BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 11 miesiąc temu #658201 przez jeta
Dziewczyny! Weekend się skończył! Wracać tutaj!!! :ohmy:

mefiana zdjęcie oczywiście bajeczne! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658393 przez Winka_
no tak zrobił sie chwilowy zastój
Ja to nadal borykam się z nudnościami ale czuję że powoli mijają.
A dzisiaj mamy tu święto tzw. victoria day i z tego względu wolne :) Korzystamy z mężem i szukamy już przyszłościowo większego mieszkanka do wynajęcia. Mamy już upatrzone jedno oby tylko się udało :)

Mefiana Karbon :cheer: super zdjęcia :kiss: . Ja jeszcze 9 dni muszę czekać na swoje. Oby tylko wszystko było dobrze
Dziewczyny w ogole jakoś mało zdjęć z usg tu mamy??

Ciekawe jak tam Alutka po imprezie :laugh:

Miłego dnia !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658397 przez jeta
Po jakiej imprezie Alutka ma być?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658541 przez Nutka
Hej dziewczyny :)
Mefiana, Karbon super zdjęcia :) maluszki rosną zdrowo :) i tak właśnie ma być :)
Cały weekend miałam jakieś zajęcie. Sobota festyn, niedziela spotkanie z rodzinką. Dzisiaj od rana też w biegu.
Po tym weekendzie dostałam takiego powera, ze ciężko mnie było dzisiaj zatrzymać.
To spacer na miasto po sklepach motoryzacyjnych, potem zakupy i w końcu gotowanie obiadu. I tu też poszalalam, bo zrobiłam Placka po Węgiersku ;) Ostatnio mój M skakał wokół mnie, gotował obiadki, robił śniadania, itd. więc postanowiłam zrobić coś dla niego :)
Dzisiaj stałam w warzywniaku i "uśmiechał" się do mnie rabarbar... Mmm smak dzieciństwa :) Z pękiem wróciłam do domu :) po drodze telefon do mamy jak się robi kompocik :) mniam! Mój M miał okazję po raz pierwszy spróbować kompotu a także surowego rabarbaru w cukrze :) Teraz wie ile stracił :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658650 przez jeta
Mmmmm rabarbar w cukrze... Wspominalismy dzis ten smak z moim M. :) Na weekend chyba bedzie ciasto ;) Narobilas mi smaka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658813 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

cos cisza u was po weekendzie, ja co jakis czas wpadam poczytac, co tam u Was slychac :)

Mefiana, Karbon - ale macie piekne dzidzie, az sie chce sprobowac jeszcze raz :)

Ja juz sie prawie podnioslam z tych okropnych chwil, czuje sie dobrze, nawet myslenie o ciazy mi sie zmienilo i dzisiaj powiedzialam Johnowi, ze moze jednak sprobujemy niedlugo, a on tak bardzo sie ucieszyl, ze az sie lezka zakrecila w oku. Ogolnie to jestem jeszcze na zwolnieniu, wiec nie chodze do pracy, mam zwolnienie do przyszlego czwartku, ale chcialabym juz wrocic, wiec chyba jutro skrobne maila do pracy i zapytam, czy moge wrocic przed koncem zwolnienia, bo juz nie mam sily siedziec sama w domu, jak John wiecznie w pracy. Ale dobrze ma on teraz ze mna, bo zawsze ugotowanie, posprzatanie i poprasowane :D

Pozdrawiam Was serdecznie moje kochane dziewuszki :)

No i witam nowe mamusie, ktore nie mialam jeszcze szczescia poznac.

Ktos jest tutaj z Bydgoszczy, jesli dobrze pamietam :) Mieszkalam tam, dopoki sie nie wyprowadzilam za granice.

Buziaki! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #658893 przez Pyśkaaaa
Witam :)
Nutka uwielbiam rabarbar w cukrze mniam :) aż mi smaka narobiłaś
Paradise cieszę sie że już jest lepiej :) trzymam za was kciuki :*

a ja w pracy... tak mi się nie chce :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #658987 przez alutka
Winka ślub biorę dopiero 25 maja także jeszcze 4 dni. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659147 przez Milady_de_Winter
Dziewczyny!

Konsultacja za mną... mam się zgłosić do najbliższego szpitala zakaźnego. Zrobię tam kolejne badania na awidność. Pomoże to nam określić na jakim etapie jest choróbsko i czy trzeba to leczyć. Wartości są niewielkie i istnieje możliwość, że w ogóle nie ma wpływu na dziecko :)

Poza tą dobrą wiadomością trochę mnie lekarz zirytował. Po tym jak powiedziałam mu, ze nie zdecyduję się na badania prenatalne I trymestru zaczął mnie strasznie naciskać i wywoływać u mnie poczucie winy :( nie było to fajne.

Na szczęście zobaczyłam dzidziusia, jego ruchy i bijące serduszko :D Najpiękniejszy widok!! Zdjęcie zaraz wrzucę. Zdziwiły mnie trochę rozmiary dziecka. Na wczorajszym USG (które jest dużo nowsze i lepsze niż u lekarza NFZ) pokazany był rozmiar 49,2 mm. Nie chce się wierzyć, że tak szybko urosło dzieciątko...

Rudges - to gdzie Ty pracujesz biedactwo... trzymaj się tam i staraj nie przemęczać. Ja wczoraj miałam tak stresujący dzień, że chcę o nim jak najszybciej zapomnieć.

Karbon, Mefiana piękne zdjecia; Jeta - piątek nadejdzie szybko i zobaczysz maleństwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659269 przez mefiana
Witam wtorkowo :)

Byłam dziś zrobić badania na nfz, bo w czwartek wizyta u gin, w ogole już mi 13 tydzień leci a przeczytałam gdzieś że aby dostać becikowe trzeba byc pod opieką lekarza najpóżniej do końca 10tyg. Mi dopiero teraz założą kartę ciąży i nie wiem jak to bedzie wyglądać, bo w 7tyg byłam co prawda u lekarza z wynikiem beta hcg to było 11 kwietnia i dopiero na 28 maja mam termin następnej wizyty. Ogólnie to sie zastanawiam od którego momenu liczy się ta opieka lekarska :unsure:

Jeszcze chciałam spytać czy zakładamy tego wspólnego maila by wrzucać zdjęcia brzuszka etc?

Paradise -aż miło przeczytać, że już się lepiej czujesz i w ogóle :kiss:

Milady -dobrze, że są takie rokowania, na pewno dzidzie ominie ta paskuda :) Z tym lekarzem to faktycznie musiało być nieciekawie :angry: nie jego sprawa. Dzieci teraz rosną naintensywniej. Moje urosło w tydzień 1cm! 7maja miało 3,1cm a 14maja 4,02cm :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659483 przez monisia100100
Witam
Kilka dni nie pisałam bo ciągle coś wypadało, jestem już po wyczekiwanej wczorajszej wizycie u gin. dzidziuś rośnie ślicznie ma już 53mm :lol: Później wrzucę fotkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659515 przez moofka
Hej dziewczynki :)

znowu zazdroszczę Wam tych usg, jednak kiszka mieć termin na drugą połowę miesiąca bo ze wszystkim mnie wyprzedzacie :silly:

dzisiaj odebrałam wyniki wszystkich badań i oprócz lekkiej anemii i podwyższonego pH moczu, to wszystko mam w normie, trochę zajęło mi czasu samodzielne zanalizowanie ale musiałam bo bym nie wytrzymała do wizyty :) a teraz w sumie jestem spokojniejsza.

monisia czekam no fotkę!

mefiana ja jak byłam u lekarza to powiedział mi że zakłada kartę bo to już 9 tydzień wg om był (chociaż wg owu i usg dopiero był 7t6d) i właśnie mówił o becikowym, na karcie wpisał termin pierwszej wizyty i podbił pieczątkę.

Milady kurka lekarz powinien tylko doradzać a nie tak naciskać :angry:

a w ogóle to śmiesznie jest, że tak się cieszymy że te nasze okruszki "tak szybko rosną" a one mają po ileśtam mm :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #659533 przez jeta
Paradise - super, że u Ciebie lepiej!

Milady_de_Winter - widok bezcenny :) A lekarzem się nie przejmuj. Niestety ciężko trafić na takiego, który by spełniał nasze oczekiwania ;)

Mefiana - jak najbardziej możemy założyć. może gmail? będziemy mogły później wrzucać swoje zdjęcia. Nikt "obcy" nie będzie nas podglądał.

Monisia - czekamy!

No to już ogromniaste dzieciaki! Ciekawe ile mój będzie miał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659589 przez rudages
Hey dziewczyny. Dzisiaj odebrałam podstawowe wyniki i wyszło mi za dużo krwinek białych za mało płytek krwi ( PLT i PCT). Ma szczęście jutro wizyta u gin. mam stresa lekkiego bo nie mam pojęcia co to oznacza. :((((((((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #659625 przez monisia100100
jestem ponownie :silly: przez ostatnie dni to męczę się wszystkim, po prostu podstawowymi czynnościami, aż mnie to przeraża. Śpię w dzień w nocy tragedia bo nie mogę zasnąć, jedzenie na jeden raz nie mogę ustać aby sobie zrobić bo mam straszne zawroty głowy i od razu nudności.
Wklejam obiecane zdjęcie, jest nie najlepszej jakości ale zawsze coś zobaczyliśmy :laugh: Super było już widać nawet paluszki, a kilka tygodni temu było widać tylko pęcherzyk.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl