BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 11 miesiąc temu #669510 przez Elusia
Ale się pogaduchy rozkręciły:) u mnie na szczęście nikt dobrych rad nie daje:) zresztą ja i tak wiem swoje;) kurczę baba w aptece poleciła mi takie witaminy, że 38zł wydałam:/ no trudno w następnym miesiącu kupię tańsze. Ja studiuję wczesne wspomaganie rozwoju dziecka- magisterkę będę broniła:) co do kilogramów to akurat rano z ciekawości się ważyłam i 5kg przytyłam od początku ciąży więc normalnie tak myślę:) chociaż jak komuś mówię, który to tydzień to każdy zdziwiony, że zupełnie nie widać:P może mi w pupę idzie;) a się obiadam ciągle od wesela i już się boję, że przytyje sporo;) nawet ciasto dziś upiekłam i ciągle jakieś słodkości jem:P, jak na początku nie musiałam w ogóle słodkiego jeść, tak teraz mnie ciągnie, że szok:P
Groszek super, że synuś tak czeka na maluszka i nie jest anty:) to najważniejsze:)
Karo no to, naprawdę czeka was sporo zmian- ale trzymam kciuki, że na lepsze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669586 przez Karo290392
Agusiak
Kochana , do wyboru jest duzo bo ze wzgledu na to że tu nie ma czegos takiego jak zameldowanie to ludzie w miare czesto zmieniaja mieszkanie wedle zachcianek :D
Ale aby agencja zaakceptowała to trzeba płacic czynsz czasowo i przy kazdym sprawdzaniu mieszkania co 3 miesiace musi byc nienagannie czysto to wtedy bez problemu sie dostanie nastepne :) NO a propo PL to było nas stac tylko na pokój u rodziców :D a tu mieszkanie 2 pokojowe i salon a pracuje mój mąż tylko .


Dzięki kochane za słowa pociechy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669686 przez alutka1011
Groszek widzę że nie tylko ja mam głupie sny :laugh:
Ja jak w miesiąc przytyłam 5 kg to lekarz mnie wysłał na patologie ciąży bo się wystraszył że mam zatrucie ciążowe to było k. 31 tyg i wtedy najwięcej przytyłam :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669798 przez myszka85
Cześć!
Z okazji dnia dziecka najlepsze życzenia dla Waszych pociech, i tych które są już z Wami i tych, które przyjdą na świat w październiku.

Też miewam głupie sny, bo mi się śni mój ślub, na którym nie ma obrączek albo mojej świadkowej albo nie mam sukienki - ehhh. Pobieramy się 12.07 i faktycznie nie mam jeszcze obrączek (bo czekam na zamówione ani sukienki, bo nie wiem jak bardzo się zmienię) ale mam jeszcze trochę czasu i raczej poza snami to się tym nie przejmuję. ;)

Co do przybierania na wadze to trochę Wam zazdroszczę, bo ja mam tylko 1 kg na plusie (i to też taki naciągany, bo w 6 tc ważyłam 0,7 kg więcej niż teraz, więc może jednak 0,7 na minusie) i trochę mnie to martwi, bo wg różnych wytycznych w 5 miesiącu powinno być właśnie ok 5 kg na +. Czuję się jednak świetnie, jem absolutnie wszystko na co mam ochotę i kiedy mam ochotę, więc może po prostu takie uroki mojej ciąży. Jeśli tak to nie mam nic przeciwko. Mam nadzieję, że skoro ja się czuję dobrze to maluszek również ma wszystko czego mu potrzeba i zdrowo rośnie. Byłam ostatnio na wizycie i dostałam skierowanie na USG połówkowe ale udało mi się zapisać dopiero na 25.06, więc przez miesiąc po prostu muszę wierzyć, że wszystko jest w porządku

Co do witamin to trochę ich biorę bo wg. wyników mam anemię (chociaż nie odczuwam tego w żaden sposób), więc zgodnie z zaleceniami lekarza łykam kwas foliowy, witaminę B i 2 różne preparaty z żelazem.

Eh ta pogoda bez sensu, miałam jechać na długi weekend na działkę ale zrezygnowałam, bo miało padać, tymczasem w Warszawie jest całkiem ładnie. Trudno, jadę w góry od poniedziałku to sobie odpocznę od miasta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669800 przez Groszek
ALutka te sny to koszmary są :D U mnie pogoda pod psem, leje i leje

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669804 przez P@ul@
U nas pogoda strasznie zmienni nie za dobrze to na mnie wpływa. chodzę jakaś skołowana, zmęczona, mam zawroty głowy, nie jest ciekawie. Do tego boli mnie żołądek i wróciły moje nieszczęsne mdłości i wymioty. Ciężki dzień się zapowiada i samotna noc do tego, bo mój K. jedzie na wieczór kawalerski do przyszłego szwagra. Przeglądam sobie allegro bo dla poprawy humoru chciałam sobie coś zamówić, ale nawet tam nie potrafię się skupić i wybrac niczego sensownego. Ech....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669850 przez Karo290392
Hej KochaNE!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WASZYSZ MALUSZKÓW -TYCH W BRZUSZKACH I TYCH BUSZUJACYCH JUZ PO DOMKACH :)

U mnie pogoda dziś kolejny dzień przepiękna!
Jutro wyjazd mój i męża na pokój i umówienie ogladania mieszkania.
A propo snów to też mam czasami takie głupie a tak realistyczne ze czasami to zdarza mi sie budzic z płaczem, dosłownie:/
Mała coraz bardziej harcuje i dzis przykładowo pokazała wszystkim co potrafi bo postawiłam sobie szklankę z sokiem na brzuchu a ona kopala lekko i szklanka tylko sie kiwała a mężuś powiedziała ' no kochanie, pokaż tacie co potrafisz ' i tak kopnęła że wylała na mnie sok :D
Ale smiechu nam napedziłą :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669892 przez nuśka09
Dzień dobry kochane! :)
Dużo radości i wspaniałych chwil dla wszystkich dzieciaczków :)
I dla Was też kochane bo w każdym z nas kryje się dziecko :P

Pogoda okropna ;/ pada cały dzień ;/ wybraliśmy się z D. do Ikei dziś pokupować kilka rzeczy i zobaczyć czy jest coś ciekawego dla maluszka :) upatrzyłam sobie krzesełko do jedzenia ale na to jest jeszcze czas ;)

Dziewczyny ja też mam takie durne sny! Ostatnio mi się śniło że nam mieszkanie znikło. Po prostu obudziliśmy się rano pod gołym niebem! hehehe. A że urodzę dziewczynkę do kilka razy mi się śniło a tu chłopak w brzusiu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669894 przez nuśka09
Karo no to musiało świetnie wyglądać. Mój mały też bardzo ruchliwy ale jeszcze nie widać przez brzuch kopniaków. No ale u mnie troszkę tłuszczyku jest :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669913 przez Karo290392
nuska
no fajne to było fajne :)
a Twojego malego i tak i tak bedzie widac niedługo;p bo zauwazylam ze mala z dnia na dzien coraz silniejsza:D
Macie moze tez tak ze w nocy spac nie mozecie ?
cholipka to meczace jest te dretwienie nog mnie meczy strasznie a chodze codziennie i wrecz duzo bo autka tu nie mamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669916 przez P@ul@
Moje maleństwo ostatnio strasznie szaleje w brzuszku. Niestety jakoś nie mogę się tym cieszyć bo kiepsko się czuje :( Mam nadzieję, że jak pogoda się poprawi to moje samopoczucie również :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669978 przez Elusia
Witam was kochane w niezbyt dobrym humorze, nie za bardzo cieszę się tym dniem bo leżę chora w łóżku, z mega bólem garda a w całym Poznaniu nie ma dla mnie Halsetu w sprayu!:( 1 dzień brałam tantum verde to tak mi gardło dojechało, że jest gorzej niż było:( a znowu musze jutro gnać taka chora na uczelnię:(
Myszka to normalne sny:) przyjaciółka co teraz brała ślub też takie miała i ślub był cudowny w każdym szczególe czego ci z całego serduszka życzę.
Nuśka bo mówią, że jak ci się coś śni to jest zupełnie na odwrót:P mojemu narzeczonemu też się śniła córa a bardziej na synusia się zapowiada-ale to się okaże;)
Karo macie tam mega fajnie, że stać was na takie mieszkanko wynająć:) my 5 lat wynajmowaliśmy tu w Polsce to koszmar z cenami itd:/ ale teraz na swoim już na szczęście i ratę za kredyt mamy taką jakbyśmy wynajmowali więc git:)
Na dzień dziecka upiekłam ciasto co by maluszkowi zrobić w brzuszku przyjemność ale...no niestety tak mnie rozłożyło że na nic ochoty nie mam:(
Zapytam a propo snów czy któraś z was miała taki bardzo realny sen, że się obudziła i wykonywała normalne czynności myśląć że się nie śpi i nagle ktoś was obudził i byłyście w mega szoku, że spałyście że to był sen? bo ja dużo razy co mnie strasznie przeraża- już raz jak w ciąży byłam. Nie wiem co to za cholorestwo ale czasem się boję, że się nie obudzę:/
Jak znowu dłuuuuugo.... przepraszam was za te rozgadanie, idę spać:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #670099 przez nuśka09
Ja dziś w nocy obudziłam się ok 2 bo mnie bolało po usunięciu zęba, chciałam się położyć na plecach to mały tak się ułożył że mnie uciskało, na prawym też nie dałam rady, wstałam łaziłam do tego burza się zaczęła i już w ogóle masakra. Usnęłam ok. 4... Masakra

Elusia ja raz tak miałam tylko. Ale nie odczułam tego jako coś strasznego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #670231 przez Agusiak
dzień dobry Kochane, ja tylko na chwilkę :)

Spóźnione ale najszczersze i najpiękniejsze życzenia dla wszystkich naszych dzieciaczków :)

Zajrzę wieczorkiem, buziaki :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #670236 przez alutka1011
Ja raz mam sny erotyczne raz mi się poród śni a raz jakieś koszmary ze się z płaczem budzę :dry: Czasami tak mam że się zastanawiam czy aby napewno to sen :dry:
Elusia zdrówka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl