BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 3 miesiąc temu #831821 przez Kristi
Ale tu cisza dzisiaj...
Mam pytanie do dziewczyn które podają debridat jak długo wam lekarze kazali go dawać? Martynka wkońcu dzisiaj sama zrobiła kupę i będę jeszcze podawać ten syrop ale zapomnialam zapytać jak długo go podawać.

Pozdrawiam;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831878 przez Gosica
Hej :)

Nasz Szymek skoczył wczoraj miesiąc :) I sprawił nam super prezent,bo wczorajszy dzień to była sielanka :) Mały cały czas spał,budził się tylko na jedzenie. Wieczorem dopadła go tradycyjnie kolka, ale nie trwała długo,w nocy budził się mniej więcej co trzy godziny, więc jestem zadowolona z takiego obrotu spraw :)
Wysypka na buźce powoli ustępuje,po zmianie mleka widze ogromną poprawę,młody się najada i jest spokojny.
Żeby jeszcze nocami chciał dłuzej pospac ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831891 przez Iwona23
U nas po zmienie mleczka na Bebilon pepti na recepte buzia bardzo się zmienia robi się coraz gładsza a wysypki prawie nie ma problem jest tylko taki że nie chętnie je to mleko ale musi się przyzwyczaić przyznam tylko że ono śmierdzi i jest goszkie więc nie ma co się dziwić dziecku że niechce jeść. zastanawiam się tylko co będzie dalej z tą jego skaza białkową przecież nie będzie mugł jeść tych wszystkich kaszek i innych smakołyków :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Maciej jest super grzeczny moja depresja chyba dobiegła końca i cieszę się z bycia mama na 1000% czasem jest ciężko ale jesteśmy ludzmi i każdy może być zmęczony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831900 przez Natala
Hej dziewczyny

Gosica tez długo czekalam na ta chwile, żeby mała dłużej spala, i w zasadzie od tygodnia ta pierwsza fazę snu ma ok 5 h, później juz co 3 h. Jak zrobiła swoja '' zyciowke '' 5,5 h to myslalam, ze z łóżka spadne :P kwestia dni i u Ciebie będzie lepiej :-)

Iwona23 ze skaza da się żyć :-) trzeba będzie tylko uważać z nabialem a z czasem się z niej wyrasta, oczywiście zależy to tez od stopnia zaawansowania :-)

Kurcze tak czytam Was o ntej skazie i się zaczelam zastanawiać czy u nas to aby na pewno allergia... Buzka Marysi cały czas w kropkach, raz większych raz mniejszych... Zmienilabym mleko, gdyby nie zapas Bebiolnu za 300 zł :huh: sama juz nie wiem co myślec i jak jej pomoc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831916 przez Kristi
Hej jestem w szoku drugi dzień z rzędu Martynka spi po9h!!! Nie wiemczu nie powinnam jej budzić na jedzenie. Wczoraj też mieliśmy super wieczór zrezygnowaliśmy z kropelek i było super;) prawie zero płaczu a sama2 razy się załatwiła oby więcej takich dni;)
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831953 przez Nefri
Kristi, a jak długo podawałaś małej Debridat? Zazdroszczę tych 9h snu, chociaż mój mały też jakby spokojnieszy po tym Debridacie. Ja też nie wiem przez jaki czas powinnam go stosować, lekarka powiedziała tylko jaką dawkę ale nie powiedziała przez jaki czas a ja też głupia nie zapytałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #831962 przez Kristi
Nefri wczoraj był 4 dzien czyli po 8 podaniu syropku.No właśnie u nas też tylko powiedziała ile ale nie powiedziała jak długo w poniedziałek zadzwonie to zapytam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #831964 przez Kristi
Nefri a podajesz jakies kropelki na kolke? np. bobotic albo espumisan?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832036 przez Nefri
Kristi, podawałam kropelki - espumisan, delicol, biogaja, ale byłam w tym bardzo niesystematyczna niestety. Teraz od 1,5 tygodnia regularnie podaję bobotic, dodatkowo biogaję no i ten syrop od 5 dniu (dzisiaj jest 5 dzień, więc tak jak u Ciebie). Wczoraj też podałam małemu po kąpieli przed snem czopek Viburcol, taki na uspokojenie, homeopatyczny, dodatkowo od piątku po wizycie u pediatry (mały dostał na twarzy i za uszami takiej wysypki a właściwie takiej suchej skóry, za uszami to aż takie wielkie płaty miał) okazało się, że pewnie ma uczulenie na to co jem, a ponieważ nie jem mięsa, to jadłam prawie codziennie ryby, jaja i sporo nabiału. Lekarka kazała mi na tydzień odstawić wszystkie te uczulające produkty, więc jem tylko suche buły, ewentualnie z dżemem, kasze, ryż, pieczone jabłka, ziemniaki i inne niewzdymające gotowane warzywa, żadnych surowych owoców i warzyw i mleko kozie, bo ponoć nie uczula i już po dwóch dniach wysypka prawie znikła i może też dzięki temu te kolki się troszkę chyba uspokoiły (zobaczymy jaka będzie ta noc, bo jedna noc jeszcze niestety o niczym nie świadczy). Zaczęłam też małemu wciskać smoka jak tak bardzo się męczył i marudził i płakał, najpierw nie chciał, ale w końcu zaczął ssać i trochę go to uspakaja. Nie jestem z tego powodu szczęśliwa, miałam nadzieję, że nie będę musiała nigdy podawać mu smoka, ale trzeba jakoś sobie radzić no i skoro to koi trochę jego nerwy, to chyba warto...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832077 przez Gosica
Iwona23 moze akurat skaza się okaze uczuleniem na mleko konkretne i Twój maluszek bedzie mogl wcinac roznoe pysznosci :) Oj to czeka Cię pierniczenia z tymi wszystkimi formalnościami. Poradnia to juz w ogole kosmos,ja tam siedzialam jak na tureckim kazaniu ;) A ze akurat nasza znajoma sie tym zajmuje to chcociaz na luzie bylo,ale jakos mnie te kalendarzyki nie przekonały i nie zakapowałam tego i wcale nawet sie nie starałam :P

Natala łudze się ze ta chwila nastąpi w najblizszym czasie ;) Ja na Twoim miejscu skonsultowała się z położną lub lekarzem,zdrowie maluszka najważniejsze.A zapas bebilonu w razie czego mozesz komus odsprzedac na allegro czy jakims innym portalu.Chociaz to moze tylko potowki,albo tradzik niemowlecy,ale zweryfikowac to warto

Kristi nie pisz takich rzeczy ze spala po 9h bo tu z zazdrości padniemy :silly:

Nasz Szymek nabawail sie przeziebienia chyba.Miał mały katarek,i troszke pokasływał.W ogole taki ospały był,widać ze przeziebiony.Teraz juz troszke lepiej jest,mam nadzieje ze mu przejdzie i ze nie dopadnie go chorobsko.A ja go jeszcze wczoraj na spacer wywleklam,teraz sobie wypominam to.Oby na malutkim przeziebieniu sie skonczylo.

Moja deprecha chyba tez powoli ustepuje,juz mnie nie przeraza to wszytsko tak i jakos spokojniej podchodze do problemow zwiazanych z macierzynstwem. Moze w koncu idzie to wszystko ku dobremu :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #832085 przez motylek270
Mój synuś kończy dziś dwa miesiące:) Ależ on jest Kochany, nie wyobrażam sobie bez niego życia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832096 przez Kristi
Gosicaheszcze troche i może Twój maluszek też tyle będzie spał :silly:

Nefrispróbuj na jeden dzień odstawić kropelki nam pomogło i załatwiła się jeszcze pipiła troszke koperku ale sama ,,wydusiła,,wszystko z siebie :silly:

motyleknasza Martynka już ma 2 miesiące i 3 dni i też jest cudna :blink: jak ten czas leci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #832390 przez agat
Hej :) Przybywam z Kwietniówek'13 z delikatną prywatą :) Sprzedaję ciuszki po synku, jeżeli coś Was zainteresuje to zapraszam na priv.
plus.google.com/photos/11129310705737865...bums?partnerid=gplp0

Pozdrowienia i dużo zdrówka dla dzieciaczków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832588 przez Iwona23
Ale tu cisza ...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Maciej dziś 5 dzień je bebilon pepti buzia już prawie gładka a je go bardzo niechętnie ewidentnie mu nie smakuje jeśli to się nie zmieni pójde wcześniej do pediatry do tego kupa po tym mleku jest ale zielona jak by trawy się najdał choć podobno to jest normalne po tym rodzaju mleka ach te kupy oszaleć można.

Jeszcze pare dni i wizyta u gin już nie mogę się doczekać choć i tak już sobie z mężem na przytulanki pozwoliliśmy ale jednak przez to że jestem po cc wole żeby był bezpiecznie na 100000
% i zdecydowałam że jeśli będzie taka możliwość wybiore krążki antykoncepcyjne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #832752 przez anitka90
hej Kobietki!
Oj cisza tu niesamowita, wszystkie Mamuśki pochłonięte macierzyństwem :) Mam nadzieję, że to nasze forum nie umrze.

Iwona
to super jak już są takie postępy! jeszcze ta poradnia i z głowy :) Co do diety to nie pomogę, ja jem tylko kurczaka gotowanego albo na parze, marchew, jabłko, banany,ser, mleko i pije dużo wody i kg lecą. Został jeszcze tylko 1 ciążowy (aktualnie mam 57 kg) ale z tego co zauważyłam po sobie to ćwiczenia z chodakowską dużo pomagają.

Piszeice o zielonych kupkach, ja karmie tylko piersią i też czasem są zielone ;/
Dziewczyny, powiedzcie mi, wszystkie szczepiłyście bobasy swoje na pneumokoki, meingokoki i rotawirusy? Bo w sumie ja się teraz zastanawiam nad tymi szczepionkami, nie chciałam na początku szczepić, bo słyszałam różne opinie, ale chyba jednak bezpieczniej będzie zaszczepić. I powiedzcie mi jakie ceny są tych szczepionek u Was?
Dziś z brzuszkiem mojego bobasa chyba coś nie tak, tak strasznie mi stęka i popłakuje od czasu do czasu a jeść to chce dosłownie co godzinę. Nie wiem czy coś zjadłam nie tak czy co... ech ...

Gosica teraz będzie tylko lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl