BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 10 miesiąc temu #691664 przez Winka_
W ciąży wszystko jest możliwe, ja na wiosnę często miałam alergie na pyłki a w tym roku nic zero :) Także tym bardziej się cieszę bo to jest zmora zwłaszcza jak swędzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691694 przez Gosica
Winka a wiesz ostatnio przecztałam w którejś gazetce dla przyszłych mam że ciąża sprzyja kobietom z alergią, gdyż tym przyszłym mamusiom które miały ją wcześniej zmniejszają sie objawy itd.Sama cierpię na alergię praktycznie od urodzenia i zauważyłam że teraz jej objawy są dużo mniej męczące więc mozę faktycznie coś w tym jest :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691731 przez Marta82
Hej Dziewczyny,

Wyslalam na maila swoje najswiezsze zdjecie z dzisiejszego poranaka :)

Co to smarowidel na brzuszek to ja uzywam bio oil na przemian z elancynem i poki co jest ok chociaz czsami uwazam ze powinnam smarowac sie czesciej niz 2 razy dziennie bo czesto w ciagu dnia swedzi mnie brzuch wiec to chyba oznacza ze skora sie rozciaga.

W pracy mam urwanie glowy juz drugi tydzien wiec uciekam odpoczywac.


Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #691899 przez Nutka
Witam wieczorowo :)
Normalnie jak weszłam na forum po krótkiej nieobecności to miałam do nadrobienia całe 3 strony :) Jestem mega zadowolona, że się tak "rozkręcamy".

Dzisiaj miałam mieć USG kontrolne, ale niestety 2 tydzień z rzędu nie udało mi się zarejestrować do mojej Pani gin. Wizyta przesunięta na piątek :) W tym tygodniu muszę, bo w poniedziałek ruszam na 2 tygodniowy urlop do moich rodziców :) Kierunek - Podkarpacie :) i żeby nie było :) jadę sama :) Małż zostaje w domu :)

Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie :) Fajnie że jeszcze ktoś do nas dołącza :)

Mefiana nie jestem zbytnio na bieżąco więc nie wiem które dziewczyny się nie odzywają :) Zaległości mam w naszej tabelce :( Ale mam nadzieje że będzie mi to wybaczone.

WhiteBlack mi coś podobnego wyskoczyło na zgięciu łokcia. U mnie akurat to jest takie miejsce, że raczej to są potówki. Już myślałam że tylko moje dziecko będzie je mieć :) a tu proszę :) mam i ja :)

A teraz próba mojej rehabilitacji :)
Mam prośbę do dziewczyn które do nas dołączyły aby podały swoje dane zgodnie z tabelką poniżej :) Dziewczyny które chciałyby wprowadzić jakieś zmiany też są proszone o to samo :)
I osobista moja prośba do Asiuli315. Jeżeli mogłabyś podać mi jeszcze raz swoje dane to będę mega wdzięczna. Przez szpital wsio mi się rozjechało :)
Przy podawaniu danych prosiłabym o poprzedzenie ich moim nickiem będzie mi łatwiej je wyłapać :)

Z góry serdecznie i baaaaardzo dziękuję i przepraszam...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691965 przez moofka
dziewczyny ja proponuję, żebyśmy wszystkie zmiany do tabelki wysyłały Nutce w prywatnej wiadomości, wtedy nie będzie musiała wertować forum i szukać. no i nic nie umknie wtedy :)

Nutka odwaliłaś kawał dobrej roboty z tabelką i nie musisz przepraszać ani się rehabilitować :kiss: udanego wyjazdu Ci życzę, ja w przyszłym tygodniu ruszam z mamą na działkę a mąż też zostaje w domu :) po usg oczywiście czekamy na fotki :)

zbieram się do pracy, dzisiaj mój przedostatni dzień :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #691984 przez Milady_de_Winter
A ja myślałam, że ból głowy związany jest z klimatyzacja w biurze. Co prawda do tej pory mi się nie zdarzało... więc pewnie kolejny objaw ciążowy. Ja mam niewielka wysypkę na łydce. Spróbuję wypić wapno, może pomoże.

Jutro ruszam od rana do Torunia na powtórne badania zw. z toksoplazmozą. Jak to lekarz powiedział: dmuchamy na zimne :) A przy okazji odwiedzę moje ukochane miasto. Ładny kontrakt zdobyłam ostatnio w pracy, a że jutro wypłata to może zaszaleję :D Trzymajcie kciuki za pogodę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692005 przez WhiteBlackberry
Dzień dobry kobitki :)
W końcu słoneczko do mnie zawitało! :D

Nutka udanego urlopu :D

Ja właśnie siedzę w pracy i popijam tą nieszczęsną glukoze... smakuje nawet nawet, ale zapach ma tragiczny! :(
Idę przemęczyć tą glukozę, odczekać 2h i znowu pognać do szpitala na pobranie krwi.
Miłego dnia! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692013 przez Pyśkaaaa
witam :)
WhiteB pozwalają Ci wychodzic? ja jak robiłam to pani kazała mi siedzieć przez 2h i czekać...

Nutka baw się dobrze:*

Agacior to współcuję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #692115 przez Nutka
Witajcie :)

Moofka miałam taki pomysł żeby na PW mi dziewczyny wysyłały dane ale myślałam czy to nie byłoby zbyt wiele? Dziękuję że wyszłaś z tą inicjatywą :kiss:
Co do tabelki to spokojnie :) Mam sporo czasu (jak nie leżę w szpitalu, albo nie wiszę nad kibelkiem) żeby się tym zająć :) Jak już pisałam wcześniej pracuje tylko w weekendy, a odkąd dowiedziałam się o maluszku to prace ograniczyłam do minimum. Takim oto sposobem lipiec cały mam wolny, w sierpniu 3 wesela, we wrześniu 2 i wolne do przyszłego sezonu :)

Co do mojego urlopu moje drogie to to że będę się "byczyć u mamusi" wcale nie oznacza, że będę mieć urlop od Was :) Jadę odpocząć od mojego M :silly: heh żarcik :) Ale mimo to "nie dziękuję" :) za Wasze miłe słowa :)

WhiteBlackberry dziękuję za dane :) Wprowadziłam je już do tabelki, ale zaktualizowaną wstawię za jakiś czas :) jak nowe mamusie podadzą mi informacje :)

A tymczasem życzę miłego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692142 przez Gosica
Nutka info wysłane :P

Jeśli chodzi o wakacje to ja staram się wyciągnąć mojego lubego i znajomych w góry, ale na razie stawiają weto,nad wodę im się chce:P a to nie moje klimaty :) echh muszę użyć jakiejś lepszej metody przekonywania :)

A Wy dziewczynki planujecie jakieś wojaże :)?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692303 przez mefiana
Cześć mamuśki :)

Ja od rana pranie robie, bo w końcu sie nie zapowiada na deszcz i poschnie wszystko ładnie na balkonie. Zupa pieczarkowa ugotowana, to teraz chwila na kawe i lapika. Tylko usiadłam a młode mi kopniaki sprzedaje :) Syn się bawi autkami w końcu w odremontowanym pokoju (trwało to połowe mojej ciąży :blink: )Reszte dnia przeleniuchuje raczej :)

Marta82- miło Cię zobaczyć. Fajniutki ten Twój brzuszek już :laugh:

Nutka- Ja tak samo zadowolona z "rozkręcenia" :) Czekamy na relacje z wizyty no i udanego wypoczynku u rodziców :side: Jeśli chodzi o tabelke to tak jak napisała Moofka przeprosiny zbędne za tak dobrą robote :woohoo: 5 wesel?! wow!! Ja zalicze 1 w sierpniu i 1 we wrześniu. Bardzo dawno nie byłam na takiej imprezie i nie moge się doczekać wlaściwie :silly:

Milady- Trzymam kciuki. Podejście lekarza do kwesti mi się podoba :) Pogoda na pewno dopisze. Gratuluje zdobytego kontraktu :blink:

WhiteB- kurde wczesnie masz ta glukoze. Ja myślałam, że to w połowie ciąży robią,no a jednak nie. W Irlandii nie miałam tego i jest o dla mnie nowość tak czy siak.

Gosica- no ja ogólnie nie planuje jakiś konkretnych wakacji, ale może jakiś spontan będzie :) Nad jeziorko bym się wybrała z chęcią :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692326 przez Nutka
Mefiana heh ja średnio jestem na minimum 12 weselach w roku :) i tak już od prawie 7 lat :) taka moja praca, ale cholernie ją lubię :) zajmuję się oprawą muzyczną :) czasami śmieję się że byłam na większej ilości wesel niż moja rodzina razem wzięta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692361 przez mefiana
Nutka faktycznie kiedyś pisałaś o wyjeżdzie na wesele i teraz mi zaświtało dopiero :lol: Fajnaaa praca :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692382 przez Pyśkaaaa
Nutka super robota :)oprawa muzyczna :)

my na wrzesien szykujemy sie na beszczadki :D ale zobaczymy czy nie zamienie w słonia

WhiteB tez mi sie zdaje że wczesnie ja robiłam w połowie glukozę

ja dziś byłam z maluchem mym od 9.30 do 13 na dworze :cheer: i opadłam z sił

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #692391 przez jeta
Nutka - już myślałam, że u nas Cię zabraknie :) Fajnie, dwa tygodnie byczenia :) Za tabelkę dzięęęękuuuujeeeemyyyy! :kiss:

MEfiana - pranie powiadasz, u nas się zepsuła pralka. Musimy czekać tydzień na diagnozę i najprawdopodobniej nie będzie się opłacało jej reperować - kolejny wydatek...

Glukozy nie miałam jeszcze. nie wiem kiedy będę miała. Wiem, że na kolejnej wizycie dostanę skierowanie na badanie różyczki i hiv.
Co do wojaży - planujemy wypad na kilka dni do znajomych w Danii. Zapraszają nas okrągły rok i wreszcie się wybierzemy, bo to ostatni dzwonek. Ale dopiero na początku sierpnia.

Wesele też jedno mamy - w sierpniu. Ale średnio mam na nie ochotę...

No ja dziś ostatni dzień w pracy i 2 miesiące wakacji :) Dopiero się wybyczę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl