BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

11 lata 1 miesiąc temu #603924 przez Gravity
nefretete666 ja bylam u lekarza w gb w zeszlym tygodniu po zgrzedzic ze brzuch mnie boli co bylo nie prawda by dostac usg,oczywiscie mi zlecil czekam na list z terminem:)prawie przyjdzie i zrobie 6/7tg hihihi teraz może ich przechytrzę:)a po swietach uderze po termin do poloznej.Zreszta caly czas mysle czy do niej sms nie wyslac na kom.mam na prywatna .Dostalam numer po tym wszystkim:(

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604028 przez allehandra
Oj, dziewczyny ale mi niedobrze...Już się tak męczę od trzech godzin.Imbir nie pomaga,woda tak sobie.Przeleżałam chwilę i też jest źle.Może jak wyjdę na chwilę to świeże powietrze zrobi swoje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604202 przez Koliberek
Gravity napisał:

nefretete666 ja bylam u lekarza w gb w zeszlym tygodniu po zgrzedzic ze brzuch mnie boli co bylo nie prawda by dostac usg,oczywiscie mi zlecil czekam na list z terminem:)prawie przyjdzie i zrobie 6/7tg hihihi teraz może ich przechytrzę:)a po swietach uderze po termin do poloznej.Zreszta caly czas mysle czy do niej sms nie wyslac na kom.mam na prywatna .Dostalam numer po tym wszystkim:(


GravityTeż myślałam żeby coś naściemniać :laugh: tutaj się inaczej nie da! szczęście w nieszczęściu z tym półpaścem wiec do położnej pójdę w 8 tyg. .. już ja się postaram o scan hihi
Na razie niestety muszę wrócić do pracy na 12 godzinne nocki bo gp nie widzi przeszkód :/ Mam nadzieję, że położną uda mi się przekonać. Generalnie tutaj ciężarne mają pracować tak jak przed ciążą, czyli nocna zmiana jest dla nich jak najbardziej normalna. Muszę zacząć a jak niepodołam to pójdę od razu do gp.
Gravity, Nefretete666 damy radę!! Musi być dobrze :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604218 przez franeta
Ale masakra z tą pracą...u nas to jednak inaczej. Jak u mnie któraś zaciąży to wystarczy, że poda informację do personalnego i ma zakaz prawie wszystkiego! Zakaz pracy w nocy, nadgodzin, przy kompie tylko 4h dziennie, zakaz dźwigania, obsługi klienta...ogólnie jest radość jak idzie na zwolnienie bo i tak nie ma z niej pożytku :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604247 przez suzi001
Hej dziewczyny jak mija wieczor? Spokojnie :-D ? Moglaby wkoncu wiosna zawitac bo juz dosyc mam tej zimy a szczegolnie wiatro zimnych.Dziewczyny wspominalyscie ze macie dzieciatka okolo roczku,ja pracuje z dzieckiem co ma roczek,i mam pytanie czy ograniczac jakos dzwigania jej bo teraz jest faza na zeby i jest taka marudna ze oszalrc mozna czasem,a tylko noszenie ja uspakaja,wazy z 10 kg to ja sie boje jej nosic jedynie co to na karmienie podnosze do fotelika i jak ubieram itp,niby dZwigac w ciazy nie mozna? To moja pierwsza ciaza to dlatego moze takie glupie pytania :-P pozdrowionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604259 przez dzidostwo
Suzi ja w pierwszej ciąży dźwigałam chrześniaka :)

a w obecnej córę :) niby nie wolno dźwigac, ale tak jak pisałam wcześniej ja wszystko robiłam, i nic się nie stało, wiadomo jak będzie Ci źle, coś niepokojić to uważaj na siebie.. rób wsyztsko, znasz swoje ciało i bedziesz wiedziec kiedy zastopować: )

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604274 przez suzi001
No wlasnie boje sie ze moge dostac jakis bolesci brzucha itp,chociaz wlasnie mamy maja dzieci i sa w nastepnej ciazy i nic sie nie dzieje :-) dzieki za odp :-) wlasnie tak jest w angli czy irlandii nie patrza na to czy jestes w ciazy czy nie musisz zachrzaniac,wg ten caly system opieki zdrowotnej jest poroniony..moim zdanirm,ale coz trzeba sie przemeczyc.[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53648 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604289 przez dzidostwo
suzi tam gdzie masz PROFIL -MÓJ PROFIL - PODPIS i skopiuj sobie tylko od do [img] :)[img] do :)[img] :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604297 przez franeta
Suzi, mój synek ma pół roku, więc trochę dźwigania mam, bo sam jeszcze nie raczkuje i często się pcha na ręce :) Jakoś daję radę, chociaż muszę sie oszczędzać ze względu na te plamienia. No cóż, nauczy się, że nie ma noszenia ;) Chociaż ja i tak starałam się go od początku uczyć, że noszenie to tylko w ostateczności, ale niestety dziadkowi udało się już go bardzo rozpieścić pod tym względem :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604307 przez dzidostwo
franeta jak to moja mama mówi rodzice są od wychowywania a dziadkowie od rozpieszczania :)

i mam tu taki mały przykład, nauczyłam córcię, że jak ją kłądę do łóżeczka spać to leży aż sama uśnie, aż dnia pewnego ja ją kłądę a Niunia ani mi się śni :)

(były w tym dwie czy trzy nocki u babci i to wystarczyło)

teraz niunię biorę na ręce i kołyszę ją przy kołysankach aż uśni, albo jej śpiewam :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604311 przez dzidostwo
Ja dziewczyny uciekam spać, bo ostatnio Amelka zrobiła się rannym ptaszkiem i z godziny 8-9 rano zrobiła się 6-7 rano :)

Miłego wieczorku i spokojnej "wygodnej" nocki ! buziaczki :**

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604364 przez nefretete666
Ja w 1 ciazy nie nosilam obcych dzxieci bo nie wodzilam sensu ryzykowac tym bardzije ze mialam ostre bole brzuchaa teraznosze klocka 13 kg bo wyboru nie ma chociaz chodzi juz dawno to mam w domu 3 pietra i przeciez samego po schodach nie puszcze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604387 przez franeta
dzidostwo napisał:

franeta jak to moja mama mówi rodzice są od wychowywania a dziadkowie od rozpieszczania :)

i mam tu taki mały przykład, nauczyłam córcię, że jak ją kłądę do łóżeczka spać to leży aż sama uśnie, aż dnia pewnego ja ją kłądę a Niunia ani mi się śni :)

(były w tym dwie czy trzy nocki u babci i to wystarczyło)

teraz niunię biorę na ręce i kołyszę ją przy kołysankach aż uśni, albo jej śpiewam :)


Heh, no tak, a później trudno odzwyczaić :)Bo dzieci (zresztą jak dorośli :P) bardzo szybko się do dobrego przyzwyczajają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604392 przez Zosia
dziewczyny jak powinien wyglądać pęcherzyk w 4 tc od zapłodnienia a w 6 od om ? bo ja mialam na usg bardziej plaski a czytalam teraz ze powinien juz byc okragly. czy juz powinno cos byc widac w srodku ?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53578 [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604432 przez nefretete666
moj z tego co pamietam byl okragly i w 6 tc od O.M byl w srodku zarodek i slyszalam serduszko, ale jaki powinien byc ksztalt to nie wiem.Wydaje mi sie ze duzo tez zalezy od sprzetu jaki dany doktor ma takze sie Zosiu nie martw. a co mowil lekarz? jak by bylo cos nie tak na pewno by ci powiedzial

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl