BezpiecznaCiaza112023

Mamusie kwiecień 2011:)

13 lata 4 miesiąc temu #51302 przez baby_55
Kasiunia czekam na wieści i trzymam kciuki za wizytę, za to Wy trzymajcie za mnie kciuki w środe bo mam wizytę na NFZ u tego drugiego lekarza, ciekawe co powie

Ach przy okazji to jutro zaczynam SR przy moim wybranym szpitalu cieakwa jestem jak bedą przebiegały zajecia buziolki, zmykam do spania :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51471 przez niunius1009
Kochani dalej nieweim jak ten suwaczek wkleic masakra nie wchodzi mi. Powiedzcie gdzie najlepiej go wkleic?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51490 przez baby_55
Niunius jak zrobisz sobie suwaczek to kopiujesz sobie kod ten pierwzy od góry, chyba coś z BBcode i wchodzisz na swój profil, tam masz po llewej ikonkę mój profil, na doel pojawi Ci sie okienko podpis i tam to wklejasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51494 przez Gosia_Krupa
Niunius,w moim profilu przy podpisie wklejasz ten adres co ci sie pojawia jak juz stworzysz suwaczek.

Ja mam wizytę w czwartek i też się nie mogę doczekać. Chociaż pewnie waga mnie przerazi,bo widzę,że brzuszek teraz rośnie mi,mam wrażenie,z minuty na minutę. A i apetyt mam troszkę większy i coś słodkiego zjem w ciągu dnia... Wiem,że to nie najważniejsze,ale ta waga mnie trochę przeraża,bo jak będzie tak jak z synkiem to dłuuugo będę duża :(

Dzisiaj się wyspałam,ale jak nie urok to... Od soboty kaloryfery zimne,woda w kranie lodowata,średniowiecze jakieś... Mam ochotę wrócić do rodziców :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51501 przez kasiunia89
Oj Gosiu nie przejmuj sie waga :silly: a jak cos to ja chwtnie od ciebie po porodzie wezme..bo dla mnie to sie kilka kg jeszcze przyda,takze sluze pomoca heh!! ;)
No ja mam jakos stresa przed jutrzejsza wizyta..hmmm zawsze tak mam nie wiem emocje chyba!! :woohoo: :woohoo:
Kochane chce sobie kupic taki wozeczek, powiedzcie co o nim myslicie?! Potrzebuje waszej opinii,na dole na tej stronce beda filmiki co mozna z niego zrobic itp. i kolorek chce czerwony lub zielony :):) LINK:
cgi.ebay.de/4myBaby-TRIO-KOMBI-KINDERWAG...&hash=item45f762330e
BUZIAKI :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51504 przez kasiunia89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51532 przez Gosia_Krupa
Mi osobiście takie wózki podobają się tylko w formie spacerówki,tym bardziej,że składają się jak typowy wózek parasolka. Jednak jako głęboki to wydaje mi się strasznie sztywny,mam wrażenie,że dziecko latałoby na prawo i lewo w tym wózku. Chociaż Kasiunia,Ty mieszkasz w Niemczech,więc tam zapewne są lepsze warunki chodnikowe. Mimo wszystko wolałabym,żeby wózek miał jakieś zawieszenie. Wiesz Kasiunia,pewnie nasze opinie będą się różnić,bo różne mamy gusty i priorytety dlatego decyzja będzie wyłącznie Wasza. Musisz po prostu przeanalizować wiele czynników.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51761 przez Magdzia
Kasiu wózek na prawdę ładny, ale jak pisała Gosia, każda z nas kieruje się innymi priorytetami :)

Ja wybrałam wózek o większych, skrętnych i pompowanych kołach...tylko ze względu na łatwość prowadzenia po naszych chodnikach i ciężar :) Ponadto o dobrej amortyzacji i bogactwie akcesoriów w zestawie.

Ty możesz kierować się innymi opcjami wózka :) Powodzenia w poszukiwaniach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51772 przez kasiunia89
Tak tak dokladnie :P Wiem o co chodzi...! hihi :side: :side:
No mnie np sie podoba on strasznie i go biore heh!! :* :kiss: :kiss: Buzki!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51840 przez baby_55
Kasiunia Ja również nie wybrałabym tego wózka głównie ze względu na kółka, u mnie wchodzą w grę tylko pompowane duże koła, przednie obowiązkowo skrętne, no i na amortyzatorach, żeby dzidzika nie wytrzęsło w wózeczku, rączka nie może być dzielona. Ogólnie wózek jest ładny, siatka na zakupy jest duża i torba też, gondola wygląda na dość dużą, a spacerówka na szeroką i wygodną dla malucha, wydaje się wygodny w składaniu. Jeśli wolisz takie kółka i nie potrzebujesz amortyzatorów to myślę, że będziesz zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51867 przez kasiunia89
Hej dziewczyny! :woohoo: Co do wozka tzn do kolek to mysle ze tak zle nie bedzie! My tutaj takich strasznych chodnikow nie mymy,nie ma tak zle jak np u mnie w PL w miejscowosci kolo Poznania z kad pochodze! Takze mysle ze nie mam sie czym obawiac! :woohoo:
Wlasnie wrocilam od lekarza kuli mnie dzis w palec no i w reke(krewka) uff ale dalam rade nio i z nami wszystko oki :):) MAM ZDJECIA!!!!! Wkoncu mi zrobil i to jeszcze w 4D :kiss: Pozniej wloze jedno wam pokaze moje malenstwo!! Jest przecudowne,napatrzec sie nie moge!!
A wy macie juz jakies fotki malenstw w 4D :unsure: :unsure:
BUZKI... !! :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51880 przez Gosia_Krupa
Kasiunia,ja mam 4D dopiero 25-go,ach... jeszcze tyle czasu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51903 przez kasiunia89
Yhym...!?! :laugh: No mi co wizyte pokazywal malenstwo w 4D no ale wkoncu dzis dostalam zdjecie :kiss:
Gosiu sie nie obejrzysz a bedziesz juz miec foto w raczce heh :) ten czas tak szybko leci!! Nio i niech tak leci...byle do kwietnia :blink:
No a ja za 4 tyg.bede pila ten soczek na cukier!300Ml :) bleee...!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51904 przez Magdzia
Baby jak tam po naukach w SR :unsure: Opowiadaj :)

My raczej odpuścimy sobie 4D. Uważam, że jest zbyt drogie i nie wnosi żadnych informacji medycznych, co do zdrowia dziecka.

Martwiłam się też, bo Maluch mało się ruszał. Aż wczoraj nie wytrzymałam i zadzwoniłam do doktorka. Na szczęście mnie uspokoił, że mam się nie martwić i zrelaksować. A Krzyś jakby się przestraszył i teraz szaleje :kiss:

Dziś w nocy znowu przeżyłam koszmar. Miałam tak straszny ból spojenia łonowego, że płakałam z bólu (a może raczej ze strachu). Masakra :ohmy: Teraz jest lepiej, ale czasem mnie złapie na chwilkę. Dobrze, że idę w środę do doktorka...mam nadzieję, że to nic złego :dry:

Kasiu bardzo się cieszę, że z Tobą i Dzidzią wszystko dobrze :) A pytałaś o test na cukrzycę :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #51927 przez niunius1009
Kochani! a ja Was sie tez pochwale łóżeczkiem. Tak mi sie spodobalo łozeczko z komoda i przewijakiem ze szok. Ulcia - ogladalam twoje lozeczko tez sliczne jasne kolorki poscieli ekstra:)

www.bombik.pl/index.php?products=product&prod_id=584

A doradzcie mi wózek laseczki. Podobaja mi sie trojkolowe normalnie sa sliczne; Upatrzylam sobie X-lander XT kolor arctic dla dziewczynki:) a poscieli jest tez tyle ze szok niewiadomo z ktorej firmy maja najlepsze. Ja akurat pisze do was Belgii niewiem jak to bedzie rodzic za granica. Ucze sie tu juz jakis czas flamandzkiego jezyka ale jeszcze tak nie szprecham jak po polsku:P a chcialabym. Zobaczymy czy w szpitalu sie dogadam. A tu teraz sie zaczely takie przeceny w calym miescie za grosze mozna kupic ciuszki po 2, 3 euro masakra. Opszec sie nie mozna. Ale powiem wam ze seidze tu z mezem juz rok i za 3 lub 4 lata wracam na stale do polski jednak sie teskni za swoim krajem:) POLSKA:P mimo wszystko ze tu lepsze zycie zarobki ale wracamy na stare smieci Zielona Góra city:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl