BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 5 miesiąc temu #802005 przez anitka90
WhiteB to zapraszam :) Na obiadek sie jeszcze załapiesz. Bardziej chyba mój gin ruszył niż się samo ruszyło :) ale zobaczymy co dalej. Za tydzień ktg i się wszystko okaże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802006 przez WhiteBlackberry
anitka90 Ja dzisiaj na wizycie mam mieć robione pierwsze ktg.
Ale kusisz obiadkiem :D
Ja wczoraj miałam mega ochote na kiełbaske z cebulką i pieczarkami z patelni i sobie robiłam o 22 haha :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802009 przez Asiula315
Hejka.... Az miło sie czyta...kolejne bobaski zdrowe na świecie....Paulainka, Nutka, Daisy...... Gratulacje....!!
A powiedziec wam cos śmiesznego...hehe wczoraj tak siedziałam i sie nudzilam wiec poszłam do piwnicy...wzięłam choinkę i juz stoi pięknie ubrana hehe....czekamy na święta :) a dziś zabieram sie za robienie krokietow z parówka i serem...mniam juz sie nie moge doczekać heheh....
Anitka90... Mu kupiliśmy ten leżaczek od fisher price do 18 kg.... allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujacze...047-i3729420779.html
Życzę miłego dnia...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802026 przez mała82
Asiula315 u mnie w rodzince mają ten sam leżaczek i mi tez go polecali. I jeszcze biorę pod uwagę ten merlin.pl/Tiny-Love-Wielofunkcyjny-lezac...uct/206,1034365.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802029 przez anitka90
WhiteB za mną jeszcze chodzi jajecznica z grzybkami a nie mówiąc już o potrawie wigilijnej - groch z kompotem ze śliwek mmmm... może jeszcze zdążę zrobić przed porodem, bo w wigilię i tak tego nie zjem ;)

Asiula no to przygotowania do świąt pełną parą idą widzę :) mój M też mówi, że musi ze strychu znieść choinkę, bo jak już grudzień to można ubrać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #802034 przez Kaś_O
Kazdy porod inny i nie ma chyba co sie zastanawiac jaki bedzie nasz.. ja rodzilam dwa razy tak samo od odchodzacych wod i wiem ze jest to tak naprawde dlugie oczekiwanie na akcje porodowa.. ani razu nie bralam znieczulenia i jakos pozzlo.. nie moge lowiedziec ze bol w lydce jest bardziej bolesny ale po urodzeniu niczego juz sie nie pamieta.. teraz rodzilam tylko tak naprawde 3h od mocnych skurczy do partych.. i nawet mnie nie nacieli co troche mnie przerazalo z poczatku ale w sumie sie ciesze bo zalozyla mi tylko kilka szwow malych i bardzo dobrze sie czuje :) tylko moj nerwusek moglby lepiej sypiac w nocy ale to sie powoli zmieni.. i czekam na ewidentne wypelnienie piersi mlekiem bo strasznie boje sie braku pokarmu.. jakos wydaje mi sie ze za pierwszym razem bylo go wiecej ale w sumie pewnie tez nie :p
Nutka gratulacje :*
Ale wystartowalysmy :) chociaz z tabelki bylo widac ze.duzo wczesnych terminow jest :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802041 przez Gosica
Hej :)

Ojej Kobietki jak sie rozkreciło to juz na dobre :)

Nutka,Daisy Gratulacje ! :)

Anitka90 okna umyte ;) Na zwenatrz tak na odpierdziel sie,tyle co udało mi sie z parapetow siegnąć ale beeedzie ;) Heheh tez dostalam opierdziel od męża,ale oczywsicie nie wzielam sobie tego za bardzo do siebie,bo trzeba sie troche pogimnastykowac przed tym porodem ;)

Asiula315 Ja sie nie smieje bo samej mi taki pomysl przez głowe przeszedł :laugh:

Idę sie szykowac na wizyte,jakos tak dziwnie niespokojna jestem,mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802139 przez motylek19
Czesc :) ja jestem ze styczniowek, ale podgladam Was czasami :)

GRATULUJE MAMUSIOM!!

Nie śpieszcie się tak bo faktycznie my będziemy musiały zacząć wcześniej jak tak dalej pójdzie :)
Powodzenia z maluchami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802181 przez Natala
Hej kobity
Nie idzie nadążyć z gratulacjami, tak się rozbrykalyscie ! Nutka , Daisy gratulacje!

Kas_O a to, prawda, ze parte przynoszą ulgę w bolu ? Pierwszego dzieciaczka ile rodzilas ? Bo niby z drugim łatwiej...

Anitka90 Ty się tak nie spiesz z tym porodem bo jeszcze trochę dziewczyn Cie dogonić musi terminowo :lol: a lezaczek tez biorę pod uwagę ten co Mala82 - Tiny Love , cena mnie tylko przeraża i póki co się wstrzymuje, może na święta dziadku cos sprezenruja :-)

Gosica czekamy na relacje !

Mala82 my mieliśmy podobnie z tabletem, niby dostępny, ale jak przyjechalismy po niego to był tylko wystawowy... A najbliższy sklep gdzie był na stanie to w Toruniu :ohmy: na szczęście jakoś go dla nas ściągnęli, tak czy siak nie wiem po co maja sprzęt w ofercie skoro na stanie go nie maja...

Moofka wypuscili Cie czy tez juz masz Zoske przy sobie ?

U mnie noc ciężka, obudzilam się o 1 ze skurczami , zupełnie innymi niż zawsze, bo z jakimś uciskiem na kość ogonową, ciężko nawet opisać, 2 powtórzyły się w odstępie 20 min, wiec juz myslalam, ze się zaczyna, po trzecim się polozylam i zasnelam wiec chyba przeszły... Niech się albo cos rozkreci albo przystępuje bo juz mam dość tych ''przepowiadajacych''... [file/]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802220 przez GOSIA82
Hej Dziewczyny!
Nutka,Daisy-gratulacje!!!
Anitka90-my mamy fisher price leżaczek-bujaczek,taki jak Asiula,tylko wzór inny-jest fajny,bo nadaje się od noworodka,a później to fajne krzesełko dla starszaka.
Asiula315-my planujemy choinkę ubrać w niedzielę,żywą,lecz tym razem taką w doniczce,bo trochę miejsca mało.W tamtym roku też planowaliśmy kupic małą,a skończyło sie na całkiem dużej i drogiej jak cholera.Tu trzeba wcześniej kupować,bo anglicy już ubierają i są dostępne wszedzie np.tesco,a później to tylko z hodowli,a tam ceny ogromne.
Anitka90-ja zamierzam trochę ściągnąć pokarmu na święta i ominąć jedno karmienie,żeby pojeść tych pyszności.Moja Martynka miała 3 tygodnie w jej pierwsze święta i w sumie wszystkiego po trochu zjadlam i jej nic nie było,ba,przespała nawet całą noc(moja mama twierdzi,że po makowcu :laugh: )
Kaś_O-dobrze,że każdy poród inny,mój pierwszy był dość ciężki,więc mam nadzieję,że teraz dla odmiany będzie inaczej.Myślę,że bardzo dobrze sobie poradziłaś,3 h od bolesnych do partych to szybko,tym bardziej,że synuś to duuuży chłopak.O mleko się nie martw,póki dostawiasz to przybędzie na pewno!!!
Natala-ja też miałam skurcze wczoraj,już myślałam,że to TO,ale uspokoiło się.Myślę,że powoli zbliżamy się do godniny "zero".

Ja już czekam do weekendu,mąż ma w pracy nadgodziny,Martynki urodziny,więc weekend jak najbardziej pasuje-zobaczymy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802257 przez Gosica
Juz po wizycie.
Wszystko ok.Paciorkowcow u siebie nie wychodowalam :)
Nasz Maluszek wagowo na dzien dzisiejszy ma 2900.
Ginekolog powiedziala ze w sumie to moge juz urodzic.Rozwarcie jest na 1 palca czy cm juz sie zamotalam bo tak mnie zoobracala tym paluchem ze ledwo zeszlam z fotela i skupilam sie na bolu a nie na tym co mowi do mnie ;).No i łozysko jest juz w III stopniu.Mam liczyc ruchy,jesli mnie cos zaniepokoi to od razu do szpitala.W razie skurczy na spokojnie,liczyc regularnosc i jesli beda przez godz regularne to tez na spokojnie do szpitala.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802263 przez Kaś_O
Natalka prawda.. W sumie ja czekałam na parte i jak tylko je poczułam to wielka ulga..

Gosia masz racje pamięć mi troche szwankuje bo juz nie piętam z pierwszym jak było z tym mlekiem.. Ale dzis piersi są juz pełne wiec nie ma sie czym martwić a Max w dzień spał prawie 3h tylko jeszcze musze mu zmienić noc z dniem :p cieszy mnie bo ładniej odbeka wiec jest szansa ze nieprzyplacza sie wzdęcia..

Gosia pierwszy poród miałam z 8h od mocnych boli do partych.. Niestety w moim przypadku nie mogę powiedzieć ze porody były mniej bolesne.. Ale to tez kwestia ze naprawde u mnie zawsze strasznie duzo hormonu sie zbiera przez wywoływanie i ból jest wtedy o wiele intensywniejszy.. I naprawde dziewczyny oddychajcie.. Nie krzyczcie nie myślcie tylko jak jest skurcz to oddychajcie jakbyście chciały wypchnąć go z siebie.. Mi to bardzo pomogło w pierwszym porodzie mniej sie skupiłam w pierwszych etapach na oddechu i było cieżko a teraz łatwiej :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802299 przez mefiana
Witam dziewczynki:)))

Najpierw chciałam was bardzo serdecznie przeprosić za moje zniknięcie i tym samym prosze o wyrozumiałość, bo jest to dla mnie przykry temat i chce jakoś o tym zapomnieć. Powoli, w sumie bardzo powoli wszystko wraca do jakiejś normy. Mam nadzieje, że się nie gniewacie, bo naprawde to co się stało zmusiło mnie do wizyt u psychologa.

Jeśli chodzi o moją ciąże, to jest na szczęście wszystko dobrze, w 7 mscu schudłam prawie 2kg z nerwów, ale ogólnie jestem 11na plusie. Szacunkowo córka waży mniej niż 3kg, ale to dopiero się okaże po porodzie. Nici z terminu na 1grudnia. Dziś miałam wizyte i jest rozwarcie na 1,5cm, wszystko zwarte i gotowe na skurcze, malutka twardo juz osadzona na dole i wg lekarza może się zacząć w każdej chwili. No to czekam, bo jestem już psychicznie wykończona tym wszystkim. Od kilku dni wylatuje mi galaretkowaty i ciągnący śluz, a dziś był dość różowy, to chyba ten cały czop, ale pewności nie mam.

Nie nadrobie wszystkich postów i jak to możliwe to czy mogłaby któraś z Was kochane mi jakoś w skrócie napisać jak wyglada sytuacja u dziewczyn i może jakieś dojście do tabelki?

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802307 przez mała82
mefiana Najważniejsze, że powoli zaczyna Ci się układać. Fajnie, że się odezwałaś.
Najbardziej aktualna tabelka jest na 275 stronie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #802349 przez Kaś_O
Mefina a ostatnio o Tobie myslalam.. super ze po prostu jestes :* dzielna jestes wiec musi byc dobrze..


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl