BezpiecznaCiaza112023

Kosmetyki do pielęgnacji

5 lata 5 miesiąc temu #1068154 przez nafalem
Nowoczesne rozwiązania i zastosowanie wygodnych aplikatorów w formie sztyftu, pozwalają na szybkie i komfortowe pozbycie się problemu, jakim są zniszczone i zaniedbane paznokcie. W naszym sklepie www.callusan.sklep.pl/k/35/do-paznokci znajdziemy kosmetyki do każdego rodzaju płytki paznokcia, również paznokci u stóp, z powodzeniem mogą być stosowane przez diabetyków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 4 miesiąc temu #1068177 przez elinka
Ja zamówiłam sobie w necie, w aptece wapteka serum regenerujące paznokcie o nazwie Regenerum. Bardzo dobre daje efekty, jeśli regularnie się go używa. Zawiera witaminy A , E i olejek rycynowy. Też skórki są nawilżone i wygładzone, nie zadzierają się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu #1068302 przez KarolineCZ
Najlepiej używać tylko kosmetyków naturalnych, które na pewno nam nie zaszkodzą. Dlatego właśnie odsyłam Was do strony https://ecoandwell.pl/ . Jest to ekologiczna drogeria, która ma bardzo duży wybór kosmetyków naturalnych. Myślę, że spodoba się Wam ich oferta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu #1068342 przez Quake
Kosmetyki pielęgnacyjne mają to do siebie, że trzeba je dostosować do typu cery i zapotrzebowań.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 3 miesiąc temu #1068348 przez KubiksoN
Ja to nie używam żadnych kosmetyków do pielęgnacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 3 dni temu #1069923 przez KarolineCZ
Warto też poznać produkty z serii oblepikha siberica: https://naturasiberica.com.pl/pl/series/oblepikha-siberica-professional-55.html . Są to produkty naturalne i wegańskie. W ich ofercie znajdziecie kosmetyki do pielęgnacji ciała, a także do włosów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 6 miesiąc temu #1070351 przez KarolineCZ
Myślę, że mogą Was zainteresować także żele do paznokci. Te znajdziecie w ofercie tej drogerii internetowej: https://darmarsklep.pl/zele . Polecam zapoznać się bliżej z ofertą tego sklepu online.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 6 miesiąc temu #1070353 przez marysiaaa
Przy okazji powiedźcie mi moje drogie, jakich bronzerów używacie? Od przyjaciółki dużo pozytywnych słów słyszałam na temat tej www.ezebra.pl/pl/menu/bronzery-affect-5100.html marki. Wspominała, że nadają matowe wykończenie oraz nie tworzą plam. Akurat na tych cechach bardzo by mi zależało. Do tej pory korzystałam z innego produktu, który niestety nie spełniał moich oczekiwań. Dlatego właśnie szukam zmiany. Jeżeli już korzystałyście, to koniecznie napiszcie coś więcej. Dziękuję za informacje, trzymajcie się ciepło!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 6 miesiąc temu #1070362 przez mama3wampirow
wiele kosmetykow przetestowalam ale chyba najbardziej pasuje mi klasyczna standardowa nivea :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 6 miesiąc temu #1070363 przez gondziakowa
kurde doskonale cie rozumiem :D Nivea uzywalam latami :D teraz wole dermedic :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 6 miesiąc temu #1070376 przez mama3wampirow
a tego nie znam powiesz cos wiecej o tej firmie? i ktory dokladnie ten krem jest fajny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 6 miesiąc temu #1070387 przez sportozdrowie
Uważam, że jeśli potrzebujemy naprawdę świetnych kosmetyków albo suplementów naszej diety, warto skorzystać z sportodzywki.pl - jeden z lepszych producentów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 5 miesiąc temu #1070393 przez gondziakowa
dermedic nie znasz? matko kochana toz to znana firma jest :D ogolnie kosmetykow maja duzo i do cery normalnej i tradzikowej i dla dzieci itd, na notino masz cala rozpiske a przy zakupach za min 100 zl darmowa dostawa, oplaca sie bo to dobre kremy i nie drogie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl