BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

11 lata 1 miesiąc temu #601516 przez Koliberek
nefretete666 napisał:

Witam Cie Koliberku ja narazie nawet u GP nie byłam, teraz bede w polsce to tam skocze do gina a do GP to za miesiac zawitam, teraz i tak by mnie wysmiali ze to za wczesnie. Spadam szykowac sałatke bede pozniej:*



Hej, zazdroszczę Ci wyprawy do Polski :)
U mnie z GP to długa historia a finał taki, że trafiłam do lekarza z powodu tego półpaśca :huh: Poza tym pracuje z residential home i potrzebuje potwierdzenia ciąży z krwi zanim poprosze o przeorganizowanie pracy ehhh Niestety w Anglii nawet zrobienie bety z krwi to wyzwanie??!! bez skierowania ani rusz..
Powiedz nie rozważałaś pójścia tutaj do polskiego lekarza? słyszałam o przychodni w Greenwich i innych w Londynie.. Ja narazie czekam na wizyte u położnej, później bedziemy myśleć co dalej ;)

Jeśli chodzi o termin to przy założeniu, że wszystko pójdzie dobrze pewnie bede ostatnia, wg OM wychodzi 27.11 :lol: Dłuuga droga przed nami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601588 przez nefretete666
Mi z ostatniej mies wychodzi 10 listopad, ja mam obok siebie przychodnie w Manchesterze ale u nas wizyta kosztuje 100Ł wiec wole co 2 mies jezdzic sobie do polski do swojego lekarza,przynajmniej rodzine odwiedze dziadki wnuka zobacza a mi taniej wyjdzie i lekarz zaufany.Raczej watpie zebys to dostala skierowanie na bete...ale zycze zeby ci sie udalo wyludzic heheh. Ja do gp pujde w 11 t.c jak wroce z Pl wiec pewnie zroba mi zaraz jakos po wizycie usg a na koniec maja albo czerwca znow bede w polsce to wtedy sobie znow do gina skocze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #601606 przez Brunetka
Nie uwierzycie dziewczyny. Piszę do Was z kina. Tak...wiem,że to może śmiesznie brzmi ale musiałam wyjść z sali. Moj Pan wybrał taki film,że o mało nie dostałam zawału. Prawie się poryczałam ze strachu ale skąd Skarbik miał wiedzieć,że film o Bin Ladenie będzie taki drastyczny. Chcial ze mną wyjść i ewentualnie obejrzec go innym razem na kompie...ale odwiodłam go od tego pomysłu. Mam nadzieję,że nie zaszkodziłam swojej malutkiej fasolce :)
Wszystko wskazuje na to,ze nie moge za duzo chodzic. Wybralam sie dzisiaj na maly spacer i znowu boli mnie z boku,nad biodrem jakbym miala skurcz.
Wracajac do tematu wagi...moja siostra na początku pierwszej i drugiej ciazy bardzo chudla. Wiec co kobieta to i inne efekty. Ja mam chyba podobnie.
Też macie cały czas "chcicę" na kwaśnie?:) prawda jest,iz może być to znak na to,że będzie chłopiec?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53655

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601629 przez nefretete666
ja nie mam chcicy na kwasne i przy synku tez nie miałam plec nie zalezy od zachcianek takie jest moje zdanie:) Brunetka a ty bys chciala chlopca czy dziewczynke?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601636 przez Brunetka
Bardzo,bardzo,bardzo,bardzo chcialabym chlopca hihi ale wiadomo jak bedzie dziewczynka to tez bede kochala:)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53655

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601648 przez nefretete666
ja bardzo chcialm dziewczynke a wyszedl chlopczyk ale mam nadzieje ze tym razem sie trafi:)Z reszta nie wazne co i tak kocha sie nad zycie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601654 przez wielomama
Też mi się raczej wydaje,że płeć nie zależy od zachcianek kulinarnych jakie mamy. Ja przy drugiej ciąży też tak miałam, że jadłam tylko kwaśne i wszystkim opowiadałam, że czuję, że będzie chłopczyk a tu jednak na usg połówkowym z przepływami dokładnie pokazała co ma między nóżkami moja Emilcia.

Ja mam brzuchol ogromny i podejrzewam, że największy z Was wszystkich. Zawsze miałam dosyć brzuszek (u nas tak w rodzinie baby mają-wąskie biodra, odstający brzuch)a teraz powiększa się jeszcze z tygodnia na tydzień.Zauważyłam też, że z każdą następną ciążą coraz szybciej brzuch mi się ujawnia. Poza tym jak zachodziłam w pierwszą ciążę ważyłam 50kg potem drugą zaczynałam z wagą 54 kg a teraz już z 59 i pewnie podczas ciąży dojdę do 70kg przy wzroście 158-nie ładnie, no trudno.

No to kobietki, która zdolna to zaczynajcie tworzyć tabelkę i może też być galeria. Ja na wszystko się zgadzam i podam dane......

Kochane także chcę nadmienić o tych bólach w boku......mnie lekarka mówiła zawsze, że to normalne, bo się wszysto rozciąga. Bardziej trzeba uważać jak podbrzusze boli ( też normalne)ale warto więcej odpoczywać. Zawsze niby można wziąść nospę. Lekarze z wielką chęcią przepisują,ja osobiście wolę nie brać.Wiadomo wszystko zależy od przypadku i sytuacji.

Czy oglądałyście może film Bejbi Blues i Jak urodzić i nie zwariować? Czy polecacie? i macie może link gdzie można ściągnąć za darmo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601657 przez Koliberek
u mnie puki co brak jakiejkolwiek ochoty na słodkie - co do mnie niepodobne :silly: a kwaśne jak najbardziej,kapusta kiszona.ogóreczki..mmmmm :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601659 przez nefretete666
koliberek a ty na co liczys synusia czy coreczke?
wielomama ja niestety ci z tymi filami nie pomoge

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601663 przez Koliberek
Nefretete ponieważ to pierwsze dzieciątko to byle było zdrowe :)
Twój pomysł z wizytami w Polsce jest super-chyba tez sie na to zdecyduję. Muszę się zorientować w przepisach nt. macierzyńskiego itd. Może ty coś wiesz? Jedyne co koleżanka mi doradzała to żeby cały urlop wykorzystać od razu bo raczej nie wypłacą a po końcu roku przepada.

Ojjj ale mi się dziś wszystko w dole brzucha rozciąga,tak boli, że musiałam się położyć. Jak na okres ale dużo mocniej - przynajmniej u mnie. A jak wy kobityki się czujecie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601664 przez Gravity
Witam Was Dziewczyny z lipcówek przeniosłam sie do listopadowek (po koszmarze z grudnia)mam nadziej ze tym razem sie uda szczęśliwie do konca dotrzec:)nie zależy mi jak plec ważne by do celu i bylo zdrowe.
Co do smaków dzis przegielam hihi czy ktos jadl jajka sadzone z ketchupem i musztarda?super sprawa:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601666 przez nefretete666
witamy Gravity:) Koliberku ja sie niestety na tym nie znam.ale z urlopem to jest tak jak moiw twoja kolezanka ze przepada.wiem ze na maciezynski to mozna isc miesiac przed porodem i ze placa cos okolo 120Ł tyg. a przez pierwsze 6 tyg platne jest 100% i to chyba wszystkie informacje jakie posiadam na ten temat:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601753 przez cortezia
Cześć dziewczyny:)

Jestem mamą listopadową :laugh: . To nasze pierwsze dziecko:) :lol: Staraliśmy się o nie 1,5 roku(jedni lekarze twierdzili, że jestem bezpłodna bez badań oczywiście, a jeszcze inni że będzie ciężko i trochę to potrwa:)) i w końcu test pokazał się pozytywny. Następnego dnia od razu poleciałam jak głupia do lekarza potwierdził ciąże jednak nie jest to 6 tydzień jak myśleliśmy, ale czwarty ponieważ wcześniej moje miesiączki były nieregularne. :angry: Jesteśmy bardzo szczęśliwi mamy nadzieje, że wszytko potoczy się pomyślnie. Na razie prawie w ogóle nie mam objawów no może dziwny apetyt i płacz w dziwnych momentach i bez powodu:) Ale na razie czuje się bardzo dobrze i obydwoje z narzeczonym jesteśmy przeszczęśliwi:)

Pozdrawiam Wszystkie mamy listopadóweczki:):)

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #601754 przez cortezia
ohhhh zgadzam się jadłam przepyszna:)

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #601797 przez Gravity
Witam Wszytskie przyszle i obecene juz mamusie:)
cortezia wiem cos na temat bledow lekarskich ale to dluga historia wiec niebede sie rozpisywac:)

Dziewczynki cos dla Naszej kondycji:)
www.maluchy.pl/gimnastyka/

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl