BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

9 lata 10 miesiąc temu #889082 przez natB
Witam się z rana :):) ... wrócę tutaj później... ogarnę posty i coś naskrobię...

Powiem Wam, że padam na twarz :D... no, ale takie jest życie, jak się ma dziecko, które robi pobudki po 5 :O...

Do później :*... życzyłabym Wam słońca, ale pewnie od rana już daje... ja to czuję przez szybę ten dzisiejszy skwar :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889095 przez natB
Bozenas kochana witaj z powrotem :)... FB fajna sprawa, ale ja tam czasem nie nadążam z wpisami w sumie :P... ale fajnie jest poczytać i pooglądać maluchy... mam nadzieję, że już do nas dołączyłaś...
Co do Dominisi :) przepiękna, jak nasze listopadowe bobasy :)... co do rozwoju się nie przejmuj... mój nie lubi leżeć na brzuchu, kiedyś się przewracał, teraz już przestał... tak, jak siedział to siedzi i to na tyle z rozwoju ruchowego mojego Włada :)... czekam na dalsze poczynania... więc uzbrój się w cierpliwość :)...
Powrotu do pracy Tobie zazdroszczę, też bym chciała :) czegoś tam szukam powoli, a nóż się uda... tym bardziej, że może będziemy chcieli się starać o drugiego malucha... aaa wracając do Dominiki trafił Ci się okaz, jakich mało :D takie cudowne dziecko :) chociaż ja też w sumie nie mam na co narzekać...

Kicia no z kasą to chyba u wszystkich nas raz lepiej, raz gorzej... zwłaszcza, jak coś nagle trzeba kupić, a się nie planuje takich wydatków...
Mam nadzieję, że uda Wam się chociaż na 2 dni wyskoczyć nad morze, 3mam kciuki dacie radę :)

Małopolanka zwalczyłaś ciemieniuchę? ja używałam szamponu Ziaji SUUUPER mega polecam... zaschła mu się ciemieniucha, a potem ciach przeczesałam... wykruszyła się no i po sprawie :)

Pani_P no u nas też w sumie bywają dni, że Władek wpada w szał buczenia, marudzenia... raz się wkurzam, a raz nie i w sume już nawet nie zwracam na to uwagi... a co do wymuszania u nas jest tak samo... zawsze mały dostaje ziemniaka :D i w pełni jest zadowolony :P... ewentualnie jakieś warzywko... a tak ma swój obiad, dlatego staram się jak my jemy, żeby i jego pora obiadu była... a jak wraca mój mąż z pracy to mały je drugi obiad, czyli ziemniaczka :P
Czekamy na foty plażowiczek :D

Kicia ja też nie ogarniam tej całej rodziny Sławka... wszędzie słyszę, że mają rodzinę... trochę ich tam już poznałam, ale co chwile ktoś dochodzi :P...

Bozenas przedziwna sprawa z tym basenem :O WOW... pierwsze słyszę, żeby tak ktoś prowadził zajęcia dla maluchów ;/...
Co do picia mój też średnio pije płyny... mleko tylko na noc i w nocy ewentualnie... ale wciskam mu płyny w dzień, żeby się nie odwodnił... raz lepiej, raz gorzej... a je rano kanapkę+owoc... potem jak wstanie też jakiś owoc, później ok 13 obiadek potem, jak mąż wroci też coś podje, a wieczorem samo mleko (już bez kaszki, bo nie dawała efektu dłuyższego spania :/)...

Kasia ja założyłam rolki i ciach na ścieżkę rowerową i pchałam wózek :)... daliśmy radę, ale było tak gorąco, że wróciliśmy do domu...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ok mały śpi idę zjeść śniadanko, a później ugotuję obiad dla Władka ziemniaczki i łosoś na parze z koperkiem :), a dla nas kulam szaszłyki z mięsem drobiowym, cukinią, boczkiem i cebulką i do tego ryż :)... mniam...

Do później :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889097 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A to mój mały traktorzysta :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889099 przez bozenas
Witam z rana :)
na chwilę wpadłam i widzę, że mam 5% baterii, a R. zabrał mi chyba w podróż służbową ładowarkę. Ekstra. Znowu kilka dni siedzenia tylko na kom... Wpadnę później, bo czas sie myć, jeść, itd :)
NatB nie dołączyłam, bo nie dostałam zaproszenia :( albo jeśli ono przychodzi jakoś inaczej niż jawne grupy nie widzę go ;) tu też jakoś dziwnie się wchodzi w wiadomości i ich nie widziałam :( oj...trochę techniki ;)
Twój traktorzysta jest genialny! :D

kasia ja planuję iść na rolki z małą, ale jak troszkę się ochłodzi, bo chyba ja padnę w taką pogodę ;) ale przymierzam się od dosyć dawna.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889112 przez [email protected]
hej
to widzę że nie tylko mój ranny ptaszek he pobudkę zrobił o 5 ale jak zaprowadzałam córkę do przedszkola to przed 8 usnał więc mam chwile ciszy jeszcze choc słyszę że się kreci w wózku
A tak to my też walczymy z ciemieniuchą ehh szok normalnie przez te wloski nic nie widać ale miała straszną i myje glówkę spowrotem zajka

A gorączki mały już nie miał pewne zeby co ja bym dała aby on smoczek gryzł a nie paluszki oraz pieluchę tetrową do buzi wsadza ehh
Wczoraj bylismy na występie Weroniki i mały strasznie zadowolony ale też wyspal się nie przeszkadzała mu muzyka hehe łobuziak jeden :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889160 przez kasia085
Bozenas wyslij mi na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoje dane pod jakimi istniejesz na fb to wtedy Cie zaprosze do grona znajomych i dodam do grupy. Pisalam zebys tutaj napisala na priv ale jakos nie widze zeby bylo mozna pisac wiadomosci.
Nat ale fajny maly traktorzysta. Moj wujek tez ma duze gospodarstwo i tez korzysta z tych programow unijnych. Teraz ma brac ciagnik i kombajn. A rolki fajna sprawa ale nie jezdzxilam juyz z 10 lat i chyba balabym sie o siebie:-)
Kicia ja tez zostaje na forum, fb fajna sprawa do zdjec alke postow tam niue ogarniam., fajniue ze wrocilyscie:-)
Pani p zmiana klimatu wplynela pewnie tak na .zuzke trzeba dac jej czasd na zmiany. A na dlugo wyjechaliscie?
Monika Twoja corcia to artystka:-) moj Janio tez rosnie nba muzykalna istotke- w domu caly czass polo tv, plyty z jhego muza a jak nie to musze mu spiewac. Szok bo tylko wtedy sie uspokaja:-) moze chociaz jeden w rodzinie bedzie muzykalny:-)
Bozenas ja nie karmie od 26 maja i jeszcze nie dostalam okresu od porodu. Nie powiem ze za nim tesknie ale moglby juz przyjsc bo wrocilabym do normalnosci. 24 czerwca zapisalam sie na wizyte do mojego gina. A co do jedzonka Jasia to je kolo 4 mleczko, pozniej 8.30 mleczko. 11 kaszka sinlac, 14 obiadek, 16 deserek, 18 jogurcik i 20 mleczko. I uwaga spi az do 4:-) od 3 dni nie budzi sie juz w trakcie na mleczko:-) jejku moje dziecko doroslo:-) w miedzy czasie podje jeszcze jakis chrupek, owoc czy wafelek. A wczoraj dalam mu sprobowac rozpuszczonego loda i byl taki pisk o jeszcze ze szok. Usmielismy sie z niego. Bedzie maly lodozerca jak mamusia i tatus.
U nas dopiero slonko siue pojawia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889161 przez kasia085
Bozenas kurcze w adresie mailowym nie 18 tylko 17:-) czyli Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889162 przez pani_p
Bozenas z reguły jest tak : o 6 mleko, 10 kaszka, 13 obiadek, 16 deser, 20 mleko z kleikiem. Czyli bardzo podobnie :-) ja mam normalnie, regularnie od stycznia, mimo, że wtedy jeszcze karmilam piersią ;-)

NatB spoko, Zuza tez od 5 buszuje ;-) uuu musiało być gorąco, biedny Wladzio, ale już chyba ok, co? Ja wiem z jakimi kosztami wiąże się prowadzenie gospodarstwa bo mój wujek ma. Masakrycznie wielkie pieniądze...

Monika braciszek kibicuje siostrze od najmłodszego :-D
Fota ekstra :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889224 przez natB
No ja mam teraz cykle, jak w zegarku 28 dni, a wcześniej 35 dni :O...
Co do Władka już ok :), zdrów jak ryba :)... poszedł chyba spać, więc ja lecę robić obiad... ciągle w biegu :)

Bozenas najpierw Kasia zaprosi Ciebie do znajomych na fb, a potem doda do grupy :) spoko oko :):)... zaraz i my Ciebie poznamy, a Ty nas :D

Monika myj Ziają, a później wyczesz porządnie pod włos... swoją drogą, jak to tak długo trwa to ja poszłabym już do lekarza... bo mojej chrześniaczce moja Mama nie dopilnowała i do dzisiaj ma, a ma 3,5 roku ;/ i walczy dopiero teraz, jak jej powiedziałam...

Pani_P a gdzie Zuzia plażowiczka ?:D dalej dawaj foto, a na długo pojechaliście, czy na wknd? bo nie doczytałam...

Kasia085 jaki dajesz jogurt? bo, jak mało mi pije Wład mleka to muszę wapń chyba czymś uzupełnić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889326 przez kasia085
Natalia ja kupuje bobovity albo gerberki. Sa od 6 m-ca. Jedlismy juz malinowe i morelowe i wszystko super. Sa na pulkach z produktami dla dzieci bo nie wymagaja trzymania w lodowkach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889532 przez pani_p
Helol:-)

NatB Zuzia może jutro będzie bo wczoraj nam przespala cały pobyt na plaży a dzisiaj nie byliśmy bo pojechaliśmy do aquaparku ;-) na tydzień tu jesteśmy, w piątek wracamy :-)

Rany, ale jestem zmęczona, ale za to bardzo szczęśliwa :-) hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889590 przez bozenas
No i znalazłam ładowarkę więc przynajmniej da się popisać normalnie na kompie ;)
Natalia my jadamy jogurciki od czasu do czasu. mała je nawet lubi i jak nie ma ochoty na owocki albo nie zje zbyt dużo kaszki, to wtedy dostaje jogurcik. Albo po prostu dla odmiany ;)
kicia z kaską u wszystkich podobnie. My mamy jazdę, bo R. wyjeżdża służbowo i sam musi płacić za wszystko, ap otem łaskawie praca mu oddaje - tylko że czasem za miesiąc, a czasem za cztery. Masakra jakaś. Teraz dużo wyjeżdża, więc od groma jesteśmy do tyłu, bo nie oddają, a nie ma czasu, żeby ich ścigać i żeby walczyć, dosłownie, o swoje. Porażka. a dziś poszła do rosmanna i się okazało, że na karcie nie ma nic. Ekstra. Uwielbiam to ;)
Ja dziś w pracy, mała u rodziców - taki upał, że padła i spała pół dnia. Fajnie, że mam pracę bardzo blisko domu, to mama wyszła na spacerek i przyszły po mnie z Myszą :)
kasia085 - są tu wiadomości prv i wysłałam Ci tam, ale nie wiem jak na nie wejść :D hahaha. raz mi się jakoś udało wejść i nie wiem jak, a potem znalazłam w historii, że trzeba wpisać www.zapytajpolozna.pl/inbox.html Nie wiem jak to znalazłam za pierwszym razem, ale cieszę się, że nie tylko ja tego nie umiem normalnie znaleźć ;) Wysłałam Ci mail i mam nadzieję, że z fb będzie prościej ;)
Czy same gotujecie zupki czy kupujecie słoiczki? Ja kupuję i czasem mam wyrzuty sumienia, że nie gotuję. Ale obiadów dla nas też nie gotuję :( rany, w końcu trzeba będzie zacząć. Całe życie na słoiczkach nie przeleci ;)
A w domu to mam taki bałagan, że zgroza mnie ogarnia. Nie chce mi się sprzątać, ale kiedyś trzeba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889621 przez kasia085
Bozenas wyslalam Ci zaproszenie na fb. Przyjmij mnie i dodam Cie do grupy:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889721 przez bozenas
Przyjęłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889785 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Ale faajne zdjęcie Pani_P zazdrościmy wypadu nad morze :)... i widziałam, że się spotkałaś z dziewczyną z forum... w sumie przeczytałam na staraczkach :D

Bozenas ja gotuję Władkowi, zauważyłam, że mu nawet lepiej wchodzą moje obiadki... dzisiaj dostał słoiczek, bo jechałam do dentysty, ale zjadł niecałe pół tylko :/...

Co do jogurtów można dawać takie naturalne?:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl