BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 11 miesiąc temu #705718 przez małopolanka
okii to jest całkiem niezły pomysł bo mi się podoba model 05 ;-) wcześniej już patrzyłam na te wózki ale tylko w internecie. Zrezygnowałam bo bałam się tak w ciemno kupować ale jak NatB widziała na żywo i mówi że fajny to się zastanawiam ;-)

już wcześniej napisałam Wam posta i widzę że się nie dodał hmmm więc od nowa

Moniczka8401 to Cię niespodzianka spotkała ;-) ciekawe czy druga dzidzia pozostała dziewczynką. Dobrze że poszłaś do tego szpitala lepiej dmuchać na zimne teraz będziesz spokojniejsza. Staraj się stosować do zaleceń lekarza czyli mało stresu i wysiłku ;-) wiem że to trudne tym bardziej przy małych dzieciach ale dbaj o siebie najlepiej jak możesz.

Od dzisiaj już jestem w domu i muszę Wam się przyznać że ciężko się przyzwyczaić. Już tak się zastanawiałam że może znajdę jakąś pracę lekką na 2 mies ;-) bo zwariuje tak nic nie robiąc haha. Może macie jakieś pomysły na kreatywne wykorzystanie tych paru mies jakie nam zostały?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #705773 przez natB
Kupmy hurtem jestem za :D... wiesz, co mojemu mężowi się bardzo spodobał Oki x-lander, ale ten materiał w Bebetto Luca mega mnie urzekł :P i samo wykonanie bardzo porządne, jakby osobno pracowali nad każdym wózkiem :P... jest taki nowoczesny, a zarazem klasyczny, a po drugie bardzo fajne koła pompowane i te amortyzatory heh :P

No tak Pani_p fajnie by było wiedzieć, jest mnóstwo kolorów do wyboru :)... my zdecydowaliśmy się na klasyczny, żeby było dla ,,potomnych" :P

Małopolanka zaraz docenisz to ,,nic nie robienie" :D... ja mam tydz. wolnego i cieszę się, bo odpocznę :)... a jak będę miała wolne to na pewno planuję zrobić dla Władka literki z filcu nad łóżeczko :)... no i jakieś ozdoby :)... albo możesz nadrobić zaległości książkowe, jeśli lubisz :D lub filmowe :)...

A tak we wrześniu jak będę na L4 już będę mogła prać, prasować :P...układać... kupować :P... no i składać mebelki :D wózek :D już się nie mogę doczekać :D

Zaczęłam 24 tydzień :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #705799 przez małopolanka
NatB ja już w sumie większość rzeczy mam zrobionych tzn ciuszki poprane i poprasowane (nudziło mi się już przed weekendem). Nie wiem sama czuje się nieswojo. Jak miałam zabiegany tydz w związku z ta przeprowadzką itp. to fizyncznie byłam wykończona ale mega szczęśliwa a teraz się czuje taka niepotrzebna. To dopiero pierwszy dzień a ja już Wam marudzę ;-( muszę koniecznie znaleźć sobie zajęcie. Najlepiej to niech już będzie listopad ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #705810 przez [email protected]
hej

Moniczka dobrze że taka niespodzianka:)

Ja dziś byłam na mieście jak wracałam to ledwo co dojechałam tak słabo się czułam że myślałam że zemdleje dobrze że teraz troche lepiej się czuje mam nadzieje że tak zostanie.
My jeszcze nic nie mamy dla dziecka trzeba bedzie na jesieni zacząć kupować rzeczy.
Wózek fajny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #705816 przez natB
Dokładnie też tak mówię, najlepiej niech już będzie Listopad :)... chyba, że komuś się będzie śpieszyło to i październik...

No tak, co do ciuszków, z których się tak cieszyłam, że dostałam to mała część się nadaje do noszenia, a reszta niestety widać, że prana kilkaset razy za pewne :P no i są niemiłe w dotyku, a wiadomo mały będzie miał skórę delikatną, więc nie będzie mu dobrze w tych ciuszkach... powiem tak szału nie ma :P... za to wzbogaciłam się w 3 kombinezony :P wszystkie oczywiście błękitne :P i jest jeden taki na wyjście ze szpitala :) nie za ciepły, ale i nie za gruby.. pod to będzie miał dość gruby dresik, body z długim rękawem i bzium do domku :)... jakieś jeszcze tam rajstopki i skarpetki, ale to takie zmechacone, że nawet ja takich nie noszę :P... no nic wzięłam, żeby nikomu nie było przykro i to jest najgorsze w tym wszystkim... jak powiem, że mi się nie podoba to będzie wielka obraza... ale w sumie wychodzę z założenia, że ja się nikomu nie proszę o dawanie rzeczy dla małego, więc nie ma, co się obrażać... fajnie jest coś dostać, ale żeby to w miarę nadawało się do noszenia...

Mam nadzieję, że nie uznacie mnie za wyrachowaną, ani nic z tych rzeczy, ale ja tak mam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #705830 przez pani_p
Co do wózków to jeszcze ten mnie męczy i się wacham
www.bobowozki.com.pl/product_info.php?pr...id=5237&%3CosCsid%3E

Trochę wersje kolorystyczne do mnie nie przemawiają... ale może się na niego zdecyduję? no ciężki wybór :D Dobrze, że jeszcze jest czas, ale chyba będę wybierać pomiędzy tymi dwoma modelami :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #705855 przez małopolanka
NatB tak samo było ze mną z tylu worków ciuchów wybrałam tylko te które mi się podobały i były najmniej zniszczone. Reszta wraca do siostry ;-) Mam o tyle dobrze że moja siostra się o to nie obrazi. Tym bardziej że tu u nas można kupić ciuszki nowe za grosze i to dość dobrych firm.

PaniP jak masz okazję to ja na Twoim miejscu porównałabym te dwa wózki w sklepie bo nie ma to jak ocena na żywo. Wtedy będzie Ci łatwiej podjąć decyzje co do modelu a z kolorem to spokojnie możesz poczekać jak się dowiesz co będziesz mieć. Wasza kruszynka nie może Was tak bez końca trzymać w niepewności w końcu pasuje żeby się pokazała;-)

PaniP dopiero teraz zobaczyłam ten wpis ukryty. Czemu Wam odmówili? Szkoda wielka bo wydawało się że wszystko dobrze pójdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #705860 przez pani_p
Widziałam oba na żywo. I jeszcze raz pojedziemy zobaczyć tego lonexa i wtedy zdecydujemy.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #705863 przez oki222
Kurcze naprawdę duży problem z tymi wózkami bo podoba mi się ten Bebetto Luca ale też nie najlepsze ma opinie ,ale stwierdzam ze chyba nie będę już się sugerować opinamy w internecie bo tak to nigdy nie kupię :) no mi si podoba ten ciemny szary tez neutralny kolor i na dziewczynkę i na chłopca :)

Małopolanka ja na L 4 wreszcie będę mieć czas na porządki w dokumentach, zdjęciach itd itp odwiedzenie wszystkich moich kum :).
Jeśli chodzi o zdjęcia to sobie wymyśliłam że chce zrobić albumy lub taki slajd show i chronologicznie od narodzin po dzisiejszy dzień zdjęcia pookładać :)ostatnio mojej koleżance na weselu rodzina taką pamiątkę zrobiła coś wspaniałego i super pamiątka ale wymaga dużżżoooo czasu :)

Natb ja Cię rozumiem i nie przejmuj się innymi , rzeczy zużywają się i każdy musi zrozumieć że są czasowe i nie da się z nich korzystać ja tez się boje ze nie raz podostaje takie rzeczy ze będzie mi wstyd dziecko ubrać ;)po to by konus zrobić przyjemność zawsze możesz powiedzieć ,że już takie masz i 5 kompletów Ci starczy i nie potrzebujesz więcej albo weź i oddaj biednym myślę że rodzina nie będzie cię z rzeczy rozliczać :P.


AAAAAAAAAAAA miałam się Wam pochwalić od czego mi nogi puchły ostatnio przez 2 dni, a więc kupiłam balsam antycellulitowy żeby se poprawić tu i tam nie no :P i przez dwa dni stosowania go tak strasznie mi nogi puchły odstawiłam go i wszystko wróciło do normy( widzę kostki) W SZOKU byłam i nie wytłumaczę Wam w czym tkwi problem :( i o co chodzi ale uważajcie bo widocznie balsamy maja większy wpływ niż by się mogło wydawać dodam ze wcześniej ozywałam tych balsamów i wszystko było ok a w ciąży DUPA - skutki uboczne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #705869 przez oki222
Pani p
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #705870 przez Zuzu19
O jak wam zazdroszczę wybierania wózka :silly: Też pamiętam z tym emocje. Jaka firma, kolor, jakie koła, achhh :lol: Ja mam Tako Laret. Polecaaam! :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #705872 przez Zuzu19
Oki222 w balsamach antycellulitowych często jest ekstrakt z pomarańczy lub grejpfruta. Tego drugiego lepiej omijać szerokim łukiem w ciąży. Ponieważ on przyśpiesza rozbijanie cząsteczek wodnych w miejsach z cellulitem. A ,że jest Was dwoje w jednym ciele może po prostu nie nadążał i od tego miałaś opuchnięte nogi. Uwazajcie też na retinol i inne pochodne wit A. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #705895 przez pani_p

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #705910 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pani_p mooocno tule :kiss:

Wiecie, co mam dzisiaj zły dzień... znaczy po obiedzie siedzę w domu i przymulam... pójdę chyba się przejść do sklepu, potem po kebaba, który tak za mną chodzi i z psem na psem... a potem kąpu i nynki :D... ja chcę do mojego męża :(:( tak mi źle bez niego :(


Oki dziwna sprawa z tym balsamem :O jaki to nasz organizm jest teraz dziiiiiiwwwwny :P
CO do wózka faktycznie widziałam też złe opinie, ale opinii będzie tyle ile ludzi jest na świecie :D ja wychodzę z takiego założenia :)... a jak nie wytrzyma do drugiego malucha to kupimy nowy... a ja nie potrzebuję wózka na maratony, bo takowych na pewno nie będę sobie urządzać, bo nie mam gdzie XD :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #705916 przez pani_p
NatB
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No tak jest jak się samemu siedzi :P ja żeby nie zamulać to pojechałam do siostry i zawsze raźniej razem, mimo, że każda przy kompie :D

Chyba mi już przeszło... Trzeba się cieszyć z tego co się ma :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl