BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 3 tygodni temu #357297 przez agi-p
Hmmm..a tu ciszaaaaa :(


Mówię,więc tylko dzień dobry i czekam na Was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #357435 przez Urszula
Witam!!

Api-p masz rację panuje tu cisza....Co do wczasów to z jednej strony szkoda, że nie wypalił wyjazd ze znajomymi ale z drugiej storny Bułgaria to też fajna perspektywa :) Rzeczywiście wakacje trzeba rezerwować wcześniej. Na ostatnią chwilę jest bardzo drogo. Z paszportem dla Amelki szybko załatwiłaś sprawę!!! To teraz tak krótko się w Polsce czeka??? My wyrabialiśmy Elizi rok temu w Polskim Konsulacie w Londynie czekaliśmy miesiąc. Teraz musimy wyrobić nowy, ponieważ był ważny tylko na rok! Więc też nas czeka parszportowe załatwianie :dry: :dry: już się cieszę :dry:

Małgorzatta super, że weekend u Mamy się udał, zaglądaj do nas częściej!!! :kiss: :kiss: :kiss:

My mieliśmy cudowny długi weekend. Nie pojechaliśmy co prawda nad morze, ponieważ pogoda nas odstraszyła ale jak tylko była okazja to spacerowaliśmy ile się dało. Pokazywałam M gdzie chodzimy na spacer z Elizią w rózne bajkowe miejsca. Piękna rekreacyjna okolica. Mój zapracowany Mąż dopiero teraz mógł lepiej poznać naszą nową okolicę :dry: Upatrzyliśmy sobie parę miejsc na rodzinny piknik i jak tylko pogoda i czas znowu pozwoli to na pewno skorzystamy. W zeszłym roku co tydzień urządzaliśmy pikniki z malusieńką Elizią :) było przepiękne!!! W tym roku na razie nie mamy szczęścia :dry: zaczyna mnie to dobijać. Wczoraj dosłownie udawało nam się uciec przed deszczem kilka razy. Wychodziliśmy na spacer i wracalismy suchą stopą i jak tylko przekroczyliśmy próg domu zaczynało padać :)
Wieczorem kiedy Elizia już smacznie spała my uraczaliśmy się kolacyjkami przy lampce czerwonego wina.

Nio i nie jestem jednak w ciąży :side: okres spóźnił się tylko dwa dni. Zamiarzamy się starać jak będziemy na wakacjach :laugh: :laugh: :laugh: jakby się udało spodziewany termin byłby maj-czarwiec :) z Elizią nie musieliśmy gługo czekać zaszłam w ciążę od razu, ciekawe jak będzie tym razem :) My stosujemy kalendarzyk i jesli chodzi o mnie działa bardzo dobrze. Warunek jest taki, żeby dobrze poznać swoje ciało. Ostatnio jednak tak byliśmy siebie spragnieni, że pomyślałam "kichać na kalendarz" :) :) i stąd te moje podejrzenia, że mogę być w ciąży :)

Dziś zamierzam wybrać się na zakupy dla Elizi.
Uciekam Kochane miłego dnia!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #357451 przez kasiorek0310
a my zabiegani wózek w reklamacji :( wiec siedzimy w domu zobaczymy jak długo bo jak pisza 21 dni na czas realizacji to muszę coś wykombinować jakiś zwykła parasolkę poza tym maraton po budowlanych zaliczony wszystkie wstępnie wybrane
a u okulisty nic mamy sie pojawić za rok chyba ze coś będzie nas niepokoiło bo teraz i tak nic z tym nie zrobią choć na dnie oka nie ma nic żeby sie martwić

aniaw to fajniutko ze stanęło na tej sukience co tobie bardziej sie podobała fakt dodatkami tez można zmienić suknie to chłopaki dwa małe eleganty będą oj będzie dla nich przeżycie a jak tam u księdza załatwione już wszystko na tip top a tu coraz bliżej, to dziwne żeby tyle czekać na zaproszenia a one byly jakoś specjalnie robione czy standard poza ta jedna kartka ze chrzciny w tym tez sa bez sensu tyle czasu a tu jeszcze powysyłać trzeba porozdawać oj aniu oby to była prawda ze inaczej będzie sie zachowywał chociaż ostatnio to on zmywa kiedy nasza kolej i poszedł ze mna na zakupy ciuchowe wiec moze do mamy swojej tez juz nie jeździ
a foteczki cudne i wy tez macie jeziorka blisko domu to na lato jak znalazl żeby nogi pomoczyć a dzieciaki frajdę maja

agi jak chce to idzie a czasem stoi i ręce do góry żeby go wziąć bo lepiej widzi wszystko wiadomo musi byc wypoczęty żeby chodzić ale nie narzekam bo coraz częściej się puszcza i sam po 2 3 kroczki robi jak chce gdzieś podejść a nie chce mu się na około, to masz tak jak ja robić mogę wszystkim ale swoich nie lubię i widze ze trochę na żywioł idziecie mnie juz tu namawiają na kolejnego bobasa bracia juz tylko mówią ze oni będą mieć rok po rok to teraz nasza kolej ale ja jeszcze chce z rok poczekać, to ladnie ajk tak pobalowaliście ważne że wy zadowoleni jesteście a to dużo, fajniutko jak zdecydowaliście sie na wczasy o ile was finanse puszcza to pewno nie ma co sie zastanawiać mi też sie marzą ale nie wiem kiedy może kiedyś uda sie spełnić o to sie pochwal jak już coś wybierzecie

urszula co rusz mam okazje to oglądam upatruje żeby coś taniej ale ładne wyszło meble już mam tez upatrzone niebiesko białe takie na lata bo typowo dziecinnych nie chce na chwile

a weekend troche szkoły a tak to poszukiwania płytek farb dzrwi i reszty zero odpoczynku niestety ale ten jzu luźniejszy bo bez szkoły i w niedziele jest na dwoch a sobote na mieszkaniu siedzi bo musimy zrobic na nowo instalacje elektryczna bo tak co jest zrobiona to szkoda gadac kable za słabe wiec jakby tak szedł piec pralka i tv to by wszystko spalilo a z reszta przy liczniku już jest kabel przytopiony wiec nie ma wyjścia znouw nieplanowany koszt ale cóz trzeba na szczęście tylko 3tys i jest z glowy :) troche ojczym pomoże w wylewkach i drzwiach a potem jzu malowanie i sprzety powybierać

spokojnego dnia oby dzisiaj wózek był bo bez niego nie ma nic :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #357514 przez aniaw
Hello :laugh:

Ja tak na szybko, żeby się przywitać z pracy a podczytam wieczorem :)

Słuchajcie ze mna coraz gorzej, dostaję jakis głupawek :laugh: Wczoraj chciałam Wam napisać coś ale tak się śmiałam, że łzy płynęły mi po klawiaturze :lol: I jeszcze Szymonka obudziłam tym hihraniem ;) Kazałam Tomkowi chodzić na palcach a ten otworzył lodówke i tak to głośno zrobił, więc krzyknękłam na niegio żeby był cicho bo Szymi musi zasnąc ponownie.
A ten z tekstem: Jezu jestem głodny!
A ja do niego: Jezus pościł 40 dni na pustyni, więc Ty też 10 min dasz radę :lol: I znowu wybuchłam smiechem :lol: A teraz Tomcio stwierdził, że mi już coś na głowe pada i zastanowi się czy chce się żenić z czubem :lol:

Ale wczoraj jak wróciłyśmy ok 22giej z biegów z siorą to ten mi kazał zaproszenia wypisywać ( a bo wreszcie łaskawie przyszły :laugh: ).
Wszystko byłoby fajnie gdyby nie nazwisko ciotki jego, które powaliło mnie na nogi :S
Teraz to smieszne takie nie jest ale wczoraj głupawka na maxa :lol:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:lol: :lol: :lol:
Słuchajcie odmiana nazwisk to porażka i wczoraj miałam taki ubaw i teraz nawet nie wiem czy moje nazwisko się odmienia:lol: :lol:

A i jeszcze wczoraj mieliśmy śmieszną historyję bo się posprzeczaliśmy w aucie i Tomek zaparkował i chciał wyjśc z samochodu i drzwi się zacięły a on taki wkurzony szarpał te drzwi i musiał dopiero otworzyć okno i kluczykami otworzyć zamek :lol:
Wyobraźcie sobie że on taki wpieniony mocuje się z tymi drzwiami, żeby jak najszybciej uwolnić się ode mnie a ja to widząc normalnie zwijałam się ze smiechu :lol:

Słuchajcie gorzej ze mna, czy powinnam odwiedzić psychiatrę? :lol:
Wracam do pracy, do miłego :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #357594 przez Urszula
Witam popołudniem!

aniaw nio ale się usmiałam z Twojego wpisu. Tomcio narwaniec szarpiący się klamką :lol: :lol: :lol: chyba już za późno by uwolnić się do Ciebie :lol: :lol: :lol: co do diagnozy Kochana ja nie jestem psychiatrą ale wystawić ją mogę ZMĘCZENIE MATERIAŁU :P swoją drogą maiłaś powody, żeby tak się smiać :lol: :lol: :lol: zapomniałam Kochana pochwalić Twoje zdjęcia; siuper wypoczynek nad jeziorkiem i jeszcze taka pogoda!!!! Też bym tak chciała :dry: :dry: :dry: widać, że dzieciaczki miały frajdę :)
Dobrze, że już się zdecydowałas na suknię ...slub już tuż, tuż :lol: :lol: :lol: :ohmy:

kasiorek to niedobrze, że wózeczek w reklamacji :( a dopiero co się nim cieszyłaś io jeszcze tak długo trzeba czekać :dry: oby szybko Wam naprawili.

Uciekam bo Elizia koncertuje :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #357903 przez Malgorzatta
HEj MAmusie:)


Aniaw to się nazywa SRACZKA PRZEDWESELNA:)

ps. dogadałaś się z moim szwagrem co do foto?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #357909 przez Malgorzatta
Dziewczyny Agi i Urszula zazdroszczę i kibicuję co do powiększenia rodzinki:)

my pewnie poczekamy do przyszłego roku jeszcze, mój lekarz mówi że po cesarce bezpiecznie poczekać 2 lata, żeby nie było problemów z szyciem na macicy...

Agi a Twój lekarz na ten temat Ci nic ni mówił czasem???


KAsiorek to nie dobrze że nie macie wózka, oby wszystko się naprawiło raz dwa!

właśnie, z zaległości, Urszula pokoik Elizy przesłodki! my oczywiście jeszcze mieszkamy z BOrysem, a z pokoikiem dla niego jeszcze nie ruszyliśmy...hmmmm, nie wiem czy tak szybko się do tego zabierzemy, a mąły nam wcale a wcale w niczym nie przeszkadza;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #357917 przez agi-p
Dobry wieczór :)
Kasiorek to co to się z wózkiem Wam stało ??? Super , że u okulisty wszystko dobrze i kontrola dopiero za rok :)
Widzę , ze remont pochłonął Was bez reszty. I nawet Mąż się poprawił i zaczął pomagac i uczestniczyć w zakupach :) Małymi kroczkami , ale do przodu ,wiec jest dobrze.

Urszula z paszportem posżło szybko , bo to tymczasowy . U Nas wydawany jest na 5 lat . Ale na ten normalny dla dorosłych tez specjalnie długo czekać nie trzeba , bo ok 3 tyg .
A metoda kalendarzykowa u Nas też sie sprawdziła . Zanim zaszłam w ciążę to przez 3 miesiące ją stosowałam i wiedziałam dzięki niej co i jak :) Tylko to codzienne mierzenie temperatury teraz byłoby utrudnione prze Amelkę :P
To Kochana kiedy te wakacje planujecie ? Oj to bedzie się działo w takim razie :)

Aniaw z Was to są wariaty do potęgi :0 Nudzić to sie nigdy ze sobą nie będziecie :) I pasujecie do siebie wręcz idealnie :) Ale odmiana nazwisk potrafi zamieszać w głowie :P Najlepiej nie odmieniać :P A wspomniane przez Ciebie faktycznie zwalają z nóg :P
Ja myślę , ze psychiatra jeszcze nie potrzebny w Twoim przypadku ...aczkolwiek krótka konsultacja może by sie przydała :P :P :P :)

My dzisiaj kolejny zwariowany dzień mamy za sobą . Zakupy,znajomi i mega zmęczenie . Amcia dzisiaj znowu marudna i mamowa była .
Do tego Nasze wczasy już mnie męczyć zaczynają . Dopinam wszystko na ostatni guzik i już ma mętlik w głowie . Ceny tak sakcza ,że wczoraj ta sama oferta była 200 zł tansza . Mężulek już się za głowe łapie i marudzi jak Ama :P

Spokojnej nocy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #357925 przez agi-p
Małgorzatta , ale super , ze i Wy planujecie w niedalekim czasie powiększenie rodzinki :)
Mi tez ginekolog mówił ,ze najlepiej poczekać 2 lata po cesarce .Jednak jak byłam na kontroli , to mówił , ze spokojnie jeśli chcemy to mozna szybciej pomyśleć o powiększeniu rodzinki .Już 11 miesięcy minęło , wiec największe zagrożenie zażegnane . Poza tym jeszcze nie robimy dzidziulka.Zaraz po powrocie z wczasów ide na kontrolę to dopytam czy już możemy sie starać .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #357931 przez hasia_86
cześć

ale ja tu dawno nie byłam, teraz zobaczyłam ze z poczty raporty co chwilkę przychodzą to weszłam :)

a co to za nowości, nawet jeszcze nie nadrobiłam, agip i Urszula będą miały kolejne dzidzi ???

u nas po staremu mały wredny i krzykliwy, ale ma usprawiedliwienie, górne 3 mu rosną, w tej chwili stan uzębienia wynosi 7 :)

a z nowości - wcale się nie chwale bo zaraz się coś zmieni, ale udaje nam się wkońcu całą noc przespać :) wstaje ok godziny 6-7 wiec da się przeżyć :)

no i chodzimy już :) z czego najbardziej się cieszymy

trzymajcie się


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #357948 przez Urszula
Witam!

Małgorzatta dzięki za miłe opinie odnośnie pokoiku Elizi. Powiem Ci, że Elizia odkąd śpi osobno ma lepsze nocki. Może tylko zbieg okoliczności ale Ona tak czy siak kocha swój pokoik ...nie wiedziałam Kochana, że miałaś cesarkę...w takim razie nie ma co się aż tak śpieszyć. Wszystko we właściwym czasie :)

Agi-p super, że i u Was te matody się sprawdzają jak chcesz mogę Ci ułatwić ich stosowanie...zaznaczam, że wcześniej trzeba się obserwować...długość cyklu i czy są regularne...podaję linka: viggo.pl/dni-plodne/
My na wczasy jedziemy 26 lipca na dwa tygodnie nad polskie morze to są rodzinne strony mojego Męża i tam też na plaży z Jego dzieciństwa Mój Romantyk mi się oswiadczył :kiss: :kiss: :kiss: Mamy zaplanowany rodzinny zjazd dwóch rodzin. Moja rodzinka (Rodzice i siostry z mężami) przyjedą z Bielska i część rodziny M; ciocie, wójki i kuzynostwo mieszkają nad morzem. Będzie super!!! Jedziemy na dwa tygodnie...domki już zarezerwowane i już odliczamy dni a planujemy to od zeszłego roku :) :) :)
Co do Waszych wakacji to fakt na ostatnią chwilkę trochę drogo i crazy ale zawsze można znaleść "last minute" oferty więc może jeszcze uda Ci się coś znaleść. Mężuś teraz łapie się za głowę a jak tam będziecie powie, że jak zwykle miałaś racje z wczasami bo co tam przeżyjecie to Wasze!!! Należy się i Jemu i Tobie za cały rok ciężkiej pracy!

Hasia gratulacje dla Michasia za piękne chodzenie i superowo, że się odezwałaś!!!!
Moja Elizia jeszce nie jest na tym etapie więc jeszcze troszkę poczekam :dry:

Dobrej nocki Kochane!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #357949 przez kasiorek0310
jak tak na szybko wózek mamy ale w przyszłym tyg jedzie na hurtownie żeby go zrobili a zjechał nam materiał spod kapsla co sie zapina na pałąku przed brzuchem i zrobiła sie dziura mimo ze go nie odpinaliśmy wiec zobaczymy ja i co z nim zrobią na szczęście jutr juz z wózkiem choc dzisiaj ladnei spal w łóżeczko najpierw 1,5 potem 1h wiec nie ma zle i w domku a myślałam ze juz nie będzie umiał spać tak zmykam do spania padam braki w spaniu dają o sobie znać

spokojnej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #357964 przez aniaw
Hello :laugh:

U mnie głupawek ciąg dalszy :laugh:
Euro pokrzyżowało nam plany i dziś zadzwonili do nas z restauracji i oznajmili, że może byśmy zrezygnowali z przyjęcia w ogrodzie, bo jak oni będą transmitować tam mecz i wystawią 3 ekrany to delikatnie mówiąc kibice mogą zakłócac nam wieczór :lol:
Mają wolną salę z tarasem, więc w sobotę idziemy obdadać temat :)
Ksiądz wymyślił, że może chrzest zrobić następnego dnia w niedzielę na mszy oddzielnie bo ślub to chyba zrobi tylko w postaci liturgii słowa skoro ma być jeszcze pastor :lol:
Generalnie upieramy się przy swoim, więc zobaczymy kto wygra :)
Tomek nie pamięta jak jedna ciotka ma na imię - wszyscy mówią na nią Janka a głupio mu było pytać i wpisał, że zaprasza Jankę :lol: :lol:

Agi Bieszczady i Bułgaria to też super sprawa :laugh: Nad fotografem jeszcze myślimy.
Fakt te ceny zmieniają się ciągle i to wszędzie tak jest ;)

Małgorzatta weekend w Warszawie fajniutko, pogoda dopisywała zapewne :)
Wiesz zastanawiamy się jeszcze nad fotografem, napisze Tobie na priv.

Urszula super, że weekend się udał, odpoczęliście, pobyliście dłużej razem, też uwielbiam wspólne weekendy :) Oj to pewnie już niedługo pochwalisz się dzidzią :lol:
Ale extra plany co do wakacji :laugh:

Kasiorek oj to pech z tym wózkiem. Z tymi zaproszeniami to akurat wypadło na ten weekend majowy i pewnie temu się to przedłużyło. Oj może z Twójm M będa jakieś postępy jednak.
Z mieszkaniem znów wydatki, ale ważne żeby na tip top zrobić i meble na dłuższy czas to super pomysł. Odpocznij troszkę.

Hasia ale super Michałek chodzi, gratulacje :lol:

Dobra wracam do wypisywania zaproszeń, buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu #357972 przez agi-p
Dzień dobry :)
Ja tylko na chwilę , bo zaraz jedziemy do Bielska . W końcu mi szwy z dziąsła ściągną :)

Hasia , ale boskie postępy Michałek zrobił . Jestem pod olbrzymim wrażeniem. Amelka jeszcze daleko za Miśkiem , ale nadgoni później . No e raz sobie filmiki z Michałkiem puszcze , bo tak mi się podoba :)
I gratuluje przespanych nocy , u mnie t dalej tylko senne marzenie :P

Urszula chętnie skorzystam z Twojej pomocy . Musze jednak poczekac na uregulowanie cyklu . Teraz po odstawieniu tabletek dostałam @,która trwała 2 dni i raczej plamienie przypominała . Takie dziwne to .
Super , ze wczasy już zaplanowane i takie rodzinne . Oj miło będzie i wesoło . Najważniejsze , ze odpoczniecie i pobędziecie wśród najbliższych :)

Kasiorek , oby wózek naprawili szybko . Teraz bez wózka to jakaś masakra by była . Pogoda się rozkręca , wiec spacerków coraz więcej.

Aniaw na pewno uda Wam sie wszystko dograć z ksiedzęm i oby ta sala z tarasem Was zachwyciła . Och to Euro :P
U Nas z imieniem jednej cioci tez był problem . Musieliśmy sie dowiadywać od innych :P Wszyscy na ciocię Męża mówią Hania , a naprawdę nazywa sie Ania :P Na szczęście w pore zdobyliśmy info :P

Wczasy już zarezerwowane i zapłacone , wiec jeden problem z głowy :)
Teraz musze dpiąć na ostatni guzik impreze urodzinową Paulinki . W piątek ma urodziny :)
Teraz tyle wydatków nam się zwaliło na głowę : urodziny Pauli,wypad w Bieszczady,potem roczek Amelki i Bułgaria :P A jeszcze auto było u mechanika i 1500 poszedł lekką ręką :(

Nic miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 tygodni temu - 12 lata 2 tygodni temu #358205 przez Urszula
Witam!

aniaw macie przeboje nie ma co :) z Waszym przyjęciem weselnym :) sala z tarasem...brzmi nieźle oby się Wam spodobało :) z chrztem też będziecie musieli się sprężać. Po zabawie weselnej biec znowu do koscioła. Ale jak trzeba to trzeba. Wszystko się da zrobić będziecie musieli się poprostu oszczędzać na weselu by mieć siłę jeszcze na niedzielę.

agi-p współczuję zdejmowania szwów...oby poszło bezboleśnie Ty to się nacierpisz Kochana. Trzymam kciuki za Ciebie :kiss: Superowo, że wszasy załatwione na pewno zabawa będzie przednia :)

My zaliczyliśmy dziś ważenie 8250 kg Elizia waży i byłyśmy w innym Baby Centre, które odkryłam przez przypadek tam gdzie byłyśmy się ważyć :) było super!!! Tak, że w poniedziałki będziemy chodziły do jednego a w środy do drugiego. Dobrze jest wyjść tam skoro pogoda nie dopisuje :dry:

Idę szykować obiadek...miłego popołudnia!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl