BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

10 lata 6 miesiąc temu #775435 przez Agusiak
dzień dobry ;)

Elusia tylko problem w tym, że ten akurat bujak jest nowy, kupiony z myślą o Dośce, a Paulina ma swój tyle że nie jest nim już zainteresowana, woli ten nowy :P

W ogóle powiem Wam, że u nas ostatnio to jakiś dom wariatów a ja chyba oszaleję, albo ucieknę. Paulinie odwala tak że czasem mam ochotę jej przylać, Dorota zaś jest takim leniem jeśli chodzi o jedzenie że :X już mi się na to wszystko chce.
Dałam je teraz większy smoczek a ona ściągnęła 20 ml i śpi w najlepsze I NICZYM NIE DA JEJ SIĘ OBUDZIĆ ŻEBY WYPIŁA DO KOŃCA. Za chwilę muszę wylać to mleka to ta małpka wstanie po godzinie, półtorej z rabanem że nie dojadła. Rany żeby się tak męczyć będąc na butli to na cycu będąc bym chyba popełniła harakiri.
Ech musiałam sobie ponarzekać.

A jeszcze mąż i Paulina się są przeziębieni i dziś umówiłam młodą do lekarza bo jak mi małą zarażą to....już mi się nawet pisać nie chce :angry: :P Chodzą te dwa mikroby i tylko kichają, smarkają i kaszlą, AAAAAAAAAaaaaaaaa!!!!!!

idę sobie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775545 przez Agusiak
fotki :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775549 przez Tośka27
AGUSIAK JA DALA BYM SMOCZKA JA SWOJEGO OSZUKUJE BO ON CIAGLE PRZY MNIE NAWET ZCWANIL SIE I LULAC MAM GO JA NIE OJCIEC NIE ZLE CO BO MAZ SIE DENERWUJE JAK MALY SIE WYBUDZI ZE NIE SPI I MYSE ZE CZUJE STRES MEZA
JESZCZE NERW CHWYCILAM TERAZ NIE DOSC ZE JUZ SAMA ZE WSZYSTKIM TO MALY MI W LOZECZKU NIE CHCE POSPAC POLOZE GO TO BUDZI SIE I NA RECE. TO KURW BRAT MIAL W CZWARTEK WIEZC NAS DO LEKARZA I TERAZ PYTAM GO A ON ZE NIE WIE NO GNOJ JEDEN MAM GO DOSC CHRZEST ODMOWIL I POZNIEJ LASKE ROBIL I MOWI I TAK NIE MACIE NIKOGO TO NIECH WAM BD MYSLE SOBIE KUR GDYBYM MIALA KOGOS BYM MU POW NIE DZIEKUJE I NIE LICZ NA MOJA POMOC OJEJ KUR
DZIS MAM TEZ WIZYTE I GINA CIEKAWE JAK TAM

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775561 przez ewe88
Agusiak no naklejki świetne! :) Te na auto też :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775566 przez Agusiak
ewe dziękuję :lol:

Tośka daję smoczka, ale wszystko z czego nie leci mleko nie ma prawa być w Dośkowej buzi :angry: Jest totalnie antysmoczkowa i nawet nie wiecie jaki to problem jest :P Paulina dydała aż miło i był przynajmniej spokój :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775581 przez Tośka27
ELUSIA EVE KOCHANE 3 TYG TO PRZECHODZILAM TERAZ SPI PO 2 GODZ ALE WYBUDZA SIE W NOCY I OK 2 GODZ TRZEBA SIEDZIEC WIEC TEZ LEDWO PATRZE JA DO BUJAKA TEZ WKLADAM ZASNIE JA GO DO LOZECZKA A ON OCZY JAK 5ZL A CO DO PEPUSZKA JA KUPILA PIOCHTANINE CZYLI SPIRYTUS I TO POMAGA NAJLEPIEJ OCTENISEPT MAM I LIPA CO DO PEPUSZKA MOZNA POPSIKAC ALE NIE WYSYCHA SZYBKO KIKUT.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775586 przez Tośka27
Agusiak Kochana nasz Tez sie dlawi ale chwyci czasami na podworku albo jak przysnie i szuka to dam :D hihi a inaczje odruch wymiotny ma ech
A poza tym swietny kacik ma DOrotka a co do Paulinki Kochana my mamy z Corka to samo ma prawie 8 lat a momentami jka dziecko i podchodzi o tul isie i widzi ze usypiam a cos szepce do Maluszka to leci i Kocham Cie Braciszku Mamusiu Kocham CIe albo opowiada ciagle cos kiedy nigdy tego nie robila heheh
a takie na samochod to gdzie moge kupic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775595 przez Agusiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775611 przez Kasiaa
hej:)
AGUSIAK świetne te naklejki:)
My wrociliśmy z poradni laktacyjnej Mały ma juz podciete wedzidełko:) Dobrze ze mąż był ze mną bo ja bym go nie mogła trzymac bo poplakalabym sie. Biedak maly juz jęzorek ma długi:)
Wojtek budzi sie co 2 godz albo co 1,5h i tez zmęczona starsznie jestem...:/
AA pytałam co znacza te krostki na buzi i lekarz powiedzial ze to tradzik i zebym sie nie przejmowała bo maly ma tylko pare krostek.
Dzis podczas tej wizyty w poradni laktacyjnej lekarz zapytał mnie o diete wiec powiedziałam ze biedna jestem i malo rzeczy jem... na co ona ze juz teraz powinnam jesc wszystko to co jadłam podczas ciążytylko nie w duzych ilościach tylko stopniowo. Hmmm i ze kolki jesli stosuje delicol i nie pomaga moga byc spowodowane małąilością witamin w moim mleku skoro nie jem owoców warzyw i innych bogatych w witaminy produktów.
Zapomniałam wam powiedziec ze byłam w sobote u ginekologa i juz wszystko ok:) przepisał mi tabletki:P
Dzis ładna pogoda u Nas cieplo jest wiec niedługo na spacer idziemy:)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775741 przez P@ul@
Dziewczyny ja mam ostatnio urwanie głowy z małą, dlatego tak rzadko zaglądam. W nocy męczy ją brzuszek, bo nie może zrobić kupki i jak jest w łóżeczku to co godzinkę muszę wstawać i dać smoczka, albo masować brzuszek, dlatego biorę ją do łóżka i śpi nawet po 5h, tyle że jak smoczek jej wypadnie to jej daje i spokój. W dzień też za bardzo spać nie chce, więc jak w końcu zaśnie na chwilę to ja latam i robię co się da.
Nie wiem już co zrobić z tymi jej kupkami, bo nie mam pomysłów jak jej pomóc :(

Uciekam, bo mała znowu piszczy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775774 przez ewe88
Kasiaa dobrze, że macie to już za sobą. Mój brat w wieku 8 lat miał ten zabieg i wiedziałam z czym się to wiąże.... to jest straszne... nie chciałam Cię straszyć. Całe szczęście to już za wami! Teraz będzie tylko lepiej :)
Paula oj kochana pewnie jesteś wykończona!? Współczuję... za kilka tyg. na pewno będzie lepiej :)

Ja czasem z bezradności wpadam w nerwy.. :huh: :huh: eh.. gdybym miała brań to pewnie zaczęłabym strzelać.
Wczoraj wieczorem mówię do męża : ".. weź ją uśpij i jak zaśnie daj mi ją do łóżka a ja idę już się położyć.." Po godzinie wpada do pokoju, dziecko zaryczane... podnoszę ją z wózka a ona usikana od pachy po kolano!!! Eh.. mój to czasem jest taki odmóżdżony, że brak mi sił..
Tak więc póki dziecko spokojne on może przypilnować ale jak się zaczyna kręcić to tata traci cierpliwość i rozum... :huh: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775818 przez Kasiaa
EWE88 Kochana to tak jakbym widziała swojego męza ... myslałam ze tylko mój tak ma...;P
tak mam nadzieje ze bedzie lepiej, choc dzis cały dzien placze piszczy poprostu ale to nie z powodu jezyczka a brzuszka:(( nie moze zrobic kupki a nawet jak juz w koncu zrobił to piszczał:( w brzuszku tylko słychac przelewanie sie...:( Dziś płakałam razem z nim z braku sił:/i bezradności:/

A zapomniałam powiedzieć ze dzis przed tą wizytą pani zważyła Wojtusia i waży 5kg:P taaaki jest duży juz :) i jak placze i nosze go to mało mi ręce nie opadna do podłogi:/

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #775956 przez Elusia
Dobry wieczór kochane:*
Ja już taka śpiąca, że masakra, czekam tylko kiedy maluszek się obudzi, wykąpię go- (trzymajcie kciuki żeby mi się udało! pierwszy raz będę go sama kąpała.), a jak zaśnie idę z psem i spać. Mam nadzieję, że dzisiaj nocka będzie troszkę lepsza.
Agusia super te naklejki!:) na samochód też :) a z bujaczkiem to faktycznie troszkę problem skoro to dla małej kupiony, a Paulinka ma swój... powiedz, że jeśli woli ten nowy to Dorotka dostanie ten jej ;) może podziała ;)
Kasia ojej współczuję kochana :( oby w końcu udało się znaleźć sposób na kupki :kiss: fajnie, że ładnie przybiera na wadze. A mówiła babka kiedy zacząć wprowadzać inne produkty do diety?
Ewe Ojej to rzeczywiście mąż troszkę nie ogarnął ;) mój też jak raz przebierał w nocy maluszka to założył mu posikane ciuszki :ohmy: bo myślał, że maluszek po prostu tak się zgrzał i ciepłe jest- zgonił to na niedospanie ;)
Paula dobrze, że chociaż łóżko i smoczek jakoś jej pomagają, nie wiem co z tymi brzuszkami mają nasze wszystkie maluszki... mój biedny też w nocy się często pręży i postękuje- na szczęście nie płacze, ale i tak się budzę co chwilkę i cichutko mówię do niego, żeby wiedział że jestem.
A propo diety co dziewczyny jecie?? Ja z owoców jabłka i banany jem tylko, z warzyw marchew, pietruszkę- natkę też, paprykę(bo nie zauważyłam, żeby zaszkodziła), pomidora (ale malutko), kapustę pekińską, buraczki, cukinię ziemniaki, z nabiału wszystko ;) no a mięsko gotuję. I się zastanawiam własnie co mogę jeszcze wprowadzać powoli... a piję soki jabłkowe rozcieńczone z wodą, herbatę owocową i zieloną, no i kawę zbożową. Ze słodyczy tylko herbatniki, biszkopty i chrupki kukurydziane, a tak tęsknię za czekoladą! :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776010 przez Tośka27
Agusiak Kochana a jak chce dwa ludziki i imiona to place podwojnie cena 6,90 jest za jedna naklejeczke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #776037 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Tosia cena jest ta sama 6.90 nie zależnie od wzoru obrazka jaki wybierzesz :)

Elusia trzymam kciuki za udany spacerek wieczorny z pieskiem no i oczywiście za samodzielną kąpiel :)

Kurcze moja mała też się dziś na wieczór rozdarła :(
Już myślałam że całkiem stracę cierpliwość, ech...u nas dziś był istny dom wariatów, mam nadzieję że jutro będzie lepiej.
Aha i chyba czeka nas zmiana butelek bo wydaje mi się że smoczki z tych avent antural małej nie odpowiadają, jakoś ich nie ogarnia :/

Spokojnej nocki kochane dla Was i wszystkich maluszków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl