BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 11 miesiąc temu #661219 przez jeta
moni21 - strasznie mi przykro... Ten grudzień na pewno okaże się dla Was szczęśliwy! Trzymam kciuki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661260 przez alutka
moni21 trzymam kciuki i mam nadzieję że doczekamy się zdjęcia Twojego maleństwa które na pewno przyjdzie na świat. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661430 przez moni31
Hej hej

Jak minęła noc? Jak samopoczucie?

Mam pytanie pracujecie w ciąży? Ja po namowie swojego lekarza jestem już 1,5 tyg na zwolnieniu


25.12.2008 40 tc (*)(*)(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661447 przez alutka
Ja przestałam pracować miesiąc temu.
Pierwsza ciąża zakończyła się poronieniem w 7 tygodniu i teraz wolałam nie ryzykować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661600 przez moni31
Alutka przykro mi z powodu straty maluszka... W którym tyg obecnie jesteś?


25.12.2008 40 tc (*)(*)(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661730 przez WhiteBlackberry
Oh pojawiłam się i znikłam :D
Ale już nadrabiam zaległości :D
Za kilka dni zaczynam 9 tydzień, a termin mam na 26 grudnia :) Jestem 20-letnią mamusią :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661773 przez monisia100100
Gosia82 czekamy niecierpliwie razem z Tobą do poniedziałku. A co do brzuszka to już tez widoczny, super

Mefiana jesteś już po dzisiejszej wizycie?

Moofka gdzie obiecane zdjęcie brzuszka?

Jeta daj znać w piątek jak po badaniu będzie jestem strasznie ciekawa jakie bedziesz miałą odczucia

Moni31 bardzo mi przykro że tak się stało. Zobaczysz teraz wszystko się ułoży. Pytałaś o prace ja jestem na l4. Nie wyobrażam sobie aby pracować bo u mnie stres w pracy to był na porządku dziennym, choć praca biurowa. Zresztą atmosfera w pracy delikatnie mówiąc nieprzyjemna. A też poroniłam poprzednią ciążę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661855 przez moofka
Monisia ja zartowalam z tym brzuszkiem :) jak mi urośnie od ciąży to na pewno zrobię fotke i udostepnie, a wzdeciem nie ma się co chwalić :silly:

pozale się Wam, że tej nocy wstawalam na siusiu aż 4 razy, to mój nowy niechlubny rekord :angry:

mnie l4 coraz bardziej korci, bo coraz gorzej znoszę dzień w pracy a i nienajlepiej czuje się z tym że nie daje z siebie wszystkiego, jakieś to nie fair wobec reszty mojej ekipy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661893 przez jeta
Hej!

Kurcze, większość z nas przechrzciła monie z 31 na 21 ;) Ja też. Ale już się poprawiam :)Więc moni31 ja pracuję i mam zamiar pracować jak najdłużej. Pisałam już, że mam lekką pracę po 5 godzin dziennie, 4 x w tygodniu. Za chwilę będę miała wolne wakacje. Ale zapewne jak by miała praca wpływ na moje samopoczucie to tez bym poszła na zwolnienie.

Alutka - przykro mi z powodu straty. Tym razem będzie dobrze :) Jak przed wielkim dniem??

Monisia100100 - na pewno się odezwę!!! Mam nadzieję, że będę mogła się też zdjęciem pochwalić :)

Ja z sikaniem jakoś nie mam problemów. Jedyne co to rano wstaję. Wcześniej nigdy nie musiałam. A w nocy jeszcze ani razu się nie budziłam. Ale tak jak mówią - każda ciąża inna.

Idę na maila zobaczyć czy jakieś nowe fotki są :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661906 przez WhiteBlackberry
Powiem Wam dziewczynki, że ja też pierwszą ciążę poroniłam ale w 5 tygodniu. Teraz jestem w drugiej ciąży i niebawem 9 tydzień :) Biore Duphaston i pracuje ale całe szczęście nie jest to męcząca praca, bo tylko siedze przed komputerkiem :)
Teraz oszczędzam się bardzo. Lekarka chciała mi dać już zwolnienie ale powiedziałam jej, że nie trzeba bo mamy z lubym własną firmę i w razie czego mogę zostać w domu :)
Unikam odkurzania, dźwigania itd co nie jest na rękę mojemu teściowi... :dry: No taki typ człowieka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661961 przez mefiana
Juz po wizycie u mnie :)
Nie widziałam swojej dzidzi, bo lekarz nie przekrecił monitorka :dry: W każdym razie zrobił przez powłoki brzuszne. Karta ciąży założona, wyniki wszystkie dobre, przytyłam już z 2,5kg, ale wpisał pół kg mniej do karty. Miał problem z mierzeniem kruszynki, bo takie fikołki robiła :lol: Mierzy 6,3cm. Kość nosowa obecna, wg dr wszystko w normie i wg usg to 12w5d a przybliżony termin porodu 5 grudnia. Póżniej wrzuce fotke, ale ogólnie jakością szału nie robi i nawet mi cieżko coś na niej zobaczyć :angry:

Alutka- trzymam kciuki za jutro by było tak jak chcesz:)

Gosia- Też już ładnie zaokrągla się twój brzuszek :lol: Fajnie :)

Moofka- nie jesteś sama, ja dzisiaj też dałam czadu, masakra! A nie spałam od 4-7rano :angry:

WhiteBlackberry- życze dużo zdrówka, dbaj o siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661963 przez moni31
Ja tez nie mam jakiejś ciężkiej pracy. Pracuje w swietlicy szkolnej , więc nie jest źle. Ale mój lekarz nalegał na to zwolnienie, bo bał się, że jakieś dziecko mnie zarazi, ale też przy dzieciach stresu nie mało...


25.12.2008 40 tc (*)(*)(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661970 przez moni31
Mefiana super, że z dzidzią wszystko ok:)


25.12.2008 40 tc (*)(*)(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662108 przez monisia100100
WhiteBlackberry jakie masz dawki przepisane duphastonu przez lekarza? Pytam bo też biorę. Teściem to Ty się nie przejmuj :lol:

Mefiana czekamy na fotkę.

Macie już dziewczyny wybrane imiona dla maluszka, bo ja zaczęłam myśleć ale jeszcze nic pewnego dla dziewczynek jest zdecydowanie więcej ciekawych imion dla chłopców jakoś nic prawie mi sie nie podoba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662115 przez jeta
mefiana - najważniejsze, że z maluchem wszystko ok. :)

monisia100100 - ja mam całkiem odwrotnie. Dla chłopca mam, a dla dziewczynki nic. Co mi przyjdzie do głowy jakieś imię to mi się z kimś niefajnym kojarzy.

Póki co dla chłopca mamy dwa: Julian albo Staś.
Dla dziewczynki podobała mi się Zosia, ale mamy już w rodzinie...
A wy??? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl