BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 8 miesiąc temu #735499 przez Groszek
Tośka zdolna bestia z Ciebie :) u mnie nawet kaktusa nie będzie, bo hrabia nie pamięta :P
Agusiak no wiesz co kobieto, na końcówce musiałaś się tak napić?? :lol: :lol: :P :P żartuje oczywiście, mam nadzieję że nic się nie stało :kiss:
Paula u każdego co innego, my z Tośką mamy problemy z facetami a Wy z samochodem i kasą... narzekaj ile wlezie, od tego jesteśmy żeby wysłuchać i poklepać po ramieniu :)
Edzia to wszystkiego najlepszego Kochana :kiss:

Stary przemówił i zaczął się czepiać, że się nie odzywam, bo jak to określił "był ok jak dostawałam kasę, a jak mi nie daje to ja fochy walę". Hehe tyle że ja się odzywałam i rozumiem, że koniec miesiąca i z kasą krucho... ale on mnie chyba za totalną kretynkę uważa :angry: to teraz walnęłam focha i mam w nosie jego odzywanie się. Zapewne chce modem, bo nie ma jak w necie posiedzieć :P

Dobrej nocki życzę, a ja udaję się w objęcia Morfeusza ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735501 przez Groszek
Paula to ja bym chciała taką teściową... nasza się wpierdziela gdzie tylko może :angry: na każdym kroku podkreśla jaka to ja niezdara jestem i jak ja sobie poradzę. Wrrrr czasami mam chęć ją udusić :lol: :lol: :lol: Wyłączyłam telefon co by mi dupy nie zawracała.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735543 przez nuśka09
Dobry wieczór ;*

Agusiak dobrze że nic się nie stało! :)
Edziawszystkiego co najlepsze!! :):) :kiss:
Paula pościel prześliczna :) no a z tym autem to współczuję ;/czekamy na zdjęcia:)
mszydlowskano mam cichą nadzieję że jednak Mały będzie taki kochany i się odwróci, ale już oswajam się z myślą o cc :P

Ja nasmażyłam całą kupę placków i ledwo to zjedliśmy :P teraz nie mam siły się ruszyć :P idę się położyć bo nie mam na nic siły :P

Dobrej nocki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735552 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Kochane spokojnie, nic mi się nie stało, trochę wstydu się najadłam i tyle bo ludzi jednak przy kibelkach sporo :blush: :silly:

Paula nam też auto nawaliło na urlopie o czym wcześniej pisałam i koszt naprawy to ok 500zł także ja również się nie cieszę. Mieliśmy wysterylizować za tą kasę psiaka i także musimy teraz pożyczać.
Pościele podobają mi się te w drobne kwiatuszki, takie sielskie :)

Groszek hahah widać ten modem to było TO :laugh: :laugh: Ale nie poddawaj się i go mu nie daj :blink:

Edzia wszystkiego najlepszego!!!!
Ale kurcze ten wrzos :( hmmm nie wiem czy pisać bo może nie jesteś przesądna, ale ponoć przynosi pecha. Moi rodzice nakupowali tego masę bo chcieli posadzić w ogródku bo pięknie wygląda i nie jest trudny w utrzymaniu ale wyobraź sobie, że wszystko wyrzucili bo im dużo ludzi odradzało.
Musiałam to napisać bo bym spać nie mogła, ale nie musisz oczywiście się tym przejmować. Ja to przesądna jestem...niestety :(

nusia mniam placuszki, chętnie bym pożarła :lol: chociaż nasza pizza też pyszna była ;)

Śpijcie dobrze mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735558 przez Tośka27
FAJNE TE POSCIELE DO LOZECZKA ALE BEZ BALDACHIMU TO MI SIE NIE WIDZI NIE PODOBA MI SIE BEZ TEGO JAKOS GDYBY BY LO W ZESYTAWIE TO BYM WZIELA ALBO TEN PASIAK Z TURKUSEM LUB kREM
NO U MNIE TEZ BEZ ZMIAN ALE JA NIE ODZYWAM SIE TEZ
gROSZKU HEHEH NIE PODDAWAJ SIE OD TEGO ON JEST JAK DUPA OD SRANIA ZE MA LOZYC NA RODZINE A NIE MYSLEC TYLKO O SOBIE TO SA WLASNIE ONI MOJ TEZ BO NIE CHCIALABYS TYCH OPLAT CO JA ROBIE AJA MOWIE A KAZAL CI KTOS BRAC TO ON UWAZA ZE JA BYM CHCIALA WSZYSTKO TYLKO ZA CO NO TO BYLO KALKULOWAC A NIE BRAC A TERAZ CZEKAC NA GOTOWY OBIAD

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735645 przez nuśka09
Dzień dobry dziewczynki :)

już nie śpię bo przebudziłam się jak zadzwonił budzik mojemu, chwilę potem dostałam kilka porządnych kopniaków i już nie mogę usnąć. Ale pewnie za jakąś godzinkę zachce mi się spać :)

Agusiak kurcze ja pierwsze słyszę o tych wrzosach a chciałam właśnie kupić sobie bo mi się podobają... hmm teraz mam dylemat... :P bo niby nie jestem przesądna ale jak coś ma przynieść pecha to wolę unikać :P

właśnie przeglądałam pościele, bo babcia ma mi na to kaskę dać i wybrałam taki zestaw :
allegro.pl/5-el-posciel-baby-raj-120x90-...mem-i3513781624.html a wzór w niebieska krateczka :)

a i jeszcze Wam się pochwalę brzusiem to my z wczoraj :

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

i z razem z D. z zeszłego tygodnia :):

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735656 przez oleczka86
Cześć Kochaniutkie :)

Mnie znów nie było jakieś dwa dni a tu tyle postów do nadrobienia.

Nuśka ale masz brzuchol :P nie dałabym rady gdybym miała taki duży ale ślicznie wyglądasz. A jeśli to Twoję pierwsze dziecko to są jeszcze szanse że dzidzia sie przekręci. A jeśli nie to nie rozpaczaj,chyba jeszcze nic straconego bo jeśli dzidzia będzie mała to też może urodzisz normalnie. Ja jak syna rodziłam to przyjechała babka z pośladkowym właśnie a że dzidzia nie była duża do 3kg to lekarz przyjął poród i wszystko było ok.

Groszek widzę że Ty też masz "kochaną" teściową jak ja :) Moja jest okropna już mam takie nerwy na nią że szok. Mój mąż ciągle ją do nas na obiadki zaprasza ale obiadki oczywiście robię ja ona przyjdzie naje sie i idzie i sprzątanie też na mojej głowie. Ostatnio awanturę zrobiłam że nawet słowem sie nie odezwie czy coś pomóc pozmywać czy cos to mój mąż stwierdził że on nie chce żeby mu ktoś w gary zaglądał...eh...A jak robiłam pranie dla dzidzi to później ze dwa dni tak leżało i czekało aż wyprasuje i ona to widziała to zamiast pomóc bo wie że mam skurcze i w ogóle to mi powiedziała że ona by tego nie prasowała i tyle było jej pomocy. Ona sobie może chodzic pognieciona ale moje dzieci nie będą. W ogóle jak będę dostawać zasiłek macierzyński to zamierzam trochę meble zmienić kupić stół przede wszystkim i krzesła żebyśmy mogli wkońcu jeść jak ludzie przy stole a ona mi mówi że może i ona sie do nas na szóste krzesło załapie bo nas 5 będzie to przecież miejsc e nie może sie marnować. Co za jeśli ona myśli że ja będe zapieprzac cała rodzinę oporządzać i jeszcze ją to się myli. Na święta mam plan spakować całą rodzinę i jechać nad morze do hotelu ja nie będę wszystkiego sama robić. A jak mąż sie nie zgodzi to wigilii u mnie nie będzie dla całej rodziny niech sobie teściowa idzie na dostawkę do kogo innego.

Na męża nie mogę ostatnio narzekać choć może tylko na to że bardzo dużo pracuje. nie ma go praktycznie w ogóle w domu i to jest najgorsze bo wszystko muszę robić sama a jest mi już bardzo ciężko. Poza tym tęskno nam za nim dzieci tęsknią ja też i normalnie jest tak jakbym była samotną matką... Teraz też weekend jesteśmy sami ale ma jakoś w południe przyjechać i obiecał nas zabrać na obiad i jakieś zakupy :) cieszę sie ale pojęcia nie mam co bym sobie zjadła nie mam apetytu na nic.

W ogóle ostatnio porównywałam sobie swoje ciąże to w tej chwili ważę mniej niż jak z synem do porodu szłam masakra tak mało przytyłam 6 kg a nie miałam nadwagi zanim zaszłam w ciąże ani nie mam cukrzycy że muszę dietę trzymać nie wiem czemu tak mało...Zaczynają mnie dopadać lęki związane właśnie z porodem z tym co dalej w listopadzie mam roczek później właśnie święta nie wiem jak ja to przeżyję....

Prawie skończyłam robić sweterek mojej córci może jeszcze dzisiaj sie Wam pochwalę :)


Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735673 przez Agusiak
dzień dobry :)

nusia ślicznie wyglądasz i super brzusio :)
Super, że babcia da na pościelkę :)

Ja dziś mam zamiar przejrzeć małe ubranka i odłożyć te do prania.
Może zamówimy też już jakieś pierwsze rzeczy dla dzidzi, zaczniemy od tych najdroższych czyli znajdziemy wózek i zamówimy leżaczek- bujaczek. Przynajmniej takie są zamiary ale co z tego wyjdzie to się okaże :)

U nas od rana lało i teraz też jest chłodno i szaro.

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735681 przez Tośka27
Hey Kochane
No u mnie OK Maz widze zaczyna cos sie odzywac ale ja tak jak mi sie chce to tak jak Nie to nie.
NUska Masz fajny Brzuszeczek ja tez mam spory ale ja mam taka pilke do przodu szpiczasty strasznie :D nie ktorzy tez reaguja wlk. a inni ze taka pilka :D hihjihii ostatnio ekspedientka do mnie w Sklepie u nas kiedy wkoncu ta NAsza Pani ur a ja w nastepne lato hahah ja chodze do nastepnego lata mi tak dobrze hahah i zamknela sie,
Oleczko A ty Kochana co sie dziwisz 6 kg jak ty zasuwasz za wszystkich ja BYM NAKARMILA ta tesciowa az BY sie OBSRALA sorrry ale serio jak i kazdego kto przylazi tylko sie najesc lub zwiedzac katy w domu takich gosci nie potrzebuja, no ja dzis nie wiem co na obiad Maz idzie do pracy bo musi a ja nie mam co zrobic na obiad bo nic nie mam ale wroci pewnie chce obiad hmmmmmm
Nuska ale te posciele slodkie podoba mi sie pasiak ten z turkusem i wiekszosc tych bez krem
Mezowi tez paski :D a wogole to czerwona cala mi sie podoba w serca mmmmmmmmmm marzenie
a Coreczce mialam przedostatnia ta rozowa :D
Milego Dnia Kochane bd wskakiwac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735696 przez ewe88
Hej dziewczynki :)
U nas dziś pogoda barowa.. no ale nie ma tego złego... robimy dziś z moim mężem dzień filmowy :D Cały dzień na wyrku :) Wczoraj na dożynkach za dużo ludzi :dry: strasznie się zmęczyłam tym łażeniem.

Nusia brzuś śliczny :) Jak dobrze mi pójdzie to pokażę wam mój :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735699 przez Groszek
Oleczka jak nakarmiłam teściową niedoprawioną zupą, to na drugi dzień sama wzięła się za gotowanie :P Mnie też to wkurza, dlatego cieszę się że mieszkam od niej 600km :P
No ale jak sytuacja tak będzie się przedstawiała, to po porodzie zawijam się do rodziców. Bo ile można znosić takie poniżanie...
Niuśka brzuch masz identyczny jak ja z Michasiem :D Teraz mam tylko piłkę do przodu :) No i wczoraj dostałam kasę na wózek dla Młodej :D w tym tygodniu muszę zamówić hihi :D nie ma to jak kochana rodzinka... Teściowa miała Michałowi kupić, to przywiozła starego grata, po 2 dzieci. Ważył chyba ze 30kg - paranoja. Teraz też go chciała przywieźć, ale stanowczo powiedziałam NIE, bo nie będę go z 2 piętra znosić 2 razy dziennie jak Michała do przedszkola będę prowadzić czy go odbierać. A poza tym jak będzie ładnie to chcę jeszcze trochę pospacerować... a jak nas śnieg zasypie to chustę weźmiemy i po sprawie :D

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735705 przez ewe88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735706 przez ewe88
nie chce mi dodać zdjęcia :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735715 przez Tośka27
Groszku Kochana ja ci sie nie dziwie wcale heheh ja tez uslyszalam Komentarz na co taki wozek drogi co z nim zrobisz pozniej juz za tyle nie sprzedaz 1300zl to standardowe ewentualnie za 1 tys jak sie uda znalezc cos fajnego ale napewno nie uzywany i za 500zl
po tylu latach odstepu moze bd brala po braciszku niech sobie w majty wsadzi swoje jak tak to trzymal a teraz mi odsprzeda za nie wiem ile niech lepiej barana jakiegos szuka bo ja napewno nie wezme od Niego NIc nie wezme.
Ja dzis w planie jakies placki chce zrobic a sama nie wiem co zjem.Prezz ta diete
EVE powiedz Kochana ty jesz paluszki no tak mi sie chce i tak skubie po jednym mmmmmmmmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735718 przez nuśka09
witam ponownie :)
przespałam się trochę i zaraz może wezmę się za sprzątanie łazienki ;)

Dziękuje za miłe słowa :)

oleczka
uwierz da się z tym brzucholem żyć, normalnie egzystować, nawet buty i skarpetki sama ubiorę i zrobię tysiące innych rzeczy :blink:

ewe ja musiałam pomniejszyć zdjęcia do 150 KB żeby się dodały.

U nas pada od rana. Po obiadku zbiorę się do mamy bo samej mi się nudzi. Dziś moja ukochana siostra przyjeżdża ;/ ehh aż mnie trzęsie jak sobie pomyślę, zwłaszcza że muszę z nią porozmawiać...

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl