BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 7 miesiąc temu #743591 przez motylek270
Małgo to trzymamy za Ciebie kciuki i za ten zabieg, bo chyba tak można to nazwać. W każdym razie najważniejsze jest bezpieczeństwo dziecka.
Dziękuję Ci za poradę, na pewno skorzystam. Póki co sok i herbata malinowa z cytryną były w ruchu. A piję dużo, choćby z tego powodu że strasznie mnie męczy pragnienie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743731 przez kelly81
Witam kobietki. Dołączam do grupy :) Pozdrawiam Was gorąco i czekamy na rozwiązanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743735 przez motylek270
Witaj kelly81 !! Rozgość się u nas, no i koniecznie napisz coś więcej. Kiedy masz termin porodu, skąd jesteś, która to ciąża?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743801 przez moofka
monisia wysłałam listę na naszego maila, ale Pyśka ma rację że co szpital to mogą być inne wymagania.

witaj kelly :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743891 przez paulainka
Ostatnio tj w ciagu ostatnich dwoch dni, zauwazylam ze inaczej mi sie dziecko rusza... przedtem po calym bruchu latalo, a teraz bardziej w dole, i ciagle w strone pecherza... i te ruchy to taki ze caly brzuch mi drga, nie wiem czy to normalne, poobserwuje jeszcze go przez weekend...

A wasze Malenstwa jak sie ruszaja?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744050 przez motylek270
Moofka czytając Twoją listę to się ubawiłam z niektórych określeń. Wiecie że ja już powoli kupuję różne rzeczy. Ostatni mój zakup to podkłady poporodowe, koszula z włókniny do porodu, żeby krwią nie pobrudzić materiałowych, mam też majtki jednorazowe i zapobiegawczo nakładki na sedes ;) Ale z listy wynika że jeszcze mnóstwo rzeczy mi brakuje...Ja zapytam położne ze swojego szpitala o udostępnienie takiej listy.

Paulainka moje maleństwo też zaczęło inaczej się ruszać. Kiedyś były to jednorazowe kopy, a teraz jak się rusza to niekoniecznie widać ten kopniak, a drgania całego brzucha. No i jest ich więcej niż kiedyś. Mam wrażenie że mało Dziecko śpi.No i przestraszyłam się, bo kiedyś czytałam, że jak za dużo się rusza to tez źle, bo to oznacza że coś mu przeszkadza np. ilość wód płodowych jest mała. Ostatnio jednak byłam u znajomej i ona mówi że jej dziecko wierci się prawie cały czas i tak ze cały brzuch się rusza. Może spowodowane jest to już wielkością Dzieciątka- nie może brykać więc się rozpycha :) Jak Cię nic nie boli to na pewno nic złego się nie dzieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744062 przez moofka
motylek no zapytaj bo może coś innego u Ciebie trzeba. swoją listę wrzuciłam tak poglądowo :)

paulainka moja zośka też się inaczej rusza teraz, właśnie tak cały brzuch mi chodzi a wyraźnych kopniaków jest mniej. już się dzieciom ciasno zaczyna robić, poza tym nie wiadomo jak są teraz ułożone. także ja bym się nie martwiła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744107 przez WhiteBlackberry
Hej dziewczyny! ;)
Kompletnie nie mam czasu na nic dlatego nie bywam tak często jak wcześniej...
Co do ruchów dzieciątka, to moja Amelka właśnie ciągle na dole mnie po pęcherzu kopała, a teraz zaczęła po całym brzuchu :)
Myśle, że nic się nie dzieje, po prostu różnie dzieci się układają.
A gdzie Gosica i reszta?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744113 przez anitka90
Witam wszystkie mamuśki i nową mamusie :)

Z tymi kopniakami dzieciątka to u mnie tak samo jest. Tylko moje dziecko chyba w ogóle nie śpi. Co się budzę w nocy to czuje jak się wierci, do tego stopnia, że spać się nie da. Ale mam nadzieję, że wszystko jest dobrze, wizyta dopiero 1.10. Dziś w nocy moja przyjaciółka urodziła córcię. Z tym , że urodziła ją ponad miesiąc wcześniej. Aż się wystraszyłam, bo różnie bywa.
Dziewczyny, a jak u Was z humorkami? bo ja to się wściekam cały czas, o wszystko. Myślałam, że to chwilowe, ale tak jest od dobrych dwóch tygodni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744115 przez Pyśkaaaa
Paulainka dziewczyny maja racje to juz dzidzia jezdzi po calym brzuchu bo coraz ciasniej

ja to bym sie niepokoila gdyby sie nie ruszala

ej ja listy nie widze

a my mamy dzis wizyte super :) juz sie nie moge doczekac a potem sie pakujemy i jutro nad morze na tydz

wlasniegdzie Gosiaca KasO tez wieki nie bylo o mefinie nie wspomne....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744131 przez motylek270
Anitka90 jeśli chodzi o mnie, to zawsze byłam czepialska. Musiało być tak jak chcę i zgodnie z moim wyobrażeniem. A od pewnego czasu wszystko jest mi obojętne.Zupełnie jak w nirwanie. To nawet jak rozmawiam z mężem na temat przemeblowania, które rusza już w ten weekend to on się wkurza, a ja go uspokajam. Zawsze było odwrotnie- ja byłam w gorącej wodzie kąpana. Chyba to za sprawą magnezu, ma przecież właściwości uspokajające. Mam nadzieję, że mój obecny spokój przejdzie na Malucha, a nie jest to tak, że to on ode mnie odziedziczy czepialstwo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744258 przez Winka_
Hej mamuśki :kiss:

Ja ostatnio jestem jakaś nie do życia raz mam mega dużo energii i czuje że mnie rozpiera, a za chwile to wszystko opada i jestem nie do życia.

Co do skurczy to ja już chwilami odczuwam te przepowiadające Braxtona Hicksa lekarz mówi że to normalne

Jeśli chodzi o rzeczy to my jesteśmy na etapie początkowym jedyne co mamy to jedno body które kiedyś kupiłam jak dowiedzieliśmy się że to dziewczynka. Jeszcze wszystko przed nami, a z wózkami to popatrze które wy wybrałyście. W tą środę mam wizytę u lekarza więc pewnie badanie glukozy itd będzie.

Wlaśnie wczoraj zaczęłam 27 tydzien czyli juz 7 miesiąc i mam na wadze +10 kg. Dziewczyny jak tam u was z wagę po wejsciu w 3 trymestr??? Kurczę czy wy też macie taką ochotę na słodkie :dry: :huh: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744276 przez piranetka
Winka_ ja bym jadła słodkie non stop :silly: ostatnio moim ulubionym śniadaniem są tosty z nutellą i szklanka mleka :D mniam...

Wzięłam się dzisiaj za ciuszki, które dostaliśmy i normalnie mam już dość!! Cała podłoga zawalona. Chciałam posegregować, poukładać, w sumie to z grubsza już to zrobiłam, ale na więcej nie mam już siły...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744329 przez motylek270
Winka ja mam do przodu 5.1 kg, no i bardzo smakują mi słodycze, ale ze względu na swoje przypadłości
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
staram się unikać. Choć dziś w sklepie uległam pokusie i kupiłam chałwę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744359 przez anitka90
oj ja ze słodkim mam tak samo. dzień bez batonika czy czekoladki = dzień stracony :)
nie mogę się powstrzymać. Myślałam, ze jak wypije tą glukoze to więcej na słodkie nie popatrze, ale gdzie tam, zaraz zapomniałam i poszłam po czekoladke. Najlepsza dla mnie to goplana :) mmmm :) a kg rosną nieubłaganie. jak na razie mam +7. a do końca 3 miesiące jeszcze....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl