BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 1 miesiąc temu #861335 przez Natala
Hej
Motylek, dziękuje ,za życzenia :-)

Anitka ja tez się strasznie boje dentysty , chodze do tej samej kobiety od podstawówki bo boje się iść do innego :P tez muszę się zapisać ,mojej mamie po ciąży pękł cały dół szczęki, masakra

Gosica chcemy zdjęcia !

Monisia z tego co ja wiem, to jest to możliwe :-)

My tez zabalowalismy w sobotę, Marysia była pod opieka mojej siostry wiec impreza bez ograniczeń :laugh: jak za dawnych czasów... Niestety poranek juz trochę gorszy, kac gigant, z reszta jeszcze dzisiaj mnie suszy, masakra, juz się nie nadaje na takie imprezy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861367 przez Gosica
Hej :)

Juz zdaję relacje :) Cały chrzest Szymek kulturalnie przespał,nie ruszało go nawet za bardzo lanie wodą św. po główce.Po wyjściu z kościoła się na chwilę przebudził,było kilka minut płaczu,ale po zajechaniu do lokalu był juz spokoj i przez calą impreze Szymek olewał gości spiac :laugh: po kilki godz wzielam go w koncu na spiocha do kamrmienia i przebrania pupki to sie obudzil ale byl grzeczny. Ogolnie chrzciny sie udały,tylko szwagier mojego Ł. przesadził troche z %,dował sie jak swinia jakas i umiaru nie mial,ale upil sie na wesolo.Fotki wrzuce pozniej,ale brzydkie sa,musze te ladniejsze dopiero wysępić i zgrac z aparatu brata.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861520 przez motylek270
Kurcze dziewzcyny Jasiek starsznie silny jest. Jak go sie chwyci za ręce to sie napina i podnosi tak, ze siedzi. Stywno trzyma głowę i długo tak wytrzymuje, ale ja sie boję ze to za wcześnie. Jak myślicie?

monisia z ząbkami jest tak, że między 4 a 6 miesiącem powinny wyjść dwa dolne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861767 przez Iwona23
hej

Koleżanki mojej córeczka ma prawie 3 miesiące i 3 zęby aż pediatra była w szoku więc już wszystko jest możliwe ...

My chrzcimy 25 Kwietnia i tego samego dnia bierzemy ślub kościelny ehh.. nigdy nie myślałam że dwa razy będę wychodzić za mąż i to za tego samego faceta ale w sumie to się cieszę jest to piątek udało nam się załatwić zwolnienie z zapowiedzi bo pary po ślubie cywilnym nie muszą i bardzo mnie to cieszy bo sąsiedzi nie będą plotkować do tego tylko jedna spowiedź najpierw ślub potem chrzest potem skromny obiad dla najbliżej rodziny rodzice rodzeństwo męża moja siostra ze szwagrem kolega męża bo jest światkiem i jego żona w sumnie 15 osób :lol:

Dziś byliśmy u okulisty dostaliśmy kolejny antybiotyk VIGAMOX jeśli to już nie pomoże to już kiepsko wtedy szersza diagnostyka w szpitalu mamy uciskać i masować przy nosku następna wizyta 8 kwietnia wstępna diagnoza to zatkany kanalik łzowy najgorzej było się dostać na pierwszą wizyte teraz terminy na następne takie jak lekarz ustali teraz 27 marca laryngolog a chrapanie i sapka mogą być spowodowane zakażeniem bakteryjnym jakie jest w oczku bo to wszystko jest blisko siebie i mogło się przenieść na zatoki

Gosica fajnie że mały był grzeczny i że imperaz udana

Pozdrawiam was serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861789 przez Gosica
Obiecane fotki :)

[/url]

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861809 przez Gosica

[/url]

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861811 przez Gosica

[/url]

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861812 przez Gosica

[/url]

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861816 przez anitka90
Gosica przystojniak z Szymusia :)

Iwona ja ostatnio byłam z małym u okulisty i stwierdziła, że to infekcja, ale kazała robić masaż tego kanalika, z tym, że tak inaczej niż myślałam, bo raz dziennie i mam ucisnąć kącik oka i wzdłuż nosa przejechać (w dół) aż do czubka noska tylko tak mocniej, żeby skóra zrobiła się biała po przejechaniu palcem i tak 10 razy powtórzyć. to mąż musi być zadowolony, że drugi ślub i to z nim :) mój tak dobrze by nie miał :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861874 przez jeta
Gosica - Szymyś podobny do tatusia :)

Dziewczynki, czy wy na co dzień smarujecie czymś buźkę? Czy tylko jak na dwór wychodzicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861925 przez motylek270
jeta ja smaruję po myciu buźkę kremem z hippa najpierw smarowałam tym na wiatr i niepogodę a teraz sensitiv zwykłym. Na samym początku używałam linomagu A+E, ale konsystencja mi nie odpowiadała. Ten z hippa jest bardziej płynny, ale tamten z kole był tłustszy. Z tego jestem mimo to zadowolona i polecam.

Gosica piękny synek, przystojny! Ty również wyglądałaś pięknie, kobieta z klasą!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861928 przez Natala
Gosica ale masz odważny kolorek, a Szymus przystojniaczek :) i potwierdzam istny tatuś :-) my idziemy jutro rozmawiać z księdzem i chcemy migusiem bo na 6.04

Iwonka nic tylko się cieszyć, znowu prezenty :laugh:

Jeta ja smaruje cały czas pyszczek, różnie, raz bepanthen czasami mustella , emoilum, co jest pod ręka, Marysia ma bardzo wrażliwa skórkę i jak jej raz dziennie czymś nie posmaruje to jest masakra, oczywiście na dworek obowiązkowo cos tlustego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862090 przez Iwona23
Gosica Szymek ślicznie wyglądał a jaki on już duży :)

jeta ja smaruje buzie linovit A+E pediatra mi poleciła i jak na razie super szczególnie że mamy podejrzenie AZS

Natala nie wiem jak jest u was w parafii ale u nas terminy są od reki mają tak mało dzieci że zgadzają się na wszystko żeby tylko nie pogrzeby bo tego maja ponad program sam ksiądz tak powiedział ale to Warszawa żoliborz więc tu jest więcej osób starszych

anitka90 u nas też zmiana sposobu masażu najpierw miało by uciskanie teraz mocny docisk i ściąganie wzdłóż noska w dół


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No i dopadło i mnie poporodowe wypadanie włosów mam nadzieję że do chrzcin małego nie zostanę łysa bo łysa panna młoda to tak trochę głupio :P ale włosy są wszędzie pytałam się w zaprzyjaźnionej aptece to pani powiedziała że tak musi być i żadne witaminy nie pomogą bo natury nie da się oszukać a witaminy mogą działać jeśli rzeczywiście ich brakuję

Pozdrawiam was wszystkie i miłego dnia
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #862147 przez monisia100100
Gosica ale Szymus rosnie..

Iwona jak dla mnie to przepraszam ale diotyzm takie male dziecko celowo narazac na zachorowanie.
Z wlosami moge polecic kwas foliowy 5mg. tez w miedzyczasie jak odstawilam zaczely sypac sie wlosy, teraz wrocilam do brania i po kilku dniach juz jest efekt.

A u nas dzis szykuje sie ciezki dzien, idziemy na szczepienia, okropnie sie ich boje. Jak zniosly i WAs maluszki kolejne szczepienoa, wystepowala pozniej jakas opuchlizna, goraczka itp.
Trzymajcie kciuki przyda sie bo mnie juz brzuch boli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862175 przez mała82
A ja nadal czekam na pierwszą cała przespaną nockę Filipa :) Ostatnio jakby na złość nawet coraz częściej się budzi an jedzonko!!

Jeśli chodzi o smarowanie to my smarujemy buźkę tylko przed spacerkiem kremem na wiatr i brzydką pogodę z Hippa. Ja ogólnie jestem wrogiem używania zbyt dużej ilości chemii przy dziecku no chyba, że trzeba. Ale póki skóra Filipa jest super to nie używam niczego, po kąpieli też nie balsamuję jego ciała niczym, do kąpieli używam płynu Hippa. Do pupki używam linomagu i to coraz rzadziej, bo raczej tylko po każdej kupce, a nie przy każdej zmianie pieluszki.

Śliczne te Wasze maluszki i jak szybko rosną. Dopiero co czekałyśmy aż przyjdą na świat a tu jedne kończą a inne już skończyły trzy miesiące!!

U nas całą noc padało i do tej pory pada więc dzisiaj spacerek będzie trzeba odpuścić. Za to postaram się korzystać z każdej drzemki małego i będę drzemała razem z nim jak się uda:)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl