BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 3 miesiąc temu #836772 przez Natala
Ale tu dzisiaj gwarno :-)

Moofka napadlam dzisiaj Lidia :P kupilam różowe spodenki i 2pak bluzeczek :P tez muszę zabrać się za segregację bo młoda mi juz wyrasta....

My juz od miesiąca mamy wyciągnięta mate i bujaczek i szczerze to bez tego juz sobie życia nie wyobrazam , np jak robię obiad to młoda do bujaczka i na stół :laugh: czasami mi w nim zasnie ale staram sie ja przekladac do wozka, zeby plecki odpoczywaly ... na plecki z brzuszka się jszcze nie przekręca, uwielbia gadac z kimś , a dzisiaj pobiła swój rekord i przespała 7 h a później juz standard 3h i pobudka, widzę, ze u Was podobnie :-)

Ja za to w piątek wtyszlam sobie na piwko z kuzynka :lol: tez ma córeczkę z grudnia, ale fajnie tak zresetowac mózg i odpocząć trochę,mała oglądała z tata otwarcie igrzysk i była podobno wniebowzieta....

Gosica widzę, ze u Ciebie tez ciche dni, ah te dziady , tez robimy obiad w knajpie, nie mam siły na to zeby tego dnia biegać - sprzatac, zmywac, gotować, kelnerowac, nawet nie mam za bardzo kogo do pomocy. Obiad+ ciasto i do domu :woohoo:

Zmykam, pora na kąpiel :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836875 przez anitka90
Hej Kobietki :)
W końcu produkcja na forum coś ruszyła :) w końcu nasze maleństwa coraz to większe i pozwalają częściej mamusiom odpoczywać i poplotkować na forum :)

Ja się nacieszyłam długo tym spaniem od 22 do 6... wczoraj mój Kamilek nadrobił - pobudka prawie co 2 godzinki, jeszcze mój M w tym tyg na nocki pracuje więc zostałam sama z tym wszystkim. Od wczoraj mojego Kamilka wymiotuje. Dziwne to jest, ale wydaje mi się, że przez tą wodę i herbatkę, którą daje małemu między karmieniami. Jak nie dawałam wody to był spokój i teraz się znów zaczęło ;/ brak mi już sił, tak mi szkoda Maleństwa. Dziś jeszcze dałam mu pierwszy raz herbatkę z hippa na trawienie i cały czas mi bączki puszcza.

Piszecie o wyczynach na brzuszku swoich Maluszków. Mój to na brzuszku tylko śpi, jak kładę go w tej pozycji to od razu mu się oczka zamykają i nie ma mowy, że zacznie z tej perspektywy patrzeć na świat :) główkę mi bardzo ładnie podnosi, ale tylko wtedy jak mam go na rękach (do odbicia) albo jak leży u mnie na brzuszku.
Mate edukacyjną już dawno kupiłam z taką biedronką i właśnie w tej biedronce jest problem, bo on się chyba jej boi. Jak tylko ją zobaczy to od razu płacz ;/

Gosica z tą czarną mafią mnie rozbawiłaś :) takiego określenia jeszcze nie słyszałam :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836889 przez moofka
motylek ja tak samo się właśnie nad tym kręgosłupem zastanawiałam ale stwierdziłam, że jak trochę posiedzi to nic się nie stanie. jak mi zaśnie w tym bujaku to przekładam do łóżeczka :)

Natala ja w lidlu byłam dopiero chwilę przed 18tą i mało co już było ale wzięłam Zośce z ciuchów spodnie dresowe, legginsy i 2 bodziaki. ale najbardziej jestem zadowolona z narzuty/kołderki, skoro Zośka się już tak wierci i przekręca to będę ją kładła na podłodze na tej narzucie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #836996 przez Gosica
Hej :)

Moofka tak by się właśnie przydało zrobić na niego napad z patelnią ;)

Gosia82 u mnie moja mama mu przyklaskuje i sama mu mowi zeby nie podchodzil bo malego zarazi.Jakby to cos mialo dac,zarazki przeciez i tak po calym domu roznosi,no ale nie przetlumaczysz


Agacior
no to sie Wam sytuacja zrobila nie fajna z tymi okropnymi bólami.Biedne malenstwo musi sie meczyc.A co do chrzcin to duze bo rodzina duza,zapraszamy tylka ta najblizsza czyli dziadkowie,rodzenstwo i chrzestni z rodzinami i tyle wychodzi okolo 25 z dziecmi ale sie okaze ile bedzie i kto przyjdzie.

Motylek270 śliczne to ubranko:) Ale Szymek ma dostac garniturek,wiec nie musimy kupowac

Piranetka ech te nasze maluchy nie dadza pospac

Ja z mezem ciche dni mam w dalszym ciagu.Wczoraj wrocil z pracy,zjadl,zrobil sobie jakas kuracje i co- oczywiscie poszedl na telewizor.Do dziecka oczywiscie nie podszedl bo "zarazi go".Talerz walnal do zlewu nie myjac go,recznik zostawil w kuchni i ogień przed pudło,bo to najwazniejsze.Co tam dziecko i jakakolwiek robota,przeciez on jest chory.W nocy do pozna oglądal to tv,potem smacznie zasnal a nad ranem sie zle poczul to wstal i robil sobie jakies specyfiki tlukąc sie przy tym niemiłosiernie i mając gdzies ze inni śpią.Potem znow smacznie zasnal a jak wstal i przyszedl do kuchni to biadolil jaka on to mial ciezka noc.Szlag mnie trafia bo wyspal sie,nic go nie interesowalo,dziecko spalo z babcia zeby go nie zarail wiec ja tam do niego chodzilam w nocy a ten mowi ze mial ciezka noc.Jakos do mamusi poleciec z rana to nie byl chory.Echhh masakra z tymi chłopami.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837096 przez paulainka
Hej. Ja w Polsce urlopuje :) duzo rak do pomocy, bylam z Malym u pediatry i wszystko dobrze, rozwija sie ksiazkowo:) wazyl w piatek 6170g, obwod glowki 41;) Antos ma dlugie nogi, musze miksowac ciuchy bo gore ma 56-62 a dol to juz musze 62-68 dawac a w 62 to juz ciasnawo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837125 przez monisia100100
Agacior współczuję bo doskonale wiem co przechodzicie. Wiem że na każde dziecko dział co innego ale ja mogę polecić kropelki Colinox na kolki, jezeli nie próbowaliście to może warto. Co do herbatki o ja podaję trzy razy dziennie hippa ułatwiającą trawienie około pół łyżeczki na 20 ml, wody

motylek ładniutk ten kostium, będzie mały przystojniaczek :) a z ubrankami na 68 to ja też juz zaczynam używać bo lilcia na długość się nie mieści, niestety zaś są wszystkie za szerokie. Jak narazie to taki chuderlaczek choć już waży 5,600

kristi mają jeszcze nasze maluszki czas na naukę nowych umiejętności. Jeszcze trochę i będziemy żałować że tak szybko czas leci i nie można na moment z oczu spuścić bo nie trudno aby spaść np. z przewijaczka

moofka u nas od początku były płacze , bo mała chorowała, więc tak jej trochę odpuściliśmy jeszcze męczenie na brzuszku i teraz jest płacz i lament, ale staram się choć na chwilkę codziennie ją kłaść, i może w końcu sie przekona że nie jest tak strasznie

Natala też mi się marzy pójść gdzieś, np, do kosmetyczki. ale też mam tak że źle się czuję jak zostawiam małą, jak poszłam do fryzjera przefarbować włosy to co chwile dzwoniłam do mojej mamy która została z małą czy wszystko ok, a to tego później miałam żal do siebie że zostawiłam maluszka.

Anitka/ gosica z facetami to chyba tak jest że albo nie zdają sobie faktycznie sprawy że powinni się bardziej zaangażować w obowiązki taty, albo mają wszystko w tyłku. Sama się zastanawiam :lol:

ja odpukać w nocy się ostatnio wysypiam Lilka zasypia około 21-22 i śpi do 3-4 , zjada trochę z cyca, i dalej śpi do około 7. Oby tak dalej, to byłoby super.
Teraz pierwszy raz w bujaczku usnęła ciekawe na jak długo, ale zawsze coś można coś zjeść na spokojnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #837443 przez monisia100100
Od jakiegos czasu mam problem z Lilka bo ciag.le l.aduje raczki do buzi, nie jest to napewno z glodu bo zdaza jej sie to w trakcie zabawy, po jedzeniu itp. smoczka wogole nie toleruje, wiec nie wiem co robic aby tego oduczyc, nawet niedrapki nie pomagaja.macie moze jakis pomysl. Moze u was tez maluszki tak robia. Nie musze chyba dodawac ze ubranko jest cale zaslinione

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837466 przez Natala
Monisia to zupełnie normalne :-) dziecko w ten sposób odkrywa swoje ciało... Bo na zabki troche za wczesnie :-) Ja swojej na to pozwalam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837520 przez motylek270
Monisia u mnie jest tak samo. Jasiek non stop ma ręce w buzi. Trochę mnie to irytuje ale co zrobię. Tłumacze mu że rączki nie są dobre i tyle :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837549 przez anitka90
Hej Mamuśki!

Widzę, że nie tylko u nas rączki idą do buzi :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Gosica Ci nasi mężowie to mogą sobie rękę podać. jak się poszłam wykąpać (dosłownie to była chwila) to nawet na tą chwilę nie potrafi się dzieckiem zająć, tylko od razu woła, że Mały płacze i że mam już przyjść... a jak mu mówie, ze niekiedy to nie mam czasu nawet do toalety wyjść to się głupio śmieje, że to nie możliwe.... ech ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837621 przez Iwona23
Mój mezus też szaleje ze swoja kochana mamusia jej slowo jest swiete bo ona wychowala juz dzieci a to nasze pierwsze wiec trzeba jej sluchac a powiem brzydko wkurwia mnie ona okronie np nie wolno dziecku zamoczyc uszu podczas kompieli no ale moczyc zanurzyć w wodzie to jest co innego a co innego jest zamoczyc bo glowke odwróci na bok ciagle sie mądrzy jedza i glupkowato usmiecha od porodu byla 3 razy u nas bo ksiezniczka komuniacja musi jezdzic z mężem tez mialam ciche dni poszlo o jego prace i stwierdzenie ze ja siedze w domu to nie jestem zmeczona tylko jak by musial zrobic wszystko to co ja w ciagu dnia to by sie zesral z radosci a to ze obiad zakupy pranie i sprzatanie zrobione to juz nie widzi maly nakarmiony przebrany. A on wraca z pracy zje spi i patrzy w ten cholerny telewizor no ale on pracuje a ja leżę i pachne to ich męskie podejscie no i cytat mojej tesciowej kobieta musi sie poświęcać taka nasza rola

a u nas Maciuś rosnie i jest aniołek z niego placze tylko z glodu i z powodu pieluchy no i wrednego smoka ktory ciagle wypada z buzi i sam niechce sie włożyć dalej jestesmy na bebilon prpti chyba juz się przyzwyczail tylko że kupa jest zielona ale robi bez żądnych problemów.

Dzis bylam na wizycie u gina trafił mi sie fajny rzeczowy facet zrobil cytologie sprawdzil florę bakteryjna wyszlo zmienione ph dal leki zrobil usg blizna na macicy wyglada dobrze wszystko goi sie dobrze no i z racji tego ze nie karmie piersia wybralismy dla mnie krazki wygodne bo raz na 3 tygodnie trzeba pamietac omijaja uklad pokarmowy i watrobe i cenowo tez dobrze 50 zl miesiecznie nie zaluje ze poszlam do tego lekarza wszystko zrobione na nfz wszystko fachowo a ginekolozka ktora ciaze prowadzila tez jest wspaniala ale z antykoncepcji uznaje tylko kalendarzyk i ogolnie wszystko co naturalne a ja nie mam czasu na takie rzeczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837667 przez paulainka
Mój Antoś też wsadza rączki do buzi, a jak jest glodny to obie i szybko ssa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837782 przez monisia100100
Ale u nas spokój.
Ja tak czekałam że przestanie dziś padać a nic się nie zanosi :( leje deszcz od wczoraj, i ze spacerku znowu nici. Marzy mi się teraz ciepły kocyk, kakałko, i może gazetka do tego, tak niewiele a jednak nieosiągalne :dry:
Miłego dnia mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837793 przez Gosica
Hej :)

Dziewczyny tych naszych chłopów to pasowałoby tak zostawić samych z dzieckiem i iść w pizduuu na cały dzień to by się przekonali czym pachnie opieka nad niemowlęciem.Tyle ze oczywiscie nie zrobimy tego bo strach o maluszki jest większy :)

Ja sie ze swoim pogodzilam,ale niech nie mysli ze mu odpuszcze :blink:

Wczoraj bylismy u ksiedza o chrzest.Debil jeden powiedzial ze on nam w sobote nie ochrzci,czy sie wstydzimy chrzcic na glownej mszy,a jak maly zostanie papiezem to sie bedzie wstydzil ze go matka w sobote chrzcila itd.Kretyn jeden.To mu powiedzialam ze w takim razie dziekuje za uslugi jego.A cham jeden nawet nas nie wpuscil tylko przez domofon.Łaski mi nie robi ochrzcze u mnie w rodzinnej parafi i niech sie cymbał wypcha,wieśniak jeden zacofany

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #837829 przez monisia100100
V Mnie przed slubem jak potrzebowalam zgode na slub w innej parafii to ksiezulek zrobil problem z wypisaniem gdyz rodzina ktora zamieszkiwala w mieszkaniu ktore kupilismy nie przyjmala ksiedza po koledzie, i oni z danego adresu nie maja kartotekia co to policja czy co do cholery. Nalatalam sie wtedy jak glupia i z laska wypisali za setnym razem ale juz bylam gotowa zrezygnowac z koscielnego. Teraz mnie juz szlag trafia jak mam isc i zalatwic chrzest.
Nabralam przez te wszystkie akcje typu pedofile ksieza takiego obrzydzenia do nich ze szkoda slow. Wiadomo nie kazdy taki jest ale jak dla mnie to zdecydowana wiekszosc cos za uszami wiekszego ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl