BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 3 miesiąc temu #828034 przez JustynaNL
Wielomama, tu szczepionki na początku podobnie jak w PL. Pierwsze dwie dostaje się w drugim miesiącu, później w trzecim i czwartym. A ostatnia dawka tych szzepionek przypada na 11msc. Ja swojej w Pl nie szczepilam chociaż przed wyjazdem juz mogłam, tylko co to był za sens zaszczepić jedna dawka a resztę robić juz tu. Zresztą tyle jest załatwiania na razie, ze wyszedł by bardzo duży odstęp a tak po prostu później zaczniemy, ale takim trybem jak trzeba. Na razie czekamy na pielęgniarkę srodowiskowa na wywiad a potem karta szczepień przyjdzie i się zacznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #828064 przez Gravity
Kochane ja Was czytam ale jak napisze i wysylam to mi wywala:(dziwne bo tylko ten watek/ :S :S :S

Byłysmy w srode na szczepieni 5w 1 myslam ze bedzie po nim zle ale nawet uszlo kolejne w lutym :woohoo: :woohoo: :woohoo:

kicia z tym Twoim cisnieneim to nie zadobrze moze staraj sie je zbijac naturalnymi sposobami?

Nie powiedziam Wam ,ze w srode mamy 1 nauke plywania:)zobaczymy jak Jessica to zakceptuje:) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


]Mnie nadal boli kregoslup tabletki od lekarza nie pomagaja:( a najgorsze ze chcialm historie choroby od mojej dotor Gizy to nikomu jej nie wydadza tylko mi osobiscie i an email tez nie chca wyslac:(wiec jak bede w pl musze na Skarbowo do Krakowa jechac na szpital:(a To dopiero latem i juz zla :blush: :blush:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828101 przez małopolanka
Hej kochane nie udzielalam sie juz tu za często ale podczytuje was od czasu do czasu.Aktywna jestem na FB bo jest szybciej i wygodniej.Na FB zalozylysmy dodatkowa grupę dla mamusiek które chcą popracowac nad forma i trochę pocwiczyc gdyby ktoras z Was chciała dołączyć to dajcie znać tu albo na FB.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828189 przez natB
Gravity już na basen :D?! ekstra :D... ja czekam aż zejdą mrozy i jedziemy :D... daj znać, jak Jessica się bawiła :D koniecznie wstaw zdjęcia :D...

Tak tak FB wrze, jak parowóz :D... dobrze, że jesteście :*...

Władek zasnął i mam chwilę, żeby i tutaj coś naskrobać, ale wiem, że i tak prędzej, czy później forum umrze śmiercią naturalna :P i zostaniemy na FB :D..

Dzisiaj się pokusiłam i dałam Władowi łyżeczkę jabłuszka, ale się chłopak cieszył :D nawet mi nie pluł... on jest śmieszny, jak nic :D kochany słodziak :D zachwycam się nim każdego dnia...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pogoda kijowa, kolejny dzień w domu, bo wieje
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
jak w kieleckim :P.. na 14:45 idę do lekarza rodzinnego, bo zaraz mi krtań wysiądzie i kaszel wykończy :/...

Macie jakieś pomysły, żeby Władek przesypiał całe nocki :D?... wiem wiem jestem za wygodna, bo i tak ładnie śpi, ale ta pobudka w nocy mnie męczy... daję m co raz więcej kleiku, a ten nic o 3, jak w zegarku musi wypić flaszkę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828338 przez kicia
NatB współczuję zapalenia krtani. Wylecz się szybciutko i na zumbę :laugh:
Ty szczęściaro - Władek budzi się tylko raz. Eryk jak zacznie się wiercić o 4 nad ranem (prawie codziennie) to tak tylko przysypiamy na chwilę. A do tej 4 to budzi się zwykle ze 2 razy :P Czasami nie wiem gdzie mam się schować żeby pospać w nocy...

Wielomama no właśnie ja przed ciążą nie miałam problemów z ciśnieniem i jak chodziłam do lekarza i mi mierzył to też było OK.Do 8 miesiąca ciąży...Teraz mierzę w domu i jest różne, zazwyczaj rano mam wyższe. Chciałam sprawdzić wczoraj po treningu jaki mam i było w porządku, godzinę po miałam 137/85.Więc to nie przez wysiłek. Nic, w pt idę do lekarza to podpytam.

Gravity jak zbijać ciśnienie naturalnymi sposobami? Jakieś jedzonko, herbatki?
My też chcemy się zapisać na naukę pływania :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828410 przez natB
Kicia kochana spokojnie Eryk też sobie wszystko ureguluje ze spaniem... ja karmię mm to, co innego pewnie :)... wysypiać to my się będziemy po śmierci :P tak będzie :)... już teraz koniec leniuchowania :)... ja już się przyzwyczaiłam do tego tempo, a co będzie jak urodzi się drugie olllaaaabogaaa... szał 24 h na dobę :D

U lekarza byłam, dostałam antybiotyk na 3 dni, oby pomógł... ostatnio, jak dostałam antybiotyk na 3 dni, to było w marcu... byłam w 5 tygodniu ciąży i jeszcze o tym nie wiedziała, a później prawie poroniłam :(... dlatego mam złe skojarzenia z antybiotykiem na 3 dni :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828413 przez natB
A na zumbę i tak pójdę :D... a co :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828703 przez itusia69
Fakt na facebooku wrze, i w końcu mogę śledzić każdy wątek :D

U mnie bez zmian :D Maja chodzi spać około 22 albo 23, budzi sie o 3 albo 4 na butelke potem koło 7 i cięzko jej zasnąć więc bawimy sie troszke potem ucina sobie poranną drzemkę, i dalej to różnie, albo butelka i spi dalej albo zaczyna harce ;) gada, śpiewa, pręży się i uśmiecha :D Pocieszne to dziecko :D

ja do gin idę dziś, żeby sprawdził czy wszystko ze mną w porządku i dał mi tableteczki :D:D

busiaczki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829326 przez Gravity
natB na gardelko najlepsze płukanie woda z sola :kiss: :kiss:

Kicia fitness.wp.pl/multimedia/galerie/art863.html :kiss: :kiss:

A my jutro 1 basenik:)))))))

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829383 przez pani_p
Hejo :-)

No mnie też jakoś juz ciężko tutaj zawitać. Nie wiem czemu, może też dlatego, że na fb można zadać pytanie i praktycznie od razu ma się odpowiedz. A tak właściwie to wszystkie jesteśmy na fb czy kogoś brak?

Prawie 10 tyg po porodzie dostalam okresu, mimo karmienia piersią :-( i niestety u mnie jest on bardzo bolesny:'( pokusilabym się o stwierdzenie, że bardziej niż przed ciążą :-/ Ehhh

Malutka dalej większość dnia przesypia, w nocy budzi się raz i nad ranem drugi raz. W ciągu dnia czasami je co 3 a czasem co 2 godz. Czasami ma jakieś gorsze chwile, ale w sumie rzadko ;-)

Zuza odrzuca mi jedną pierś :-/ lewą. W ogole tego nie rozumiem bo to tak nagle nastąpiło a zawsze karmilam ja mniej więcej tyle samo z każdej piersi. Mam nadzieję, że jedna będzie jej dalej wystarczac bo nie chce zrezygnować z karmienia piersią...

Pytalam naszą panią pediatre o basen z małą i ona mi powiedziała, że po 5 miesiącu można iść. Wiec sama teraz nie wiem bo widzę, że niektóre z Was wybierają się wcześniej. Tak samo zadziwiacie mnie, że już maluchom dajecie próbować jabłuszka, marchewki itp. Jestem zdezorientowana :-P hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829721 przez kicia
Gravity dzięki za linka :laugh: Taki proste sposoby a mogą pomóc.

Pani_p ja się zastanawiam jeszcze nad basenem, zima zawitała sroga i nie wiem czy nie poczekamy do wiosny.
Ja Erykowi dałam wczoraj banana do polizania ale mu się nie podobało. Natomiast do jabłka się śmieje :laugh: Spróbowałam dlatego że jak sama jem to się bardzo tym interesuje i patrzy na mnie jak na wyrodną matkę co sama je a dziecku nie daje... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #829804 przez Gravity
kicia mam nadzieje ze pomoga :kiss: :kiss: :kiss:

My dzis po basenie Jessica zadowolona :))usmiechnieta i powtorka za tydzien w srode:) :kiss: :kiss: :kiss: 5m dzieciaki nie umieja chodzic a slicznie juz plywaja :kiss: :kiss: licze ze Jessica tez bedzie ladnie plywac po kilku lekcjach :kiss: :kiss: nie mam zdiecia bo zakaz wnoszenia aparatu ale juz wiem jak go ominę za tdzien :kiss: :kiss: :kiss:
Co do jabłka ja nie daje tylko sob rozcieczony 20soku 40 wody chetnie pija.

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831730 przez Gravity
Widze ,że tu cisza jak makiem zasial :woohoo: :woohoo:

Wiec ja mialam wczoraj mala akcje szpital .Jessice ropiało juz dawno lewe oczko dostała 2 tyg temu antybiotyk i przeszło po 5 dniach.W czwartek na wieczór zaczelo ropiec 2 oczko wiec podalam jej antybiotyk który mi został.W piatek rano byłyśmy na warzeniu oglądały położne ja i mówiły ze wszystko ok jak ma antybiotyk.Po południu ona ledwo już oko otwierała nie dość ze pełno ropy to spuchło i podsiniało.Wiec koło 7 wieczorem pojechalismy na pogotowie.Doktor po 2h czekania ja oglądnął wziął wymaz do badania a nam do domu dał 2 tubki antybiotyku i kazał w poniedziałek isc do pediatry do GP .Dzis oczko wyglada 70% lepiej. :kiss: :kiss: :kiss:

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831935 przez Gravity
Widze ze tu zagladam:)

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832193 przez kicia
Ja ostatnio próbowałam się zalogować i mi się coś przycinało ale widzę że już jest lepiej. Mój mąż jest w tym tygodniu w domu bo jest na zwolnieniu i więcej czasu spędzamy razem. I mam więcej czasu na treningi :laugh:
U nas nic specjalnego się nie dzieje. Jedziemy tylko we wtorek na szczepienie i trochę się boję... Ale po ostatnim szczepieniu było dobrze więc teraz też powinno.

Widzę że forum umiera śmiercią naturalną. Za to na fb jest nas pełno :laugh: Fajnie że cały czas trzymamy kontakt ale żal mi trochę forum. W końcu od niego wszystko się zaczęło. Mam taki sentyment bo w ciąży prawie codziennie tu zaglądałam z ciekawością co u Was słychać... Ja to pewnie już w innym wątku nie zagoszczę bo raczej nie planujemy drugiego babasa. Muszę wrócić do pracy żeby mnie nie zwolnili a z pensji męża to raczej nie wyżyjemy :P
Synek śpi więc chyba też się udam w objęcia Morfeusza bo za godzinę albo dwie się obudzi...
Dobrej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl