BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 7 miesiąc temu #188124 przez Magdzia
No wbiłam tu sposobem. Zaczyna mnie to męczyć....oczywiście dysfunkcje tego forum :ohmy:

I teraz się wkurzyłam. Miałam coś napisać i już nie pamiętam :ohmy:

Mąż ogląda mecz...nudny jak flaki z olejem. Krzyś śpi...ja chyba pójdę w jego ślady i też się położę spać :angry:

Andziu ja też jestem z Wielekopolski i u mnie nic się nie działo...O co chodzi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #188131 przez baby_55
Dziewczynki skończyłam ze słoiczkami wreszcie :) mamy zrobione ponad 100 !!!!

Więcej nie robię :silly: :lol:

Dave pierwszy uzębiony to Mateuszek Justki bo juz ma 2 ząbki :)

Siedziałam dzisiaj w garnkach i słoiczkach a poza tym wystawiałam aukcje na allegro i nie miałam czasu wejść ale od jutra bede na bieżąco :)

teraz padam na pyszczek więc uciekam pod prysznic i do spania :)
buziaki do jutra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #188147 przez Gosia_Krupa
Cześć!

MM,ja też tak wchodzę na forum,ale wkurza mnie,że nie mogę po prostu załadować strony jak zawsze :angry:

Magdzia,Baby jakie macie smaki przetworów,bo nie pamiętam a nie chce mi się szukać.

Baby,zamówiłam w końcu te słoiczki. Mam nadzieję,że dojdą zanim opadnie reszta brzoskwiń :( Pocieszam się,że przed nami sezon jabłkowy i jakby wyszły nici z brzoskwiń to jabłek będzie sporo,aczkolwiek chciałabym jednak kilka słoiczków brzoskwinek :)

Dave,racja,Mati Justki ma dwa ząbki. Kto wie może już więcej,bo o tych dwóch pisała już jakiś czas temu.

Magdzia mój też ogląda mecz,właśnie słyszę "Szmacieszko" :silly:

Andzia85..,dzielna Antosia. A jak z wagą? Ile Ci szczęścia przybyło?

Hanula dzisiaj znowu dziś o 6.30 wstała :) Zjadła,gadała z godzinę,ponoć tak nadawała,że głowa mała,a mama obok spała jak suseł :silly: Słyszałam tylko prolog :blink: Potem nastała cisza i obudziliśmy się wszyscy(tzn.ja i dzieci) przed 10 :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #188158 przez Magdzia
Gosiu, ten mecz to istna parodia :ohmy: WSTYD :ohmy:

Ze słoiczków mam:
jabłko
marchewka
morela
jabłko+brzoskwinia
jabłko+banan
brzoskwinia+banan

Przez wyjazd opuściłam się trochę w zaprawach. Muszę to nadrobić, ale 100 słoiczków na pewno nie dam rady :) Baby gratulacje :kiss:

Gosiu my ze spaniem ostatnio mamy mega problemy. Podobnie z zasypianiem :ohmy: Ale już nie mam siły pisać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #188182 przez baby_55
Gosiu mnie słoiczki przyszły w ciągu 2 dni :)
co do smaków to mam:

warzywne:
zupka jarzynowa
ziemniaczki z dynią
ziemniaczki z marchewką
ziemniaczki z cukinią
ziemniaczki z brokułem
dynia

owocowe:
jabłko
jabłko z brzoskwinią
jabłko z maliną
jabłko z gruszką
jabłko z bananem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #188201 przez Gosia_Krupa
Dzięki dziewczyny,już koduję i za jakiś czas podziałamy :D

Szkoda,że wcześniej nie wpadłam na ten pomył co Wy,bo rodzice mieli na ogrodzie przepyszne morele :(

Maliny zbieramy miskami,Miśkowi już się z deczka przejadły. Chyba że prosto z krzaczka to wcina z apetytem.Sporo zamroziliśmy i truskawek trochę też. Nie spojrzalam czy jeszcze będą truskawy(mamy też bardzo późne).

Baby,a te warzywne słoiczki robiłaś tak samo? Tylko nie dawałaś cukru a oliwę :)

Magdzia jak zobaczyłam te "100" to też szok :ohmy: Podziwiam Paula :) Prawdziwa Matka Polka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #188282 przez Gosia_Krupa
Niemożliwe-jestem pierwsza :ohmy: Ale już zmykam,włączyłam kompa żeby zgrać na pendraka kilka odcinków "Klubu Pryjaciół Myszki Miki" mojemu Mikiemu :blink: Pogoda dzisiaj w sam raz na oglądanie filmów i prasowanie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #188290 przez andzia2490
hej dziewczynki ja się tylko przywitać, kurcze mamy taki młyn w sklepie,że nawet nie mam kiedy z wami poplotkować :( ale chcemy rano zatrudnić kogoś do pomocy przy wykładaniu towaru bo ja nie daję już rady :P rano szybko ogarniam Kacpra do przedszkola później siebie i małego i go wózkiem do sklepu,Później cyc ok. 11-12 i mąż z nim do domu coś ogarnąć o 15-stej mnie zmienia a ja po młodego do przedszkola jakiś obiad na szybko i z dziećmi na dwór bo szkoda pogody wieczorem kąpiele a później to już tylko sprzątanie, gotowanie, odkurzanie, prasowanie ehhh..... :huh: :P :huh: i zero czasu na odpoczynek czy choćby chwilkę dla siebie tak nie może być :ohmy: tym bardziej,że nocki ostatnio tez nie przespane więc za długo nie pociągnę :silly: najwyżej będą mnie zbierać z podłogi hi,hi :lol:
A jak ktoś będzie rano męzowi pomagał to przynajmniej coś w domu porobię i wieczór będzie na odpoczynek ;)

Laseczki przepraszam ale muszę się zbierać, Baby gratuluję słoiczków ja mam raptem 10 :lol: :silly: :lol: bo czasu brak ale może na weekend coś dorobię :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #188363 przez divette
babeczki nie dam razy nadrobić :/
wiedziałyście?
gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,...nego_szalenstwa.html
nie było w kaszkach szkła

http://www.suwaczek.pl/cache/408489183a.png?html

Lucia prosi o głosy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #188447 przez Kasik88
Cześć dziewczyny, witam się prawie w południe, bo znalazłam dopiero chwilke żeby wejść:)u nas pogoda zdechła, ale rano zdążyliśmy z Aleksem wyjść na spacer :)

Więc jeżeli któraś ma jakieś promyki słoneczka to poprosimy o wysłanie troche do Opola ;)

baby, podziwiam te 100 słoiczków, tez muszę się wziąć za robotkę, ale to jutro skoczę na targ i pokupuję owocków.


Pozdrawiam Was cieplutko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #188474 przez baby_55
Gosiu warzywne tak samo tylko zamiast cukru oliwa z oliwek i gotuję słoiki po 30 min.
zrobiłam też dla nas 5 słoików litrowych zupy-kremu dyniowego z curry :) pychotka,

Divette w weekend przeczytałam chyba na onet.pl

Andziu podziwiam :) wielcy jesteście :) dzielni rodzice :) ale pomoc zdecydowanie Wam się przyda, musicie miec czas dla siebie, w końcu "pieniądze to nie wszystko..." :silly: :lol:

młody dzisiaj w nocy spał znacznie lepiej ale za to 0 6 rano postanowił obudzić mamę zeby za długo nie spała :ohmy: na szczęście dospaliśmy jeszcze trochę bo nie wiedziałam rano jak sie nazywam po wczorajszym dniu, wystawiłam wczoraj troche aukcji a zanim sie wszystko powprowadza, porobi zdjęcia i zmniejszy to kupę czasu schodzi... zaniedbałam przez to prasowanie, a prałam rzeczy mlodego które powyciągałam z pudeł, bo znowu powyrastał mi z kolejnych rzeczy i zostały mi na wierzchu 1 spodnie dla niego :huh: więc wyciągłam wszystko już z pudeł, bo to były rozmiary 68 ale takie większe no i 74 i 80, i okazuje się że prawie wszystko jest dobre albo troszeczke tylko luźne :ohmy: przeszliśmy od dzisiaj na pampersy 4 bo 3 nam sie skończyły i nie opłacało sie kupowac kolejnej paczkibo juz mało ich teraz schodzi więc kupiliśmy 4 i na tych teraz będziemy lecieć :) a przy okazji dzisiaj zaczyna się promocja chusteczek pampers w carrefour - 6 paczek za 26,99zł uwielbiam ich zapach i zawsze poluje na tą promocję po sklepach :silly: :lol: szkoda, ze paqmpers naturally clean nie są w takiej promocji czasem B) bo ich zapach jeszcze bardziej mi się podoba :laugh:
idę się napić kawy i lece na pocztę wysłać paczki z allegro

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #188484 przez andzia8555
Hej Dziewczyny

baby podziwiam 100 słoiczków. Jesteś Wielka :lol: :lol:

A my wczoraj byłyśmy na szczepieniu. Tosia waży 7300 i 68cm wzrostu. Chciałam ją zaszczepić na pneumokoki ale nie bylo tej lepszej szczepionki więc dopiero za 6 tyg będę ją szczepić :silly: :woohoo:

U nas pogoda do bani. Co chwilke popaduje i jest bardzo zimno :( :(

A my z poniedziałku na wtorek przeżyliśmy mała katastrofe.
Była u nas taka burza i wiatr ze czegoś takiego jeszcze w swoim życiu nie widziałam. Mojej kolezance wyrwało betonowy płot i poleciał do sąsiada na podwórko. Po burzy zabrali prąd a że wszystko u mnie w domu na prąd załamka bo nie miałam ugotowanej wody dla Tosi :ohmy: :ohmy: Więc spakowałam dzieciaki i o 22 pojechaliśmy do mojej mamy która też nie miała prądu ale przynajmniej ma kuchenkę gazową. Tak więc noc spędziliśmy u moich rodziców :S :S :S

dzisiaj idę na kontrolę z Wiktorkiem i jego rączką :dry:

Miłego dzionka :kiss: :kiss: Wieczorkiem się odezę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #188504 przez MlodaMama
Hej kobitki:)
baby mam prosbę do Ciebie ja ci podam meila albo napisz tutaj na foum jak ty robisz te sliczki ok? bo ja mam zmaiar w tygodniu sie za to wziasc, ja tylko na chwilke bo juz maly placze :)
buska pozniej wpadne i dokoncze to co mialam napisac :) :**

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #188719 przez MlodaMama
To tylko mój szkrab taki grubiutki? bo wązy już pewnie 9kg, i ubieram go na 74cm , czasem nawet na 80 cm się zdaży, ale ile waży to dowiem sie 14 sierpnia bo wtedy jest szczepieni, a przed chwilka oglądałam wiadomości to znaczy co ma być w wiadomościach i tam było o Wielkopolsce że tam burza była ogromna że szok :ohmy: :ohmy:

My już od 2 tygoni lecimy na 4 pampersach, tylko że kupujemy takie pieluszi w carfurze czy jak to tam sie pisze one nazywają się ''HELEN HARPER'' i jest ich 50sztuk i kosztują 23,99zł chyba albo 22 zł, juz sama nie pamiętam i nam starczają na 5 dni, u was ile pieluszek tak idzie dziennie? bo u nas gdzieś z 10 pieluszek :)

coś miałam dla was napisać..O JUŻ WIEM!! ja to mam problem z usypianiem małego no masakra jakaś już chyba nawet o tym pisałam , wieczorem jak przyjdzie co do usypiania to mały walczy za wszelką cene , oczy mu się kleją ale nie w płacz i to wszystko, nawet cycy za bardzo nie chce, jak ponszę go trochę to pózniej usiądę i dam cycę najpierw prawa albo lewą, pociamka z 4 razy i się napina i w płacz, to dam drugą cyce i to samo i znowu muszę nosic i tak od godzinki do dwóch , a jak juz zaśnie to budzi się przez cała noc co godzine jak w zegarku, no może nie tak dokładnie ale mniej więcej i o 6 już szaleje, ja nie wyrabiam już, w dzień też piszczy i usypiam go na leżąco, bo jak siedzę i dam mu cycusia to w płacz, a wieczorem nawet na leżąco nie chce jeść, nie wiem coś się chyba poprzestawiało, a już byłam uradowana że śpi mi po 2 godzinki w nocy..ehh..żbyście mogły mnie teraz zobaczyć, wyglądam jak postrach jakiś...ale co jest najważniejsze to mały się wysypia :)

Kurczę to bardzo dobry pomysł żeby amemu robic te słoiczki bo te gerberki czy jakieś inne to okropnie drogie są naprawdę tak popatrzyłam w sklepach, a która z was juz daje cos innego do jedzenia dla maluszków?? ja to narazie tylko na cycu... i jak te kaszki się podaje to trzeba je rozrabiać z MM?? no ja nie naodciągam tyle żeby starczało na kaszke ...aja to mam zamiar zacząć go karmić od 5 miesiąca już jakąś kaszką ...i lepiej najpierw podać kaszkę czy coś ze słoiczka??

A u mnie teraz pada deszczyk, mąż kończy za 5 minut prace to powinnien byc za pół godzinki w domu to mi troche pomoże przy małym bo już padam z nóg normalnie...

Pozdrawiam was baaardzo gorąco w ten jak bardzo zimny dzień :):):):):):) :laugh: :laugh:

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #188738 przez Kasik88
MM jaki grubiutki Twój Piotruś ... mój Aleks też slusznie waży bo 2 tyg. temu na szczepieniu ważył 8,4 kg. Lekarka powiedziała mi żebym się wagą teraz nie przejmowała, bo jak zacznie raczkować to zrzuci, to raz, a dwa widocznie Twoje mleczko bardzo mu smakuje i tak przybiera, więc się nic nie martw :)Ja Aleksa też ubieram w ubranka 74 a nawet 80, a co do pieluszek to już od dawna lecimy na 4 :) bo w 3 jak kupke zrobił to wszedzie była.

Fajny chłopak z Piotrusia jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl