BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

8 lata 11 miesiąc temu #983627 przez Gosica
Natala na pewni się wszystko ułoży,nic nie dzieje się bez powodu więc pewnie czeka na Ciebie coś lepszego:)
Jeta zakręciłam się ale bije się w pierś i odpowiadam że Szymek ma podusie taka małą a jak się zakatarzy to jeszcze coś podkładam co by mu było lżej ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983639 przez Nefri
Jeta sorki, że zapomniałam. Tymek śpi na takiej super cienkiej poduszeczce. Mój mąż to ten najbardziej po lewej. Cieszę się, że się podoba muzyka :) ja fejsa nie mam, jakoś nie mogę się przekonać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983710 przez mała82
jeta IKEA jest w Gdańsku, tylko tyle, że po drugiej stronie miasta. Więc o tyle dobrze! My poduszki nie używamy, tylko jak mały był przeziębiony to kładłam mu, żeby miał główkę wyżej.Pralka się nie zmieściła oczywiście, wg serwisanta to wina stolarza, więc czekamy na stolarza! Masakra!
U nas też mały tancerz rośnie. Ostatnio stałam w kolejce w warzywniaku i leciała jaka szybsza muzyka to mały u mnie na rękach i nóżka mu chodziła i potrząsał główką, ale zabawnie to wyglądało :)

Gosica też wolałabym większą kuchnię,ale póki co wystarczy taka. Wolę nie wiedzieć ile taka większa kuchnia by nas kosztowała :D

Agacior
czyli nie tylko nas wysypuje jakieś paskudztwo :( Filipa to wcale chyba nie swędzi, bo nigdy się tym nie zainteresował. NO mi serwisant powiedział, żę on przychodzi normalnie na takie proste wstawienie sprzętu, wszystko popodłączane a on tylko paluszkiem wsuwa w zabudowę. To czyste zdzierstwo. Już sobie wyobrażam Filipa w kałuży, wyglądałby jak Iga pewnie :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nefri no stoliczek nie jest za tani. I w ogóle na Dzień Dziecka też jestem za drobnymi prezentami. Tylko, że i tak miałam w planach mu go kupić, a że niedawno miał imieniny i teraz Dzień Dziecka będzie to pomyślałam, że zamiast wymyślać kolejną pierdołę to kupię teraz to! Ale i tak dupa o wczoraj sprawdziłam wymiary tych stoliczków i chyba są trochę za duże na nasz balkon. Dobrze, że zrobiłam to zanim zamówiłam :D Poszukam jeszcze innych stolików teraz Filipowi kupimy coś drobnego :)
Ja na słońce zamówiłam to co w zeszłym roku, Bioderma z filtrem mineralnym, a olej kokosowy też mam w planie kupić :) Jakiej firmy używasz?
TK MAxxa też czasem odwiedzamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983711 przez mała82

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983712 przez mała82
Kurde jak wstawiam fotkę z telefonu to wyskakuje bokiem, nie wiem czemu. A w telefonie jest normalnie pionowo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983713 przez mała82

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983812 przez Gosica
Mała82 a ja bym chciała co by ta moja kuchnia była troszkę mniejsza,mniejsze mi się wydaje przytulniejsze no i zaaranżować jakoś fajnie można a tu kuźwa tyle przestrzeni że tańczyć można :P Rowerek biegowy fajny,musimy pomyśleć nad takim dla Szymonka bo jak ostatnio go ojciec w sklepie takim spaskudził to było wycie przy odciąganiu go od niego ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983839 przez marti1234
cześć Dziewczyny
Mała fajny ten rowerek, Filip widzę też lubi sobie poczytać ;-) My jesteśmy jeszcze przed remontem kuchni jak tak czytam o Twoich "przygodach" to nawet myśleć mi się nie chce o tym ;-P Zapraszam na kawę/herbatę/ciacho jak będziecie w Mysłowicach :D jak zobaczysz moją ewę z wrozametu (która za cholerę swoją drogą nie chce się zepsuć i zwolnić miejsca nowej kuchence) to pomyślisz co tam stolarz, co tam monter warto było przez to przejść :D
Jeta Adaś śpi na poduszce. Generalnie grubość różna, zależy od łóżeczka i od domu w którym akurat stacjonuje. Ostatnio sobie uświadomiłam , że w zasadzie to jakbym miała trojaczki to dla każdego znajdzie się oddzielne łóżeczko, wanienka , krzesełka itp nie wożę ze sobą całego sprzętu, ze względu na częstotliwość wyjazdów...
Nefri dzięki za kolejny przepis :D jak założysz wreszcie tego bloga to daj znać, będę klikać i klikać zobaczysz jeszcze niezły biznes z tego skręcisz ;-P a i ja z ciekawości sobie posłuchałam kapeli Twojego męża, fajnie grają chłopaki, podsyłaj nam linki będę promować kulturę dalej :-)
[
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

wracam do nauki - paranoja bo dzisiaj zerwałam się z zajęć na uczelni żeby się pouczyć ;-P Adaś u dziadków, jutro dopiero się zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983840 przez marti1234
Mała Twój drugi suwaczek mnie rozczulił ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983856 przez jeta
Dziękuję za odpowiedzi :kiss:

Nefri - przystojniak Twój mąż. Ja też się nie mogłam przekonać do fb. I teraz jak już mam, to nie jestem pewna czy tego chciałam...

mała82 - jaki fajny rowerek. A z "fachowcami" to chyba już zawsze tak będzie - że to wina nie tego tylko innego.

marti1234 - dobrze mieć porozmieszczane najważniejsze rzeczy w różnych miejscach. Ja lubię do siostry jeździć. Żadnych zabawek nie muszę brać :)

My dziś mieliśmy akcję robienia foto do dowodu dla Julka. Mieliśmy wyrobić mu dokument jakoś w kwietniu, ale oczywiście mieliśmy czas. Teraz planujemy wyjazd około 26 czerwca i na szybko wszystko. Mam nadzieję, że zdążymy odebrać. :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983861 przez jeta
Nefri - jeszcze sprawka do Ciebie - pisałaś, że będziesz używać olejku kokosowego na słońce. Mogłabyś podesłać info jaki dokładnie? Z góry dzięki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983865 przez marti1234
Jeta - my zdjęcie do paszportu zrobiliśmy jakieś 1,5 miesiąca temu...nie możemy się zebrać, zeby jechac razem do urzędu złożyć wniosek...
Nefri - poleć jakiś olejek też się zaopatrzę ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983945 przez Agacior
Natala- przykro mi, ale pamiętaj, że jak coś się kończy to i coś się zaczyna, więc trzymam kciuki, żebyś znalazła jeszcze lepszą pracę :)

Nefri- o widzisz o tym, ze uv zawiera to nie wiedziałam, ale widzę, że same plusy ma tej olej ;) PS. ja już zalajkowalam, fajni są :evil:

jeta- oj już się poprawiam moja śpi w łóżeczku na bardzo płaskiej podpuszczce i klinie a jak z nami w łóżku to na jaśku, ale woli chyba bez bo przekręca się i śpi w poprzek bez poduchy


mała82- ale świetny ten rowerek ja byłam przekonana ze moja jeszcze za mała na to, a tu proszę Filip jak ładnie siedzi, śwwwwietny jest. A drogi był ?

Kurdę podrzucie dziewczyny pomysł na prezent na dzień dziecka,bo nie mam pomysł :blink: i oczywiście coś nie drogiego ;)

No i jak obiecałam wrzucam parę fotek;)
















Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983984 przez mała82
Filip dostał ten rowerek na roczek od wuja i cioci. One były w Biedronce tugazetka.pl/biedronka/2014.11.17.zabawki/35489,Rowerek,biegowy Jak go dostaliśmy to pomyślałam, że to dużo za wcześnie na taki rowerek. Spróbowałam kilka razy, ale Filip nie chciał więc nic na siłę. Jakoś w kwietniu sam go wyciągnął i wsiadł na niego. To on ma dwa kółka z tyłu które potem można złączyć w jedno. Jeździ po całym mieszkaniu, ale jeszcze skręcanie mu do końca nie wychodzi. Lubi na nim też siedzieć i się czymś bawić czy czytać książki :) Także polecam takie rowerki na teraz. Za rok nie wiem czy nie będzie już dla niego za mały. Jeszcze trochę podszkoli skręcanie i wyjeżdżamy na dzielnię :D:D:D
Jak coś to na allegro je też mają allegro.pl/listing/listing.php?order=d&s...-p-sm-isqm-3-dz-0519 ale to rowerek raczej tylko na ten sezon

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #984144 przez Nefri
Jeta, Mała takiego oleju używamy allegro.pl/olej-kokosowy-bioplanete-400m...bio-i5268338270.html
Jeta, Agacior[/b, Marti, dzięki za lajki, pewnie niedługo chłopaki wrzucą kolejne numery, więc sledźcie. Jeta przekazałam komplement mężowi :laugh:
Mała fajny ten rowerek bardzo, widać, że idealny na ten wiek a Filip super ;) to w waszym nowym mieszkaniu? co to za podłoga? płytki, panele czy deska? ładna
też się noszę z zamiarem założenia drugie suwaczka, ale ciągle się boję. Ja od kilku dni wymiotuję strasznie, rano, wieczorami... masakra
Agacior super fotki I mała śliczniutka. Z Warszawy lecieliście? Tymek też ma zdjęcie z tego domku z lotniska w Warszawie

a my od wczoraj w Rozewiu. Młody był mega zajarny podróżą pociągiem, potem morzem, chodził w kaloszach po brzegu I rzucał piachem I kamieniami, potem nie mógł zasnąć z wrażenia. Dzisiaj cały dzień byliśmy na plaży, mieliśmy rozbity namiocik, a mały biegał na bosaka I bawił się w piachu, mam wrażenie, że mógłby stamtąd nie wracać, bardzo mu się podobają wakacje, ciągle mówi " kacje, łaaał" :laugh:
jak wrócę to wrzucę kilka fotek. Mała ja też jak wrzucam fotki z telefonu to są bokiem chociaż w telefonie nie są, nie wiem czemu tak, ale jak je zrzucam na kompa to już jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl