BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 11 miesiąc temu #671228 przez alutka1011
No niestety wszystko jest dobrze dopóki nas to nie dotyczy....mam nadzieję że wszystkie badania Wam wyjdą idealnie!
O Hbs się bede chyba cały czas bać bo łatwo się zarazić a mojego D matka zmarła w wieku 43 lat przez Hbs więc całe życie będe się martwić o swoją rodzine czy aby napewno wszystko ok...
Obiad zrobiony z ciuszkami się uporałam jeszcze muszę pranie wyprasować:/
Wy też zawsze po weekendzie macie taki bałagan w domu? :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671249 przez Agusiak
alutka ja mam bałagan przez większość tygodnia :P :P
też czeka mnie prasowanie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671285 przez nuśka09
o kurcze dziewczyny to współczuję, ja zawszę mam jedną fiolkę pobieraną. A strasznie źle przechodzę pobieranie krwi. Nie dość że żyły słabe to jeszcze jak tylko wchodzę do gabinetu już mi słabo. Kilka razy zemdlałam ;/

No powiem Wam jest obawa przed wirusami... Ja miałam stracha dwa lata temu bo mój D. leżał w szpitalu 3 miesiące. I jakieś 3 miechy po wyjściu robiliśmy badania na hbs, hiv itd i wszystko ok :)
Ogarnęłam już kuchnię :) wcinam właśnie obiad i lecę zaraz po siostry do przedszkola :)

Dziewczyny mam już imię dla mojego synka :D Maksymilian :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671369 przez Groszek
Eeee ja wszystkie badania na początku miałam :) Teraz tylko krew, mocz i glukoza :) Idziemy w piątek z Misiem, pakujemy kredki, książkę pik pik, kanapkę, pićku, obowiązkowo cytrynkę i ruszamy na podbój laboratorium :) Jak nas nie wyrzucą za złe zachowanie to będzie dobrze :D

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671370 przez ewe88
Hej dziewczynki:) Dawno mnie nie było. Muszę się pochwalić, że będziemy mieć DZIEWCZYNKĘ :)!!! Tatuś przeszczęśliwy!! Odkąd się dowiedział, że córunia co chwilę podchodzi i brzuch głaszcze :) Co do badań też już mam wszystkie za sobą (VDRL,ANTYGEN HBS, PTA,ANTY HCV,ANTY HIV, TOKSOPLAZMOZA,RÓŻYCZKA) Badania niektóre bardzo drogie! Nawet po 200zl. jedno;/ Ja miałam to szczęście, że lekarz załatwił mi skierowanie z przychodni i nic nie płaciłam za te najdroższe.

Mam pyt. dziewczyny.. czy wy tez czasem macie twardy brzuch na dole? Nie wiąże się to z jakimikolwiek bólami no ale faktycznie od czasu do czasu czuję chyba, że macica mi twardnieje ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671400 przez Groszek
Od czasu do czasu też mi twardnieje, ale to chyba norma :D

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671537 przez nuśka09
Ewe witaj po przerwie ;)
gratuluję dziewczynki ;)
mnie też czasem twardnieje brzuch ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671585 przez chivas
Z tym fryzjerem, to cos o tym wiem:)
Sama prowadzę ten zawód i musze przyznać ze działa to w dwie strony. Często dochodzi do zranień, a na fotelu nigdy nie wiadomo kto siedzi, choćby wyglądał na najbardziej zadbanego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671649 przez Agusiak
ewe gratuluję córci, no w końcu mamy kolejną dziewczynkę ;)

Ja nie zauważyłam twardnień brzucha ale za to okropnie boli mnie lewy pośladek. Czasem nie mogę chodzić, siedzieć, ani leżeć tak boli. Praktycznie mam tak od początku ciąży ale teraz się nasila i magnez na to nie pomaga :(
Zapytam lekarza, ale wizyta dopiero pod koniec czerwca.

My już spakowani i jutro jak T wróci z pracy to wyruszamy ;)
Rodzice jadą pomóc nam nosić rzeczy bo tyle tego wyszło, że szok no a wiadomo, że ja zbyt wiele nie ponoszę.

U nas zaś leje :dry:

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671835 przez nuśka09
Dzień dobry ;)
Obudziłam się i nie pada :P dziwne :P
Ale pewnie popołudniu spadnie deszcz;/
Agusiak a może maluszek ułożył się jakoś z lewej strony i coś ci uciska co promieniuje na pośladek :unsure:
Mój synuś ostatnio lubi mnie kopać w jajnik lewy;/ Zwłaszcza jak się denerwuję na D...
Dziś po południu odwiedzi mnie przyjaciółka z którą się pół roku nie widziałam bo na stypendium była w Czechach :) nie mogę się doczekać :P

Miłego dnia kochane ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671857 przez Groszek
Witamy i my :) Goch jeszcze śpi, maluch chyba też, bo nawet gorzka herbata nie pomogła ;) Chwilowo nie pada, ale deszcz wisi w powietrzu ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671866 przez nuśka09
mój mały nie budzi się i buszuje przeważnie jak ja próbuje zasnąć w nocy ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #671906 przez Agusiak
dzień dobry :)

nusia no pewnie jest tak jak piszesz, ale powiem na wizycie, no i dzidek mógłby zmienić ułożenie i przestać uciskać to co uciska :silly: :blink:
Udanego spotkania z koleżanką :)

Groszek u nas też póki co nie pada, ale tak jak piszesz deszcz wisi w powietrzu. My z młodą już nie śpimy, a bobasek chyba jeszcze tak.

U nas dziś półmetek :lol: :lol:

Kochane tak wczoraj rozmawiałyśmy o tych badaniach i byłych partnerach, że całą noc śnili mi się wszyscy moi byli, i że spotykałam ich u fryzjera :lol: Przyznam, ze niektórych miło było spotkać po latach :P

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671939 przez alutka1011
Agusiak hehe :laugh: ach te sny :laugh: Gratuluję półmetku :)
U nas wczoraj taki deszcz że się modliłam żeby nas nie zalało :angry:
Nuśka udanego spotkania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671957 przez Elusia
Chivas gratuluje synka!:):) a Ewe córci!:) ale super, że już wiecie co tam w brzuszku się rozwija i kopie:) ja jeszcze tydzień:)i oby na tym 3D maluch był tak uprzejmy wszystko ładnie pokazać:) bo zabieram mamę i siostry więc chciałabym żeby też zobaczyły maluszka:)Mnie na szczęście nigdzie nie uciska swoim ułożeniem:) Z badaniami to ja miałam: Hbs, VDRL, toksoplazmoze, zwykłą glukozę, TSH, Anty Pro, no i te wiadome czyli mocz, krew, czynnik Rh, no i mocz i krew staram się co miesiąc robić czy mam skierowanie czy nie, no i teraz dodatkowo dostałam to obciążenie glukozą, i tyle nic więcej mi nie zalecił i pewnie nie zaleci:P
Agusiak gratuluję półmetku, u nas rano super słoneczko a teraz znów wiszą szare chmury deszczowe:/
W ogóle nadal te gardło nie daje mi spokoju, aż kaszel mam i katar mega, to postanowiłam ze skoro mam wolne to się zapiszę do rodzinnego:P i na 13.30 mam wizytę, ciekawe co wymyśli;) Czy u Was też jest takie mega suche powietrze? bo tu strasznie;/ i chyba przez to mi te gardło się nie polepsza:/
Ja mam dziś w planach poprawki technicznie skończyć w mgr, jeszcze ogarnąć nieco mieszkanko, zaplanować rysunek na ścianę w pokoju maluszka- tzn pewnie skończy się na wybraniu dokładnych postaci, kupienia brystolu, pędzli, z farbami poczekam jak narzeczony wróci i w sobotę siostra będzie malowała:D nie mogę się doczekać co z tego wyjdzie:D w razie klapy zostaje zawsze zatapetowanie ściany;)no to tyle, uciekam:* ale postaram się jeszcze dziś zajrzeć
GADUŁA ZE MNIE...:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl