BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #667523 przez agnieszkazst
Nie spojrzałam na cene, kurka drogi.... To mi się fuksło jednym słowem, bo normalnie jakbym miała go robić poza studiami też by mnie nie było stać :( Ale jest jeszcze jedna alternatywa dziewczyny :) w wielu miastach w Polsce, za granicą też już się pojawia, są tzw. Kluby Kangura :) Mamy spotykają się tam by wymieniać się doświadczeniami itp. itd. W tym Klubie można się też m.in. nauczyć różnych wiązań chustonoszenia i to za free :) Stronka klubu: www.klubkangura.com.pl :) Jak jest u Was w mieście to można śmiało tam spróbować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #667672 przez cortezia
Agnieszkazsz ja znalazłam warsztaty we Wrocławiu w przyzwoitej cenie bo 60zł za parę:) także się wybiorę na razie były w maju ale będą też w czerwcu i koło nas, więc się ciesze, że tak się nam udało:)

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #667754 przez małopolanka
hej ja się już powoli żegnam z Wami na trochę bo czeka mnie jeszcze sporo przygotowań i jutro już będę w końcu w Polsce ;-) najgorsze że czeka mnie pobudka o 3 rano...ale nie ma wyjścia. Na pewno będę podczytywać Was co jakiś czas.

Psotka ja jestem w okolic Krakowa mam nadzieję jednak że ta pogoda zostanie taka ładna jak jest dzisiaj bo ja mam już dość deszczu. Chyba się załamie jak będzie padać przez cały mój pobyt w Pl. Już zaplanowałam sobie grilla z przyjaciółmi i wycieczkę w niedziele.

Mam nadzieję że już za niedługo dowiem się kto mieszka u mnie w brzuszku bo nie wiem czy mi się wydaje ale ktoś chyba się już dobija. Czasami czuje popukiwania tak ok 4 cm pod pępkiem.

Trzymajcie się ciepło i piszcie dużo żebym miała co nadrabiać haha ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #667811 przez agnieszkazst
O to SUPER Cortezia!!! Bardzo się cieszę!!! :) :) A kto organizuje te warsztaty? Moze byłyby i w innych miastach dla innych Mamuś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #667834 przez natB
Bezpiecznej podróży ;)... kiedy planujesz powrót? w PL będzie dość chłodno i deszczowo podobno, więc zaopatrz się w coś ciepłego :P...

miłego pobytu w naszej pięknej PL :**
Do usłyszenia po powrocie :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #667851 przez małopolanka
dzięki Nat powrót za 9 dni ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #667908 przez agnieszkazst
Małopolanka szczęśliwej i spokojnej podrózy!!! :) Wypocznij, nabierz sił i ciesz się wspólnymi chwilami z Rodziną :) Buźka wielka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #667934 przez JustynaNL
Małopolanka, pogody zycze!!! :)
Co do skurczy tych przepowiadajacych to nie powinnny byc bolesne a raczej odczuwane jak skurczanie sie brzucha do srodka (takie zasysanie, jakkolwiek to dziwnie brzmi), kazdy bol przy takim skurczu to raczej oznaka przemeczenia lub rozciagania sie macicy. Sam skurcz to tylko takie dziwne uczucie :) tez juz takie mam od jakiego czasu a wiem, ze to to bo jeden porod przeszla i takie wlasnie skurcze mialam na poczatku (ktore byly jeszcze wtedy bezbolesne i niby nie byly oznaka porodu)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #667959 przez natB
Dokładnie Justynka... chyba jestem przemęczona, dlatego mnie bolało... padam na twarz dzisiaj :(... lecę obejrzeć jeszcze tv i potem spanko :) dobranoc*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #668287 przez suzi001
Dzien dobry :)

Malopolanka udanej pogody i wypoczynku w Polsce :) ty wyjechalas a w Irlandii upał bezchmurne niebo i słoneczko bynajmniej w dublinie :)))

Ja juz czuje coraz bardziej te ruchy dzidzi szczególnie jak zjem cos słodkiego to skacze ze chyba wariacji dostaje :) chyba lubi słodkie :d a niech ma trochę energii i pofika trochę :) matko u nas pierwszy raz chyba tak bardzo ciepło ze aż duszno na dworku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #668496 przez Gravity
hej ja na chwilke bo sie klade
Glowa peka caly dzien:(

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #668593 przez pani_p
Hejo :)

Ma urwanie głowy ostatnio, jeszcze jutro ten panieński, masakra :D

Pogoda niestety fatalna, przemokłam na procesji i musiałam z niej uciec bo już mokro w butach było, a szkoda.

Ja jakoś nie jestem przekonana do tych chust... chyba muszę o tym poczytać.

U mnie też maluszek puka już coraz częściej, albo raczej ja już częściej czuję :) Fajne uczucie :)

Małopolanka spokojnej podróży i udanego wypoczynku :) Niestety na pogodę to się raczej nastaw złą a jest szansa, że się miło rozczarujesz ;)

No to buziaczki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #668839 przez cortezia
Cześć dziewczyny,

Małopolanka we Wrocławiu pogoda jest tragiczna, tak paskudna i tak zimno, że się przeziębiłam i leże w łóżku do tego doszła migrena codziennie wieczorem od 3 dni także jest fantastycznie;/ Ale słyszałam, że w innych rejonach Polski jest ładniej i cieplej więc nie wiem ile w tym prawdy, a ile nie. Oby Ci ta pogoda dopisała:D

Pani_p nie każdy musi być przekonany do chust, ja po prostu z chustami mam bardzo dobre doświadczenie z Afryki i wiem jak bardzo są przydatne.

Suzi ja też odczuwam ruchy malucha kiedy zjem coś słodkiego i zawsze nad ranem.. oj wtedy to tak łobuzuje jakby się cieszył, że nastał poranek:D

Dziewczyny ja lecę leżakować i czytać książki... nadrobię zaległości...

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #668955 przez suzi001
Dziewczynki ja z innej beczki mam pytanko :) otóż to za 2 miesiące mam swój ślub i nie wiem do tej pory na jaka piosenkę na pierwszy taniec sie zdecydować :( myślałam o beyonce- halo niby jest wolna i opowiada o miłości a chce koniecznie wolna bo oboje średnio tanczymy więc żadnym tańcem sie nie popiszemy czy pasuje ta piosenka na pierwszy taniec? Moze jakieś inne propozycje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669042 przez JustynaNL
Odzywa sie moja przeszlosc dj'ska wiec moge troche ponapisywac :) zalezy czy chcesz polskie, zagraniczne, nowosci czy te najczesciej wybierane. Piosenek jest masa bo wiadomo, ze najwiecej to wlasnie opowiada o milosci :)
Ja akurat na swoje wesele mialam standardzik czyli Everything I do, I do it for You - Bryan Adams

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl