BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 3 miesiąc temu #535277 przez Dorciaition
O tak, różnica jest :) Lencia ogromna do Izuni ;)

To prawda, Lenia sie wybawiła. Najbardziej ta mała zjeżdzalnia jej się podobała. Na początku nie ogarniała, a później juz ładnie na dupce zjeżdzała.

W ogóle to się chyba tam zakochała. Było dwóch chłopczyków- bliżniaków, pewnie jakieś 1,5 roku. Biegała cały czas za jednym, gadała do niego ciągle. Nie mogliśmy z niej :laugh:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535298 przez madziorskie
heh może fatycznie się zakochała... w końcu dziewczynka!

W zasadzie to matka powinnas się cieszyć, że przejawia prawidłowe wzorce ;) ha ha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #535462 przez Dorciaition
He he dokladnie. Dobrze ze jakas dziewczynka sie jej nie spodobala ;)

Polunia widzialam Cie :silly:

Malina
dotarł do Was już ten odkurzacz? My dostałyśmy i już jest rozwalony, tzn Lenia zajęła się rurą, która jest już cała wygnieciona i ma ślady zębów ;)

O własnie Dziewczyny poleciłybyście jakąś zabawkę? Chciałabym coś Leni fajnego kupić, ale sama już nie wiem co.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #535628 przez madziaska
Dziewczyny, ja tak egoistycznie. Czy Wasze dzieci po ostatniej szczepionce mialy wysypke???? Hania jest 8 dobe po szczepieniu i na nozkach ma okropna pokrzywke, strasznie ja swedzi. Czytalam, ze to moze byc wlasnie po tym szczepieniu... Ja zwariuje, w domu szpital, wszyscy chorzy i jeszcze to... :angry:

Oooo, Lencia jak tancuje :) Hania podeszla i mowi "Kto to???". Hehehe, jej ulubione powiedzonko teraz. Ciagle "cio to" albo "To to???"

Izunia szczypioreczek. Ona zawsze tak slodko usmiechnieta :) :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kubutek, jaki kedziorek sliczny :)

Polunia, o czerwonej dupce to mi nawet nie mow. Hanka ciagle odparzona. Jak tylko zrobi taka wodnista, smierdzoca, ja to mowie "kwasna" kupe dupsko czerwone. Od razu ja przewijam, ale ona taka delikatna, ze od razu sie odparza... Na noc smaruje Tormentiolem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535644 przez polunia
Cześć Dziewuszki , podczytuje oglądam ale sajgon mam taki , ze nie starcza czasu na odpisanie... :(
Już chyba wolałam jak chlop był taki kiepski bo przynajmniej z wyra nie wyłaził i nie "brynczoł"... Bo juz sie lepiej czuje i wynurzyl sie z pokoju i mam juz go po dziurtki w nosie!!!
Moze dzis wieczorem bede miała ciut wiecej weny to Was nadrobię, buziaki , papa :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535672 przez polunia
Wlazłam na moment na staraczki i widzę , że ciekawe tematy maja... :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #535694 przez vestusia
Bry!

No nie wierzę Kochane, że tu takie pustki i tak mało postów do nadrobienia ;-)

Kima, o Kubusiu to już nie wiem, co pisać, bo on taki słodki, że bym go zjadła. No takie ma spojrzenie, te dołeczki, te loczki ach :D I taki już mężczyzna :D

Madziorka no grzeję z tego Twojego męża! On faktycznie wesoły musi być, to jest fajne, przynajmniej nie masz nudno. Kiedy trzeba być, to jest poważny, ale potrafi również dobrze się bawić.

Na sankach zabawa widzę bardzo udana, Izunia taka radosna!

Dorcia, Lenia tak mówi „oj oj” bo Wy tam na „górze” (czyt. nad morzem) to macie różne dziwne słówka, np. zamiast cacy-cacy to ta Wasza ajka :P He, he :D

Kurka, ale się wybawiłyście w tej Sali zabaw! No a Lenisławka jaka zadowolona!!! Jejor, ona tak sama zjechała z tej zjeżdżalni??? Ja to Zuzię tak na górę dawałam ale bokiem ją trzymałam, bo się bałam he, he, he :D
A z Krzysia nie mogę :D Że też się dał namówić na zjeżdżanie z Lenką :D Chyba musiał odpokutować to, że najpierw tak marudził i nie bardzo chciał jechać :D

Z tańczącej Lenisławki nie mogę :D I te ruchy, jak na „Małysza” ha, ha, ha :D No niezła jest! Choć faktycznie taka spokojna jest, opanowana, jakby każdy krok przemyślała. Zuzia to skacze jak opętana i ostatnio głową zaryła w stolik, bo tak podskakiwała tańcząc.
Ps. Zuzia też uwielbia tę piosenkę, do której Lenisławka tańczyła :D
No i widzę, że zamówiłaś te paputki, fajne są? Nie spadają z piętki?? A ślizga się w nich Lenka?
O, znowu ta fajna spódniczka. Wkurzyłam się, bo chciałam kupić w Reserwacie tę szarą choćby, ale nie było żadnej. Bez sensu.

Izunia faktycznie mniejsza, ale co się dziwić, jak ona taka kruszynka malutka. Słodka jest 

No proszę, i Lenka zakochana! Super, dobrze zauważyłyście, że przejawia prawidłową orientację ;-)

Madzia ja nie pomogę, bo Zuzia jeszcze nie była szczepiona…

Polunia widzę, że u Ciebie naprawdę ostry dyżur ;-)

Idę, bo Zuzia stęka.

Zuzia w żłobku dostała dwie laurki z okazji dnia Babci i Dziadka, fajne, ręcznie robione.

Zasnęła w aucie, byłyśmy w Lidlu, kupiłam jej bodziaki i piżamkę.

Uciekam, bo płacze. Odezwę się wieczorem. Ciao!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #535743 przez vestusia
Kurka nie wiem co mojej Zuzi jest.

Bo jak wracałam z nią z Lidla to zasnęła w aucie. Przyniosłam ją do domu i położyłam do łóżeczka, rozszczelniłam okno, zdjęłam czapkę i rękawiczki i odpięłam kombinezon, bo nie chciałam jej go zdejmować, żeby się nie obudziła.

No i obudziła się w końcu z płaczem, ale nic jej nie pasowało, no ryczała ciągle. Położyła się na dywanie i zaczęła uderzać głową w ziemię!!! :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Nakarmiłam ją kaszką, dałam Nurofen i jeszcze dałam troszkę mleka z kakao i poszła spać. Jejku albo jakaś choroba ją bierze, albo nie wiem co jej jest :(

Ja sama nie lepiej się czuję, nos mam zatkany.

A, chciałam dodać, że w Lidlu kupiłam bodziaki w żyrafkę (w dwupaku) i do tego piżamka też z żyrafką ha, ha, ha. No nie mogłam nie kupić ;-)

No i jeszcze chciałam dodać, że Zuzia dziś szła do żłobka na swoich dwóch nóżkach he, he, he. Co prawda droga trwała z piętnaście minut, bo Zuzia co rusz albo lądowała na ziemi, albo zbaczała z drogi, bo chyba chciała iść inną drogą ;-) Ale doszłyśmy ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #536120 przez Dorciaition
Wieczór

Moje dziecię oczywiście nie śpi. Do 22 ma czas, potem lulanie.

MAdziaska Lenia żadnej wysypki nie miała.

Polunia :kiss:

Vestusia ha ha a no pokazuje Lenia "oj, oj", "ajka" też :silly:

Na początku Lenia słabo zjeżdzała, ale po chwili się nauczyła i ładnie jej szło.

Ha ha o tak, też mówię, że Lenia "na MAłysza" daje. Ona nawet tak po mieszkaniu biega ;)
Ojej biedna Zuzanka, ale Ona to naprawdę mega tancerka. Nie mogę z Niej :laugh:
Lencia tańczy non stop, ale fakt tak spokojnie. Ma nowe kroki- na palce się podnosi i coś głową próbuje robić, jakoś na bok ją przekręca.

Paputki pomimo, że za dużo nie spadają z nóżki, śliskie też nie są. Zadowolona z nich jestem.

W Reserwacie :laugh: :laugh: Ale to prawda- teraz to juz bieda, tzn nowa kolekcja jest, a co za tym idzie- drogo. Kurka takie dzinsy mi się tam podobają dla Leni, ale 5 dych. Zobacze :/

Oo, super, że Zuzanka dostała laurki. Babcie na pewno się ucieszą. Za rok to już pewnie nasze dzieci własnoręcznie coś nabazgrolą ;)

O kurcza co z Zuzią? :/ Cholera, może to żeby dalej. Ryczała to pewnie coś ją bolało. Oby nie żadne choróbsko.

Ha ha o tak, dziś w Lidlu to było coś dla Ciebie. My w sumie nic ciekawego nie kupiliśmy. Byliśmy wieczorem, a bieda już była.

Dużo zdrówka Vestka dla Ciebie również :kiss:

Wierzę, że nie było łatwo i szybko dojśc na pieszo. My czasami idziemy do sklepu. Jest trudno, ale Lenia się cieszy więc idziemy ;)

Buzka


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536153 przez madziorskie
Hej hej!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Madzia my jeszcze Izy nie szczepiliśmy na to... ale słyszałam opinie, że to bardzo kontrowersyjna szczepionka!!!


Vestusiu no u nas teżx "aja aja..", "cacy cacy" też się słyszy, ale raczej "ajka";p

Ja też byłam wieczorem a Lidlu i kupiłam bodziaki, ale jakies takie wielkie mi się wydają!
Właśnie jak je oglądałam to od razu pomyslałam sobie o Tobie, bo na nich żyrafka... ha ha a powiedz jaki rozmiar wzięłaś?

No proszę jaka Zuzia dzielna! A u Was tez -9 rano było??? W taki mróz spacerować no nie zazdroszczę!!! :(

Dobrej nocy! Chociaż ja to nie wiem czy dzisiaj zasnę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536514 przez madziorskie
Dzień dobry!

Co tu takie pustki????


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Izunia się własnie obudziła, więc zmykam.. pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536697 przez Dorciaition


Madziorskie jestem w szoku. Kurka, trzymaj się i nie daj się. Wpadnę wieczorem, bo Lenia nie pozwala mi pisać.


Alanek[*] :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536722 przez vestusia
Dzień dobry!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A Zuzia chora!!! Kuźwa!!!!

Odebrałam ją ze żłobka, oczka spuchnięte i chyba znowu zapalenie spojówek będzie, bo znowu ropką podchodzą oczka. W żłobku prawie nic nie spała, kaszle i ma zatkany nos, no i gile. Poczekam jeszcze troszkę i albo pojadę z nią na dyżur, albo jutro z rana Piotrek pójdzie do lekarza. Kurka no i na bal nie pójdzie pewnie, do tego mieliśmy jechać jutro do mojego taty i pewnie też nie pojedziemy. Ja pitolę. A dziś, jak na złość, Piotrek ma ostatnią popołudniówkę, więc walczę sama z Zuzanką... ech... biedactwo moje!

Odezwę się wieczorem, bo nie wiem co mam robić, bo temperatury nie ma, ale ten katar, kaszel, smarki i oczka.

Odezwę się niebawem. Ciao!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #536832 przez vestusia
A to wkleję Wam zdjęcie stroju Zuzi na karnawał, o ile na niego pójdzie:



nowa pościel:



i poranna Zuzanna sprzed kilku dni :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536976 przez madziorskie
Cześć mamusie!

Izunia śpi już od pół godzinki i dobrze, bo po południu nie byłysmy an spacerku i w domu spała tylko pół godz zamiast 2!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Biedna Zuzia! Znów ją choróbsko dopadło!!!! Niech się kończy już ta zima i choróbska wraz z nią! Daj znać jak się czuje Zuzia!

Super strój ma Zuzolinda! Slicznie zapewne będzie wyglądała! Oby jednak poszła;)

Śliczna pościel... ale ale .. gzdie żyrafka???????? :laugh: B)

Zuzka do Ciebie bardzo podobna na tym zdjęciu ;)

Dorcia fajny obrazek! Uśmiechnęłam się ;)

Miłego wieczoru! Pa pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl