BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 11 miesiąc temu #373305 przez Rika
Aniaw niezła akcja w metrze :D ale pamiętam oglądałam w wakacje w DDTVN jak na Mazurach i nad morzem właśnie robią akcje na plażach gdzie są duże skupiska ludzi (i wody :))z torebkami i naklejają itd, szczególnie jak ktoś idzie do wody i prosi kogoś nieznajomego żeby pilnował rzeczy, ten ktoś się zgadza a i tak ma to w dupie i oni czekają, łapią okazję i nie ma torby :D

Byłam z Olą u neurologa i jest wszystko OK, babka w szoku że mała chodzi bo oczywiście Ola musiała się pochwalić najnowszą umiejętnością i śmigała po gabinecie :) także wszystko jest OK, dziewczyny śpią, czekam aż wstaną bo muszę z Zuzią jechać do sklepu. Miałam na 18 jechać po teściową ale musiałabym już wyjechać bo korki a małe śpią a ich nie zostawię... ehh

Chwila relaksu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373340 przez agi-p
Hej Kochane :)
Ja mega zajęta,czasu mi brakuje i pęcherz mi dodatkowo wszystko utrudnia . Dziś od rana biegam jak szalona ... rano badania,fryzjer,potem obiad u Mamuśki,zakupy i do teraz odbrobiona nie jestem . A jeszcze tyle pracy mnie czeka ...ufff .

Kasiorek ciesz sie , że teściowa kase Ci daje i bierz bez krempacji .Moja to prędzej by jeszcze kase od nas wzięła , niż dała . Przynajmniej kupisz co będziesz chciała , albo odłożysz Nikosiowi na przyszłość . Przy dziecku to zawsze kasy mało . O mówiłaś , ze do pokoju Nikosia chcesz pokupować jakieś pierdołki do dekoracji , to już będziesz miała na to :)
Super , ze drzemki sie przyjęły...zuch chłopak :)

Rika , ale wypasiony prezent od Mamy Ola dostanie ... woow :)
Super , ze u neuro wszystko dobrze :) Ale inaczej być nei mogło,wygląda na zdrową i silną dziewczynkę :)
I wybrała Zuzanka prezent ???

Ula Kochana dziękuje za życzenia dla Amci :) Buziaki dla Was :kiss:
Obyś w pracy sie nie męczyła , i żeby szybko zleciała :) Oczywiscie mega udanego weekendu i już czekamy na foteczki :)
Co z tym kaszlem Elizuni ???

Aniaw , ale miałaś znowu przygodę :P A haslo Męża jak zwykle bezcenne :P
Supcio , ze buciki takie kapitalne , a że za duże ...przynajmniej będą na dłużej :)
Kurcze u Dominisia znowu temperatura taka wysoka ??? Pisz to szybko jak sie teraz czuje ??? czy jakieś dodatkowe objawy sa ?

Ja musze jeszcze prezentację na roczek dokończyć , tylko zastanawiam sie kiedy ??? Mężuś kończy ten przeklęty płotem z Teściem , a Ami już mega śpiąca jest . Zaraz kąpiel i miejmy nadzieję , ze szybko zaśnie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373383 przez aniaw
Urszula udanego weekendu :)

Agi
udanych przygotowań i oby wszystko udało się po Twojej mysli i ten pęcherz Tobie nie przeszkodził :angry:

Rika
kurcze ja do tyłu z programami tv ;)

Temp raz w górę raz w dół, ja w pracy, lekarz będzie po 22.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #373489 przez kasiorek0310
na początku teściowej niestety sie nie wybiera a szkoda a stchórzyła i jej nie było :P :P :P kupiła mu tylko zestaw do piaskownicy co juz ma a moj na to ze on chciał bo ten co ja kupiła to za mały jak on jets mały i zbyt wiele nie zrobi w tej piaskownicy a mamy i łopatkę grabki dwie foremki i wiadro i sitko to po co więcej

a mama wyszła na weekend w pon rano am sie stawić z powrotem wzięli jej wycinek i czekamy co dalej
a i wózek na wrócił już o dziwo tak szybko :) wymienili cała tapicerkę na siedzisku i teraz chodzi bez zarzutu

anoiu to musieli mieć fajniutkie miny zaskoczone :) i dobrze buty tak szybko dotarły szkoda tylko ze są trochę za duże ah.. te rozmiarówki a u nas nikos nic nie dostał bo nie miał tatuś kiedy zabrać mamy do sklepu no nic po weekendzie zamówi i tyle a jak tam Dominik po nocy lepiej coś ????

urszula to wiedzę że dzisiaj jednak wolne a co tak czasem trzeba poleniuchować i fajniutko że Elizka ma swojego ulubieńca to miłego wypoczynku i oby sie wszystko udało :)

rika to dobre wieści jak u neurologa wszystko ok i w jak najlepszym porządku nic tylko sie cieszyć a jak prezent dla Zuzi z okazji dnia dziecka wybrała sobie coś

Agi aj tam wszystko sie uda nie ma co z twoja głowa wszystko będzie na tip top zrobione no tym razem nie dała bo mój sobie zażyczył wielkie wiadro o zabawki do piasku jak mamy ale dla niego za małe a mnie się to one nie podobają bo jak kupiłam to moje sa be i tym sie pochwalił ale tym że od malusi dostał skarpety u koszulkę to jzu nie ale zdolna zona wygrzebała z reszta ona wnuka nie zna to co by mogla wymyślić

aniua to ciebie okradli czy nie udało im sie ciebie okraść ???

agi to oby sie wszystko udało po twojej myśli na tym roczku i ekipa dopisała ale ten czas zleciał i moc buziaków od cioci Kasi i Nikodema niech wam rośnie królewna piękna w zdrowiu

Małe rączki potrafią
Ulepić kwiatek z plasteliny,
Narysują słońce roześmiane
Ulepią domek z klocków
Małe rączki potrafią napisać mama,
I przynoszą mi jabłko czerwone
Ocierają łzy i splatają się tuż nad szyją
W małych rączkach mieści się cała miłość.
\
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO AMELKA !!!!
[/b][/color]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373526 przez Rika
Na szybko tylko napiszę
Sama pojechałam do sklepu bo Zuzia zasnęła i nie wstała o odpowiedniej godzinie a nie chciałam na siłę jej budzić.
Pojechałam do Carrefoura i kupiłam jej sprężynkę taką kolorową i samochód z łopatką, grabkami, konewką, wiaderkiem i dwiema foremkami, bardzo jej się spodobał :) teraz ma dwa wiaderka, dwie łopatki, 2 grabki i 4 foremki więc z Olą mają już się czym bawić :)
Jak wyjeżdżałam z parkingu i cofałam to nic nie jechało więc powoli wyjeżdżałam a jakiś gościu wjechał dostawczakiem i dosłownie mi śmignął w lusterku o mało w niego nie wjechałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: i jeszcze się śmiał!!!!!!!!!!!!!!!!!

Facet który stał obok w samochodzinie pokazał mu żeby się stuknął a ja gaz do dechy, podjechałam do niego i zaczęłam się drzeć na maksa aż się ludzie gapili, wyzwałam go od debili, baranów, idiotów, głupków, kazałam jeszcze raz iść na prawko i ulżyłam sobie, gówniarz jakiś z kimś starszym był.

Jak mąż wrócił to mu o tym powiedziałam i on powiedział że A. (jego kolega z pracy z którym zawsze jeździ) akurat prowadził i wcisnął się przed jakąś babkę na chama i on sobie pomyślał wtedy o mnie że ja to na pewno bym wyszła i chujów nasłała jakby mi ktoś tak zrobił no i wyszłam...


Kolejna sprawa, nici z samochodu dla dziewczyn :( kurwa mam dość po prostu nikomu nic nie pasuje. Nie chcę już z nimi się kłócić o ten samochód, ale żeby zaproponowali ze dołożą czy coś to nie, tylko wybrzydzają...

Powiedziałam to mężowi bo oo zaczął gadać że jakby wygrał w lotka to tamto by zrobił i sramto i tam pojechał i jeszcze tam... to ja mu mówię że już widzę jakby on jeździł jak nawet do głupiego zoo czy na basen nie chce mu się z dziewczynami jechać... a mi to tylko zostaje jechać na chuju do raju a on do mnie że nawet i z tego nie korzystam!!!!!!!!!! No wkurw na maksa!!!!!! :angry: :angry: :angry: głowa mnie boli idę spać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373548 przez agi-p
Dzien dobry :)
Ja tylko na chwilkę ...

Aniaw I co lekarz powiedział ? Jak się Dominiczek czuje ????

Kasiorek oj to Babcia znowu plamę dała . Ale dobre i wiaderko ...tego nigdy nie za dużo :P Fajnie , ze Mama na weekend wyszła :) i w końcu wózek odzyskałaś :) Czyli prawie nówkę znowu macie :)
Dzięki Kochana za życzonka dla Ami :) Oczywiscie przekazane :)

Rika , ale miałaś przygodę !!! Dobrze , ze do zderzenia nie doszło . To świetnych ma kolegów Twój Mąż . I jeszcze sie chwalą , ze wymusili i cieszą gębę ...no faceci !!!
Szkoda , ze z samochodu nici :( Ale na pewno coś równie fajniego wymyślisz . A gadanie Twojego M ...że jakby wygrał w totka i takie tam...to znam też :P Ale ja zawsze swojego urobię pod siebie :P
SUper , że prezencik dla Zuzi kupiony i teraz mają mega zestaw do piaskownicy :)

Ja pije szybką kawkę i idę dalej kończyc przygotowania :P Prezentacja skończona , chociaż z przygodami i już myslałam , ze się poddam . Ale jest !!!

Miłego dnia Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373636 przez Rika
Agip ale on nie chwalił się tylko był w zupełnie innym miejscu i mąż mój miał tylko takie przeczucie, taką myśl :) a tego frajera to nawet nie zna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373771 przez aniaw
Cześc, ja w pracy, więc tak na szybko.
Później degustacja tortów a później druga praca.

W nocy lekarz stwierdził, że Dominiczek może mieć ostre zap gardła, ale tylko na p/goraczkowych go na razie przytrzymać.
Nawet zasnął w nocy po syropku a rano obudził się z uśmiechnieta buźka i chłodna główka ale teraz podobno i szymi i Mały maja ponad 38 więc nie wie o co kaman ;)

Agi powodzonka i buziaki juz na jutro dla Amelki :kiss:

Kasiorek 2 komplety się przydadzą, bo czesto gubia się czy grabki czy łopatka, więc zabawek nigdy za dużo :)

Rika faceci juz tak maja - mój ubolewa jak mu sie trabik psuje bo jego ulubionym zajęciem w aucie to wciskanie klaksonu jak widzi czubów na drodze. Takich kolesi jak tych o których mówisz to by ztrabił i jeszcze znając życie by pojechał za nimi i im nawyzywał i nawymachiwał :angry:

Dobra uciekam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #373795 przez Rika
A co to się z forum stało? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374025 przez kasiorek0310
pozmieniało ie tutaj widzę wszystko zobaczymy na jak długo

Rika szkoda że z auta nici a taki fajniutki prezencik ucieszyłby dziewczyny na pewno szkoda ze tam jesteś całkiem sama ze swoimi planami i chęciami a teksty twojego M to każdy tak gada ze jakby wygrał to coś tam a w rzeczywistości nawet by pewno własnej zony nie poznawał byle sie z nią nie podzielić

agi to miłej imprezki mam nadzieje ze się udało a o jakiej ty prezentacji mówisz ??? Daj znać czy się wszystko udało jak należy.No cóz taka tchórzliwa teściowa i tyle z reszta jak dla mnie ok bo na roczku tez jej nie zamierzam widzieć.
A co do wozka to tak pachnie nowością ale ważne że sprawny już i jest ok

aniu to zdrówka dla chłopaków szkoda że znowu ich gorączka meczy ale dzielni sa i dadzą rade chorobie a ta pogoda to zdradliwa bo raz gorąc a teraz zas zimno zdawaj nam tu relacje na bieżąco jak chłopaki czy się coś rozwija czy nie a jak tam degustacja tostów udała sie bo widziałam na lipcówkach że byłaś degustacje zrobić???

u nas ok dzisiaj znowu drzemka 1,5 w łóżeczku od 11.30 do 13 wiec ładnie i potem na spacerku prawie godzina spania wiec powoli sie to wszystko reguluje poza tym wszystko ok a u nas mały nie dostał nic na dzień dziecka nawet tatuś nie miał czasu pomyśleć zabrać mamę do sklepu żeby coś kupić no cóż ważniejsze znowu co on a nie Nikoś trudno jak nawet [przychodzi to o synka sie nie pyta co i jak z dniem kompletny brak zainteresowania tym co sie tutaj dzieje zal i tyle

spokojnej nocy papatki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374046 przez Rika
kasiorek0310 napisał:

pozmieniało ie tutaj widzę wszystko zobaczymy na jak długo

Rika szkoda że z auta nici a taki fajniutki prezencik ucieszyłby dziewczyny na pewno szkoda ze tam jesteś całkiem sama ze swoimi planami i chęciami a teksty twojego M to każdy tak gada ze jakby wygrał to coś tam a w rzeczywistości nawet by pewno własnej zony nie poznawał byle sie z nią nie podzielić

agi to miłej imprezki mam nadzieje ze się udało a o jakiej ty prezentacji mówisz ??? Daj znać czy się wszystko udało jak należy.No cóz taka tchórzliwa teściowa i tyle z reszta jak dla mnie ok bo na roczku tez jej nie zamierzam widzieć.
A co do wozka to tak pachnie nowością ale ważne że sprawny już i jest ok

aniu to zdrówka dla chłopaków szkoda że znowu ich gorączka meczy ale dzielni sa i dadzą rade chorobie a ta pogoda to zdradliwa bo raz gorąc a teraz zas zimno zdawaj nam tu relacje na bieżąco jak chłopaki czy się coś rozwija czy nie a jak tam degustacja tostów udała sie bo widziałam na lipcówkach że byłaś degustacje zrobić???

u nas ok dzisiaj znowu drzemka 1,5 w łóżeczku od 11.30 do 13 wiec ładnie i potem na spacerku prawie godzina spania wiec powoli sie to wszystko reguluje poza tym wszystko ok a u nas mały nie dostał nic na dzień dziecka nawet tatuś nie miał czasu pomyśleć zabrać mamę do sklepu żeby coś kupić no cóż ważniejsze znowu co on a nie Nikoś trudno jak nawet [przychodzi to o synka sie nie pyta co i jak z dniem kompletny brak zainteresowania tym co sie tutaj dzieje zal i tyle

spokojnej nocy papatki

skąd ja to znam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374205 przez aniaw
Hej babeczki mam popsute oba bobasy bo marudzą i głowy wciąz gorące.
Szymi ma spuchnięty cały policzk i płacze i pokazuje na dziąsło i mowi ząbek i nie wiem czy mu coś znów nie wyłazi a ślini sie na maxa i nic nie chce jeść ;)
Dostaje Ibum i Paracetamol na zmianę a teraz śpi a jak budzi się to płacze ;)
Z Dominisiem niby lepeij bo tylko wczoraj wieczór dostawał syropek p/gorączkowy a dziś namiętnie ćwiczy chodzenie bez trzymanek :)

Przeczytałam po łepkach, ale nie mam siły odpisywać.
O i zmieniło się forum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374206 przez Malgorzatta
Buziaki i najlepsze życzenia urodzinowe dla Amelii:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374212 przez Urszula
Witam!
My już wracamy pogoda koszmar, hotel szkoda gadać, musieliśmy szukać szybko czegoś innego odezwę się ok środy ciągle mamy nasz weekend z Mezulkiem. Jeszcze dwa dni zamierzamy je jakoś fajnie spędzić.

Pozdrawiam :kiss:



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #374266 przez agi-p
Hejka :)
Kochane bardzo dziękujemy za życzenia dla mojej solenizantki :) Buziaki od Amelki :kiss:

Aniu kurcze biedne te Twoje chlopaki :( Oby szybko minęły te nieprzyjemne objawy . Szymonkowi pewnie dokuczają zęby...tylko az policzek ma spuchnięty ? Ja tak miałam jak mi się ósemki wyrzynały .

Ula szkoda , ze wypad takie nieudany :( Ale ważne , ze spędzacie czas ze sobą :) Na pewno będzie milusio i szybko zapomnicie ten hotel i brak pogody...dobrze,że w waszych sercach gorąco :)

Malgorzatta co tam u Was ?

Kasiorek robiłam taką prezentacje dla Amelki , taki skrót pierwszego roczku jej życia . Będzie miała pamiątkę . Puściliśmy ją wczoraj na imprezie i wszyscy w szoku byli :P Jak mi sie uda to ją tu wkleję . Tylko duzo zdjeć dałam i czasami , żeby przeczytac co tam powpisywałam to trzeba pauzę dać .
Ale ogolnie co to z Mężusiem oglądamy,to się wzruszamy :P

Imprezka nam się udała...do 2 w nocy posiedzieliśmy.Chociaż niektórzy juz o 20-stej nas opuszczali . Jedzenia jak zawsze za dużo zrobiłam , ale u mnie to norma :P
Kaski Amka troszkę zebrała ,więc teraz musze jej coś kupić :)
Godzinkę temu pojechali ostatni goście i teraz jestem już odsprzątana i mam chwilę relaksu :) Mężuś z dziewczynkami na górze się bawią ...a ja oczywiście do Was musiałam zajrzeć :P

Miłego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl