BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

11 lata 1 miesiąc temu #603089 przez Zosia
To moja pierwsza ciąża i jestem bardzo podekscytowana. No właśnie podałam szacunkowy czas porodu bo jeszcze od lekarza go nie usłyszałam. Nie wiem jak dokładnie się kierować na suwaczku czy datą ost @ czy od dnia zapłodnienia. ostatnia @ była 14 lutego :) ale od zapł jest 4 tydzień, wiem dokładnie bo polowałam na ten dzień :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53578 [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603090 przez suzi001
Hej dzieki za odpowiedz,tak wlasnie myslalam ze to z przejedzenia mialam te wzdecia,ale coz nie moglam sie powstrzymac od tych smacznych dan.teraz uwazam :-).Ciesze sie rowniez z wami ze dzidziolki sie rozwijaja ja bylam na pierwszej wizycie tydzien temu i widzialam pecherzyk jeszcze nie slyszalam serducha albo gin go nie wlaczyl.:-) a jak wasze samopoczucie? Mnie strasznie cisnie na kwasne i kwasne tak jakbym miala mega kaca :-D a jak dorwe sie do soku pomaranczowego to wypije pol kartonu,widocznie brak wit c :-) buziaki dziewuszki i zdrowka w ten mrozny czas heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603101 przez suzi001
A dziewczynki co sadzicie o tych kalendarzach plci dzieciatka?:-D sprawdzaja sie? Ja powiem wam ze moim siostrom i znajomym normalnie strzal w 10 :-D ciekawe czy mi sie sprawdzi :-D niby wychodzi mi dziewuszka ale ciekawe,najwazniejsze zeby bylo zdrowe i to mnie tylko interesuje :-) www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html to ten kalkulator plci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #603113 przez wielomama
Zosia datą porodu na suwaczku kieruj się od OM.

franeta spoko damy radę, pisz o Piotrusiu ile chcesz.Czyli ząbki pokazały się książkowo to super a w jaki sposób Ty teraz małego karmisz?, bo jakoś nie doczytałam nigdzie. A do czasu górnych to mnie się wydaje, że nawet może być kilka miesięcy. U moich to tak było, że pierwsza równe pół roku miała dzień po dniu dolna 1 i 2 a potem przerwa 2 miechy a młodsza pierwszy ząbek miała jak miała prawie 12 miesięcy.

suzi a na zdrowie pij sobie ten soczek ile możesz bo ja ostatnio mam tak, że po kwaśnych mam zgagę, chcę wymiotywać i odbija mi się kwasem, dlatego unikam. Przez ostatnie tygodnie uwielbiałam jogurt naturalny z musli a od wczoraj nie tknę nawet. Przez ostatnie lata nie jadłam wogóle pasztetu takiego zwykłego, drobiowego z puszki a dziś od razu zjadłam 2 kromki i chyba jeszcze zjem do tego pomidorek i ogóreczek kiszony.

A z dolegliwości stałych to cały czas jest mi zimno....dziwne

suzi ja zrobiłam i sprawdza mi się w 100% obydwie ciąże a teraz chłopak mi wychodzi,oby się sprawdziło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #603116 przez Gravity
ja co do tych kalkulatorow to jakos z zartem niezbyt wierze w cos takiego:)

a co do jedzenia ja to bym jadlam na okraglo musztarde nawet jadlam ostatnio z jajkiem sadzonym pychotka:)))

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603121 przez nefretete666
a na mnie ten kalkulator nie zadzialal,wychodzxila dziewczynka a jest chlopiec teraz niby pokazuje ze powinien byc chlopiec wiec licze ze sie pomyli znow ehhe fajnie ze wam sie udaly wizyty:) moj synus ma rok i 14 zabkow:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603160 przez suzi001
Nafretete moze jakos zle policzylas :-D niby w tym kalkulatorze jest wiek ukonczony a nie rocznikowy :-) no a jesli nie to faktycznie co ma byc to bedzie :-)

Gravity ja tez tak zartem podchodze do tego kalkulatora i tak z czystej ciekawosci,i tez uwielbiam musztarde i ciagle sie zajadam wraz z parowkami heh,do tego kwasne i kwasne :-) kolezanka moja stawia na chlopca,ale przeciez roznie to ciezarne maja :-D

Wielomama musi byc w tym chociaz jakas czastka prawdy bo moim znajomym tez w 100% sie sprawdzalo i nawet mojej mamie hehe :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603161 przez nefretete666
suzi dobrze policzylam, po prostu to sie nie sprawdza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603172 przez wielomama
Dziewczyny no naprawdę jestem w ciąży...kurcze tu Wam piszę, że nie umiem jeść kwaśnego,bo mi nie dobrze a za chwilę, że zjem ogóreczek kiszony....każda chwila przynosi inne smaki.

nefretete szok 14 zębów,jejciu

Dziewczyny ja troszkę jestem opóźniona jeśli chodzi o pielęgnację niemowląt, bo przypomianam Emila ma ponad 5 latek, ale ostatnio zobaczyłam pieluszki wielokrotnego użytku i stwierdziłam, że raczej będę stosowała na zmianę z jednorazowymi. Czy któraś z Was zakładała maluchowi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603192 przez dzidostwo
Zosia Witam Cię!!

to tak jak u mnie jak narazię pęcherzyk a wstępnie kiedy masz termin?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #603200 przez dzidostwo
łoo matko w tak krótkim czasie się rozpisałyście

ja w ciąży z Amelką nie miałam takich typowych zachciaek tylko coś takiego że tydzień np. jadłam tylko kanapki z dzemem , tydzień bułki słodkie z serem, tydzień jabłka z kompotu, tydzień serki wanikiowe ::D:D takie miałam długie napady..

Moja Amelka już po mału szykuje sie do chodzenia, tzn probuje wstawać na nózki sama, a chodzi prowadzając ją za rączki (wrecz sie tego domaga) ma jak narazie 4 ząbki i czekamy na kolejne no i raczkuje już i robi papa i przybija piatke i w ogole. duzo takich innych rzeczy co potrafi kosi kosi, bravo potrafi sobie sama bić, a teraz załapała że jak ktoś się smieje to ona też :D:D fajnie to wychodzi :D



a co do tego kalenadrza to wysżło mi że Amelk jest chłopcem a teraz bedzie wdziewczynka :D:D głupoty :)


a co do smakó teraz to dziśzjadłąm tylko parówki i to 6 :D jestem w szoku bo albo dawno nie jadlam albo mam taka ochote ;p

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603211 przez dzidostwo
co chwila coś dopisuję, bo zapominam co mam pisać...

wielomama ja też tak mam że praktycznie cały czas mi zimno... a jak już mi jest ciepło to sie rozbiore i znow mnie telepie..

a najgorsze jest to ze np. siedze na gorze jest mi cieplo za chwile schodze na dół i jst mi zimno albo na odwrot... wiec siedze w bluzie i grubych skarpetach zeby cieplutko mi było :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603221 przez Gravity
suzi001 napisał:

Nafretete moze jakos zle policzylas :-D niby w tym kalkulatorze jest wiek ukonczony a nie rocznikowy :-) no a jesli nie to faktycznie co ma byc to bedzie :-)

Gravity ja tez tak zartem podchodze do tego kalkulatora i tak z czystej ciekawosci,i tez uwielbiam musztarde i ciagle sie zajadam wraz z parowkami heh,do tego kwasne i kwasne :-) kolezanka moja stawia na chlopca,ale przeciez roznie to ciezarne maja :-D

Wielomama musi byc w tym chociaz jakas czastka prawdy bo moim znajomym tez w 100% sie sprawdzalo i nawet mojej mamie hehe :-D


mi tam nie zalezy czy chlopiec czy dziewczynka czy oboje na raz:)byle wkoncu donosic do konca i utulic malenstwo/twa w ramionach.chyab sie mi po tym wszystkim nalezy w końcu:)i jak Wszystkim co pragna dzieciatka:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603232 przez Zosia
dzidostwo napisał:

Zosia Witam Cię!!

to tak jak u mnie jak narazię pęcherzyk a wstępnie kiedy masz termin?


lekarz mi nie podał jeszcze terminu, sama wstepnie policzyłam :)

jesli chodzi o OM to dziemy równo :) ja mam dłuższe cykle, owu miałam ok 4 kwietnia

ja to mam napady gorąca :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53578 [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603249 przez Koliberek
Dzień dobry wieczór :D

Witam Zosie! Gratuluje :)

Gratulacje też dla tych które mają już piewszą wizytę u gina za sobą i widziały swoje małe szczęścia. Zazdroszczę wam kobietki! Ja cierpliwie czekam na wizyte u położnej- czyli byle do 9 kwietnia!

Co do smaków to u mnie też falami idzie, ostatnie dwa dni jestem mięsożerna i króluje gulasz, przed ciążą mięso mogło nie istanieć :blink:
Brzuszek wieczorami nadal pobolewa, i nadal brak mdłości oby tak dalej ufff

Dziś współlokatorka opowiedziała historie ze swojej rodziny - pięciolatka dowiedziała się, że mamusia jest w ciąży ale rodzice bardzo naciskali, że ma nikomu nie mówić. Szczegółowo wypytała rodziców kto ma niewiedzieć, więc zaczeli jej wymieniać babcie, dziadków, ciotki, wójków pech chciał, że o jednej cioci zapomnieli- i już wiecie kto się pierwszy dowiedział :woohoo:
Jak tylko dziewczynka ją spotkała i miała okazję powiedzieć (oczywiście bez świadków)poinformowała ją radośnie :D Rodzice dziewczynki dowiedzieli się o tym dziś jak oficjalnie poinformowali rodzine - okazało się, że szczęśliwa ciocia zadzwoniła zaraz do jednej babci , ta zadzwoniła do drugiej i tak dalej...ale nikt ciąży nie potwierdział więc stwierdzili, że dziewczynka coś wymyśliła :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl