BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

11 lata 1 miesiąc temu #603251 przez nefretete666
kurde skasowalo mi posta...
a wiec te pieluszki moze i sa fajne ale ja bym nie chciala prac takic, obkupkanych pieluch czuje ze skonczylo by sie to wymiotami. U nas glownie maz przebiera malego chyba ze nie ma go w domu to robie to ja problem sie zaczal gdy kupy malego zaczely byc smierdzace(wczesniej pieluchy zmienianialam tylko ja), ja mam po prostu odruch wymiotny i nic z tym nie moge zrobic nie przywykne tak juz mam,Oczywiscie gdy jestem sama i dziecko am kupe to zmieniam bo nei pozwole by odparzyl sobie pupe ale gdy w domu ejst maz robi to on

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603252 przez cortezia
Witam Zosiu:) U mnie na razie też pęcherzyk, jak w piątek byłam u lekarz to mówił że to 4 tydzień.

Ja również mam ciągle objaw stały, że jest mi przerażająco zimno;/ Dzisiaj na basenie to myślałam, że nie wejdę do wody tak się trzęsłam:)

Jeśli chodzi o zachcianki to naprawdę u mnie to jest różnie raz chce mi się jajek za chwile zjem dwa i już mnie mdli po godzinie chce słodkie zjem kawałek i mnie mdli:) Także oszaleć można z tymi zachciankami.

Pozdrawiam dziewczyny i życzę Dobrej Nocy:)

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603277 przez pani_p
Hej :-)

Witaj Zosiu :-)
Ależ mnie wczoraj głowa bolała... Nie życzę nikomu.
Ja narazie nie mam jakiś specjalnych zachcianek, jakoś mięso mi mniej podchodzi niż przed ciążą, może jedynie niezdrowy fast food za mna chodzi:-D
Ostatnio u mnie staje się tradycją, że budzę się o 5.45 :-/

Miłego dnia :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603284 przez allehandra
Witaj Zosiu.
Gravity lekarz ocenił wczoraj że to 7 tyd. i 5 dzień ciąży więc wiem dokładnie.Ma wszystko co potrzeba w gabinecie, usg może zrobić w każdej chwili i od ręki wyniki, zdjęcie dostaję zawsze :)
Ja też ma dłużej trwające zachcianki, chociaż na chleb z dżemem miałam tylko dwa dni a na kapustę kiszoną mam ciągle...i na śledzie w śmietanie.Dzisiaj to chyba będą pierogi ze szpinakiem :laugh: Poza tym muszę co dwie trzy godziny coś zjeść bo tak mnie mdli że aż mnie ciągnie na wymioty.Jak zjem za dużo to jest to samo.A na śniadanie obowiązkowo twarożek.Moja mama twierdzi że będzie syn (ta kapusta i śledzie)
Zaraz zrobię test z kalkulatora na płeć.Hi hi zobaczymy co wyjdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603290 przez allehandra
No i wyszedł chłopiec.Zobaczymy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #603385 przez Gravity
Witam Was dzis w ten paskudny dzionek:(
allehandra to super ciesze sie razem z Toba:)
Ty kapuste a ja musztarde hihihi i najlepiej kwasna herbata.Ogorka tez bym zjadla ale musze poczekac do soboty jak podjade do polskiego sklepu angielskie mi nie smakuja:)
cortezia Ty 4tyg i juz widac na usg?mi powiedziano 6/7tyg zrobic:(i czekam.

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603409 przez Sander
Achhh jak miło powspominać!!!! Jestem mamą z listopada 2012. Gratuluje dziewczynki i trzymam za Was kciuki!!! To jest najcudowniejsze na świecie!!!!!!!! A na końcu efekt przechodzi wszelkie oczekiwania!!!!

Pozdrawiam Was :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603431 przez nefretete666
Gravity w Morrisonie sa pyszne ogórki, przypominaja bardzo nasze konserwowe wiec polecam:)Dziekujemy Sander:)
Ja tez dzis na sniadanie jadlam twarozek:)
Jeszce tylko 9 dni i jade do Polski juz nie moge sie doczekac chociaz na bank bede bardzo zmeczona bo jade sama z 13 kg dzieckiem plus wozek 17kg plust torba 10 i torba 15... jak ja dam rade?>:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603436 przez nefretete666
A Garavity przypomnialo mi sie ze w Asdzie tez mozna kupic polskie ogorki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603437 przez cortezia
Graviti tak, ale nie widać malucha tylko, pęcherzyk(który miał 32mm w piątek i tak gin stwierdził, że to mniej więcje 4 tydzień po wielkości pęcherzyka) i mam wizytę dopiero za 3 tyg:) żeby usłyszeć serduszko i zobaczyć czy dzidzia dobrze się rozwija:)

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603440 przez wielomama
Witajcie mamuśki
Dzisiaj troszkę z Wami popiszę, ale jutro nie pojawię się, bo odbieram córcię z sanatorium i mnie nie będzie cały dzień. Z resztą podejrzewam, że jak Wiki wróci to jednak mniej mnie będzie na forum. Niby starsza a jednak więcej czasu się jej poświęca, bo trzeba przepytać, zadanie sprawdzić, porozmawiać do tego jeszcze teraz przygotowania do komunii a z małą też trzeba troszkę się pobawić i w coś zagrać.

dzidostwo fajniutka ta Twoja maleńka. Świetne umiejętności no i wiadomo słodki okres w jej życiu. Napewno troszkę ciężko Ci będzie jak malutka zacznie chodzić, bo to cały czas pilnować trzeba, co chwilkę się będzie przewracała a Ty będziesz z brzuszkiem. W każdym razie znam wiele kobiet, które miały dziecko po dziecku i wszystkie mówiły jedno, że to była najlepsza decyzja jaką podjęły i uważają, że jest to doskonała różnica wieku. Ostatnio znajoma mi mówiła, że chciała mieć 3 rok po roku i żałuje, że nie ma, ale niestety rodzina bardzo ją zdołowała.
A mamusiom nie doświadczonym przekazałyśmy już tyle, że dzieci różnie się rozwijąją. Jedne
w
wieku 12 miesięcy mają 1 ząb a inne 14, tak więc nie ma się co stresować w takiej sutuacji.

Jeśli chodzi o odruch wymiotny na kupkę to raczej nie miałam, może czasem, ale przerobiłam już biegunki dzieci i psa, więc nie rusza mnie to. Ja raczej bardzo na wymioty i nigdy się nie przyzwyczaję. U mnie zawsze po tym sprząta Damian.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603458 przez dzidostwo
Hej dziewczyny właśnie mam chwilę czasu bo niuni poszła na drzemkę, i zastanawiam się ile będzie spać, wczoraj spała 2 godziny ale licze że te 30 minut spokojnie prześpi..

popołudniami chodzę z Amelką na drzemki bo bardzo senna jestem..

ja również nie mam odruchów wymiotnych na kupki, co innego na wymioty.. to mnie też łapie.. a jak piesek robił taką kupe smierdzącą i wysyłałam meza żeby to sprzatnął to nie bo Damian ma odruch wymiotny na wszytsko więc kupki Amelce tez nie zmienia :D


a Jak samopoczucie dziś??


ostatnio nie mam ochoty na jedzenie.. nie wiem czemu po porstu mi sie nie chce.. dzis jestem o dwóch kanapkach.. i wiecej mi sie nie chce... :(

a wcoraj o 5 parówkach byałam.. za to co chwila robie sobie cherbatke jak nigdy :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603467 przez wielomama
nefretete jak przeczytałam co Ty będziesz musiała udźwignąć to aż ja się przestraszyłam, ło matko! uważaj na siebie.Ty wiesz jakie to niebezpieczne tyle kilo.

dzidostwo bardzo dobre rozwiązanie z tym spaniem. Śpij, kiedy malutka śpi. Ja w poprzedniej ciąży miałam 3 i pół letnią Wiki, która w południe nie chciała się zdrzemnąć, więc cały czas byłam na nogach. Emilcia urodziła się bardzo malutka i chudziutka 2600 i teraz stwierdziłam, że mam wszystko gdzieś. Będę bardzo o siebie dbała i odpoczywała jak naj więcej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603473 przez dzidostwo
wielomama Amelka miała 52 cm i 2810 kg, i powiem Ci że taka waga do 3 kg utrzymywała się do dwóch miesiecy.. ciężko przybierała na wadze a teraz to taka kluseczka :D

nie długo czas myśleć o roczku :D i imprezie :D

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603489 przez nefretete666
wielomama nie mam wyboru ja tu sama jestem i nikt mi nie pomaga, moj Kuba urodzil sie 59/60cm i prawie 4kg mial:)a porod ekspres:)Ja z Kuba w dzien nie spie jakos mi sie nie chce a spac chodze okolo 24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl