BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 10 miesiąc temu #672481 przez Psotka
Witam nową koleżankę, Asiulek najważniejsze że czujesz się dobrze. Każda z nas przechodzi inaczej ciąże. Ja na pierwszej wizycie u Ginekologa spytałam się czy to jest normalne że nie wymiotuje. Lekarz kazał mi się cieszyć że nie wymiotuję a nie się przejmować tym faktem.

Nat_B nic się nie bój, daj znać po wizycie.

Suzi_owoce możemy jeść nawet wskazane są, tylko jak to Nat_B wspomniała trzeba je dobrze myć.

Dziewczyny gdzie jesteście na FB, jak mam Was znaleźć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #672560 przez Kaczuszka36
Cześć dziewczyny - dołączam jako nowa listopadówka :) Jestem w 14t3d termin na 30.11.2013 :)
Buziaki dla Was :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #672574 przez suzi001
Psotka musisz napisać do dzidostwa ona cię doda do grupy :) a co o malin to one są sklepowe ja je myje woda przegotowana ale nie gorąca bo by sie chyba rozpuscily i byłyby flaki z olejem heh :)

Witam nowa koleżankę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #672628 przez nefretete666
hej dziewczyny to starszne co wydazylo sie na lipcówkach,brak słów.U nas wszystko ok dzidzia jest bardzo aktywna a moj syn cos daje mi popalic ostatnio nie chce spac i cuduje strasznie:)i witam nowa kolezanke:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #672683 przez natB
I jestem już po wizycie :P... mój syn stwierdził dzisiaj, że nam się za bardzo nie pokaże :(... zbuntował go chyba Tatuś przed wizytą :P... im starszy tym bardziej chyba nie lubi, jak ktoś robi mu zdjęcia... w każdym bądź razie jest wszystko OK :)
Maluch ma 11,37 cm, waga: 172 g... w sumie troszkę mało waży, jak na swój wiek, ale nadrobi :)... obwód główki, brzuszka git :)... Pani Doktor zrobiła zdjęcie, które IDEALNIE pasuje do naszej rodzinki ( dziewczyny z FB powinny domyśleć się dlaczego :P )

A no i chyba syn został synem :), chociaż to ja stwierdziłam, bo widziałam jajka :P, ale doktórka nie chciała potwierdzić :(... na następnej wizycie dostanę skierowanie na glukozę i jakieś badania, ale to dopiero za miesiąc :)

Przedstawiam Wam dużą stopę Władka :P

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #672702 przez nefretete666
piękna stópka:) Bedzie Władziu?cudowne imie:)moj tata by sie ucieszyl tak nazywal sie moj dziadek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #672752 przez Gravity
hej Laski
Mam prosbe ,jak juz ktoras wie z was co bedzie miec moze mi sprawdzic te strone?bo nie wiem czy sie sprawdza:( www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html


Witam nowa kolezanke:)
Dziewczyny ciesze sie ze po wizytach wszystko ok bo to najwazniesze:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #672781 przez Psotka
Suzi ale to forum na FB jest widoczne tylko dla zapisanych? Pytam się bo nie chcę żeby wszyscy moi znajomi widzieli co piszę z Wami.
Gravity ja nie wierzę żeby miesiąc zapłodnienia miał jakikolwiek wpływ na płeć Twojego bobaska. Ja przynajmniej w to nie wierzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #672831 przez Gravity
Psotka napisał:

Suzi ale to forum na FB jest widoczne tylko dla zapisanych? Pytam się bo nie chcę żeby wszyscy moi znajomi widzieli co piszę z Wami.
Gravity ja nie wierzę żeby miesiąc zapłodnienia miał jakikolwiek wpływ na płeć Twojego bobaska. Ja przynajmniej w to nie wierzę.


ja sama nie wiem czy wierze ale dlatego pytam dziewczyn tych co wiedza juz jaka plec,
A co do grupy widzisz tylko Ty i my nikt nic nie widzi:)zdiec wpisow :)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #672845 przez oki222
Cześć Listopadówki :)

Jestem nowa i mam nadzieję,że jeszcze nie za późno by do Was dołaczyć :).
Zacznę od tego, że śledzę Was od samego początku jak tylko się dowiedziałam ,ze zostanę mamusią a było to 28 lutego.Wreszcie dzisiaj zebrałam się by założyć konto (troszkę mi to czasu zajęło ze względu na to , że to moje pierwsze forum na którym zamierzam uczestniczyć :)).
Krótko o sobie: Jestem z Warszawy i mam 29 lat i jest to moja pierwsza ciąża troszkę nie planowana ale świadoma :P termin porodu według lekarza 1-4 listopada.W 12 tyg na usg lekarz powiedział mi ,ze to kawał chłopa :) ale później przy kolejnych dwóch wizytach nie zostało to potwierdzone kolejna wizyta 18 czerwca więc już będę wiedzieć co tam noszę pod serduszkiem.
Oj jak ja sięcieszę że wreszcie tu jestem :)
Pozdrawiam Was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #672848 przez Gravity
witam oki222
Ciesze sie ze wszystko jest w pozadku i synek gratuluje.Ja nie wiem co bedzie jeszcze niechcialo sie malenstwo sie obrucic:( chcialm sprawdzic czy te kalkulatory w necie sie sprwdzaja :)moze Ty mi pomozesz? www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #672853 przez JustynaNL
Oki222, Witaj :) lecimy łeb w łeb bo u mnie terminy od 1 do 4 w zależności od wizyty i lekarza :) czujesz juz Małego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #672867 przez oki222
Gravity - to chyba tak zwany kalendarz chiński i jeśli faktycznie jest to chłopak bo tak jak pisałam lekarz tak stwierdził w 12 tyg a później przy koljenych wizytach już nie potwierdził chłopca, a słyszałam, że w 12 tyg narządy płciowe dziewczynek i chłopców są prawie takie same i u dziewczynek się wchłaniają a u chłopców nie. Więc .... jeśli to chłopak to się sprawdzi z kalendarzem :) ale u moich koleżanek jak pytałam sprawdzało się w 80 %.

JustynaNL - Czuje już delikatne ruchy, takie pulsowanie i przelewanie się :) początkowo bałam się ze nie rozpoznam ruchów dzidzi ale nie da się tego pomylić z czymś innym :)u mnie zaczeło się bardzoooo delikatne w dzień mamy :)a teraz są coraz częstsze i mocniejsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #672883 przez Gravity
To zobaczymy:)jak to w praniu wyjdzie.Mi niestety niepokazalo sie malenstwo os strony krocza:( hhihi

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #672934 przez oki222
Wiem ,że wszystkie lubimy oglądać zdjęcia więc przedstawiam Wam moją dzidzie, moje ulubione zdjęcie z serii jestem uśmiechnięte
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl