BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #779490 przez Agusiak
Kasia podobno można je gdzieś na necie zamówić.
Poszukajcie, może pomogą, oby...
tu coś znalazłam:
www.sabsimplex.info.pl/sklep/na_kolke

i tu

www.sabsimplexkolki.republika.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779541 przez Kasiaa
dzięki:)
własnie tak szukałam i moze okaże sie ze znajomy bedzie to kupi te kropelki, a jak nie to przez strone zamówimy.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779635 przez Edzia04
Cześć KOchane!

Agusia, KAsia mam nadzieję, że u was nadejdą wesołe dni, kolki miną i marudzenie też.
Trzymam za to kciuki.

U nas narazie nie zapeszając Zosia śpi i je.Ja walcze z mlekiem , ściągam laktatorem, a później daje małej , jak sie nie najada to daję jeszcze trochę sztucznego. Mam nadzieje, że mleko w końcu się pojawi.
Dziś Zosia miała sesje:) była bardzo spokojna , kochane serduszko:) Teraz czekamy na efekty i jak już będę miała jakieś zdjęcie to pokażemy.

Miłego dnia mamuśki buzka papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779658 przez P@ul@
To ja jak zwykle na chwilkę. Agata to bardzo żywotne dziecko i nie daje mi chwili wytchnienia. W dzień śpi już coraz mniej, więc mam mało czasu na inne obowiązki. Właśnie leży w łóżeczku i próbuje zasnąć. Mam nadzieję, że jej się to uda, bo chciałabym kawę wypić :)

noce są różne, ale nie jest źle. Dziś na przykład spała od 23.00 do 4.00 Byłam prze szczęśliwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779792 przez nuśka09
witajcie kochane ;)

edziaMartiO cudne córeczki :cheer: :kiss:

Maksio ostatnio się męczy z kupkami strasznie :( kupiłam mu herbatkę na trawienie i po niej mu się polepszyło, ale dziś rano znów się męczył;/ nie wiem czy ja coś zjadłam takiego...ale nie wnoszę nic nowego do diety. Jutro mamy pierwszą wizytę u pediatry zobaczymy co ona doradzi :)

Byłam dziś w zusie po zaswiadczenie do becikowego i mi kurde nie wydali bo im system padl!!!!myslalam ze wyjdę z siebie- godzinę jazdy w jedną stronę i nic nie załatwiłam!!
Agusiak
głowa do góry kochana;*

Miłego wieczorku ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779853 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Edzia
kochana to czekamy na owoce Waszej sesji :)

U nas póki co odpukać, po zmianie mleka jest lepiej. Mała w ciągu dnia wypijała mi całe butle mleka i spała potem 3 godzinki. Teraz zjadła tylko 50 ml ale ogólnie zauważyłam, że w nocy mniej zjada. Mam nadzieję że to w tym tkwił problem.

Nusia to lipa z tym becikowym, następnym razem lepiej zadzwoń najpierw czy wszystko im działa ;)
A to oni nie mają tam takich gotowych wydrukowanych wniosków? U nas tak mają.

Śpijcie smacznie i długo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #779899 przez Edzia04
Helo!

Nusia chyba bym ich pozabijała :ohmy: kurde co za cymbały. Niestey musisz jeszcze raz jechać... A z Maksiem to włąśnie zapytaj pediatry ona napewno powie CI od czego te zatwardzenia.

Agusia ja też z tym jedzeniem w cały świat, raz Zosia zje 80, raz 40 , ale przeważnie śpi te 3 godziny, zobaczymy jak tam dalej pójdzie byle by kolek nie było.

A tu kilka zdjęć z dzisiejszej sesji mąż kilka zrobił między czasie, a na te profesjonalne jeszcze musimy poczekać :)
Zdjęcia


Lece spać bo za dużo emocji na jeden dzień:)
Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #780018 przez Agusiak
dzień dobry :)

Edzia zdjęcia rewelacyjne, nie mogę doczekać się już tych od fotografa :)
Ja miałam pomysł że sama zrobię małej zdjęcia w takich aranżacjach ale zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Chyba będzie zmiana pogody co z resztą u nas już widać bo jest ponuro i deszczowo, bo wczoraj rana dawała mi się we znaki, może nie tyle sama rana co brzuch nad nią, aż mnie szczypał. Bolały mnie też strasznie plecy, gównie w miejscu wkłucia w kręgosłup.

Lecę na kawkę, miłego dnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #780396 przez nuśka09
hej;*
my już po wizycie :) Maksio waży 3.980 kg :) Bardzo fajna pani doktor nam się trafiła:)
Kazała zmierzyć poziom bilirubiny bo jest jeszcze trochę żółtawy;/ jutro mamy iść na pobranie krwi i jeszcze muszę mocz pobrać, z tym to nie ma problemu bo zaraz po otwarciu pieluszki zawsze jest fontanna:)

Edziasuper fotki :)

Agusiakja byłam po zaświadczenie w zusie wnioski już mam a to zaświadczenie muszą mi wydrukować;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #780468 przez Tośka27
hey Kochane
Co do Koleczek ja daje Delicol i na zmiane BOBOTIC i roznie jest szczezre sama nie wiem czasami czy go cos boli czy poprostu jest ZLY ze nie nosze go na rekach a on to uwielbia wyczul Kochane Raczki MAmusi i tance moje po pokoju wlaczam muze dosc glosno na polowe glosu i tancze spiewam a on Sie rozglada albo slucha albo patrzy na mnie :D pieknymi oczkami. a poza tym tez wlaczam Synkowi do Spania muzyczke relaksacyjna :

U nas dzien jak Codzien Dziubek to pospi to da w kosc bo chce na raczki hihihi spacerujemy duuuzo codziennie deszcze nie deszcxze wiatr nie wiatr bo inaczje nie dam rady kregoslup mi wysiada wiec wole chodzic Niunio SPi wtedy :)
Edzia zdjecia piekne i Skarb tez odezwe sie pozniej bo Moja Zabka nie daje usiedziec pisze jedna reka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #780562 przez myszka85
Cześć dziewczyny!

U nas bardzo sympatyczny dzień. Gorzej z nocką, bo młodemu załączył się tak zwany "mleczny ciąg" a ja karmię piersią na żądanie, więc go przy tym cycku 5 h trzymałam. A później miałam go serdecznie dosyć. Dziś była u nas położna. Udzieliła nam wielu dobrych rad i w ogóle bardzo sympatyczna była. Powiedziała, że takie małe dziecię powinno przesypiać 16 godzin na dobę a nie przejadać ten czas i żeby mu znaleźć jakieś rozrywki, no bo wiadomo, że mama też powinna mieć chwilę dla siebie :). Poza tym byłam dziś na pierwszym spacerze, trochę miałam problemów z obsługą wózka ale ogarnęłam, już jak się zdejmuje gondolę. :) Adaś cały spacer przespał, zasnął po jedzeniu, ubrałam go na śpiocha w te wszystkie warstwy i obudził się dopiero na przewijaku w domu. Jak ja się cieszę, że u nas nie ma jeszcze kolek a jedynie ciągła potrzeba żarcia, taki "głodny" płacz przynajmniej da się uspokoić.

Tośka - zaraz wypróbuję muzykę relaksacyjną na Adasiu, może mi pójdzie ładnie spać w nocy po raz pierwszy. Niestety ma odwrotne godziny aktywności do moich :/

Nusia - ładnie Twój Maksiu waży. Mój na razie 3560 g i jeszcze nam trochę brakuje do masy urodzeniowej niestety ale już bliżej niż dalej (3690 g było). Od 3 dni waga idzie w górę i niech tak zostanie.

Edzia - cudne zdjęcia córci. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #780635 przez Agusiak
dobry wieczór :)

nusia no widzisz to o ZUS Ci chodziło, wybacz, masz rację tam trzeba zaświadczenie drukować. Ostatnio mam wolne kojarzenie.

U nas dramatu jako takiego z kolkami nie ma, nawet nie wiem na 100% czy to kolki ale znajoma przyśle nam z Niemiec te krople sab simplex, jak mogę jakkolwiek pomóc małej to zrobię to ;)

U nas dziś spokojny ale dziewczyny jak w zegarku przychodzi 17 i wrzask przez bite pół godziny albo dłużej. Nie trzeba mieć zegarka nawet ;)

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #780702 przez Tośka27
Kochane my mamy tak o 3 lub 4 nad ranem Synek wybudza sie i nie chce zasnac trzeba ponad godzine siedziec i lulac hmmmm ja to padam po calym dniu latania chrzcimy w niedziele wiec zalatwien mam pelno ach noce do wstawania najgorsze dzien zabiegany firany pozmienialam posprzatalam pranie prasowanie spacer a mamy daleko powrot lekcje Synek wieczor kapiel noc cyc aj aj chyba marze by noc przesac z jedna chociaz jedna.zaraz wlansie ide do podusi bo ledwo patrze
Agusiak masz jak ja czasem nie wiem czy to kolka czy krzyk bo cos sie nie POodoba hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #780736 przez Agusiak
Tosia szybciutko chrzciny robicie :)
Leć do wyrka Kochana i wypocznij, obyś miała przespaną nockę chociaż w większej części :)

Kochane a jak tam Wasza cera, włosy?
Ja w ciąży nieskromnie mówiąc wyglądałam pięknie, nawet inni mi to mówili że włosy lsniące, cera jak z reklamy :P no ale co dobre to nie trwa wiecznie.
Włosy mi zmatowiały i tylko czekać aż zaczną wypadać, a na twarzy wypryszczyło mnie jak nastolatkę :S

Spokojnej nocki kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #780909 przez Elusia
Hej kochane:* ja od soboty miałam gości :) najpierw sąsiedzi byli w odwiedzinach a później mama z siostrami przyjechały i wczoraj wieczorkiem odwiozłam je na pkp :) ale było super!:) maluszek zachwycony buziaczkami i przytulaskami, a ciocie i babcia zachwyceni Ignasiem :) w sobotę kolejni goście przyjeżdżają :) u nas jak na razie (ODPUKAĆ!) wszystko w porządku, mam przeogromną nadzieję, że nie dopadną nas kolki, nocki ostatnio bardzo super.
Agusia Trzymam kciuki, że kropelki pomogą i oby było coraz lepiej :) dobrze, ze to zmienione mleczko pomogło troszkę Dorotce więcej wypijać :)
Myszka Miło, że trafiła Ci się taka fajna położna :) oby Adaś szybciutko wrócił do wagi urodzeniowej :)
Tośka Mam nadzieję, że troszkę odespałaś :) bo na te załatwiania trzeba mieć sporo siły. Ja puszczam Ignasiowi "Mozzart of my baby" :)- już w ciąży mu puszczałam :)
Nusia też właśnie muszę jechać do Zus-u... eh nawet nie chce mi się o tym myśleć :P
Edzia Mocno zaciskam piąstki, że uda się z tym naturalnym karmieniem :) dużo wytrwałości potrzeba, ale czego się nie robi dla naszych pociech:) a zdjęcia rewelacja!:) czekamy na więcej :)
U nas jutro będzie pediatra i zobaczymy co powie, mam nadzieję, że wszystko w porządku bo mały coś ostatnio dużo więcej kicha i jakby troszkę ciężej oddycha, ale mam nadzieję, że to żądne przeziębienie, bynajmniej nie wychodzę z nim na dwór już od paru dni, tylko wietrze mieszkanko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl