BezpiecznaCiaza112023

Październik 2015 :)

9 lata 2 miesiąc temu #962798 przez Martynka__89
Witam.
Można by rzec że jestem nową-starą użytkowniczką. Dawno mnie tu nie było, a wracam z cudowną informacją.
Otóż po 7 miesiącach starań dziś ujrzałam dwie piękne kreski :), mam już pierwsze dziecko. Mateuszek w tym roku w PAŹDZIERNIKU (specjalnie drukowanymi) skończy 5 lat :) z moich obliczeń termin prawdopodobnie przypadnie 11 Października, w czwartek mam wizytę u ginekologa. Mam wielką nadzieje że wszystko będzie w porządku.


Pozdrawiam Martyna.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962810 przez Dave
Martynka - GRATULACJE :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962814 przez Martynka__89
Dziękuje Dave :kiss: :) Póki co jestem w takim szoku, iż ciężko mi uwierzyć. :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962815 przez Dave
Martynka - wiadomo, takie są początki :laugh: :laugh: :laugh: Ale już niedługo uwierzysz. A jak ujrzysz kropka na USG to juz będzie czad:)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963017 przez Martynka__89
Pochwałę się testem, nie mogę się doczekać wizyty. Trochę się martwię czy wszystko w porządku. Póki co nie chce narazie się chwalić nikomu z rodziny.



Moja Kropeczka:(9.02.2015
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963128 przez kacha
Serdecznie gratuluję. Dzieci październikowe są super - mam Dusię urodzoną 10.10.2014, wiem coś o tym. Dobrej ciąży życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #963503 przez Martynka__89
Dziękuję Kacha



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #963688 przez malvi
Jeeejku już październikówki 2015 :D Ja jestem październikówką 2014, choć Krzyś pospieszył się i przyszedł na świat 12.09. w 36 tc ;) Ale sentyment do października jest. Życzę Ci Martynko spokojnego przebiegu ciąży i będę tu zaglądać i kibicować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #965783 przez Martynka__89
.Niestety nie udało się moja Kropeczka odeszła do Aniołków. Póki co nie potrafię nic więcej napisać... Nie tak miało być :(



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #970567 przez martini
Martynka_89 przykro mi.

Ja czekam na wizytę, którą mam za kilka dni. Mam nadzieję, że jednak odezwą się jakieś mamusie październikowe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #970952 przez Patrizia
No wiec witam sie i ja :)

2tyg temu ujrzałam na teście dwie kreseczki :D i zaraz pognałam do ginki ciąża potwierdzona :) ale bardzo wczesna 17 lutego mam wizytę i wtedy dokładnie dowiem sie jaki będzie termin porodu ale z obliczeń pada na PAŹDZIERNIK :D




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971002 przez madziorskie
Witam się i ja ;)
Również termin mam na październik ;)

Patrizia wizyta chyba 17 marca a nie lutego? ;)
Ja mam wizytę 12 marca. 19 lutego byłam wcześniej i wtedy też właśnie miałam bardzo wczesną ciążę i pęcherzyk był, ale serduszka jeszcze nie było widać, chociaż gin twierdził, że widzi jakąś białą plamkę i że to chyba echo serca ;)

A jak się czujecie? Macie mdłości, wymioty? Ja tylko za dużo jeść nie mogę, ale tak ogólnie ot ok ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971097 przez Patrizia
madziorskie fakt 17 marca :P nie wiem czemu juz ktorys raz pisze 17 luty :P pytalas jak samopoczucie u mnie calkiem niezle chociaz jak moglam wczesnie funkcjonowac bez sniadania az do obiadu :) teraz pierwsze co jak wstane musze cos zjesc bo zaraz mnie mdli, i niestety jem jem jem :( narazie od niczego mnie nie odrzucilo zrezygnowalam z kawy i calkowicie z elektronicznego papierosa i nawet mi nie brakuje :)
No to madziorskie wizyty mamy podobnie :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971127 przez madziorskie
Patrizia a ja mam w druga stronę.. nie mogę zbyt wiele jeść bo od razu zgaga mnie męczy, odbija mi się, ciężko mi na żołądku... Ale fakt, że rano jak wstaję to muszę coś przegryźć tzn tak ok. 6 rano.. Potem córkę do przedszkola i do pracy. i jem jakoś koło 9-10 dopiero np kanapkę. Potem ok 12 jogurt lub banana i ok 14-15 druga kanapkę.. No i potem jak już jestem w domu to obiad ok 17 i już kolacji nie mieszczę ;)

Strasznie się denerwuję tej wizyty w czwartek, bo co chwilę jakieś plamienia mi się pojawiają... ech oby wszystko było dobrze...

Miłego dnia zyczę.

Ps. Czy u Ciebie tez taka wiosenna pogoda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971128 przez Patrizia
U mnie przepieknie 15 stopni za oknem :) nie martw sie musi byc dobrze :) bede trzymac kciuki , ja juz troche za soba mam niemilych wspomniej i tez wierze ze musi byc dobrze wizyte niestety przelozylam na 19 marca bo wczesniej nie mialabym z kim jechac a jestem troche uwiazana jezykowo wiec jak na poczatek i pewnie multum pytan jak beda mi zakladac ta karte ciazy to musze miec siostre przy sobie ona lepiej wlada jezykiem :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl