BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 11 miesiąc temu #704490 przez natB
Witam Dziewczynki :* ...

no to zaczynam tydzień urlopu, z dala od pracy ach :D <3...

Dzisiaj zabieram się za porządki, pranie i prasowanie, bo w końcu mąż zostaje w domu, a w czymś chodzić musi ;)... Wieczorem pakowanie, a jutro po Kościele wyruszamy do Poznania... S. jedzie ze mną, bo przy okazji wskoczymy do Ikei na małe zakupy :lol:

Będę miała dostęp do internetu cały czas, więc będę ze wszystkim na bieżąco :D

A mojego S. siostry dojechały dzisiaj z rodzinkami rano do Chorwacji :( tydzień błogiego lenistwa... ehhh mieliśmy być tam z nimi :( ... no, ale wyszło, jak wyszło... za rok lub dwa i my tam będziemy we trzech :D

Miłego dnia ciężarówki :* :* :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #704560 przez małopolanka
hej Suzii nie zapomnimy o Tobie. Domyślam się że masz sporo na głowie. Ile jeszcze zostało do tego Najpiękniejszego Dnia w Życiu? ;-) ja dobrze pamiętam ten szał i przygotowania. Obyś się za bardzo nie stresowała i nie przemęczała. Na pewno wszystko się uda.

Gravity już się poprawiam tylko nie jestem pewna czy Ty wysyłałaś mi swoje dane. Napisz proszę date porodu bo resztę wiem z pamięci.

aaaaale jestem gapa tak teraz patrze w kalendarzu że jest 13 dzisiaj a ta wyprzedaz miała być 13 ale myslalam ze w niedziele ???? no to pięknie pewnie już guzik będzie jak tam dotrę. Olśniło mnie teraz bo NatB miałam Ci właśnie pisać że mnie też czeka pranie i prasowanie i że musze się z tym dzisiaj uporać żeby wiedzieć co jutro na wyprzedaży kupić. No to pokupione. No nic pojadę tam później bo i tak mąż w pracy ale na szczęście rano tylko i zobaczę co zostało.Buuuu ;-( ;-( ;-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #704567 przez moniczka8401
witam was :)
wczoraj mialam jeszcze jeden zawrot glowy ale jak poczułam ze mnie bierze polozylam sie biegiem do lozka... nie dalam rade pojechac do szpitala poniewaz moja mama chodzic wczoraj nie umiala lezala w lozku < choroba ojca tak na nia chyba wplywa > wiec nie mialam z kim dzieci zostawic. ale rozmawialam z kolezanka i miala takie same objawy jak ja i powiedziala mi ze to moze byc nagla burza hormonow. pol dnia przelezalam w lozku dzieci moje musialy sobie jakosc poradzic :( moja niedyspozycyjnoscia. ale zrobilam sobie kawe i poki co eureka!! wszystko mi przeszlo.. ale we srode mam kolejne prenatalne tam sie zapytam lekarza co to moze byc... no chyba ze uda mi sie jutro dzieci ich ojcu podrzucic to uciekne na chwile do szpitala jak sie uda :) ale dzien leci mi poki co ok :)

dowiedzialam sie tez ze niektore kobiety I trymestr przechodza ciezko a reszta trym przechodzi im latwwiej. ale sa tez takie co I i II np przechodza super ale za to III maja to samo co inne w Iszym... moze akurat ja mam to teraz w II.. :(

Milego dnia wam zycze dziewczyny :) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #704706 przez [email protected]
Monika miejmy nadzieję że wszystko sie unormuje

Ja w wtorek ide na wizyte zobaczymy co powie czy bede mogła już brac jedna nospę dziennie i kiedy wreszcie bede mogla nie brać luteiny ehh dosyć mam tych leków

Mój mąz dopiero co wraca z pracy a jutro zapowiedział córce że wreszcie z nią pójdzie do kina bo oddawana sie wybierali ale nie było czasu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #705010 przez iwonta_kg
Cześć dziewczyny :)

natB rysunek dla Ciebie :) czy podoba Ci się taki podpis?



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #705041 przez suzi001
Małopolanka zostało nam 3 tyg a ja juz sie bardzo stresuje ;( najbardziej boje sie przysięgi bo jestem osobą wrażliwą i boje sie ze się zatne albo bedzie mi sie chciało płakać ze wzruszenia i też nic nie wydukam chyba tego sie boje najbardziej :) chcialabym juz mieć to za sobą zeby moje maleństwo nie odczuwało tego tak bardzo :)

A dziewczyny jakie kupujecie kombinezony dla maleństwa? Ja sie zastanawiam i juz sama nie wiem w sumie w irlandii nie ma jakiejś bardzo mroźnej zimy jest wietrznie przede wszystkim i nie wiem czy kupować kombinezonik polarkowy czy taki mieciutki a pod spodem polarek nie mam pojęcia i nie wiem tez czy rozmiar na 56 czy 62 heh dylemat troche,może któraś się wypowie?

moniczka8401 moze masz takie zawirowania przez pogode,ja np dzisiaj jestem nie do zycia chodze jak ćma i mumia jak sie zmienia pogoda z deszczowej na slonce to glowa chce mi pęknąc i tez mam zawroty ;/ wypiłam sobie kawe zbożową z mlekiem i widze ze powoli przechodzi :)

Natb tez sie nie przemeczaj za duzo :) jak masz urlopik to korzystaj i odpoczywaj jak najwiecej :D ja mam jeszcze miesiąc wolnego :D hihi i myśle czy nie strzelić sobie jakiejś podrózy poślubnej gdzieś w ciepłe miejsce z widoczkiem na morze ;D heh tylko znów lot samolotem ;/ ehh Miłego popoludnia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #705089 przez nefretete666
hej dziewczyny:)
Suzi co do kombinezonika to ten polarowy na wiatr sie nie bardzo sprawdzi bo bedzie przewiewny,te z polarku to raczej na wiosne sa,rozmiar to lepiej kup 62 bo zima jest dluga a rozmiar 56 to dziecko bardzo krotko nosi.Mozesz kupic jakis z innego materialu niz polar takiego bardziej chroniacego przed wiatrem ale bez zadnych misiow w srodku zeby sie dzieciatko nie zagotowalo i tyle:)Witam nowe kolezanki:)Małopolanka amma taka propozycje co do tabelki ze mozna by ja zrobic chronologicznie zgodnie z data porodu,to bedzie nam szczegolnie przydatne na koniec ciazy jak sie bedziemy w kolejki porodowe ustawiac hehehh:)W piatek wracamy na reszcie do domku,stesknilam sie juz za mezem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #705141 przez iwonta_kg
Nefretete czy Ty znasz już płeć swojego Maleństwa? Fasolka czy Groszek??? :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #705285 przez małopolanka
Hej dziewczynki ;-) widzę że większość korzystała z weekendu i znowu na forum cisza nastała ;-)

Nefretete z tą tabelką to całkiem niezły pomysł tylko z wykonaniem gorzej bo musiałabym ją pisać od nowa... w sumie będę miała teraz więcej czasu więc mogłabym to zrobić. Nie wiem sama czy to potrzebne. Może niech inne dziewczyny się wypowiedzą czy chciałyby mieć ta tabelkę ułożoną wg daty porodu czy może zostać tak jak jest.

Suzii co do momentu przysięgi to fakt ta chwila jest najbardziej wzruszająca i ja chociaż jestem twarda ;-) musiałam się trzymać żeby mi się głos nie załamał ale dałam radę ;-) gorzej było z mężem haha u niego było słychać w głosie przejęcie i wzruszenie. Gdyby potrwało to dłużej to myślę że moglibyśmy łezkę uronić ale jakoś poszło i daliśmy radę.
Co do kombinezonu to ja mam 3 w roznych rozmiarach bo mam po siostrze ale gdybym miała kupować sama to wybrałabym raczej większy rozmiar bo niestety rodzimy dopiero na początek zimy ;-(

Moniczka8401 miejmy nadzieję że wszystko będzie ok. Daj znać jak się czujesz i czy udało Ci się pójść do tego szpitala dzisiaj.

Udało mi się dotrzeć na tą wyprzedaż większość rzeczy była wykupiona ale znalazłam parę rzeczy których mi brakowało ;-) nawet tatuś się zaangażował w zakupy i wybrał cos dla maluszka ;-) Jutro wrzucę zdjęcia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #705351 przez moniczka8401
Dziewczyny poszlam wkoncu do tego szpitala.. zrobili mi usg i zbadali. oczywiscie nie dosc ze mam uroki ciazy, dzieci maja po 340gram i 377gram rozwija sie wszystko ladnie jak na 20tydz. oczywiscie minus bo mam nacisk na kregoslup stad te moje dolegliwosci ostatnie.
Ale nius jest taki, ze sie okazalo EUREKA!!!! :laugh: :laugh:
ostatnim razem widzialam jak cos odstaje jednej z corek ale lekarze stanowczo: nie nie ma pani dwie coreczki dwoch lekarzy to potwierdzilo.
a dzisiaj mowi mi: ma pani syna wie pani o tym?? a ja SZOK :P :P :P :P :P
a drugie dziecko bylo tylem i nie dal rady sprawdzic... :angry:
a ja wszystko na roz kupuje podwojne hehehhehe
dal mi zdjecie siusiaka na potwierdzenie hahaha

oczywiscie dr kazal mi zero stresu i wysilku co ja akurat mam przy moich chlopakach non stop..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #705352 przez moniczka8401
w srode sie odezwe na wieczor bo mam prenatalne na 16ta i wam napisze co tam mi powie dr :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #705437 przez pani_p
Hejo:-)

Ja tez bym kupila wiekszy kombinezon. Mam też taki zamiar jak już wezmę się za zakupy ;-)

U nas jakoś przysięga poszła gładko :) tylko ja zdolna dwa razy powtórzyłam "aż do śmierci" bo myślalam, że nie było słychać :laugh: także na luziku ;)

Malopolanka super, że zakupy się udały :-)

Moniczka cieszę się, że to nic poważnego :-) ale Ci doktorek niespodziankę zrobił:-D ciekawe czy będzie parka :-) czekam na wiadomości ze środy :-)

U nas weekend taki se. Pogoda niezaciekawa. Zagladalam na forum ale tu ciszaaa jak makiem zasiał :silly:

NatB dojechalas?

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #705650 przez natB
hej hej :)... taka zabiegana jestem, że nie miałam chwili, żeby coś do Was napisać :D

Tak tak dojechałam :)... wczoraj byłam z moim S. w Ikei wszystko już mamy wybrane, a co najważniejsze wybraliśmy WÓZEK :D... tel. do mamy z nowiną, że wybraliśmy wózek, a moja Mamka do mnie ,,a czemu nie kupiliście hah XD" ;) :side: ręce opadają :P... w sumie moglibyśmy już kupić, ale zrobimy to we wrześniu...

Poniżej nasz bolid dla Władka... super się prowadzi, leciutki, pięknie wykończony i SUPER cena :) no i PL producent bez fotelika 1290 zł, dodatkowo kupimy droższy fotelik, bo zakładamy wydać jakieś 2000-2500 zł. :)

W ogóle jak weszliśmy do salonu to głowa PEŁNA XD wszystkie były ładne, ale po chwili oglądania wahaliśmy się między x-landerem, a Bebetto Luca no i wybór stanął na Bebbetto Luca :D... kolor idealny :P... mówię Wam wczoraj przeżywałam cały dzień ten wózek :D
W internecie w ogóle się ładnie nie prezentuje, ale na żywo CACY :D

oto nasz bolid :D -> www.bobowozki.com.pl/product_info.php?pr...aflo0rm4kf06tn247f70 kolor 04 taki beż- cappucino :)


Moniczka a to Ci niespodzianka :D nic tylko się cieszyć, że maluchy rosną :D i są zdrów :D

A nasz ślub był idealny :P, przeszliśmy go bez stresowania się, więc myślę, że nie ma, co za dużo tutaj opowiadać :D... Suzi dasz radę, chociaż ta burza hormonów może zrobić WSZYSTKO :D

Pani_P nic mi nie mów o pogodzie, bo zaraz usiądę i zacznę płakać, albo jeść ze stresu :/... pada pada pada pada i pada... GDZIE TO LATOOOOOO??????!!!!!!!!

Byłam przed chwilką na mieście troszkę obkupić dla małego co nie co i wyhaczyłam body w H&m za 10 zł. ROLLING STONES :D AAAA czarne z językiem :D no powiem Wam, że laski na niego polecą heh :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #705659 przez pani_p
No to gites :)

My chyba też zdecydujemy się na ten model. Chyba najbardziej mi się podoba :D Ja chcę już wiedzieć dla kogo mam ten wózek kupować :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #705667 przez oki222
Hehe NatB to może hurtem kupimy te wózki ja tez w weekend trafiłam na ten wózek B. Luca i mi się podoba ten ciemny szary :)chyba 08 w weekend wybiorę się żeby na żywo go zobaczyć bo u mnie nadal numer 1 był x-lander x-move ale jest różnica w cenie muszę sprawdzić czy jest dużo większy bo potrzebuje małą zgrabną brykę i lekki. kolorystycznie tez mi odpowiadają jestem tez ciekawa jak te mniejsze kołka z przodu ja wole większe ale te chyba nie są takie zle ogólnie wózek wygląda bardzo solidnie i to zwróciło moją uwagę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl