BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

9 lata 10 miesiąc temu #896072 przez kasia085
Kicia ja napewno przeczytam:-) ja pisze juz tylko tutaj bo fb jakos nie ogarniam. Wchodze na neta raz dziennie i tutaj mi latwiej przeczytac i napisac, a na fb te posty mi jakos uciekaja i jestem nue w temacie.
Ale fajnie masz wszystko zaplanowane. Tez chcialabym miec kogos kto ma gdzies w fajnej okolicy domek czy cos, zeby mozna bylo pojechac i odpoczac. Kiedys jezdzilismy do mojej siostry tescia bo maja dom na mazurach blisko jeziora i bylo spoko tylko teraz jakies sprzeczki rodzinne tam wyszly i juz ani moja siostra nie jezdzi a tym batdziej my. A szkoda bo bylo naprawde fajnie. Mam jeszcze taty brata w gorach i maja tam gospodarstwo agroturystyczne. Okolica odcieta od swiata, brak zasiegu itp. I naporawde mozna sie zrelaksowac ale jezdzimy tam raz na kilka lat bo podroz tam to okolo 600 km a z malym dzieckiem to wogole porazka. Co do relacji Twojego meza z rodzina to wydaje mi sie ze ma takie podejscie bo pewnie zosdtal tak nauczony. Piszesz ze z jego rodziny na slubie bylo 4 osoby tzn. Ze od dluzszego czasu nie utrzymywal kontaktu z dalsza rodzina? Szkoda bo fajnie jest jak mozna do kogos wyskoczyc, pogadac itp. Chociaz np. Ze strony mojego M. Mamy kontakt z jego rodzenstwem stryjecznym, czasem spotkamy sie na jakims piwku a z mojej strony mimo ze mam duzo rodzenstwa stryjecznego to z nikim nawet nie jestem na telefon a tym bardziej zeby sie spotkac, a wiekszosc tez ma swoje rodziny. Po prostu nigdy nie mielismy wpojone zeby sie ze soba kontaktowac. Kazdy mial swoj swiat, swoje towarzystwo. Nawet niektorych tych moich siostr to po prostu nie lubie - takie wielkobogackie towarzystwo. Inny brat znowu mysle ze chyba jest gejem bo ma ze 40 lat a nigdy nie mial nawet dziewczyny. Masakra. Kurcze ale zboczylam z tematu:-)
Maly sie kreci juz a ja szybciutko napisze jeszcze, ze moj M. Byl bardzo grzeczny i wrocil o 00.00 troche podpity ale tragedii nie bylo.:-) kuzynka Jasia ma na imie Zosia. Piekne czarne, dlugie wloski. Wazyla 3800 g i mierzyla 58 cm.
Natalia udanej imprezki:-) nie ogarniam tej Waszej rodzinki:-) tylko od. Imprezy do imprezy:-) Wam to dobrze:-) czekamy na relacje z Karpacza:-) moze wrocisz z jakims groszkiem:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896081 przez pani_p
Hejo :-)

Kicia w tym momencie się obrażam bo ja też tu zaglądam... I za ognisko tez się obrażam bo też mi się marzy :-P

NatB o to wakacje rodzinne juz za rogiem :-) super! Oby Wam się Władek ładnie zaaklimatyzowal :-)

Ja mam jedną wielką kolomyje w głowie przez te szczepienia i za każdym razem idę z duszą na ramieniu, ale dzięki Bogu wszystko jest ok ;-)

Kasia dobrze myślisz. Może Natka nam groszka przywiezie :-D duża dziewczynka :-) jeszcze raz gratuluję :-)

A mój małżonek dzisiaj wreszcie wrócił z wyjazdu z pracy. Jak ja tego nie lubię :-P wiem, że jest grzeczny, ale mimo wszystko jestem zazdrosna :-)
Przy życiu trzymała mnie tylko myśl, że w lipcu jadę na panieński do Wrocławia :-D ojjj będzie się działo :-D haha

A to jak Kasia nie wchodzi na fb to się pochwalę, że Zuzi przebił się pierwszy ząbek :-) prawa dolna jedynka :-) Zuza chyba tego nawet nie zauważyła :-D

Buziaki dla Was :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896182 przez natB
Haha to ładnie teraz mi tutaj życzycie :D groszka :P teraz chyba nieee... w sumie na pewno nieeee...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Swoją drogą już sie nie mogę doczekać... Karpacza :P

Kasia085 co do imprez no niestety u nas ciągle coś ;/... imieniny, urodziny, rocznice, chrzciny, komunie, śluby... bleee co miesiąc coś dosłownie... najgorsze, że mojej szwagierki dzieci nawet imieniny obchodzą, bo wiadomo im więcej prezentów tym lepiej ehh...

Gratulujemy Jasiowi kuzynki :D duża dziewczynka :) :)... jest ostatni taki wysyp maluchów, że ja już nie ogarniam ciągle jacyś "znajomi" mają dzieci... normalnie szok, ale w sumie już taki wiek, że czas się ustatkować :)... niektórzy jeszcze mają śluby przed sobą, a my i po ślubie i po pierwszej ciąży ;p czas leci nieubłaganie, a mi czasem ciężko jest się z tym pogodzić...

Pani_P zazdroszczę tego panieńskiego, juz nie pamiętam, czy pisałam :D, ale marzy mi się taki wypad gdzieś z koleżankami... ale w sumie już żadna mi nie została :(.. no takie życie... dlatego nienawidzę fb, bo tylu się ma tam "znajomych" a w realu zero nic i człowiek sam..
Mąż grzeczny to i żona musi być grzeczna :D

My po chrzcinach.. Wład poszedł spać o 23, a wstał standard o 5:20 :D kocham mojego synaaa aaaaaaaaaaaaaaaa :P...
Wróciliśmy po 22, jeszcze go wykąpaliśmy, wypił trochę butli i padł dosłownie... więc sobie mama myśli "nooo do 7-8 mamy dziecię z głowy", a ten po 5 już dupka mu chodziła... pewnie w dzień będzie więcej spał, a na 16 do szwagra na imieniny :P kolejna impreza... a jutro z rana do Karpacza, po drodze wstąpimy zwiedzić Zamek Książ w Wałbrzychu :)

Kicia jak tam ognicho?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896237 przez kicia
No nie obrażajcie się wiem że zagladacie :-D Pani_p a ja Ci zazdroszczę panienskiego.Ja imprezę bez Eryk zalicze pewnie za parę lat...
A my już wróciliśmy.Było super.Pogoda się udała, powiedzieliśmy, pogadalismy, teściowa była szczęśliwa.Eryk nawet grzeczny i długo wytrzymał.Też myślałam że pospi do 8 a tu niespodzianka....tradycyjnie 6 rano :-(Ale jak zasnął wieczorem 21.30 to spał do 1.40.Nieźle :-) Ale i tak jestem niewyspania bo potem wiercil się strasznie. No i coś mnie brzuch pobolewa jak na okres, od rana.Ciekawe czy to już czas czy to tylko tak profilaktycznie żeby mi się nie nudzilo :-(
NatB fajnie masz z tym Karpaczem.Jedzcie, odpocznijcie od codziennego zgiełku.Taki czas tylko we trójkę się wam przyda.

Kasia085 ja ostatnio też więcej czasu spędzam na forum niż na fb.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896238 przez pani_p
NatB haha Wład jest nieublagany :-D Zuzi się teraz zmieniło i jak mi się budzi o 4-5 to dostaje 60ml mleka i śpi jeszcze do ok 7 :-)

Kicia no u nas jest to fajne, że Zuza z każdym zostanie. To raczej ja będę przeżywać, że ja zostawiłam.. Hehe ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896292 przez kasia085
Pani p no to wielkie gratulacje dla Zuzi:-) dzielna dziewczynka:-) teraz drogi wyjdzie migusiem:-) u nas po dwoch miesiacach przerwy czekamy na gorne i juz je widac pod skora i to dwa naraz. Nie chce ssac smoka tylko go gryzie. Z mlekiem tez jest masakra. Wlasnie poszedl spac bez jedzenia. Niech juz wyjda te zeby bo sie wykoncze. Juz dwie noce z rzedu placze bo chce jesc a nie moze.
Nat udanego wypoczynku i pieknej pogody zycze:-)
Kicia super ze ognisko sie udalo:-)
Szkoda ze Bozenas, Oki i Malopolanka przestaly sie udzielac:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896315 przez natB
Kicia to TY jeszcze okresu nie dostałaś ? łoooo taka to pożyje... ja w sumie nie narzekam, bo mój okres to w ogóle nie boli :) czuję się super no i wszystko mogę robić :)
Fajnie, że Eryk był gzreczny i że grill udany :)... teściowa zadowolona to i reszta zadowolona :P

Kasia085 dzięki :D odezwiemy się jutro... Wład już śpi... taki dzisiaj był gzreczny, że nie wiem, kiedy te imieniny dobiły do 19 :P... i musieliśmy już wracać do domu, żeby to Wład się w miarę wyspał...

Niby już jesteśmy spakowani, ale pełno walizek w koło... no nic kończę szybko walczę dalej...

Do usłyszenia z Karpacza :***

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896329 przez pani_p
No Natka to się pakuj tak żeby niczego nie zapomnieć :-D

My niby dopiero wróciliśmy z urlopu a już was zazdroszczę waszego hehe ;-)

Tez dzisiaj byliśmy u znajomych i Zuza podbiła serce wszystkich :-D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896336 przez natB
Pani_
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #896386 przez pani_p

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A ja jestem chora... Zuza wyleczona to mnie zlapalo... Umrę dzisiaj od kataru i tego kichania... :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896557 przez hania703
NatB, życzę udanego wypoczynku i troszkę zazdroszczę, bo nie wiem, czy uda nam się w tym roku gdziekolwiek pojechać :(
Kicia, to może się odezwij, jak będziesz w Suchej? Mieszkam dosłownie rzut beretem, może udałoby się na jakąś kawkę umówić, czy coś. Ja podobnie jak Natalia cierpię tu na brak znajomych, więc bardzo chętnie się spotkam :)
PaniP, faktycznie nieprzyjemna historia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A mojego Kubę chyba wczoraj zawiało i w nocy zaczął kaszleć. Na szczęście nie jakoś mocno, gorączki też nie ma, ale jest lekko zachrypnięty i słychać, jak mu w piersikach charczy. Nie chcę narazie jechać do lekarza, zwłaszcza w ten deszcz, bo jak mnie znów przywita tekstem: "a co to dziecko tak często choruje?" to jej chyba w końcu coś nagadam :/ Ale jak nie przejdzie do jutra, chyba będę musiała się zebrać, żeby mu na płucka czasem nie poszło. Zastanawiam się, czy nie kupić inhalatora - tyle dobrego słyszałam na temat inhalacji. Orientujecie się, czy jest w nich jakaś różnica, czy po prostu pierwszy lepszy w aptece poprosić? I jak to cenowo wychodzi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897149 przez natB
Ania kurka z tymi inhalatorami nie wiem, ale widziałam, że dałaś posta na fb... muszę się również nad nim zastanowić, bo Władek miał ostatnio dość uporczywy katar i ciężko było te baboki z noska wyciągnąć... ciągnęły się i ciągnęły... dobry temat poruszyłaś :)

Pani_P zdrówka kochana :*...

A my po kolejnym dniu byczenia się... byliśmy na "mieście" mały wzbogacił się o fajną, "góralską" kamizelkę na zimę heh :P a co pamiątka z wakacji musi być :)...
Potem basen, a wieczorem Mama miała wychodne na aqua aerobic-> szczerze taki sobie :P... jutro mamy w planach Szklarką :)
Mały jest tak grzeczny, że nie chcę opowiadać, żeby nie zapeszyć :D normalnie dziecka nie ma :P... w restauracji siedzi grzecznie, jemy śniadanka i obiadkolacje.. oprócz tego, że wszystko, co w rączce to ląduje na ziemi, albo wali tym w stoliczek, albo piszczy z radości to wszystko byłoby ok :P

Zuzi gratulujemy jeszcze raz ząbkami, u nas cisza :)...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897199 przez pani_p
NatB to niech się Wladkowi nie zmienia ;-) widocznie stworzony na podróże :-) fajne zdj, uwielbiam Władka :-D

Hania tez nie mam inhalatora i nie bardzo się orientuje w temacie. Wiem, że koleżanka ma i robiła synkowi. Podobno przydatna rzecz.

U nas drugi ząbek, po przekątnej u góry się przebił haha ja jeszcze zdycham i nie wiem czy jest lepiej czy gorzej :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897325 przez kasia085
Nat super zdjecia. Widac ze Wladek zadowolony z wycieczki:-)
Pani p gratuluje zabka drogiego ale i nam mozecie pogratulowac bo w poniedzialek wyszly Jasiowi naraz dwie gorne jedynki. Czyli mamy juz 4 zabki:-)
Wczoraj bylam na bieganiu i silowni. Zgadalysmy sie z innymi mamuskami z bloku i wzielysmy sie za trening. Powiem wam ze super sprawa. Dzieciaki w domku a my same.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897721 przez pani_p
Kasia no jasne, że gratulujemy :-) ojjj jak fajnie, tez bym chciała mieć kogoś kto by mnie motywowal do ćwiczeń :-) widzę, że Jas dzisiaj kończy 8 miesięcy, wszystkiego co najlepsze Kochany! :-*
Podziękowania: kasia085

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl