BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 8 miesiąc temu #735737 przez Edzia04
Hej!
Dziekuje bardzo za życzenia:*
Agusia kurna , ale mnie nastraszyłaś z tym wrzosem , powiedziałam to mezowi i mowie, ze go wyrzucę to mi powiedzial, ze chyba ogupiałam:P hehe Niby nie jestem przesądna, ale wiesz przezorny zawsze ubezpieczony:P
Nusia Piekny i duzy brzusio:):):) ślicznie wygladasz:)
Ja jak widze wasze brzuszki to mam wrażenie,że moj jest za maly. Pozniej moze mezus porobi mi zdjęcia to wrzuce i powiecie co o nim myslicie.
Dziewczynki wy narzekacie, ze wasi mezowie siedza w pracy po godzinach , a ja niestety martwie sie, ze moj od poniedzialku do niej wogole nie pojdzie, a kiedy znajdzie cos nowego to nie mam pojecia bo u Nas jest najwieksze bezrobocie na ślasku, wiec perspektywa przyszlosci mnie przeraza. Naszczęscie kasą sie narazie nie martwie, mamy oszczędności i moja firma nadal prosperuje. Jeśli chodzi o samochód , to nasz miesiac temu sie popsuł i nadaje sie na złom, wiec jak juz wszytsko pokupimy dla malej to musimy poszukac czegos nowego, teraz mamy od tesciow pozyczony, ale bez swojego to jak bez reki.
Dziś u Nas pada od rana, wiec pewnie nigdzie nie wyjdziemy tylko do kosciolka i z powrotem .
To milego dnia buzkiaki papap

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735775 przez Agusiak
Groszek a jaki wóz dla córci wynalazłaś, masz już coś?
Nam też może uda się w tym tygodniu go zamówić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735847 przez Groszek
Znajoma ma xlandera xa (2010) po swojej córci :) wygląda jak nówka...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735874 przez P@ul@
Witam witam :)

Tośka ja własnie wręcz przeciwnie z tym baldachimem. Nie chcę i szukałam właśnie pościeli dobrej ale bez zbędnych dla mnie dodatków. Ale są też takie same w większych zestawach.

Groszek Mnie jakoś te Xlandery nie przekonywały, ale to ze względu na to, że mieszkamy na wsi i nie wydawało mi się żeby sobie dał radę z naszymi wiejskimi drogami, ale jeśli chodzi o wygląd to super :) A jaki kolorek??

Moja mama właśnie w kuchni siedzi i przerabia pokrowiec na leżaczek-bujaczek. Znalazłam w starych materiałach śliczny jaśniutki w fioletowe kwiatuszki i mama naszywa tym gdzie materiał był w plamki. Jak skończy to może jutro wrzucę fotki po przeróbce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735876 przez Kasiaa
cześć dziewczyny:)
Nuśka brzusio piękny i duuuuzy:)
Wózek też x landera kupiliśmy co prawda używany ale wyglada jak nowka:) jak mi sie uda to wstawię zdjęcie:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735879 przez Kasiaa
udało sie wstawic:) to gondola spacerówka i nosidelko :)
Od jutra jeszcze mały remont w sypialni rusza bede miusiala koczowac nad tymi pracownikami zeby nic nie spierniczyli... A jak pomyslę o sprzątaniu pozniej to uuu:( Mąż wbedzie musiał pomagac i to dużo..
U Nas dzis zimno i pochmurno... Brzuszek juz nie twardnieje dzięki temu duphastonowi... zobaczymy jak bedzie jak juz zjem wszystkie tabletki z opakowania... Mam nadzieje ze bedzie dobrze:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735880 przez P@ul@
Kasiaa Śliczny kolorek wózka :) My mamy zielony (jakoś mnie ten kolor nie zachwycał, ale była okazja kupić używany jak nowy to wzięliśmy) no ale nie mamy Xlandera :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735905 przez Agusiak
Kasia super ten wózek, na pewno będziesz zadowolona i faktycznie wygląda jak nowy :)

Ja przejrzałam ubranka do prania i te pierwsze jeszcze mogą być ale już te ok 3 miesiąca będę musiała kupić nowe. Paulinka rodziła się na wiosnę teraz zaś druga córcia na jesień i np na 3 miesiące mam same ubranka z krótkim rękawem lub na ramiączkach :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736003 przez nuśka09
Dobry wieczór :)
kasia ładny wózeczek :) ja mam podobny model ale inna firma :)

ja po wizycie u mamy,oczywiście moja kochana siostrzyczka po 20 minutach już musiała mnie wkurzyć. Ja nie wiem w kogo to się wdało... No ale trudno. Rozwaliła mnie, bo pytam się czy wie czego rocznicę dziś obchodzimy, ta że nie, no to ja zdziwiona i pytam: Nie wiesz co się stało w 1939r?! a ta do mnie aaaa chyba jakaś tam wojna nie? nie no rozwaliła mnie na łopatki...a po 10 minutach mówi: a wiesz że parę dni temu były 55 urodziny Michaela Jacksona? :dry: :dry: :dry: to jest wiedza 13latków :P ja nie wiem ale straszną wagę przywiązuję to takich rocznic jak jest dziś bo moi pradziadkowie walczyli w wojnie a jedna prababcia była w obozie koncentracyjnym... a ta mała krowa nawet o tym nie wie.. ehh

Wybaczcie że zanudzam tym ale tak mnie tym wkurzyła że szok! a jeszcze bardziej jestem zła na moich rodziców...

Spokojnej nocki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736019 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Nusia nie dziwię się, że siostra Cię zdenerwowała swoją ignorancją i nieznajomością najważniejszych faktów historycznych.

Ja zajadam kolacyjkę, a jutro rano na badania jadę.

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736030 przez P@ul@
Dziewczyny trzymajcie kciuki. Jutro na 11.50 jadę na kontrole co tam z moimi wodami płodowymi. Mam stresa, że szok. Tak bym chciała żeby było wszystko dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736095 przez Kasiaa
Dziekuję bardzo:)
Paula będzie dobrze:) ale bede trzymała kciuki:)
Dziewczyny ja dzis mało nie urodzilam ze strachu i w ogole... bo przyjechali do Nas znajomi z córcia rok skończyła w zeszłym miesiącu...wlasciwie bardzo dobrzy znajomi, kolezanka przywiozła mi jeszce ubranka po swojej córci które mogą byc i dla chlopca ( strasznie się ucieszyłam) no i tak siedzimy przy kawce gadamy i kolezanka poszla do lazienki a Mała zaczeła plakac ze nie ma mamy... rozpłakała się straszznie koleżanka wrócila wziela ją na ręce i nagle Mała złapała bezdech nie mogła złapać powietrza..zapłakac leciala przez ręce ... była jakby nie przytomna...nagle zaplakała chwilowo i od nowa bezdech... trwalo to z 15 sekund juz wzywaliśmuy pogotowie,.. i nagle dzięki Bogu Mała zaczeła oddychac, płakac i wszystko bylo juz dobrze... ale pozycja za nogi i na swieże powietrze nie pomagala... normalnie wszysscy zbledlismy taka sytuacja... ja brzuch cały twardy i płacz od razu...koleżanka z mężem przestarszona starsznie.. jeszcze teraz nie mogę dojsc do siebie ... nawazniejsze ze wszystko dobrze się skończylo..ale ile strachu.... jutro ida do lekarza z Małą..
Wiecie co ja zaczełam sie zastanawiac i czytac o bezdechu i zaczełam sie bac o swojego malucha... Jakby nie daj Boze zaistniała taka sytuacja a ja sama w domu byłabym? jejciu:( i takie przemyslenia moje za bawi sie Maluch wszytsko jest ok nagle... jakie życie moze byc kruche i rozpaść się w kilka sekund dosłownie kilka sekund... przerazające...
Jejku co za dzień... dobrze ze juz sie kończy..

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #736124 przez Agusiak
Kasia biedni :( Dobrze, że wszystko tak się skończyło.

Ja miałam podobną sytuację z córcią :( nawet teraz mam świeczki w oczach.
Mała miała może ze 4 miesiące, bawiła się na macie edukacyjnej a ja byłam dzięki Bogu w tym samym pokoju ale czymś zajęta. Patrzę kontem oka fajnie się bawi i macha rączkami, ale przyjrzałam się dokładniej a jej się ulało w pozycji na pleckach, mleko wyciekało z buźki a ona machała rączkami bo nie mogła złapać powietrza :( Zaczęłam drzeć się do męża że mała nie może złapać powietrza, zaraz przyleciał ale ja zdążyłam już chwycić małą, przełożyłam przez kolano głową w dół i zaczęłam potrząsać. Na szczęście zwróciła mleko o złapała oddech :(
Nie mogłam się uspokoić.
Na drugi dzień zadzwoniłam do szkoły rodzenia gdzie chodziliśmy czemu do jasnej cholery nie mają w programie zajęć z pierwszej pomocy, jak dzieciom co chwilkę się ulewa. I wiecie co, już mają takie zajęcia, zostaliśmy na nie zaproszeni za darmo bo nasz szkoła była płatna i widać było że bardzo się tą sytuacją przejęli.
Mata oczywiście wylądowała w koszu bo daje właśnie złudne wrażenie że dziecko macha do zabawek na pałąku nad nim. Lepszy jest zwykły koc z porozrzucanymi różnymi zabawkami.

W przypadku takiego bezdechu podobno trzeba dziecka dmuchać prosto w twarz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #736158 przez oleczka86
Cześć Brzuchatki :)

Mi wczorajszy dzień minął całkiem fajnie mimo że nie poszliśmy na obiad taki prawdziwy ale natrafiliśmy na jakiś festyn to kiełbaska z grilla była :P dzieci sie trochę pobawiły ale było już tak jesiennie na dworze chłodno i wietrznie. Udało nam sie kupić fotelik dla Jagódki już jedno mamy z głowy cieszę sie strasznie bo wiecie dla mnie jest to ważne żeby skompletować wszystko zanim trafie do szpitala. W ogóle moja Jagódeczka nauczyła sie raczkować nareszcie taka jestem dumna czekałam na to jak na zbawienie sama już sobie teraz poczłapie gdzie chce :) Kupiłam dzieciom baterie chyba z 20 szt i uruchomiłam im zabawki któe dość długo stały w kącie jaka była radość- ah dla takich chwil to warto normalnie sie pomęczyć czasem. Dzisiaj ma koleżanka wpaść na pogaduchy poznałyśmy sie w szpitalu jak rodziłam Jagódkę ona też rodziła Kubusia :) coś tam mówiła że nieciekawie u niej wszystkiego sie dowiem.

Wózki są fajniusie mam nadzieję że będziecie zadowolone z nich i że wam długo posłużą.

Mój syn też sie tak zanosił jak płakał i czasem trzeba było właśnie nim potrząsnąć albo coś żeby sie odetkał, na szczęście mu to przeszło.

A z jakiego miasta na śląsku jesteś? Śląsk to moje rodzinne okolice 20 lat tam żyłam.

A to ja z moją córcią z wczoraj :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #736167 przez Agusiak
hej ja tylko na chwilkę, lecę na badania a potem mam nadzieję zajrzeć jeszcze do paru sklepów.

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl