BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #669073 przez Agusiak
chivas Kochana no powiem Ci, że u mnie jakoś nawet obyło się bez wtrącania chociaż każdej rady wysłuchałam ale robiłam tak jak ja uważam za słuszne :P
Mam dosyć mocny charakter więc rodzinka nam niczego nie narzuca a jedynie coś czasem podpowie za co jestem wdzięczna.
Ale z tego co widzę to Ty też nie masz się czym martwisz, świetnie dasz sobie radę i nie pozwolisz by ktoś dyktował Ci jak masz postępować :blink: :P Więc wysłuchaj spokojnie a zrób swoje :)

Alutka jesteś cukiernikiem? Ależ masz słodki zawód :)
Tort na pewno super Ci się uda, a prezent też może jakiś sam się nasunie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669077 przez P@ul@
Oj tak. Mama i babcia wiedza najlepiej... Najlepsze są wypowiedzi w stylu, jak my miałyśmy dzieci to tego nie było i jakoś żyłyśmy, po co będziesz to kupować.... Dobija mnie to!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669080 przez alutka1011
Aga no słodki :) Zobaczymy coś muszę wykombinować...
Ile macie na +

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669089 przez P@ul@
Jeśli chodzi o wagę to jak zaszłam w ciąże to ważyłam 61 kg, później dużo schudłam (przez wymioty, zaliczyłam już 3 wizyty w szpitalu i odwodnienia). Aktualnie ważę 57 kg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669092 przez alutka1011
U mnie coś 5+ :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669095 przez Agusiak
Alutka u mnie prawie 4 :dry: tzn tyle było do ostatniej wizyty bo teraz coś tak czuję że kolejne 2 :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669131 przez nuśka09
Ale dziś rozgadane jesteście ;) świetnie!
Wróciłam od dentysty, okazało się że ząb do wyrwania, masakra aż się z nerwów spociłam cała na tym fotelu :P ale już jest ok :)
Teraz mój D. maluje kuchnie ;) może mu potem pomogę trochę :P
Glukozę miałam robioną tylko z samej krwi, krzywą cukrową ( bo to jest chyba ta co się to świństwo pije tak?)jeszcze nie. Ale pewnie nie długo. A miałyście robiony test na HIV?

Ostatnio na wizycie miałam 4 na +. Ale teraz pewnie z 1,5 doszło. Staram się nie wiele przytyć bo przed ciążą przytyłam ok 10kg ;/ Ale ponoć przy karmieniu cycem dużo można schudnąć :) zawsze się bałam że w ciąży będę mieć nieposkromiony apetyt na słodycze i przytyję z 30 kg. Ale na szczęście nie mam . I jem rozsądnie. Moje dwie znajome w ciąży po 30-40 kg przytyły!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669145 przez Karo290392
Hej kochane :)
Ale wy rozgadane :) fajnie tak wejść na forum a tu już sie tak ładnie dzieje :)
U mnie dobre rady oczywiscie są ale staram sie juz tym nie przejmować i robic tak jak uwazamy z S. za rozsądne.
A na drugie imie jednak zdecydowalismy sie po mamusi czyli bedzie Vivienne Caroline tak mnie mezus prosil ze musiałam sie zgodzic :)
Na drugi tydzien lipca mam umówione zdanie mieszkania czyli do konca czerwca juz musimy byc na nowym aby tu odremontowac i wymalowac tak zebym nie musiała w tym siedziec.
Takze mega zmiany no i w miare szybko cos znalezc bo trzeba umówic sie na założenie internetu naszego na nowym mieszkaniu i wszystkie instytucje poinformowac o nowym adresie, i położna po wizycie załatwic nowa i szpital zwiedzic ktory bedzie na miejscu chyba ze zdecyduje sie zostac na tym co jestem teraz a bede miala około 10 minut takze troszke jest do załatwienia.
U mnie na plusie jest 5.5 kg takze zobaczymy co dalej.

A tu w koncu piekna pogoda aż żyć się chce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669162 przez nuśka09
Co do dobrych rad moja mama na szczęście dała mi spokój, jak czegoś nie wiem to jej pytam, ale nie zadręcza mnie :) niestety teściowa jest taka że narzuca swoje zdanie. Ale o tyle dobrze że jest 400 km ode mnie więc mam spokój. :D ale obawiam się że jak urodzę to nas nawiedzi i będą kłótnie bo ja sobie już nie pozwolę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669175 przez chivas
HAhaha :D noo.. Agusiak masz racje :D Raczej jak mam swoje zdanie to rzadko je zmieniam, chyba ze ktoś mi wyjaśni konkretnie logicznie dlaczego itp :) I juz mialam jedno starcie z tesciową, oczywiscie niewinne a poszło o to ze Ona nie chciala abysmy zbyt wczesnie kupowali dla dziecka (rozmowa miala miejsce jak bylam gdzies w 8-9 tygodniu) bo moze sie cos zdarzyc i "po co zapeszac" :) Ale skończyło sie wszystko dobrze, całuskiem na przeprosiny i okej.. :)


A dziewczyny, kurde, bo zmartwiłyście mnie tą wagą :( 5,5 kg.. kurcze ja już przytyłam z 12 i bylam w szoku jak stanelam na wage, bo brzuch mam duzy, spodnie rzeczywiscie musialam zmienic ale nie wyglądam jakbym az tyle przytyla, kazdy jest w szoku jak im mówie liczbami bo w ogole po mnie nie widac tych 12 kilo. hmm... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669391 przez alutka1011
Wow chivas 12 kg w szoku jestem pociesze Cię dopiero teraz zaczniemy tyć ;)
Ja na szczęście nie mam teściów a rodzice do niczego się nie wpieprzają :)
Sąsiad mi 2 kg truskawek przyniósł mniam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669410 przez nuśka09
No no chivas ładnie :P
Alutka daj trochę :P ja dziś mam na wszystko ochotę a po wyrwaniu zęba mogę tylko nie gorące papki ;/ zjadłam właśnie miskę kaszki i jestem pełna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669446 przez Agusiak
dobry wieczorek :)

Karo to faktycznie czekają Was spore zmiany. A powiedz mi, tam u Was to tak łatwo idzie znaleźć nowe lokum? Kurcze w Pl to trzeba miesiącami czasem czegoś sensownego szukać, ale nie ma co się dziwić bo ceny powalają. Trzymam kciuki żeby wszystko Wam się fajnie udało i poszło po Waszej myśli :)

Chivas 12 kilo to faktycznie sporo, ale jak nie widać to nie tak źle :blink: Może masz dużo wód albo coś. A lekarz Ci coś mówił na temat tych kg czy nic?

U nas też dziś lepsza pogoda, cieplej chociaż ciemne chmury też się pojawiają.

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669463 przez Groszek
Teściowa dobra rada cały czas mi mówi co mam robić. A że nie dam sobie w kasze dmuchać to odpowiadam że swoje 5 minut miała i kiepsko je wykorzystała ;) Mama się nie wtrąca do wychowywania, chyba że o coś zapytam to mi powie :)
Wow 12 kg :D Z Misiem przez całą ciążę przytyłam 9 ;) teraz 2,5 na plusie... Glukozę mam w przyszły piątek, a połówkowe usg 10 czerwca...
Dziś mi się śniło że urodziłam śliczną czarną dziewczynkę :P A przedwczoraj latający husky wielkości misia grizzly :P
Michaś pyta co 5 minut kiedy dzidzia z nami będzie... jak mówię że jeszcze trochę to "jutlo"? :D Kochany jest, a do niedawna dzidzia była na nie :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669470 przez Groszek
Na dzień dziecka dostał bilard ;) i w poniedziałek (kurier nawalił) drewniane puzzle. Rowerek ma taki normalny z doczepionymi 2 bocznymi kółkami, bo te biegowe do mnie nie przemawiają. Przyszła moda i na huraaaa wszyscy kupują. Niedługo 3 urodzinki, nikogo nie będzie oprócz nas,więc imprezy jako takiej nie będzie... Zrobię tort, prezent od dziadków pewnie paczką przyleci :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl