BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

12 lata 5 miesiąc temu #237717 przez Dave
Już nie mam pomysłów, jak Młodej podać te warzywa itp. :evil: :evil: :evil:

Moja wskazówka jest już na czerwonym polu :evil: :evil:

Ona powinna mieć już dietę urozmaiconą, większe porcje, a ta moja Gwiazda ma to wszystko w nosie :P :angry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #237722 przez Justka
Dave kurcze, nie mam pomysłu :dry: U nas problemu nie było z nowościami... Zaczęliśmy od samej marchewki ze słoiczka, może 3 łyżeczki na początek, drugiego dnia to samo tylko więcej i tak się rozkręciło. Na kolejny rzut poszła marchew z jabłuszkiem, później już tylko zupki jarzynowe. Wszystko ze słoiczków. Ale tylko łyżeczką.
A Ty dajesz Mai warzywa słoikowe, czy sama robiłaś? Co próbowałaś już Majeczce dawać? Z owocami też macie problem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #237742 przez baby_55
Witam się w nowym tygodniu :)

buziaki dla wszystkich :)

mam dobry humor bo małż nadrobił wieczorem sobotnią niedyspozycję :silly: :lol:

Dave muszeę powiedzieć, że ostatnio młody ma jakieś humory i nie zawsze chce zjeść wszystko co dostanie, ma ulubione smaki i to zjada z przyjemnoscią, a inne jak mu sie chce ;) w sobotę np nie wiele zjadł za cały dzień poza cycem, o dziwo było tam mleko w wystarczającej ilości :ohmy: (pewnie pamietacie jak pisałam ostatnio, że go brakuje) wczoraj juz było lepiej a na kolacje zjadł 100ml kaszki geęstej łyżeczką (zrobiłam mniej, bo ostatnio nie chciał zbyt wiele) potem ok 60 ml owoców, otworzyłam na szybko :blink: ) i po kąpieli doprawił dwoma cycami :ohmy: byłam w szoku... ale dzięki temu w nocy obudził sie tylko raz :)

Justka fajnie, że się pojawiasz, bo dawno Cię nie było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #237765 przez MlodaMama

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a ja kupilam dla mlodego kleiki ryzowa i kukurycziana teraz dla odmiany i zobaczymy czy bedzie wcinal, bo jak mu nie dam nic na obiad to ciaga cycki jak oszalaly i wywywa mi je hehe...glodomorra z niego mala..

a jakie wazrywa czy owoce djecie?ja czytalam ze mozna pora dac,ale jak? ugotowac go?on ma podobny sak ostry jak cebula wiec nie wiem,prosze o rady :)

musze to powiedzieć''KOCHAM WAS KOBITKI'' :laugh: :laugh: :laugh: mogeprzynajmniej tutaj z wami pogadac :)

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #237787 przez baby_55
ja gotuję zupkę z warzywami i w tym jest por, a potem miksuję całość i młodziak zjada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #237803 przez Justka
MlodaMama to dobrze, że zakupki się koniec końców udały :)
Co do pora, to tak jak baby pisze-por to raczej tylko w zestawie innych warzyw :)
Ja daje słoiczki więc są to zupki wielowarzywne w których są np: kalafior, brokuł, groszek, dynia, ziemniaki. Z owocków to wcinamy przede wszystkim śliwki, jabłko, banan. Muszę powprowadzać parę nowych owocków, bo przez to, że mały miał zaparcia-dawałam mu te owocki, które rozluźniają stolec i tak jakoś się zagapiłam, że innych nie wprowadzałam. Ale wszystko przed nami :side:
Baby gratuluję dobrego humoru ;) ;) U mnie stagnacja w TYM temacie :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #237814 przez baby_55
Justka będzie lepiej na pewno :) ja muszę powiedzieć, że po tej przerwie związanej z czasową rozłąką jest jeszcze lepiej :silly: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #237819 przez Justka
Baby oby! Muszę pomyśleć gdzie mogę mojego S wysłać na jakiś czas :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #237831 przez ulcia85
ale mi moja dała dzisiaj w kość :( takie marudy jeszcze z niej nie było ;) u nas z tym jedzeniem to tez marnie,zje 3-4 łyżki i koniec,czasami zje wiecej,dzisiaj otworzyłam słoiczek kurczak z warzywami i zjadła z 6 łyżek :( póżniej jak my jedliśmy obiad to nam w talerze zagladała,dałam jej spróbowac buraka ;) i sama otwierała buzie,ze chce,juz mi rece opadaja jak mam ja karmic) :huh: codziennie ok 9-10 dostaje kaszke mleczno-ryzowo i tez zje 60-100 i nie wiem czy ona najedzona czy nie :unsure: boje sie,ze ma za mało urozmaicone :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #237851 przez MlodaMama
baby ale jaka zupka? wlewasz dwie szklanki wody np i co dajesz pora wpokrojonego w plastry marchew np?? i to gotujesz? ostuddzasz i miksujes? ja jeszcze zupek nie dawalm dla mlodego
teraz gotuje mu marchewke
a maz przed chwilka dzwoni i mowil ze wszystko jest ok ale teskni bardzo z jednej strony dobrze, bo to znak ze kocha i rozmawial z szefem o mieszkaniu i szef ma mu sie rozejrzec za jakim mieszkaniem do wnajecia chodz za 500euro i bedzie dostawal 9,5 euro ana godzine a nie 8,5 bo jak jest dziecko to daja wiecej wtedy, teraz lece bo maly piszczy , poznije sie odezwe

[url=[url=http://

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #237855 przez Bejbi
Cześć dziewcznki. Moje dziecko po prostu mnie zaskakuje wczoraj trzymała się M za uda i podniosła się i stała chwilkę w takim rozkroku no ale stała a moje dziecko jutro 7 mies konczy to co ona na swieta zacznie chodzic??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #237870 przez Basiek.451
Hej! My juz po spacerku,zimno,ale fajnie tak wrócić do ciepłego domku. :)

MM gotujesz warzywka normalnie i miksujesz. Ja gotuję na parze, miesko gotuję normalnie. Tylko nie dawaj małemu wywaru z mięska na razie. Por faktycznie w małych ilosciach. www.osesek.pl/podstawy-zywienia-dziecka/...iac-zycia.html-tutaj masz tabelkę co możesz podawać. Jak Natalia zje mało obiadu to wtedy na podwieczorek robie jej kleik z owocami,zamiast samych owoców. Lubi bardzo. Także KOMBINUJ DZIEWCZYNO!!!! :lol:
Dobrze,ze męża spoko. :)

Andzia płaszczyk swietny,a garnuszek też taki mamy, Natala go uwielbia.
Mam nadzieję, że to była trzydniówka! :kiss:

Baby no teraz mąż napewno poczuje się lepiej. :lol:

Bejbi gratuluję Emilce postępów!

HANIA,MAJA,ŁUCJA,ALEKSANDER WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA 7-MIESIĘCZNICĘ!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #237874 przez Bejbi
Ja także się przyłączam do życzeń.

Jak wam dziewczynki mija dzień?
Ja czekam na @ ale coś się nie zapowiada..
A jutro powinnam dostać i siedzę jak na szpilkach.

Moja Emilka jutro kończy 7 miesięcy matkoo jak to zleciało :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #237878 przez Justka
Basiek.451 coś u mnie nie działa ten link :(

I oczywiście WSZYSTKIEGO KOLOROWEGO DLA JUBILATÓW !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #237892 przez Bejbi
U mnie też nie działa ten link.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl