BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 11 miesiąc temu #669500 przez WhiteBlackberry
Właśnie dziewczynki, czy ja również mogłabym dostać dane na maila grudnióweczek? :)
U mnie brzuszek póki co bez zmian ale chętnie pooglądam Wasze, a jak i mój urośnie to też wrzucę :D

Co do samopoczucia... mnie mdłości 'nie na żarty' wzięły dopiero teraz :ohmy:
Zdziwiłam się, że tak późno... i strasznie ich chciałam ale w sumie mogłyby być choć ciut lżejsze :D
Ale cieszę się, że kruszynka daje znać o sobie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #669506 przez Nutka
Zamieszkam naszą tabelkę


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Asiula315 prosiłabym Cie o podanie danych których brakuje w tabelce :)

Marta82 :) proszę :) a jeżeli chodzi o maila, jeżeli dziewczyny jeszcze nie podesłały Ci loginu i hasła to zaraz podeślę Ci w prywatnej wiadomości.

Mefiana mnie czasami dopadają mdłości, w większości kończy się to na muleniu żołądka albo na duszącym kaszlu. A tak poza tym czuję że macica puchnie. Meczy mnie słoneczna pogoda no i najchętniej to bym spała całymi dniami.

Dziewczyny nie wiem czy zauważyłyście ale pierwsze 50 stron za nami :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669532 przez WhiteBlackberry
To i ja wysłałam zdjęcia na maila :)

Rzeczywiście :D Szybko minęło te 50 stron :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669553 przez Kaś_O
Paulinka jakie genialne zdjęcia. Dużo zapłaciłaś za nie? Powiedz mi masz lekarza który ma USG w gabinecie czy też tak państwowo tylko jedno USG Cię czeka?


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669559 przez WhiteBlackberry
Kurcze musze zapytać o 4D mojej lekarki. Ale chyba też się zdecyduje bo cudowne są te zdjęcia! :)
Maleństwo jak uszka zakrywa słodko :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669642 przez paulainka
Kaś_O - oczywiście przysługuje tylko jedno USG w szpitalu, czekam na list, pewnie wypadnie mi na lipiec, który będę cały czas siedzieć w Polsce, ale podobno można przełożyć :) a byłam prywatnie na USG w Jessheim tylko do tego Doktora bardzo długo się czeka min 3 tyg, chyba że się poszczęści i zwolni się miejsce a będzie się pierwszą na liście oczekujących, u niego płaci się minimum 1000koron za wizytę, ja płaciłam 1500koron bo to było także badanie pod względem zespołu Downa.

Zdjęcia rzeczywiście robią wrażenie, sama jestem z nich bardzo zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669649 przez Pyśkaaaa
witam :)
Wyogladałam foteczki dzidziusiow na mailu przepiekne :) a paulainki robia wrażenie :)

w pierwszej ciązy tez takie miałam a teraz malucha nie udało sie uchwycić....
Mefina Nutka i mnie mdli a myslałam że juz bedzie lepiej jakos sie nie zapowiada

a wczoraj bylismy na USG i dzidzius ma 7,3 cm :P i jest zdrowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669678 przez moofka
dziewczynki fotki z usg jak zwykle mega :)

na maila poszła fotka mojego bebolka, mąż dzisiaj uwiecznił do porównań :)

a teraz uciekam do pracy :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669710 przez Kaś_O
dziewczyny ja chyba ciążowo najstarsza a nadal mam wymioty i mdłości. Szczerze już powoli wątpię czy w tej ciąży w ogóle mi przejdą.

Paulinka super aż się normalnie zdecyduję. Ja dostałam wezwanie na 1 lipca i jak patrzyłam na kalendarzu to wypada jakoś właśnie w po 18 tyg więc łatwo możesz sobie to obliczyć. Powiem Ci że znam dziewczynę która teraz już niedługo rodzi ale jej lekarz miał USG w gabinecie i na każdej wizycie oglądał maluszka.. Niestety moja nie ma :( masakra jakaś mam nadzieję że chociaż teraz posłucha serduszka jak we wtorek u niej będę..


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669731 przez jeta
Dziewczyny - zdjęcia czadowe! Można oglądać bez końca!

Ja się czuję już dużo lepiej. Nie dokuczają mi już mdłości i mniej jem, bo jedzeniem je zabijałam. Pojawiło mi się tylko to, że szybko się męczę. Zawsze do tej pory wszystko szybko robiłam, ale teraz łapię się na tym, że muszę odpoczywać. Ale lepsze to niż dolegliwości żołądkowe.

Zmykam, bo niebawem zabieram mojego chrześniaka na dzień dziecka ;)

Buziaki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669788 przez Marta M
Witajcie :)

Marta82 witamy :)

mefiana ruchy mówisz :) WOW :):) Ale szybko :)

Oglądam właśnie wszystkie zdjęcia na poczcie i podziwiam :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669827 przez mefiana
Cześć dziewczynki :)
U mnie pogoda do dupy, a są festyny na mieście, karuzela etc. i nie ma jak iść z dzieciakiem, bo taka mżawka i nieprzyjemnie :dry:

Moofka- no bębolek pięknie rośnie. Wiadomo, że coś się dzieje :lol:

Pyśka- ale dzidziuś duuuży :woohoo: Jakaś fotka jest z usg?

Kaś_O- kurde to faktycznie ciągnie się u Ciebie to kiepskie samopoczucie, ale w sumie to też nie zasada, że równo z końcem 3msca ustepuja, tak samo jak mówią, że to "poranne" mdłości. Obyś lada dzień poczuła się już dobrze :)

Jeta- Mam dokładnie to samo co ty! Ponoć macica się rozciąga do góry, zwalnia się ucisk na pęcherz, ale może być właśnie szybkie męczonko. Właśnie też z natury jestem dość obrotna a teraz łapie się na tym, że oddycham na pół gwizdka :dry:

Marta M- poczułam smyranko 3x z rzędu, takie właśnie jak w pierwszej ciąży, dzisiaj nad ranem też jak w łóżku jeszcze byłam, ale delikatniej. W każdym razie spokojnie czekam by się jeszcze upewnić. W pierwszej ciąży w 17tygodniu czuł już mój M przez brzuch kopniaczki.

A jak u mamuś, które są kolejny raz w ciąży z tymi ruchami było?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #669891 przez Nutka
Hej mamusie :)

Wszystkiego najlepszego dla dzieciaczkow tych biegających i tych brzuszku z okazji Dnia Dziecka :)

U nas dzisiaj piękna pogoda, ale znając życie końcówka dnia zapewne nie będzie taka piękna. Ja zaraz ruszam nad "morze" a konkretnie do Jantara. Fajnie by było gdybym jechała odpocząć :) niestety... Czas ruszyć do pracy :)
Jakiś czas temu cieszylam sie, ze mam 4-5 tygodni wolnego... Powiedzcie mi kiedy to zleciło? Mam nadzieje ze weselisko szybko zleci a ludzie bedą sie dobrze bawić ;)
Odezwę się jutro jak sie zregeneruję :)
xxx

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669967 przez WhiteBlackberry
U nas pogoda tragiczna... cały dzień leje.
A na drogach tyle wody, że jadąc autem z obu stron robią się wodospady.
No i wszystkiego najlepszego dla naszych dzieciaczków :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #669971 przez Pyśkaaaa
hej :)
Mefiana sa zdjęcia tylko nie moge sie zebrać i wrzucic może potem... :P ja mam na każdej wizycie USG

u Nas w miarę fajna pogoda ponoć nawet nosa nie wynurzyłam :P chłopaki moje sami dzis poszli na plac a ja zrobiłam obiadek i ogarnełam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl