BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #820947 przez pani_p
Hejo:-)

Ja już po wizycie :-) wszystko ładnie zagojone, macica normalnych rozmiarów także wracam do normalnego funkcjonowania :-) a bałam się wizyty bo bałam się badania... Nie wiedzialam czy wszystko jest ok i czy boleć nie będzie ;-) w końcu dość mocno byłam poczytaj. Ale całe szczęście doktorem delikatny ;-) teraz mam iść jak mi się miesiączka pojawi, na cytologie. Apropo. To kiedy może przyjść miesiączka przy karmieniu piersią? Nie.żebym za nią tesknila, ale jestem ciekawa.

Tak się napatrzylam na zdj Kamilka od Małopolski, ze i Zuzie na sesje zapisalam :-) idziemy focic 1 lutego:-)

Kasiu Twojej.mamie się coś chyba pomyliło... Nie wiem czemu tak się zachowuje, ale nic jej nie tłumaczy. Przykto mi, ze masz taką sytuację. Ściskam Cię mocno :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #820989 przez kasia085
Pani p super ze na wizycie wszystko ok.mi lekarz kazal sie pojawic za pol roku ze juz do tergo czasu powinna sie pojawic.a tak dobrze mi bez niej:-) juz nie moge doczekac sie zdjec Zuzki.beds boskie bo ona jest taka sliczniutka.
Dzieki za usciski:-)
Dzis mam ksiedzapo koledzie.zawszechodz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821031 przez pani_p
Kasia u mnie wczoraj była kolęda :-) cały dzień sprzątania a wizyta trwała może 10min ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821115 przez hania703
pani_p u mnie miesiączka pojawiła się wczoraj - dokładnie 2 miesiące po porodzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #821154 przez [email protected]
hej
my po szczepieniu mały nawet był dzielny hehe jak to pielęgniarka powiedziała że super chłopak he A lekarka powiedziała abym kupiła dicoflor aby nie miał problemu z robieniem kop i ulewaniem.
A co do krostek to powiedziała abym sie nie martwiła i moge nadal karmić małego Bebiko więc zamówiłam na frisco.pl bo tam tańsze niż w biedronce.

A gin powiedział że ładnie sie goi ale jeszcze musi mąż trzymać się zdala od sypialni hehe jak to powiedział za miesiąc na kontrole idę.

A do Kardiologa z sobą nie poszłam bo nie wyrobiłam sie muszę na nowy termin się zapisać
a z Michałem zapisana jestem na marzec idziemy zobaczyć jak tam jego serduszko.

Dziś tatuś kupił Małemu bujaczek ale zadowolony chłopak :) jeszcze muszę poszukać dobrego krzesełka do karmienia oraz spacerówki na wakacje bo znoszenie wózka to nie na moje siły.


Gravity ja też mam hasimoto

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821507 przez kasia085
My już po usg.bioderka zdrowe.ale dziwny ten lekarz i nie mily.wyglad jak doktor koziełło z klanu.maly spal i jak go polozylam na boczku i polal go tym zelem to zaczal plakac i sie wyrywac. Oczywiscie jako jedyne dziecko badane zrobil afere.panikarz moj kochany.i powiem wam ze byla 5 dzieci w wieku 2 miesiecy i Jasiek byl z nich najwiekszy.
Najgorsze z mamy za soba noc nie przespana.maly co pol godziny sie budzil i trzepotal lapami i nogami.tak mi przywalilbw nosa ze azmnie zapieklo w srodku. O 6 juz nie dalam rady i obudzilam tatusia zeby mi pomogl zebym mogla sie przespac chwile.tatus polozyl go na brzuszku i dziecko zasnelo jak aniolek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821508 przez kasia085
My już po usg.bioderka zdrowe.ale dziwny ten lekarz i nie mily.wyglad jak doktor koziełło z klanu.maly spal i jak go polozylam na boczku i polal go tym zelem to zaczal plakac i sie wyrywac. Oczywiscie jako jedyne dziecko badane zrobil afere.panikarz moj kochany.i powiem wam ze byla 5 dzieci w wieku 2 miesiecy i Jasiek byl z nich najwiekszy.
Najgorsze z mamy za soba noc nie przespana.maly co pol godziny sie budzil i trzepotal lapami i nogami.tak mi przywalilbw nosa ze azmnie zapieklo w srodku. O 6 juz nie dalam rady i obudzilam tatusia zeby mi pomogl zebym mogla sie przespac chwile.tatus polozyl go na brzuszku i dziecko zasnelo jak aniolek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821535 przez kicia
My tez po usg bioderek. U nas lekarz na szczęście miły, zgadaliśmy się że on pracował przez wiele lat w szpitalu w którym rodziłam. Eryk ma lewą panewkę stawową bioderka lekko nieprawidłową ale mówił że to nic takiego, zostało po prostu z okresu płodowego. Tak się widocznie układał. Wystarczy dodatkowa pieluszka tetrowa. Będę mu po prostu do wielorazówki dawać dwa te wkłady bambusowe a do jednorazówek tetrówkę. Za 6 tygodni następna kontrola i powinno się naprostować. Aha i spytałam o noszenie w chuście, powiedział że bardzo wskazane, tylko układać nóżki jak najbardziej do pozycji żabki i żeby miał proste plecki. Codziennie praktycznie się nosimy w chuście więc będzie dobrze.

Kasi085 a jak byłam na tym prześwietleniu to dzieci w większości właśnie między 6 a 10 miesiącem były. U nas też się czeka na to prześwietlenie, tym bardziej że darmowe. A u was wszystko w porządku było?

Pani_p też się zastanawiam kiedy mogę dostać miesiączki. Nie spieszy mi się ale dobrze byłoby juz wiedzieć. Idę do lekarza dopiero w przyszły piątek, to mi zapisze jakąś antykoncepcję. Bo karmienie to nie jest najlepsza antykoncepcja... ;)

Monika no to masz bohatera jak taki dzielny był przy szczepieniu. Szkoda że jeszcze Ci się nie wygoiło wszystko i jeszcze miesiąc...Rany, nie wiem czy bym wytrzymała :laugh:
Ja też nie jestem w stanie sama znieść wózka z trzeciego piętra, a już na pewno nie wnieść z powrotem. Znoszę Eryka w foteliku jak gdzieś jedziemy (kółka mam w bagażniku) a jak idziemy gdzieś na spacer to teraz tylko chusta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821562 przez pani_p
Hejo:-)

My mamy jutro usg bioderek :-) Zuza pewnie tez rumoru narobi;-)

Kasia u nas tez jakas ciezka noc. Mala chyba w ogole nie spala. Co dwie godz chciala jesc a pozniej nie zasypiala tylko buczala w kolysce... Troche tata mnie wyreczyl, ale i tak czuje sie fatalnie... Ehhh zycie. ;-)

Kicia w.życiu nie potraktowalabym karmienia jako antykoncepcji, ooo nie ;-) Hehe

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U Was też taka beznadziejna pogoda? U mnie ciemno i pada deszcz... Poracha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821616 przez kasia085
Pani p a u nas piekna zima.od nocy sypie snieg wiec jest bialutko.moze te nasze dzieci to jacys meteopaci i wyczuwaja opady.terazmoj maly odsypia.jak sie wyspi to ciekawe jak znow bedzie w nocy.
Kicia u nas na szczescie wszystko ok.troche sie balam bo ja mialam wade biora i balam sie czy maly nie bedzie mial tego samego, ale kamien z serca.u was tezna pewno wszystko bedzie ok.mnostwo dzieci ma takie wady i podwojne pieluszkowanie zawsze pomaga.dlatego teraz usg bioderek jrst obowiazkowe zeby wczesnie wykrywac takie wady bo wtedy sa skutecznie leczone.gdyby tak bylo jak ja sie urodzilam to wtedy nie potrzebne by byly wieloletnie rehabilitacje.a troche sie wymeczylam.
Rozmawialam dxis z kolezanka ktora ma termin za 4 tygodnie i mowila jak jej cviezko.troche sie rozmarzylam przy tym i wrocvilam wspomnieniami do swojej ciazy i powiem wam ze ten trzeci trymestr to nie wiem kiuedy zlecial.jeszcze nie tak dawno pocieszalysmy sie z wixja porodow, porownywalysmy miary dzidxiusiow, na forum wrzalo.a teraz maluszki juz sa znami, po 2 miechy maja i na forum cisza procz stalych bywalczyn.Natalia cos coraz zadziej nam sie udziela.jak patrze na mojego synka to mam wrazenie ze czas icieka mi przez palce.ale sie pograzylam w nostalgie:-) chyba to nie wyspanie i pogoda tak podzialaly:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821700 przez itusia69
Witam drogie mamusie :*
My dziś z Majeczką byłyśmy na szczepieniu :D i Wiecie co? chyba ja gorzej przeżywałam to wszystko niż moja córcia :D Mimo że podczas ukłucia troszke płakała, ale zaraz po jej wyjęciu nagle ucikła i zaczynała się smiać, no to lekarka nie mogła wyjść z podziwu :D Waży już prawie 6kg i ma 63cm rośnie mi jak na drożdżach :D Krostki z buśki znikają, dostaliśmy od pediatry maść i działamy. Dostaje też jedną kropelke witaminki D, ale widać że średnio jej smakuje bo jak tylko daje to wykrzywia się w śmieszny grymas :D.

Do ginekologa wybieram się w tym tygodniu w końcu, miałam iść w poniedziałek, ale mam tak nieprzyjemną sytuacje w domu że to się w głowie nie mieści. Piesałyście coś o nie dogadywaniu się z mama, niestety mam to samo, wieczna krytyka z jej strony, wieczne pretensje i faworyzowanie mojej siostry która zachowije się tak jak by miała lat 10 :) Mieszkam z męzem i córeczką w domu moich rodziców, mam siostre 19 latke strasznie rozwydrzoną, ostatnio była awantura o to że mama pomogła mi wykąpać córeczke i ją karmiła :) okazało się że moja nastoletnia siostra jest zazdrosna o Maje :) Chodzi po domu, trzaska drzwmi, wydziera sie na cały regulator, słucha cholernie głosno muzyki, tylko po to żeby budzić mi Maje i wkurzać domowników, dlatego zdecydowaliśmy się z męzem przeprowadzić się do jego rodziców, też mają duży dom a tam przynajmniej nie będzie rozkapryszonej nastolatki która tylko czeka aż Maja zaśnie żeby zaraz trzaskać drzwiami :)

póki co to tyle z nowości :) Jestem własnie w trakcie pakowania swoich ubrań :D KURDE! nie sądziłam że mam ich aż tyle :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821827 przez wredota1
Itusia, ta Twoja siostra to juz nie taka nastolatka, zeby humorki pokazywac. 19 lat i takie zachowanie? Szok.Ladnie Twoja corciarosnie. Moja za ponad tydzien konczy 3 miesiac a wazy prawie 6 i mierzy z tego co ja wczoraj zmierzylam 64 cm. No i piekne zachowanie na szczepieniu :-) . Gabi krzyczala w nieboglosy. W nastepnym tyg. drugie szczepienie.
Kasia085 ja mam kolezanke ktora ma termin na poczatek marca. Wczoraj zaczela szkole rodzenia. Jak mnie pyta jak to wszystko przebiega, to zazdroszcze jej ze to wszystko przed nia :-) My usg bioderek robilismy prywatnie jakos w drugim tyg. Gabi bo w szpitalu stwierdzili, ze ma objawy przeskakiwania, ale na szczescie wsxystko ok. W lutym idziemy na kontrol.
A co u nas... wszystko ok. Gabi grzeczna, ladnie zajmuje sie sama soba i to coraz dluzej. Dzis zrobilismy spacer do sklepu i nie spala wcale. A zawsze drzemie. Rozgladala sie, bawila sie smoczkiem, a potem robila minki. Chcialam jej zmienic smoczek w butli na 3+, ale jeszcze jej nie pasuje. Nie nadarza polykac i wyplywa jej bokiem. Moze bedzie ok jak zageszcze jej mleko kleikiem. Ale to za jakis czas. Jutro ide zapisac sie na zumbe, a poki co tancze w domu. Fajne to jest! :-). Tylko ten brak kondycji przeszkadza :-). Nawet moj maz skusil sie na kilka tancow :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #821883 przez natB
Odzywam się odzywam :D...

Dzisiaj kochane łeb mi pękał :/, fatalnie się czułam.. w dodatku mojego męża siostrzenica chciała przyjechać do Władka, więc pojechałam po nią do szkoły i nawet się chwilę w dzień nie zdrzemnęłam :(, a wczoraj byłam na ZUMBIE :D... mały śpi mi ładnie, ale wiadomo, jak człowiek ma dużo to chce jeszcze więcej :P-> czyt. żeby spało całą noc :)...zasypia ok. 20 (bo kładziemy go wcześniej_, śpi do 2-3 a potem do 6-7 :)... dzisiaj chyba też mu pogoda nie dopisała, bo mało co spał w dzień eh

Itusia gratuluję dużej córeczki :), na prawdę, jak na miesiąc i 16 dni jest super :) no i jest wysoka, a to po kim?... mój Władek ostatnio mierzył 61 cm :)
Ja i tak trzymam się swojego, że najlepiej mieszka się samemu, szkoda, że ja nie mogę tego zmienić u siebie :( i kisimy się z teściami...

Pani_P
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Co do pogody u nas śnieżek :), ładnie było :) i zaliczyliśmy pierwszy, prawdziwy, zimowy spacerek :D

Kasia085Kicia cieszę się, że wizyty udane :)...
Ja mieszkam w domu jednorodzinnym, ale najgorsze jest bieganie u mnie z parteru na piętro, z małym na rękach, kręgosłup wysiada, a pakowanie się do auta z wózkiem i fotelikiem (gdzie siedzi mały) TRAGEDIA ;/, na prawdę plecy wysiadają... myślę, że to zostało jeszcze ze stanu z brzuszkiem, jednak to było duże obciążenie dla kręgosłupa, przynajmniej mojego... pamiętam chwile, jak nie mogła wstać z łóżka :(, bo bóle były niesamowite.. mam nadzieję, że zumba mi pomoże wzmocnić kręgosłup :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sesję zdjęciową też chcieliśmy zrobić, w sumie moja koleżanka miała robić i do dzisiaj nic.. a ostatnio stwierdziła, że mały jest w takim wieku, że będzie jak roślinka ?!! tak się wkurzyłam :/... i, że ładne zdjęcia nie wyjdą :/... mam wrażenie, że nie chce małemu po prostu ich zrobić, a dodam, że ja się nie narzucałam, tylko jak byłam w ciąży sama mówiła, że mu zrobi :(... zaczęłam szukać innego fotografa ... jakie są u Was ceny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #821939 przez pani_p
Itusia no nie zazdroszczę siostry... Masakra, że dorosła kobieta się tak zachowuje. Dobrze, ze macie gdzie pójść i nie musisz się uzerac. Wiem cos o tym jak to jest mieć takiego "drania " pod jednym dachem bo chwile mieszkalismy razem z bratem męża...

Wredota juz 3 miesiące?! Wow, ale leci! Moja Zuza w niedziele skończy dwa :-)

Nat B dla mnie te dwa miesiące to i tak było dużo :-P hihi. Co do miesiączki to właśnie nie orientuje się za bardzo... Chyba się wszystko musi unormowac ;-) my za sesje.zapłacimy jakieś.200zl za.10zdj wywołanych i.jedno wielkie.

Ale Wam zazdroszczę tego śniegu! Musi być pięknie :-)

A my sobie właśnie wracamy z Wisły z Gołębiowskiego :-D maz mnie na basen zabrał. Ale było super! Wygrałam się w jacuzzi, pozjezdzalam ze.zjeżdżalni, poskakalam na falach :-P ale fajnie było tak się odprężyć :-) a malutka u babci zostawilismy :-) polecam :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #822068 przez natB
Pani_P no to ceny sesji tak, jak u nas 20 zl za jedno foto... zapisy po 23 stycznia, dzisiaj ogarne temat z mezem i trzeba cos postanowic, bo maly rosnie, jak na drozdzach :D kazdego dnia wyglada inaczej..

No i Wladek zaczal sie przewracac z boczku na brzuszek :), dzisiaj taka pozycje mial do spania w nocy :P...Powiem Wam, ze sa plusy i minusy, jak dziecko spi same w pokoju... minus to zalaczajaca sie niania przy najdrobniejszym ruchu malego... ja mam taki czujny sen, ze co chwile sie budze, ale to tez mega zaleta tej niani angel care :D

My do aquaparku w sumie na termy wybieramy sie z Wladkiem, jak stukna mu 3 miesiace :D, a pozniej juz regularnie bedzie z nami chodzic na basen :D

Golebiewski robi wrazenie, w sumie aquapark, bo sam hotel mega wiejski przepych :D... na wypady polecam Hotel Artus :D male niebo na ziemi na prawde :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl