BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 11 miesiąc temu #705978 przez [email protected]
hej co tyczy sie kredytu to możecie rodziców poprosić aby z wami wzięli wiadomo że krótszy czas kredytowania ale zawsze swoje u nas tak bylo że teściowie nam pomogli przy kredycie. Przynajmniej nie mieszkamy u nich teraz nie wyobrażam sobie z nimi mieszkania.

My byliśmy na spacerze spodnie kupiłam bo zaczynam w nic sie nie mieścić he.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #706015 przez pani_p
Monika my mamy swoje, ale chciałam większe ;) A już pisałam, że to nie wchodzi w grę bo po prostu nie chcę. W każdym razie nie wszystko stracone bo gra jeszcze nie skończona :D
Mówisz, że dopiero zaczynasz się w nic nie mieścić? Ja już dawno się w nic nie mieszczę hihi:D Pochwal się brzuszkiem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #706043 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wiecie, co ten kebab jednak źle na mnie wpłynął... w sumie na mój żołądek... ostatnio, jak mały rośnie mam wrażenie, że wszystko mam cholernie ściśnięte :(...


polecam wyprzedaże 2 bodziaki z długi rękawem za 17,90 zł. w c&a :D

Pokażę Wam najbardziej kozackie, wyrażę się tak młodzieżowo, body mojego synusia :D



też Wam się tak widzi, jak mi :D... hahaha

A Psotka pławi się na Mazurach :D tacy to pożyją :D... mam nadzieję, że ją komary nie zjadły :)

Wiecie, co byłam dzisiaj przy okazji w h&m i w c&a looknąć za spodniami ciążowymi i albo ja jestem drobna, albo kobieta w ciąży musi być słoniem... spodnie jakieś rozmiarówki kosmos... nawet S i M :/... chyba, że brałam do ręki jakieś feralne fasony...
muszę zamówić na allegro za 50 zł. to będzie najlepszy wybór :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #706095 przez moniczka8401
:)
wiec ja tez sie pochwale :)

a ja mam taki wozek ABC DESIGN ZOOM
allegro.pl/wozek-abc-design-zoom-gondole...iki-i3395789245.html

tylko ze kolor brazowy. i to w dodatku bardzo tanio :) kupuje od kolezaanki za jedyne 1tys :) ciesze sie bo u nas on kosztuje 4600zl wiec mam co zaoszczedzic :)





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #706204 przez eta
Cześć dziewczyny, sama rodziłam w grudniu 2012 roku...
zajmuje się szyciem na zamówienie rzeczy dla dzieci typu pościel, mata, ochraniacz itp
więcej na www.facebook.com/pages/Spioch/183879848433685
może komuś się przyda, dbajcie o siebie dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #706285 przez nefretete666
hej dziewczyny super wozeczki pokazalyscie,fajne bo nie sa ciezkie z wygladu tez sie niezle prezentuja ale ja nigdy ich na zywo nie widzialam.Moniczka a w tym ABC design nie masz tak ze raczka sie rusza do gory tak ajk by miala luzy?Bo aj jak go widzilam w sklepie to tak bylo i nie wiem czy jakis felerny tamten byl czy wszytskie tak maja,ja chyba musze sie rozejrzec za jakims podwojnym wozkiem bo czuje ze nie dam rady wyjsc z maluszkiem i Kuba ktory nie ma zamiaru chodzic za reke.Ja dzis bylam na usg 3d i powiem wam cudowna sprawa super bylo widac buziaczka jutro jade po odbior filmu bo nie wzielam ze soba pena i doktorek nie mial na co zgrac.Iwonta tak znam plec bedzie drugi chlopczyk,zatsanawiamy sie nad imieniem teraz i bedzie chyba Antos albo Oskar ale to sie moze zmienic.PaniP zycze zeby udalo sie cos zalatwic z tym kredytem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #706374 przez natB
Dzień dobry :):)

a ja zaraz zmykam do fryzjera :D w końcu poczuję się lepiej :D...

i jaka piękna pogoda od samego rana ach nabrałam energii :D...

kurczę chyba podskoczę dzisiaj jeszcze do Cubusa :P:P, a co zobaczymy, co tam za przeceny mają :D :D

Do usłyszenia później :***

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #706407 przez agnieszkazst
Witajcie Kochane :)

Dłuższy czas mnie nie było i czas po troszku nadrabiac zaległości ;) postów przybyło że hej!! No i nowe dziewczyny są! Super! Witajcie!

Cały zeszły tydzień mialam przygotowania do obrony mgr, no i w piątek nadszedł ten piękny dzień :) obroniłam się pięknie - ach cieszyłam się jak nie wiem co :) Miałam 3 pytania od recenzenta i 2 pytania od promotorki - wszystkiemu podołałam bez problemu i to jest moją największą satysfakcją, że prawdziwie obroniłam to co napisałam :)

A z równie wielkich radości to.... mamy już wózek!!! Tak jak Wam pisałam wcześniej upatrzyłam już sobie u nas w mieście wymarzony model - super mi się prowadził, 3w1, no dla mnie cud miód pod każdym względem :) no i na jednej z internetowych stron sklepu z artykułami dziecięcymi (stacjonarnie sklep ten mieści się w drugim krańcu Polski) znalazłam ten wózek dużo taniej niż wszędzie no i z unikatową kolorystyką (brązowo-błękitna-ecri krateczka) która mnie i przede wszystkim też mojego Męża zachwyciła :) ten wózek kosztuje średnio 1400zł, tam kupiliśmy za 1265zł + dostawa kurierem gratis :D no więc po prostu same plusy :D
Już mamy go w domku i się cieszymy że hej bo jest po prostu cudny - nasz wymarzony :)
tu podaje link do naszego wózeczka sklep-boboplonsk.pl/pl/p/ADAMEX-Royal-Wo...Przesylka-GRATIS/209

W tym sklepie są też wózki o których wspominałyście że z kolei Wam się podobają, więc looknijcie może i cenowo też będzie korzystniej. Są Bebetto, Jedo Fyn i inne. Ja osobiście - jeśli ktoś tak jak ja lubuje się w stylu retro - polecam ten Adamex :) Co do transportu to wszystko w jak najlepszym porządku - dostarczono profesjonalnie pod same drzwi :)

Pięknego dnia Mamusie!! Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #706814 przez małopolanka
hej dziewczyny ;-) zazdroszczę tym które mają już wózek. Chciałabym już mieć to za sobą ale wciąż nie mogę podjąć decyzji na 100 procent. Może któregoś dnia mnie oświeci ;-) jeszcze wyjdzie na to że kupię ostatnia tak coś mi się zdaje haha

NatB jak ja się cieszę że w mojej okolicy nie ma h&m przecież bym chyba majątek straciła jakbym widziała takie cudości ;-)

PS: pokaż nam się w nowej fryzurze ;-)

Agnieszkazst świetnie sobie poradziłaś z obroną ;-) z wózeczkiem tez super Ci się udało.

ja wrzucę Wam parę fotek ciuszków z ostatniej wyprzedaży. Wydaje mi się że starczy mi na razie to co mam. Jak zaczęłam to prać i prasować to wcale nie jest tego tak mało ;-) Teraz musimy skupić się na dekorowaniu pokoju dla małego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #706820 przez małopolanka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #706821 przez małopolanka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #706823 przez małopolanka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #706828 przez małopolanka
te sweterek wygląda niepozornie na zdjęciu ale na żywo to sama słodycz taki maleńki ;-) to akurat tatuś wybierał ;-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #706830 przez małopolanka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #706834 przez małopolanka
Body 100% bawełny. Mam jeszcze z krótkim rękawem ale nie będę Was już może zanudzać i tu wrzucać.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl