BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 10 miesiąc temu #691416 przez mefiana
Witam czwartkowo :)

Tak naskrobałyście, że aż miło czytać. Ja bez prądu od 8 do 16 siedziałam, bo instalacje na klatce wymieniają :angry: Masakra tyle godzin. Pogoda dalej kiepska, przynajmniej nie pada :dry: Po basenie na twarzy zrobił mi się armagedon, jakieś plamy czerwone, jak liszaje albo co, no porażka po prostu a teściowa nie wiedząc o moim wypadzie na pływalnie wypaliła dziś do mnie "Wiesz Ania, jak będziesz teraz u lekarza to się nawet o płeć nie musisz pytać, bo tak ci twarz załatwiło, że to musi być dziewczynka" :ohmy: Mam nadzieje, że twarz szybkoo wróci do stanu wyjściowego :S

Pyśkaaa- miło Cię zobaczyć, wygladasz bardzo młodo. Mnie też czasami pytali o dowód, odkąd jestem w ciąży to nie maja powodów w sumie, ale zawsze wyciągałam z wielkim zadowoleniem :silly: Ale masz przystojniaka w domu:)Te bóle głowy też mam czasami takie, że i kawa nie pomaga i paracetamol idzie w ruch.

Winka- rownież miło widzieć :) Trzymam kciuki za wizyte. A co do wyników to jestem przekonana, że można być na czczo jak nie ma glukozy. Połówkowe w pierwszej ciąży robiłam w 20tygodniu i teraz też tak planuje ale nie wiem czy wytrzymam i nie pójde w 19 :huh: Straszne rzeczy się z moją cierpliwością porobiły :blush:
Ja używam Musteli, ale Bio oil ponoć jest też dobry. W Irlandii jest bardzo popularny :) To kilka nas jest z podobnymi gustami jeśli chodzi o książki :woohoo:

Gosica- Fajna ciąża bez dwóch zdań :lol: Oby tak dalej :)

Małgosiaa- witam serdecznie :) Jasne, że można dołączyć :silly: O to lekarz ma doobre oko nie ma co :laugh: Też jestem z tych o niskim ciśnieniu. Ostatnio po kawie byłam i na wizycie u lekarza 105/70 często jest jeszcze niższe.

Jeta- a kiedy masz teraz wizyte?

Natalia- faktycznie początki ciąży łatwe nie były. Oby tego typu sensacje nie powróciły :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #691426 przez jeta
mefiana - 5 lipca. I doszłam już do wniosku, że podjadę sobie w przyszłym tygodniu skoro i tak muszę jechać specjalnie. Będą świeże wyniki. A później mi siostra lub M odbierze.
Mi strasznie dekolt sponiewierało. Co zniknie to się nowe pojawia. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691455 przez malgosiaa
Pyśkaaaa heh nie smiej sie moich wynikow badan szukalam przez miesiac i w koncu jak zaczelam sie wydzierac na nich na korytarzu to jedna doznala olsnienia ze moze na nazwisko panienskie gdzie prosilam kilka razy zeby sprawdzily tak i tak :D
jeta ta kobietka musiala miec jakis zly dzien.... a ty ? znalazlas sie pod reka ;)
Natalia no to nie za ciekawie sie zaczelo... ale teraz juz jest ok? ja rowniez od poczatku lykalam luteine bo od duphastonu wymiotowalam ze ojej. mialam cyste ktora nadawala sie tylko do operacji ale jakims cudem znikla po miesiacu brania lekow :) hmmm to byla wina staranek o dzidzie bo bralam clostybegyt na jajeczkowanie. :/
Co do ksiazek ja tez uwielbiam Harrego! :D smieja sie ze mnie ze tutaj pieluchy a z drugiej strony harry :D Greya rowniez czytalam. pierwsza czesc mnie urzekla ale druga... hm wewnetrzna bogini myslalam ze doprowadzi mnie do szalu i wykonczy a trzecia? takie tanie romansidlo wrecz. alle film bym zobaczyla ;) ogolem bardzo duzo czytam z zamilowania :D
Winka_ ja rowniez mam ten rytual nastepnego tygodnia ;) aczkolwiek sama bo mojego meza prawie nie ma :P opowiadam mu przez telefon co sie teraz dzieje u naszej komyszki ;)
ja od poczatku ciazy z waga mialam tak: najpeirw schudlam z 97 do 93 , teraz schudlam do 92 :P a dzis stalam na wadze i jest 94 :D dosyc ciekawe ;) zaluje ze nie schudlam przed ciaza ale ciagle lykanie hormonow skutecznie to uniemozliwialo. lekarz mi mowi ze nie takie przychodza w ciazy ale jakos mnie to nie pociesza.
podzielcie sie tym mailem :) tez chetnie podpatrze aczkolwiek od prawie roku zrobilam sobie jedno zdjecie :D heh. nie mam sie czym chwalic ale brzuszek juz mam :) ladny twardzitki polokraglutki gdzie bylam zdziwiona bo to moja pierwsza ciaza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691464 przez malgosiaa
i dodam jeszcze ze orzstepy tez juz mi sie porobily. dzis zobaczylam kolejny na brzuchu kolo pepka mimo ze codziennie nacieram sie oliwka p rozstepom kapie sie w oliwce i smaruje ziajka. moze sprobuje tej musteli ;( aczkolwiek mam sklonnosc do rozstepow rodzinnie... przeraza mnie to

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691505 przez Agacior
Hej dziewczynki.

Witam również nowe mamusie :)

Dziewczyny współczuje Wam, że jeszcze męczą Was mdłości i wymioty :dry: Mam nadzieję, że torecan pomoże.

Pyśkaa mnie również męczą bóle głowy i to codziennie :( Boję się, żeby nie było powtórki z przed roku. Wtedy tak mnie męczyły bóle, że tydzień na neurologi spędziłam.

Mefiana ja też wybieram się na basen ale wybrać się coś nie mogę :P

Co do smyrania to wydaje mi się, że wczoraj też poczułam maleństwo :laugh: Niesamowite uczucie :laugh: Ja chcę jeszcze :lol:

Dziewczyny a bierzecie jakieś witaminy ? Mi lekarz ostatnio wspomniał, żeby z kwasami DHA coś połykać. A szczerze jestem negatywnie do tej chemii nastawiona ;/ A z 2strony może rzeczywiście trzeba je połykać tym bardziej, że ryb mało jem ech.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #691509 przez WhiteBlackberry
Uuu ale się rozpisałyście dziewczyny :D
Witam nowe mamusie :)
Wiecie co? Z tymi badaniami to zgłupieć idzie... mi cały czas mówili żebym na morfologie na czczo chodziła i tak robię... jutro muszę iść na glukoze... aż się boję. Miała któraś już robioną?
Odpukać mdłości u mnie ustąpiły i już się nie modlę nad kibelkiem :) Za to strasznie swędzą mnie piersi i brzuch :ohmy: Jakbym się nie myła Bóg wie ile :D
No i od kilku dni zrobiła mi się dziwna wysypka na rękach... dziwne, bo tylko na rękach i nie mam pojęcia co to jest ?! Na palcach tak po bokach jak mi wyskakują te chrosteczki to tak jakby były wodą wypełnione i bez problemu rozdrapuje, a na nadgarstkach już nie. Wkleje Wam zdjęcie...
Przyznam szczerze, że niepokoi mnie to, bo jedna dziewczyna na innym forum napisała żebym pojechała z tym na izbe przyjec :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691576 przez mefiana
Jeta- widze, że się połapałaś w mojej pomyłce o wynikach :blush: Winka sorki :S

Małgosia- dostałaś już dane o mailu? Rób fotke brzuchalka i wrzucaj. Cieszmy się tym stanem :lol:

Agacior- no widzisz, ja się wybrałam i wyglądam jak kosmitka B) Biore vita-miner prenatal bez dha. Ryby staram się jadać, ale jakiejś specjalnej napinki nie mam.

WhiteB- na pierwszy rzut oka to wygląda jak od zegarka lub bransoletki. Nic Cie nie pogryzło?Może zadz do swojej dr i na Ci doradzi, może rumiankiem to przemyj. Swędzi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691583 przez WhiteBlackberry
mefiana Swędzi okropnie :(
Nie noszę żadnych bransoletek ani zegarka, nic kompletnie i cały dzień chodzę w bluzie z długim rękawem więc nie ma możliwości żeby cokolwiek mnie ugryzło :(
Już od zmysłów odchodzę :(
Jutro rano zadzwonię do mojej gin bo teraz już za późno raczej... :(
Faken... ja to mam szczęście.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691592 przez jeta
Może jakiś proszek albo coś innego nowego? Nie zaszkodzi skonsultować z lekarzem. Po co masz się męczyć.

Agacior - ja biorę falvit mama.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691600 przez Pyśkaaaa
Agacior o matko az tak bolala wspolczuje Witamin nie biore

WhiteB zawsze mozesz wapno popic ale skonsultowalabym z lekarzem

co do glukozy to straszna nie jest jeszcze nie mialam ale pamietam przy Franiu wszyscy straszyli, chodz ja mialan ochote na slodkie teraz nie koniecznie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691604 przez Winka_
WhiteBlackberry cokolwiek to jest czy alergiczna czy inna wysypka nie rozdrapuj! Bo przez drapanie może ci się roznieść jeszcze bardziej po ciele!
Tak ci poradziły że najlepiej do lekarza iść bo jak parę dni się utrzymuje to może potrzebujesz jakiejś maści albo coś a żadnych środków na własną rękę (dosławnie :S ) brać nie możesz !!
Oby szybko przeszło ale wygląda to na odczyn alergiczny
Trzymaj się :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691614 przez malgosiaa
mefiana tak dostalam :) niedlugo sie pochwale :D
WhiteBlackberry kurcze ta wysypka wyglada mi na jakas pokrzywke czy cos. moze jakas alergia na jedzonko? albo proszek??
Agacior ja biore Femibion Natal Classic. jest tanszy niz natal 2 i wiecej go jest. wole brac bo przynajmniej nie wypadaj mi wlosy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691625 przez WhiteBlackberry
Wiecie co dziewczyny? Nie wiem czy to na pewno to, ale całkiem możliwe...
Dzisiaj zjadłam cały słoik truskawek ze śmietaną i może to po truskawkach? W sumie od poniedziałku nie swędziało i niby powoli schodziło, a w sobotę i niedzielę też jadłam truskawki i też drapałam się jak opętana bo dała o sobie znać wysypka... ale nigdy wcześniej tak nie miałam po truskawkach. :/ W ogóle nigdy nie byłam na nic uczulona z żywności tylko na płyn do prania E. Ale jego nie używam. Używam tego co zawsze nie miałam żadnych zmian wcześniej. No cóż, jutro z rana zadzwonię do mojej gin i zapytam o co chodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691643 przez Agacior
WhiteBlackberry -a może jadłaś truskawki, bo one często uczulają i właśnie na rękach często pojawia się wysypka. Na pewno zadzwoń do lekarza a wapno możesz popić, załagodzi swędzenie.Bo ja na ostatniej wizycie ciągle się drapałam u dr. Szczerze nie zwróciłam zbytnio na to uwagi myślałam, że skóra jest po prostu sucha i swędzi, ale mój dr zaczął podejrzliwie na mnie patrzeć i wypytywać i kazał pić wapno bo stwierdził, że to jakieś uczulenie. Na szczęście przeszło, także mam nadzieję że i Ty szybko się z tym uporasz.

Pyskaaa- oj bolała :( kładłam się spać z bólem głowy i wstawałam z tym samym bólem. Po tygodniu byłam tak wyczerpana, że w końcu wylądowałam pod kroplówkami. Dlatego teraz bardzo boję się bólów głowy :dry: Ale jestem dobrej myśli, że to nie wróci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691652 przez Gosica
Bardzo możliwe że to po tym uczulenie. Może nawet nie wiedziałaś a byłaś na coś uczulona, lub miałąś takie skłonności ale sie to nie objawiało a w ciązy się to wszystko natężyło i dopiero wyszło.W każdym razie życzę szybkiego powrotu do stanu "przedwysypkowego" :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl