BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

7 lata 10 miesiąc temu #1038184 przez moofka
jak tam laski po weekendzie? u nas już dobrze, gardło dalej psikamy ale Zośce wrócił humor i apetyt. gorączki i sensacji żołądkowych już więcej nie było. uff :) odpieluchowanie nie ucierpiało, w weekend sporo jeździliśmy po sklepach i pierwsze co po wejściu to obczajałam gdzie w razie czego jest kibelek, żeby Zośkę wysadzić :side:

mała okna dachowe są fajne w wyglądzie ale z deczka niepraktyczne :P do tego u Zośki dużo skosów, komin, jakieś dziwne kąty i zagięcia - no miałam rozkminkę gdzie co postawić :blink: łóżko podpatrzyłam w necie (ok 600zł) a zrobił mój tata (ok 120zł) :woohoo: jeszcze dziadek zrobił Zośce domek dla lalek, muszę go wykończyć to też się pochwalę :laugh: gwiazdka to lampka nocna, mąż ma przewiercić dziurę w tej szafeczce żeby kabel schować. w tym dywanie się zakochałam, można go prać w pralce, kupiony w outlecie za 1/3 ceny B)

Gosica i tak w pokoju wyszło więcej różu niż planowałam :P ale to dlatego że np szafy i skrzynie dostaliśmy w spadku z różowymi szufladami a plan był żeby były całe białe :whistle: ale racja - jak wchodzę do tego pokoju to nie rzygam :silly: niech chodakowska pogada z moim kręgosłupem :P

marti w sierpniu nas nie ma to Zośka zaprasza na nocleg ;) nadgonicie czas z Adasiem, nie martw się. Zośka od września idzie do prywatnego przedszkola, szczerze to nie wiem czy jest znacząca różnica w jakości. u nas wygrała wygoda bo to przedszkole jest na naszej ulicy a mieszkamy na osiedlu szeregówek i państwowego w bliskiej okolicy nie uświadczysz.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038207 przez jeta
Dziewczyny, ja dziś tak na szybko. Wybaczcie. Jakoś mało czasu mam i coraz mniej siły.

Nefri, mała82 - jak u Was było z noszeniem synków jak byłyście w ciąży?
Moofka - a Ty nosisz Zosię na rękach? Pokój ma cudny!

mała82 - przepiękne zdjęcia. Filip Twoja kopia!

U nas badania wyszły w porządku. Żadnych nieprawidłowości. Na szczęście skończyło się na strachu.

Z następnym postem obiecuję poprawę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038218 przez moofka
jeta generalnie nie noszę - Zośka się raczej nie pcha. tyle co ją czasami przeniosę z wanny na kanapę czy inne takie. trochę ją teraz nosiłam jak chora była ale to wyjątkowa sytuacja. cieszę się, że badania wyszły ok. możesz teraz rosnąć w spokoju ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038360 przez jeta
Dziewczyny - miała któraś z was w ciąży poduszkę, takiego rogala wielkiego? Polecacie? Może któraś chce odsprzedać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038388 przez marti1234
Jeta ja polecam taka poduszkę. Mam ją chyba gdzieś u rodziców. Jak chcesz to mogę Ci ją pożyczyć - wysłać pocztą/kurierem/paczkomatem jak Ci wygodniej. Tylko że dopiero będę u nich za tydzień. Nie chce sprzedawać bo wiesz liczę ze mi się jeszcze tak poukłada że będę miała kolejne dziecko ;P stara jeszcze nie jestem więc może dam radę :D
Wyślij adres na priv jeśli jesteś zainteresowana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038421 przez Nefri
Jeta ja Tymka bardzo malo nosilam, a jak juz to tylko na chwile, zeby np przytulic. Rogala mialam takiego do karmienia i niby tez do spania, ale akurat do spania go nie polecam. w pierwszej ciazy mialam taki dlugi z granulkami w srodku i ten byl super do spania, ale zrobilam sie dziurka i te kulki wylecialy, wiec jest do wyrzucenia ;-)

ja tez nie mam sily na nic, Eryk ostatnin budzi sie w nocy co godzine - dwie, wiec chodze jak zombie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038422 przez Nefri
a to moje chlopaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038426 przez Nefri

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038427 przez Nefri

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038428 przez Nefri

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038477 przez jeta
Ale Eryk wesołek :) Cudnych masz synów!

Marti1234, nefri - wszystkie mówimy o takiej poduszce?





Ona jest taka ogromniasta trochę.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038478 przez marti1234
Ja mam taką miękka, coś w tym stylu allegro.pl/190cm-rogal-3d-w-kropki-podus...i_m=p2,2&bi_c=132477
Piszę z tel wiec mam nadzieje ze dobrze się wkleilo. Moja jest na pewno krótsza niż 190 i mimo że sceptycznie do niej podchodzilam jak ja dostałam to później jak zaczęłam używać zabieralam ja prawie wszędzie ;P normalnie że skrajności w skrajnosc. Mam też taki mniejszy rogal do karmienia jest twardy ale nie potrafiłam się z tym wszystkich wygodnie ułożyć więc nie korzystalam.
Dziewczyny z innej beczki, czy Wasze maluchy też non stop o coś marudza? Adaś od paru dni chodzi i tylko fryka nosem, płacze bo on chce np. Kotleta, dostanie kotleta to chce rosolek, potem chce bajkę, potem kolorowanke, potem do mamy, potem do babci. Non stop coś chce i reaguje płaczem na wszystko. Wczoraj była awantura że chce spać w drugim pokoju, jak się polozyl to z powrotem do pierwszego. Rano jazda że on nie chce iść do żłobka, cała drogę ryk i dramat, w żłobku dramat, wyszła pani a on uśmiech od ucha do ucha i nawet nie pomachal. Powiedzcie że to przejdzie i to kwestia testowania na co mu pozwalam a na co nie. Staram się podchodzić zdroworozsadkowo, ale skąd się to wszystko bierze? A poza tym trzymajcie kciuki - zbieram się na egzamin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038525 przez Nefri
Marti Tymon podobnie się zachowuje i strasznie dużo płacze, czasem naprawdę ciężko to wytrzymać. Także nie jesteś sama ;) i wyrazy współczucia, bo to jest tragedia takie zachowanie :laugh: powodzenia na egzamnie, chociaż dla Ciebie to pewnie formalnośc.
Jeta ja mam taki jak Marti, ale z mojego sporo kulek już wyleciało, gdyby nie to, to do spania w ciąży jest super wygodny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1038632 przez jeta
marti1234 - u nas też kosmos. Nie słucha się mnie prawie wcale, albo robi na złość. Kupe zaczął ładnie na sedes robić, a dziś dwa razy w majtki. Złości się, płacze. Wymusza. Bywa ciężko. Mam nadzieję, że minie.
Jak egzamin?

moofka - już po badaniach? Bo chyba nie pisałaś nic...

Ja kolejne usg 4 sierpnia. Ciekawe czy się dowiemy kto tam mieszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1038759 przez jeta
marti1234- napisałam na priv ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl