BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #802190 przez Gravity
Witam

Ja kochane zabiegana papierkowa robota na karku musze sama wyzalatwiac bo moj nie gada po angielsku:(ale daje rade.

Wredota rzeczywiście Gabii ma już miesiąc. Gratulacje !!

natB tak szalelismy :)) jestem umowiona za tydzien na zalozenie wkladki:) :kiss: :kiss: :kiss:

Kasi Kaskus gratuluje :***. :kiss: :kiss: :kiss:

Ellie gratulacje :kiss: :kiss: :kiss:

Kochane ja juz tydzien po porodzie i po bolu czasem cos sie przypomnialo.# tyg po juz nawet plamienia nie bylo i ide za tydzien na zalozenie wkladke.

Cortezia Gratuluje!!!!!

Suzi tak krostki znikaj i pojawiaj sie wiec to chyba norma.Ja z oczkami i ropieniem nie mam problemu ale za to meczymy sie z wysypka na tyleczku:( ale to wiesz pisalysmy nan gg.A dla informacji mal dostal grzybicy :(zamiast plesniawki w ustach ma na tyleczku wysypek i z tego co widzialm wszystkie dzieci maily jak bylam na warzeniu w cc.Dostal masc i ja smaruje.


Mala po ostsni warzeniu a bylo w piatek warzy 3,5kg czyli przytyla 700g:)Nastepne w piatek przyjada do domu:)))

Nie wiem czemu nie mam Was wszystkich na fb:(((zmienilam na wspolnego z moim wiec wysylac zapro:)))

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802197 przez [email protected]
Hej jestem a raczej zyje chyba bo wszystko mnie boli mały urodzil sie 3.12.2013 4040kg 56cm moj mąż nawet zdążył jak bede w domu to napisze więcej pozdrawiam,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802218 przez wredota1
Hej. Iza bardzo wspolczuje choroby. Oby szybko Julek wydobrzal. Pani_p niezla kluseczka z Zuzi. Moja tak jak Wladek, przez miesiac prawie kilo przytyla a u Was takie cudo :) U nas niestety kolejny marudny dzien. Kupa nie chce wyjsc i Gabi sie meczy. Chyba ma taki urok, bo kupki sa normalne ale nie chca latwo wychodzic. Odziedziczyla kolke po mamie ;) Z doskoku zrobilam pranie, sprzatnelam wc, przygotowalam troche rzeczy do obiadu i jeszcze ugoscilam mame. Gabi spi po 15 minut wiec muszeWszystkoRobicSprintem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802221 przez wredota1
Nat, moja Gabi niestety polubila rece. Zwlaszcza jak boli ja brzuszek. Nie chcialam jej przyzwyczajac ale jak jest taka krzykliwa i placzaca to wez nie przytul dziecka. Noszenie na rekach ja uspokaja i jak ja odkladam do lozeczka czy wozka od razu sie budzi. No coz, trzeba sie teraz bujac. Gravity, zazdroszcze figlow z mezem ;p Ja sie smialam ze w nowym roku zaczniemy i prawie wykrakalam. Przed swietami mam kolejna kontrol i zobaczymy czy wszystko ok. Mam nadzieje ze tak, bo juz nie pamietam co to seks ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802231 przez hania703
hej :)
Daawno mnie tu nie było, ale dopiero wczoraj udało nam się Internet podłączyć.

Na szybko melduję tylko, że Kubuś urodził się 13 listopada, cały, zdrowy i piękny :)

Staram się nadrobić zaległe posty, choć nie wiem, kiedy mi się to uda. W każdym razie postaram się częściej odzywać.
Pozdrawiam wszystkie mamuśki i dzidziusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802235 przez baksik6661
monika gratulacje to mamy najwiekszego chlopaczka :*:):)

to wychodzi na to ze zostalam ostatnia ???!!!!! smialam sie ze tak bedzie i wykrakalam hehe moja szwagierka miala termin na polowe grudnia a ma 9 grudnia umowiona cesarke wrrr nie chce z nia lezec na oddziale :ohmy: pomocy :ohmy: :huh: ja juz smieje z moim gin ze w mikolaja bede miec prezent zwlaszcza ze w Mikolajki mam z moim J. '5' rocznice to mi pasuje :P:P:P:P

to sie modlcie za mnie :P:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802236 przez natB
Monia gratuluje :D... wracaj szybko do formy :)

Wredota moj Wlad tez dzisiaj maruda, jak nic :(... jak nie placze to ucina sobie drzemki i przed karmieniem byl tak padniety, ze musialam sie z nim meczyc z karmieniem, byl glodny, ale i spiacy... dalam rade jakos z nim i wypil prawie 120 ml mam nadzieje, ze troche pospi... kurcze te nasze dzieci to twarde sztuki, ja juz bym z 10 razy usnela :D...

Gravity kurcze to niezle, ja czekam na 20.12, a potem wrocimy do "zycia" :D.. jak mamy za rok sie starac o brata/siostre to musze sobie przypomniec jak to sie robi :P

fatalna dzisiaj pogoda :(, zjem na szybko obiad i na chwilke sie kimne, bo padam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802275 przez JustynaNL
Iza, wspolczuje chorobska, zwłaszcza u takiego Maluszka to ciezko znieść i patrzeć bezradnie. Może kladz Małego na boczku lub podwyższeniu żeby Mu chociaż spływało lepiej i się nie dławil. Szkoda, że nie masz nebulizatora/inhalatora to też trochę pomaga przy katarku.
Gravity, Ty to szybka jesteś :P ja dopiero niedawno ,,wrocilam,, ale to raczej z braku czasu :P przeprowadzka i dwójka małych dzieci trochę sił zabiera. Na razie w ciągu najbliższych trzech lat nie planujemy rodzeństwa dla Dziewczyn wiec trzeba się zastanowić jak zapobiegać, ale najpierw czas się zaaklimatyzować :)
Moja Mala albo zle znosi nowy klimat albo wodę albo przechodzi właśnie skok. Rano wstaje i mało polezy więcej przeplacze. Pada dopiero koło 13 i po 17 znowu płacze, przysypia i je aż padnie koło 22. Przez to mam trochę mniej czasu dla Starszej i mam nadzieje, że to minie bo szkoda mi Jej i tego, że musi sie bawic sama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802330 przez kicia
Oki spróbuję tak jak ty przemywać buzię solą fizjolog.Co do kąpieli to wydaje mi się że może za późno kąpiecie Matiego. My Eryka staramy się kąpać koło 18, zasypia ok.20-21 więc podejrzewam, że jakbyśmy to robili później to byłoby to samo co u Ciebie.
U mnie tak samo wyszło z rocznym macierzyńskim.Jak rozmawiałam z prawnikiem od nas z pracy to mówił że OK i można wniosek złożyć do 14 dni po porodzie (wyszukał przepis w ustawie) a potem u kadrowca okazało się że się nie da. Ale to jest jednostka wojsk. więc to żyje własnym życiem... :P O tyle dobrze że ja im wysłałam tylko kwitek ze szpitala i odpis aktu ur.
Mam nadzieję że pępek się wam zagoi i nie będzie trzeba zabiegów żadnych.

NatB my po ciężkim dniu mieliśmy ciężką noc. Wzięłam Eryka do naszego łóżka bo inaczej to bym w ogóle nie spała. Nad ranem się drzemnął godzinkę a potem chwilę w samochodzie i na razie tyle.On śpi mniej niż ja...
Co do chusty to mam tkaną i zaczęłam Eryka przyzwyczajać i chciałabym jej używać jak najczęściej.A czy to przyzwyczai go do noszenia czy nie to nie wiem i mam to w sumie gdzieś. Super mi się chodzi w chuście bo mam ręce wolne, mały jest bezpieczny i blisko mnie.

baksik obyś nie urodziła takiego olbrzyma. Trzymam kciuki i wiem że będzie dobrze.

Izaa. oj niedobrze że Julek chory. Oby szybko wyzdrowiał. Dużo zdrówka dla Niego.
Czytałam o tych skokach rozwojowych. Trzeba je po prostu przeczekać i starać się uspokajać dziecko. Nadmiar wrażeń może być przyczyną wielu kłopotów.

Pani_p czym ty karmisz swojego maluszka???Mój ważył 3200 jak wychodził ze szpitala (przy porodzie 3500) i po tygodniu okazało się że w niewiele przytył a po dwóch tygodniach zaczął dopiero dobijać do wagi urodzeniowej.4 kg to może teraz ważyć, prawie po 4 tyg...
Ale Wam córcia zrobiła psikus z tym brudzeniem. Ale ja Eryka prawie zawsze muszę przebierać bo kupa. Biorę ze sobą pieluszkę bo jak go rozbieram to też nie lubi być golutki to go przykrywam ta pieluszką. On się w nią wtula i bawi i jest lepiej. Spróbuj.

A zauważyłam że u nas kupki czasami zielone są. Czy to normalne?Chociaż zazwyczaj są żółtawe, jak musztarda.

Wredota Eryk też zaczyna spać po 15 min.Albo po prostu tyle poleży sobie sam w foteliku albo w łóżeczku. Zasypia os wczoraj tylko u mnie na rękach a jak go odłożę to 15-20 min. i znowu się zaczyna.

Monia i Hania gratulacje. Uwinęłyście się ładnie :laugh:

Tak się zastanawiam ile ml podawać tej herbatki koperkowej? Chciałam dać małemu w nocy ale butelka coś ciekła a małemu chyba nie bardzo smakowała. Dzisiaj kupiłam butelkę antykolkową dr browns i zobaczymy. Może w tym tyg. wybierzemy się do położnej bo jak tak dalej pójdzie to się wykończę. Nie śpi w dzień i nie śpi w nocy... Zastanawiam się już czy coś mu jest???

Przynajmniej mój D. będzie z nami do końca grudnia. Okazało się że może wziąć jeszcze 2 tyg. zwolnienia na mnie.W pracy mu koleżanki powiedziały że głupi że wrócił do pracy hi hi a on nie wiedział że można tak jeszcze. Zadzwoniłam do swojego lekarza, kazał przyjechać i wypisał mu zwolnienie. Potem bierze jeszcze pozostały urlop na żądanie i 2 dni opieki nad zdrowym dzieckiem. Także do pracy idzie 1 stycznia :laugh:
Strasznie się cieszę bo mały trochę podrośnie, będzie go można jakoś więcej zabawić i zainteresować i łatwiej mi będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802351 przez Izaa.
Byl lekarz. Jak goraczka nie ustapi to mamy skierowanie do szpitala. Fuck!!!! Trzymajcie kciuki! Jestesmy oboje z mezem chorzy. Chodzimy w maskach na usta,ale wiedzialam,ze to nie uchroni Julka. Te cholerne wirusy sa wszedzie. Zalamie sie jak trafie do szpitala z pjulciem. Inhalator moge pozyczyc. A czym i jak dlugo mam go inhalowac? Sola fizjologiczna??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802362 przez oki222
Moni i Hani Bardzoooo Gratuluję , napiszcie co nie co jak dojdziecie do siebie :)

NatB - mój Mati też nie lubi herbaty koperkowej strasznie się krzywi fakt nie jest to za dobre ale kupiłam herbatkę rumiankową też od 1 tygodnia i ta już jest lepsza.

Baksikto trzymam kciuki za 6 grudnia :)super prezent byście mieli chyba najlepszy jak można.

Mati dostał dzisiaj kataru i mój M latał żeby kupić ten aspirator fridy bo te gruszki to o dupe potłuc, patyczkiem do ucha lekko wyciągałam mu glutki z noska. Mam nadzieję ,że to się nie rozwinie ale marudny dzisiaj jest strasznie :(.

Kicia spróbujemy kapać go wcześniej -zobaczymy moze masz rację ale to od jutra dzisiaj darujemy sobie kapiel ze względu na ten katar i kichanie.

A wogóle to Mati zrobił się taki delikatny i ma taki lekki sen ze jak u mnie zasypia nie ma mozliwosci zeby go odłożyć bo od razu się budzi do tego jak śpi to gada :P macha łapkami jakiś taki niespokojny ostatnio i przez to ja się nie wysypiam bo śpię czujnie a przez to jego wydawanie dźwięków to mam wrażenie ze się obudził i co chwilkę sprawdzam go.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802420 przez majeczka22
AKTUALNA TABELKA NA DZIEŃ 4 GRUDZIEŃ 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802452 przez pani_p
Gravity juz mowilam, ty jestes szalona :-P a Jessica jest urocza :-*

Monika i Hania ogromne gratulacje :-)

Baksik no fajnie by wypadło na 6tego :-) zycze Ci tego ;-)

Kicia a no wyobraz sobie, że tylko cycem :-D moze przystopuje z tym przybieraniem a jak nie to będzie klucha, co zrobić, przecież nie będę jej glodzic ;-)

Izaa oj trzymam za Was kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802458 przez wredota1
Pieknie wyglada nasza tabelka :-). Udalo mi sie uspc Gabi i nawet nie trwalo to dlugo. Oczywiscie dokarmilam ja butla bo po cycu i tak mlaskala jezorkuem ;) Wykapana i ubrana w ladne ciuszku bo jutro idziemy do lekarza w zwiazku z ta zotaczka. Caly miesiac czekalismy na wizyte a pewnie dostaniemy skierowanie na pobranie krwi i zostaniemy zapisani na kolejna wizyte zeby przyjsc z wynikami. Mam tylko nadzieje ze jeszcze w tym roku to zakonczymy. Maz wzial na jutro wolne wiec dzis robimy chyba czwarte podejscie do ogladania komedii, bo Mala w koncu zasnela wczesniej.
A propos karmienia piersia to od kilku dni, w zasadzie od wtedy kiedy Gabi po 5 minutach ssania zaczynala szaroac mi piers to po kazdym karmieniu one mi bola. A konkretnie kluja od srodka. Jezelu klucie byloby kiedy piersi nabieraja to myslalabym ze to zatykajace sie kanaliki a u mnie te piersi wcale nie nabieraja, sa jak flaki i kluja po karmieniu. Wiecie moze o co cho? Moze mu pokarm zanika? No ale wtedy to by raczej nie bolaly. Nie wiem juz sama. Ok, maz wrocil z meczu. Wiec spadam sie myc i bierzemy sieb za... film ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802537 przez JustynaNL
Iza, myślę, ze sola na początek wystarczy bo inaczej lekarz by Ci coś wypisał do inhalacji. A dopóki to katar a nie kaszel to powinno wystarczyć. Trzymam kciuki za szybkie wyjście z chorobska.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl