojej Królewny!

Super, że imprezka udana!

Łała super, ale zrobił Wam niespodziankę! Chociaż te pól godzinki! Ale ciężko było się pewnie później rozstać co? :(

Nic mąż widzę przyjechał z pracy.. Zmykam .. pa


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl