BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 3 miesiąc temu #830256 przez motylek270
GOSIA może te źrenice to zmieniają się pod wpływem światła? Mój Jaś ma raz większe raz mniejsze ale jak każdy...szczególnie wieczorami ma duże. Z jaęzli kolr się zmienia to normalne, dzieciom zmieniają sie oczy... Mój Jaś ma np. dziwne białka- nie są takie białe jak zazwyczaj u ludzi ale jakby przyciemnione. Ale tak sobie myślę że tak ma być.

Kobietki na maila wysłałąm Wam książkę Sexsowne mamusie- miłej lekturki w wolnym czasie.

White ja tak sobie myślę ze swojego porodu też źle nie wspominam. Od 17 (o 16 wody odeszły)-21.10 i po bólu. Nawet te parte takie bolesne nie były...Ale na przytulanki jakoś ochoty ciągle mi brak. No i chyba zaczyna mi sie okres- tak dziwnie się czuję i w śluzie miałam pasma krwi.

W ogóle dziewczyny tak mnie bolą kości ze szok. Jakbym nie wiem co robiła. Nie są to zakwasy tylko raczej bóle reumatyczne, ale ja nigdy takich nie miałam. Myślę że może za mało wapnia przyswajam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830268 przez anitka90

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ja wczoraj poćwiczyłam trochę z Chodakowską i dziś myślałam, że nie wstanę z łóżka rano ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #830300 przez Natala
Anitka ja po pierwszym treningu z chodakowska myslalam, ze umrę :P Z reszta za każdym razem mam zakwasy i odkrywamy na nowo swoje mięśnie :P

Jak tak Was czytam to się zastanawiam czy Wy aby na pewno mowicie o porodzie :P
Ja co prawda tez juz trochę myślę o drugim dzieciaczku, ale tylko dla tego, bo nie chce żeby Marysia była sama, ale jak sobie przypomne sam poród to odechciewa mi się wszystkiego :P ale fajnie wiedzieć, ze jednak poród porodowi nie równy , może mój drugi kiedyś będzie lżejszy :-) póki co chyba tez się decyduje na wkładkę miedzianą, tylko muszę to jeszcze przegadać z moim ginem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830339 przez Kristi
Hejka:)

U nas jakoś brak poprawy po syropku kupy nadal brak niby ok 3 dnia powinno działać zobaczymy jutro :dry:

WhiteBlackberry to nawet szybko i sprawnie Ci posżło:) U mnie nie było tak kolorowo bo zaczęło się o 21 a skończyło następnego dnia w południe dokładnie też o 11:55 :silly: ale też źle nie wspominam teraz jak sobie przypomne co ja tam wyrabiałam to śmiać mi sie chce :silly:

Natala to super że tak rośnie nasza też już sporo waży ma 2 miesiące a waży 5960 od porody 2,5kg :silly: grubasek mój malutki :silly:

motylek270 też zauważyłam że Martynka czasem ma takie przyciemnione ale po kolku godzinach wracają do normy.

anitka90 , Natala podziwiam Was że macie czas i ochotę na te ćwiczenia :laugh: ja nic nie robię a waga leci :lol: tylko ten wiszący brzuszek trochę przeszkadza ale może też zacznę coś ćwiczyć to zejdzie no i te nieszczęsne rozstępy... ale zauważyłam że po solarium trochę pojaśniały więc będę chodzic regularnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830394 przez monisia100100
Nefri/ Kristi jakaś poprawa napewno jest tylko nie wiem czy to po debridacie czy po colinoxie bo równolegle zaczeliśmy podawać oba. Tylko u nas była ta różnica że córcia oprócz standardowych kolek ma od urodzenia problemy ze zrobieniem kupy. Cały czas wspomagamy się czopkami. Ma już 7 tyg. a sama kupkę zrobiły chyba 3 razy jak dobrze pamiętam :( Do tego konststencja tez jest nie taka jak powinna, bo kupa wygląda jak plastelina. Po skończeniu 2 m.ż. można podać Laktulozę ale ona z kolei działa przechyszczajaco wiec bardzo szybko mozna sie uzaleznic.
Napewno co to po debridacie wyniki badan sie poprawiły

Gosica może wypróbuj bebilon comfort to jest dla niemowląt z tendencją do kolek i zaparć. Ja zmieniałam też kilka razy, podawałam wcześniej nan pro h.a. ale krzyk był straszny przy nim, bebilon pepti, Nutramigen tu z kolei mała się nie najadała a do tego jej nie smakował, ma taki metaliczny posmak. Słyszałam że dobre jest jeszcze Humana Antycolic

Natala ładnie te szczepienia kosztują, i weż tu becikowego dostań 1000zł, jeszcze z łaską i lataniem po urzedach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830407 przez Gosica
monisia100100 nie bede juz kombinowac na wlasna reke,jutro idziemy do lekarza,niech malego obejrzy,zbada i doradzi.Dzis pojechalam kupic to bebiko ha,bo polozna mowila zeby tamtego nie dawac,zjezdzilam pol miasta bo nigdzie nie bylo i do tego zabulilam za nie niesamowicie.Lepiej niech go pediatra obejrzy bo cos nie tak jest (polozna mowila ze przez ta zmiane maly jest marudny i obolaly) i najwyzej przepisze nam mleczko na recepte.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830410 przez monisia100100

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830411 przez monisia100100
gosica jasne ze lepiej na własną reke nie kombinowac, nam tez te mleka przepisywał lekarz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830449 przez GOSIA82
Hej Mamuski!
Motylek- o to chodzi,ze jedna zrenica jest rozszerzona caly czas,nie reaguje.
Bylismy u GP-lekarza pierwszego kontaktu, najpierw powiedziala,ze nie widzi roznicy-:),juz myslalam,ze ja tam zjem-slepa kura.W koncu wziela latarke i zobaczyla to co ja,ale nie miala pojecia czemu tak sie dzieje.powiedziala,ze skonsultuje sie ze szpitalem ocznym i odezwie sie do mnie. Po godzinie zadzwonila,ze w szpitalu mowili,ze czesto się z tym spotykają i że to raczej nic poważnego,ale i tak kazali jej wystawić skierowanie. Mają się odezwać listownie na kiedy wizyta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830464 przez Iwona23
No i dzis wizyts u pediatry zaskoczyla mnie bardzo maly ladnie przybral na wadze 4550 g ale ropiejace oczko skonczylo sie antybiotykiem przez 7 dni prawdopodobnie podczs porodu zlapal jakas bakterie i do tego myslam ze krosty na buzi to tradzik a okazalo sie ze jest to skaza bialkowa jestem przerazona a ja tyle czasu dawalam mu normalne mleko dzis dostalismy na recepte bebilon pepti na szczecie nie jest drogie kurcze bylam pewna za to tradzik i do tego jego sapka zatkany nosek to tez moga byc objawy skazy bialkowej dzis bylo szczepienie na zotaczke inne szczepinia beda pozniej ze wzgledu na antybiotyk. Mam wyzuty sumienia ze nie zauwarzylam roznicy miedzy alergia a tradzikiem ehh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830470 przez anitka90
Iwona23 skąd my - młode matki możemy wiedzieć co znaczą wszystkie wysypki na buzi bobasa, może przy 3 dziecku już będziemy wiedziały wszystko :D a jaki antybiotyk dostałaś? my się właśnie uporaliśmy z tą bakterią. A uszka w środku nie było zaczerwienionego? bo u nas właśnie też ta bakteria przejawiała się tym, że głęboko w lewym uszku było zaczerwienienie. A oczka przemywaj herbatą - pomaga.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830493 przez Iwona23
Biodecyna taki antybiotyk do oczka 4x1 do chorego oka 3x1 do zdrowego do tego masaz worka lzowego.
Do tego dicoflor 5x1 do kazdego mleka zeby kupa byla ladna najgorsza to ta kolejna zmiana mleka na hippie wszystko bylo dobrze no ale krosty na buziaku brzydko wygladaly mam nadzieje ze teraz juz wszystko bedzie dobrze bo oszaleje z tymi kupaki teraz widze ze Maciek jest spokojniejszy po jedzeniu no ale jeszcze za krotki czas minol zeby stwierdzic czy cos jest lepiej.
do tego na karku z tylu mamy naczyniaka podobno nic groznego samo sie wchlonie z czasem ehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830503 przez anitka90
Ciekawe co te szczepionki mają w sobie skoro dzieci tak po nich śpią. Mój już ciągnie 6 godzine snu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830521 przez motylek270
monisia nie przejmuj sie głowa do góry. Mój mąż raczej pomaga mi chetnie. Jak udzielam korepetycji siedzi dzielnie z synem, ale przewinąć to już nie. Kiedyś miałam dwie godzinki pod rząd i w pewnym momencie dostaję smsa, nie zareagowałam, zaraz telefon, patzre mąż. Musiałam przeprosić uczennicę i przebrać syna :) Mąż boi sie też kąpać Jaśka. Wodę przygotuje, ale boi się wziąć go na ręce, bo obawia sie że mu Jasiek sie wysunie. Tak samo nie nakarmi synka- a przecież wystarczy podac butlę. Jednak nie mogę mu nic zarzucić bo wiem, że nie robi tego nie chcąc mi pomóc tylko z obaw ze nie zrobi tego dobrze.

A mój Jasiek dziś przechodzi samego siebie. Śpi cały czas. Wstaje na jedzenie i dalej zasypia. Już o 17 go obudziłam i nia dałam zasnąć żeby noc była spokojna. Ależ to Kochane i grzeczne dziecko. Śinek jak mówi mój maż pieszczotliwie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830535 przez Natala
Anitka to Ci zazdroszcze bo u nas po szczepionce jakaś masakra, mała cały czas płacze, chwile przysnie i znowu krzyk :( niestety skończyło się na czopku, oby jej pomog, przeklinam te szczepionki, nie dość, ze tyle kasy to jeszcze tyle cierpienia....

Fakt, ojcostwo to doskonały test dla faceta i związku... Balam sie jak to bedzie... Mój na szczęście sprawdza się bardzo ( mam nadzieje, ze nie zapesze) wraca z pracy, przewija mała, karmi, pomaga mi w kąpieli, usypia, w piątki wieczory sa ,,moje'' wiec się relaksuje a on się zajmuje mała a w nocy wstaje, mogę wyjść kiedy chcę i mu mała zostawić... Nastawialam go od poczatku ciąży, ze będzie zangazowany całkowicie, bo ja sobie tego inaczej nie wyobrazam , Marysia jest NASZA a nie tylko moja. On chce być lepszym ojcem, niż miał sam wiec motywacje tez ma :P No i w tym wszystkim jeszcze pamięta o mnie jako kobiecie, nie tylko matce, kwiatka przyniesie, cos miłego powie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl