BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #666265 przez Moner
Nuska gratuluje synka!

Wczoraj bylam na kotroli 19 tydzien 250g ruchliwy wszystko wyglada dobrze lozysko tez w porzadku tak wiec to krwawienie co mialam to nic groznego chyba... Odpukac ;)

Mamusia wyjechala :( teraz dopiero przed porodem przyleci, ale jutro wyruszamy nad morze na 10 dni to bedzie fajnie. Po powrocie ide na to expo dzieciecych firm a potem tapetujemy pokoj malego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666298 przez alutka1011
Groszek ja pościel z wypełnieniem tez mam jedna ale zwykłe posciele musze miec przynajmiej 2...W Mai przypadku bez szczoteczki do włosów się nie obyło :lol:
Agusiak też mam dość tej pogody....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666341 przez P@ul@
U nas ze względu na pogodę zapowiada się leniwy dzień w łóżku. Zajęcia jakoś brak, a na spacer nie ma mowy. Nawet pies nie chce na dłużej wyjść :P Jako, że spędzę ten dzień leniwie w łóżku, to z pewnością przejrzę wszystkie sklepy internetowe z artykułami dziecięcymi.

Cały czas w myślach odliczam czas do wizyty u lekarza. Zostało 6 dni. Pierwszy raz nie moge się tak doczekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666482 przez Agusiak
Paula kochana ciesz się tym brakiem zajęć póki możesz :lol: :P
Ja właśnie posprzątałam obie łazienki i odkurzyłam na dole, padam. Ale cieszę się że udało mi przed drzemką Paulinki bo nie będę jej się trzaskać jak będzie spała no i mam teraz chwilkę luzu ;) upragnionego :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666500 przez P@ul@
Ja niestety nie pracuje, mieszkamy z moimi rodzicami, mamy tylko jeden pokój. Resztę domu wspólną tak więc sprzątamy na zmianę. W domu nikogo, tylko ja, więc strasznie się nudzę. Najlepiej wykupiłabym cały internet, ale po pierwsze wszyscy mi mówią, że za wcześnie na większe zakupy, a po drugie to kasy brak.

Zaczęłam znowu oglądać wózki i już sama nie wiem na co się zdecydować. Przez tyle wolnego czasu co chwila mam inne pomysły... Najlepiej to chciałabym mieć już wszystko w domku. Ludzie mówią, że zwariowałam, ale to moje pierwsze dziecko i ciesze się jak szalona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666512 przez Agusiak
Paula to mamy taką samą sytuację. Ja też nie pracuję, mieszkamy z moimi rodzicami, tyle że mamy dla siebie całe jedno piętro, ale kuchnia wspólna :dry:
Tylko mojej mamie to się chyba wydaje że jak wpracuje zawodowo a ja siedzę w domu i "nic" nie robię to chyba mogę posprzątać :angry: Owszem korona mi z głowy nie spadnie, ale ja też jestem w pracy i to 24h na dobę no i ja np. nie mogę odespać sobie w sobotę czy niedzielę, jak ona, bo od dwóch lat wstaję tak jak moja córka, czyli wcześnie :silly: Dopiero od niedawna śpi tak no do ok 8. A moja mama przez dwa lata jeszcze nigdy nie przyszła i nie wzięła rano Paulinki żebym mogła troszkę pospać. Dobrze, że jak mąż ma wolne weekendy to się młodą rano zajmie. Ja wiem, że jak się mieszka samemu to już w ogóle nie ma mowy żeby ktoś cię odciążył i trzeba sobie radzić, ale jak już jest ta babcia pod ręką to chyba by mogła.
Ech to sobie ponarzekałam do Was, haha :P

I ciesz Kochana, ciesz, masz do tego pełne prawo i nikomu nic do tego. Jak masz chęć to możesz już wszystko pokupować a nawet porozkładać i nie przejmuj się gadaniem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #666520 przez P@ul@
Chciałabym , chciała już wszystko mieć, ale też trzeba się liczyć z funduszami, bo nie jest najlepiej, niestety.

A tak właśnie nawiązując do kosztów, to chciałam się was zapytać czy uważacie za konieczne kupno drogiego wózka czy ewentualnie można trochę przyoszczędzić? Znalazłam całkiem fajne wózki w bardzo przystępnych cenach, ale zastanawiam się dlaczego te ceny są tak niskie? Co może być nie tak z takim wózkiem? I jeszcze jedno pytanie. Co myślicie o wózkach głęboko-spacerowych? Czyli takich, które nie mają typowo sztywnej gondoli tylko wkłada się do środka takie nosidło(a'la gondola)???

Będę wdzięczna za odpowiedzi, bo niestety muszę szukać oszczędności wszędzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666560 przez nuśka09
Dzień dobry kochane!
Dopiero wstałam nie dawno, wczoraj z przyjaciółką do 3 w nocy gadałyśmy na zmianę z oglądaniem filmików z usg ;p
A pogoda dziś tylko na leniuchowanie,nawet mój psiak nie chce iść na spacer tylko śpi.
co do listy, ja wczoraj sobie zrobiłam i kurczę przeraża mnie to ;p ale co miesiąc po trochu i będzie ok :)
Dziewczyny jestem taka szczęśliwa że mam synka- oczywiście byłabym równie szczęśliwa jakby to była dziewczynka, ale zawsze marzyłam o pierwszym synku :) Cały czas mam przed oczami obrazy z usg :) lekarz powiedział że tak ruchliwego malucha dawno nie widział :) jestem przeszczęśliwa! :D
Wybaczcie ale no kurczę muszę! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666570 przez nuśka09
P@ul@ ja kupiłam wózek używany 3 w 1 , z tym że od znajomej więc za grosze ale tak czy siak patrzyłabym na używane, no bo niestety nie stać mnie na nowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666606 przez P@ul@
Zastanawiam się aktualnie nad takim,( allegro.pl/wozek-mirage-2w1-wielofunkcyj...ign-i3273881402.html ) ale nie wiem co w nim jest takiego złego, skoro kosztuje tylko tyle?

Mi się podoba, ale nie chciałabym kupić wózka, który będzie miał same wady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666623 przez nuśka09
a czemu miałoby być z nim cokolwiek nie tak? bardzo ładny ;) jakby coś się z nim działo zawsze masz gwarancję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666625 przez Agusiak
z tego co ja się orientuję to są to bardzo dobre polskie wózki i dużo osób kupuje wózki tego typu. A cena to pewnie dlatego, że firma polska a nie jakiś x-lander, nie ma skrętnych kół, jakiegoś niepotrzebnego z resztą, dizajnerskiego wyglądu i innych bajerów oferowanych przez producentów, których potem i tak się nie używa. Wygląda bardzo porządnie, dziecku będzie w nim wygodnie, ma pojemny koszyk i powinnaś być z niego zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666693 przez chivas
Paula, nic nie jest w nim złego. Jest tańszy bo zwyczajnie nie placisz za renomowana firme. Moja siostra ma wózek polskiej firmy i wydaje mi sie duzo soligniejszy niz nasz x lander (któreg ammy dlatego ze nadarzyla sie okazja i byl bardzo tani)
Normalny, fajny wózek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666751 przez P@ul@
dziękuje za szybkie i konkretne odpowiedzi. Skoro cena niska tylko ze względu na firmę to spoko, bo na tym to mi w ogóle nie zależy. Chcę po prostu w miarę dobry wózek i żeby dziecku było w nim wygodnie. Jeśli chodzi o skrętne kółka to ich nie cierpię i szukałam właśnie wózka bez nich. Teraz tylko przekonać męża, że wózek jest ok i można kupić. A zaoszczędzimy sporo, bo moi teściowie dają nam na wózek 500 zł, więc trzeba niewiele dołożyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #667011 przez Karo290392
Hej Kochane!
Właśnie wrócilismy z mężem. I szykuje sie rozłąka na 3 tygodnie co strasznie przezywam, ale wiem ze tak trzeba ...
Widzę że za listę sie wziełyście. No ja taka zrobiłam jakis czas temu i juz jakas wieksza czesc na szczescie mam i nie zaluje ze w miare wczesnie zaczełam bo przynajmniej jak była proomcja to korzystałam a nie bede później płakać ze tyle zostało a pieniedzy brak.
A widze ze pogode macie tAKA typowa jak u mnie. ale pociesze Was - mozna sie przyzwyczaic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl