BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 3 miesiąc temu #841160 przez Iwona23
:) kristi ja tak mialam otwieralam je zebami bo nie mialam sily tego otworzyc to podobno normalne ale ja po 5 dniach orzestalam dawac dicoflor maly nie robil kupy teraz kupilam herbatke hippa ulatwiajaca trawienie i jest rewelacyjnie nawet Maciek sie przyzwyczail do bebilon pepti i kupy tez sa normalne chyba poprostu trzeba przeczekac buzia gladka wszystkie krosty zniknely zato jak nie urok to ..
i pojawila sie ciemieniucha ma może ktoras z was z tym problem i jakiś sposob bo rzeczy apteczne to podobno strata czasu. ?

No i jeszcze pytanie czy wasze maluchy rozkopuja sie w nocy u nas jak nie zrobie to i tak Maciek daje rade sie rozkopac


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #841222 przez Gosica
Hej :)

Iwona23 U nas tez pojawila sie ciemienucha. Panie z szpitala poradzily mi zeby kupić oliwkę salicylową i smarować dziecku głowkę tym dwie godz przed kąpielą,a potem zmyć i wyczesac głowkę.Ta oliwka to dokładnie się nazywa Salicylol, pryznajmniej poda taka nazwa mi ja dali w aptece.Nasz Szymek tez sie rozkopuje jak szalony :blink:

Ja walcze z zapaleniem oskrzeli.Wczoraj musialam sie wybrac do lekarza bo lepiej nie bylo.I mam siedziec przez nablizsze dni w domu,nosa z niego nie wychylac.A tu tak ladnie za oknem...

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #841237 przez GOSIA82
Hej Mamuśki!

Agacior-basen super,Jasiek był bardzo skupiony i poważny,ale na koniec nawet nóżkami ruszał żeby chlapać. Polecam bardzo-basen zimą to super sposób na hartowanie dziecka.
Iwona23-ja to samo miałam z pierwszym dzieckiem-teściowa za głowę się łapała jak ją ubieramy,a tak naprawdę to dzieci częściej chorują z przegrzania niż z wychłodzenia.Teraz wyszło na moje,bo wszystkie dzieci w rodzinie chorowite oprócz moich.Nasze dzieci kończą 2 miesiące jutro...
Gosica-zapalenie oskrzeli...uważaj na siebie dziewczyno!Zdrówka życzę.

Jasiek też się rozkopuje, chyba zacznę kłaść go w śpiworku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #841240 przez GOSIA82
Co do ciemieniuchy to też Jasiek miał,teraz zawsze po kąpieli jak go karmię to czeszę włoski ok 5 min,żeby skóra była pobudzona i narazie działa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #841243 przez Natala
Hej laski
Ale u nas sloneczkoooo, zaraz ruszamy na lans po mieście :laugh:

Iwona my stosowalismy Ziajke na ciemnieniuche, ale szybko z niej musieliśmy zrezygnować bo mała ma bardzo wrażliwa skórkę a wodę mamy okropna wiec ciemieniucha poszła na drugi plan bo ważniejsze było cale ciałko, na szczęście ma bardzo mała :-)

Gosica zdrowiej :kiss: a jak Szymus się czuje ?

Anitka jak tam po szczepionkach ? Tez się boje ich jak ognia tzn zwłaszcza tego jak mała będzie się po nich czuła bo ostatnio była masakra

Waszym maluszka tez się wytarly włoski z tylu głowy od leżenia ? Moja ma łysy placek, na szczęście nie ma za bujnych włosów wiec nie rzuca się to jakoś mocno w oko :silly: a jak ja klasę na brzuszku to po 5 min wrzeszczy bo jej się nie podoba ... Muszę się Wam pochwalić miesiąc diety za mną 3 kg mniej ( tu liczylam na więcej) i 16 cm mniej z ciała :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #841254 przez jeta
Hej! Pamiętacie mnie jeszcze? Straaasznie długo mnie nie było.
Czytam na bieżąco Was cały czas. No i wreszcie się odzywam.
Gratuluję wszystkim mamuśkom! Zdjęcia bobasów powalające :)

Przedstawiam naszego Julka. Tu kończy miesiąc:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Porodu nie wspominam zbyt dobrze... Skurcze zaczęły się w niedzielę ok. 22 a wszystko zakończyło się w poniedziałek po godzinie 14 - cięciem. Urodził się tydzień po terminie.

Ogólnie u nas ok. Przez chwilę Mały jadł przy pomocy nakładek, ale szczęśliwie udało nam się ich pozbyć. Niestety jestem na diecie bezbiałkowej... Albo stety - bo szybciej schudnę ;)
Ale od wczoraj mamy problem z katarkiem - i tu prośba do dziewczyn, które używają inhalatorów - jaki polecacie? Bo zastanawiamy się nad kupnem.

Co do ciemieniuchy - też mieliśmy. O tyle kłopotliwą, bo Julek ma dość długie włosy - pomogło smarowanie zwykła oliwką bambino ok 1h przed kąpielą, założenie czapeczki i wyczesanie przed samym myciem. Teraz zaopatrzyliśmy się w szampon z ziajki na ciemieniuchę i polecam. Jak zaczyna mieć na głowie początki ciemieniuszki po myciu mu się zmniejsza. Trzeba tylko przed myciem włosów szampon rozmasować w zwilżonych dłoniach. Jeśli bezpośrednio się nim umyje włosy będą strasznie lepiące.

Pozdrawiam i zamierzam się więcej udzielać.

Witam ponownie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #841260 przez paulainka
Ja w Polsce, nie mam czasu za bardzo pisać, bo Mąż ma rwę kulszową i nie rusza się z łóżka. Także mam dwójkę "dzieci" w domu do opieki. Szczęscie w tym jego nieszczęściu, że przydarzyło mu to się w Polsce gdzie ma mi kto pomóc, bo sama bym chyba nie ogarnęła tego w Norwegii.

Antoś rośnie jak na drożdżach, wesoły chłopczyk, naprawdę nie mam na co narzekać, nawet już sam zasypia jak się go odłoży :)

Od jakiś 2 tygodni mocniej się ślini, Wasze Maluchy też tak mają?

Jestem na mleku Hipp, cycka daje mu tylko jak w nocy się obudzi.

A z ciekawostek to dzisiaj dostałam okres, więc musiałam odwołać wizytę u ginekologa.

Pytanie do Mam, które miały CC:
czy też macie nad blizną lekko odrętwiałą skórę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #841267 przez jeta
Kurczę... Jak się zdjęcie dodaje? :unsure:

Paulainka - ja mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #841283 przez Iwona23
Ja przy dotyku blizne po cc mam troche wypukla i lekko czerwona czasem boli jak mam ciasne spodnie ale wedlug gina wszystko goi sie dobrze
musze sie jeszcze pochwali ostatnio spimy od 21.00 do 7.00
dziewczyny i jeszcze mam pytanie czy stosujecie ten aspirator do noska katarek pod odkurzacz korci mnie zeby kupic ale tesciowa twierdzi ze mózg malemu wyciagne heh glupia baba a nie mam tyle sily w plucach zeby frida sciagac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #841288 przez jeta

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #841303 przez Natala
Jeta rozkoszy ten Twój maluszek :kiss:

Paulainka mojaa tez się slini i banki puszcza :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #841304 przez Gosica
Gosia82 z racji tego ze jestem alergikiem plus mam astme to kazde wieksze przeziebienie konczy sie zapaleniem oskrzeli.Dla mnie juz norma :)


Natala Szymek jak go nic nie boli to jest bardzo grzeczny,ale niestety brzuszek mu ciagle dokucza,choc na szczescie nie caly czas,tylko tak chwilami.
Co do wycierania wloskow to Szymkowi sie po bokach wytraly,tak jaby mial specjalnie je wystrzyzone i ma "irokeza" :blink: i taki maly placek mu sie zrobil smiejemy sie ze wielebny Szymek bo takie kolko jak biskupi ma glowach maja on ma tez :silly:

Jeta Synka masz cudownego :) Nie moegę sie napatrzec :) Ojjj to Cię wymeczyli przy tym porodzie.Ale teraz to na szczesie juz tylko wspomnienie :)

Paulainka moja blizna jak narazie nie sprawia mi klopotow,wszystko ok,nawet zapominam ze mialam cos takiego jak cc :) Czasem tylko zaboli

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #841411 przez paulainka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #841412 przez paulainka
Moja blizna mnie nie boli, tylko wlasnie jak dotykam skory to taka odretwiala, no i Antos potrafi mnie skopac mocno :D
Ja tez sie pochwale Moim Maluszkiem elegnacko ubranym (2 miesiące miał i 7 dni )
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #841419 przez motylek270
Iwona23 ja mam katarek i jestem bardzo zadowolona. Odkurzacz cały czas stoi w pokoju. Trzeba mi podłączam i mam katar z głowy. Zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż zwykły aspirator. Powiedz teściowej niech sie nie martwi bo wewnątrz wytwarza sie próżnia i wcale tak mocno nie ciągnie. Poza tym odkurzacze mają regulację mocy i można od 800-1600W podkręcać;)

Brukselka genialne te filmiki. Mam internet w telewizorze, więc właczam na 42calach i mam Jaśka zainteresowanego czym innym. Leży na macie parzy w telewizor, uderza w grzechotki i sam tworzy muzykę;)

jeta fajniutki synek;) Ale ma włosy!

paulainka Twój syn też niezły elegant! Może i ja coś wrzucę;)

Gosica zdrowia!

Ja dzis wybywam do fryzjera, w sobotę chrzest. Pogoda jest ładna wiec już sie nie boję. W styczniu mówili o mega mrozach a tu wiosna idzie;) Super. W weekend mąż był z Jaśkiem sam i spisał sie. Synek zrobił mu chrzest bojowy- Zrobił kupkę i mąż dał radę. Ależ był z siebie dumny. A Jasiek jaki w niego jest wpatrzony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl