BezpiecznaCiaza112023

Październik 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #972641 przez Patrizia
doomi88 Witaj :D i gratulacje piekne chwile przed Toba :) napewno bedzie dobrze :) jak narazie jak sie czujesz? jakies dolegliwosci ?




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #972763 przez doomi88
Patrizia :) Na razie czuje się w mare dobrze:) oprócz tych mdłości:P i senności która mi czasem doskwiera:)za tydzień w piątek mam drugą wizytę u mojego ginekologa:)a u ciebie jak jest??? pozdrawiam ciepło:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #972798 przez Patrizia
U mnie jak narazie ok mam lekkie mdłości ale z muszla sie nie przytulam :P wiec nie jest zle, jestem swiezo po wizycie moj termin jak z ostatniej miesiaczki wychodzil 27 pazdziernik tak dzisiaj z wymiarow mojej fasolinki wyszedl 2 listopad :) dostalam juz ksiazeczke matki i porobilam badania jak narazie jest wszystko w prządku i oby tak do końca :) nastepna wizyta za miesiac




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #973058 przez madziorskie
Witaj doomi88 gratuluję brzuszka! ;)
Wszystko będzie dobrze zobaczysz ;)

Ja tez mam mdłości ale niestety też od czasu do czasu przytulam się do muszli.. generalnie im mniej jem tym lepiej się czuję ;) ha ha
Za to doskwiera mi ból migrenowy głowy... :( paracetamol nigdy mi nie pomagał, a ibuprofenu nie można :( :( no i się tak męcze od wczoraj...

Patrizia o czyli jednak na listopad wskazuje.. Ważne, że dobrze się czujesz, a mdłości szybko miną (oby).

Obstawiacie już jaka będzie płeć Waszych Szkrabów? Ja bardzo chciałabym synka, ale coś czuje że będzie druga córeczka ;)

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #973451 przez DietetykPaulina
Dzień dobry wszystkim ciężarnym Kobietkom ;)

Jestem studentką ostatniego semestru Dietetyki i przeprowadzam badania do pracy magisterskiej dotyczące zachowań żywieniowych kobiet w ciąży. Będę baaardzo wdzięczna za poświęcenie chwili Waszego cennego czasu i wypełnienie dla mnie kwestionariusza. Za każdą wypełnioną ankietę mogę odwdzięczyć się poradami dietetycznymi ;)
Oto link do mojej ankiety : moje-ankiety.pl/respond-73750.html

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam, Paulina ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #976777 przez madziorskie
Witam,

szkoda, że nikt się nie udziela już na tym wątku... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #976806 przez Patrizia
madzior tez tak zerkam z ciekawosci ale nikt tu nie dochodzi rozmowa ucichla a ja wskoczylam na listopadowki, a Ty jak sie czujesz jak malenstwo ??




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #977239 przez mamamarzenkaa
Witam, również jestem przyszła mamą. termin mam na 19.10.2015r. śmiejemy się ze taki prezent dla dziadka będzie.

nie wiem jak wy ale ja już się rozglądam za wózkiem i fotelikiem. ponieważ czeka nas cala zima z maluszkiem szukam wózków 3w1 z dużą gondola i fotelikiem z pokrowcem na nóżki. może któraś z was może jakoś doradzić, ponieważ córcie rodziłam latem nie potrzebowałam takiego wozaka wiec teraz mam duży problem . dodam tez ze chce aby wózek miał przekładana raczek lub siedzisko w spacerówce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #977253 przez demoniqe
hej, ja mialam X-lander i mogę polecić :) może nie ma przekładanej rączki, ale jest szeroka gondola i dobre kółka.
Podziękowania: mamamarzenkaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #977393 przez madziorskie
Patrizia ja już teraz czuję się fajnie. Ale czasami poboliwuje mnie brzusio.. tak myślę, że może czas już na ciążowe spodnie ;)
Mdłości rzadko się pojawiają, jak nie jem kolacji to jest genialne samopoczucie, ale rano bardzo głodna się budzę, za to jak zjem kolację to mam ciężką noc...

A jak Ty się czujesz?

mamamarzenka witaj. fajnie, że dołączyłaś ;)
Co do wózka to ja rodziłam 28 grudnia i miałam JEDO 4 FIN i byłam mega zadowolona. Gondola duża 80 cm i starczyła nam na 2 zimy,a le ja miałam maleńkiego dzidziusia he he Jak miała roczek ważyła 7 kg i mieściła się w gondoli, co minie bardzo cieszyło, bo ona dużo spała na dworze zimą i w gondoli zawsze cieplej miała. Jednak jako spacerówka ten wózek jest fatalny, dziecko w nim zjeżdża... jak miała 2 latka to przestała zjeżdżać... rozmawiałam z innymi i też tak mówili.. Siedzisko można zmieniać w Jedo przód tył, ale rączka jest stała. Ma też duży kosz na zakupy.
Teraz pozostanę przy tym samym wózku, ale potem kupię chyba inną spacerówkę, chociaz nie gwarantuję, że tak będzie, bo generalnie z wózka jestem zadowolona poza tym jednym szczegółem.
Do auta łatwo zdjąć kółka żeby się mieścił. Co prawda ja akurat nie potrzebowałam nic robić bo cały się mieści do mojego.

Wózek wybrałam przez to, że pasował do niego fotelik-nosidełko Recaro, co było nam bardzo na rękę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #977596 przez Patrizia
madziorskie ja juz sie naprawde super czuje minely sennosci i brak ochoty na cokolwiek wracam do zywych :) moja fasolinka juz jutro 12tydz :) ma ponad 5cm :) jak tak nie chialam zapeszac wiec za niczym sie nie rozgladalam ale jak juz ten 12 tydz stuknol to chyba mozna sobie pozwolic na jakies drobne szalenstwo hehe a tak jeszcze w PL mam duzo rzeczy dla maluszka z poprzedniej ciazy musze sie tylko wybrac do rodzinnych stron a kiedy to nie wiem nawet nie wiem czy jak juz mi brzuch urosnie to wygodnie mi bedzie jechac ponad 8godz samochodem hmmmm

Pazdziernik ucichl na listopadowkach tez tak powolutku a jak zerkne na wrzesniowki to one juz ponad 250stron!!! u nast tez niech sie tak rozkreci :)

PS ja juz w gertach smigam szybko mi brzuch wywalilo wiec stare spodnie ladnie zlozone beda czekac na pozniej :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #977672 przez mamamarzenkaa
hej w piwnicy stoi mój x-lander x1 gdyby nie ta raczka :( bylo by super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #979674 przez Lisia
Cześć dziewczyny byłam tu na poczatku ciąży i nic sie nie działo i teraz widze ze pażdziernikowych mamuś jest malutko i nie było ciężko was nadrobić. Lipcówki 2013 natchnęły mnie zeby tu zajrzeć ponownie :)

Tak wiec witam się i ja :)

W pażdzierniku urodzi sie moje drugie maleństwo pierwsze w lipcu skończy dwa latka.
Początek ciąży miałam dosyc ciezki mdlosci, sennosc i cała reszta nieprzyjemnych objawów... zgubiłam 2kg i do tej pory nie moge tego nadgonic bo jadlabym same kanapki z pomidorem od reszty mnie odrzuca... Obecnie ciążowe dolegliwości ustapily natomiast odezwały sie problemy ktore zaczely sie jakies 2 tyg przed pierwszym porodem :( Okropne bole plecow a co gorsza miednicy i bioder. Mam momenty ze ciezko mi chodzic.... juz kilka razy upadłam wstajac z kanapy tak mnie nogi w bidrach bolaly ze nie potrafilam sie na nich utrzymac :angry: ... najgorsze jest to ze moja coreczka wymaga tyle uwagi i nie moge pozwolic sobie na dłuższy odpoczynek w razie potrzeby.

A teraz ta milsza strona badania 12tygodniowe wyszly dobrze malenstwo rosnie jak na drożdżach jest takie piekne <3
16maja mam wizyte u położnej i pierwszy raz usłysze serduszko naszego maleństwa :) Niedługo lece do Polski i wybieram sie go ginekologa (mieszkam w UK) mam nadzieje ze poznamy płeć :silly:
A teraz proponuje pochwalic sie najnowszymi foteczkami naszych pociech <3 :woohoo:

Moj maluch w 12 tygodniu 6.5cm ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #1014932 przez nadinchen
Cześć Dziewczyny - jestem Mamą Czerwcóweczki 2015. Zaczęłam przygodę z blogowaniem, więc serdecznie Was zapraszam do podczytywania: www.macierzynstwo-raz.blogspot.com . Życzę szczęśliwego rozwiązania :) Ja już planuję drugą ciążę, mam nadzieję, że się uda :) Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl